ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ich osmieszaja
0
Neymar gra gorzej niz Pedro...
0
Co oni odpierdalaja?
0
Najslabiej wyglada to, ze momentami zakladmy pressing jak zespol juniorow, PSG sobie spod niego wychodzi jak chce.
1
Neymar lata jak szmaciana lalka, troche to jest zalosne
4
Brakuje nam rozgrywajacego, Rakitic nic nie jest i Iniesta tez nim nie jest, mial nim byc Thiago, ale jego juz tu nie ma, i mial nim byc Sergi Roberto, ale nim nie bedzie...
0
A nasz pressing zostaje wlasnie obnazony
0
Rakitic mogl sie przewrocic i by byla 2 zolta dla Verratiego, troche brakuje cwaniactwa
0
hmm odpalili program 'człapanie'?
0
Alves gra ponizej wszelkiej krytyki dzisiaj, jakby mu ktos mozg wyjal i postawil w sloiku w szatni...
0
Mathieu znowu glupi blad, ma szczescie ze karnego nie ma
0
chyba tylko o obronie mowisz, bo akurat z przodu spoko calkiem graja
0
Swietnie jeszcze Alba kontuzja, mamy pecha z tym PSG
0
ale padake graja
0
boze Iniesta, traf w ta bramke
0
Jeszcze nizszych obroncow dajmy, to na pewno bedziemy wymiatac przy stalych fragmentach :)
0
Ter Stegen co zrobil?
0
Lol nie mamy obrony w ogole :D
0
Lucas jak na ta chwile niszczy Albe w kazdej akcji
0
wow Messi -> Ney :O
0
Kurde fajnie ze mamy 0 z tylu z ogorkami, ale jak bedziemy grac co mecz inna para stoperow to nic z tego dobrego nie wyniknie
0
1-0 po debilnym zagraniu Alvesa, trzymajmy dalej dziadow typu Pedro i Alves, to daleko zajdziemy
6
Alvesowi ktos mozg wylaczyl?
0
Ile jeszcze tego Pedro bedziemy ogladac, czy LE jest slepy czy o co chodzi
0
Byłoby pięknie, gdyby zastapił Zubiego :)
0
Cytat powinien brzmiec: "Trudno sie atakuje na stojaco"
1
Co on bredzi, niech wraca do tej Brazylii pierwszym samolotem.
0
Troche przesadzil Lucho dzisiaj z tym skladem i zmianami, na wlasne zyczenie stracilismy punkty.
4
ahahahaha Adriano co za padaka
0
Barca shots on target.... 0...