0

Ale ich osmieszaja

0

Neymar gra gorzej niz Pedro...

0

Co oni odpierdalaja?

0

Najslabiej wyglada to, ze momentami zakladmy pressing jak zespol juniorow, PSG sobie spod niego wychodzi jak chce.

1

Neymar lata jak szmaciana lalka, troche to jest zalosne

4

Brakuje nam rozgrywajacego, Rakitic nic nie jest i Iniesta tez nim nie jest, mial nim byc Thiago, ale jego juz tu nie ma, i mial nim byc Sergi Roberto, ale nim nie bedzie...

0

A nasz pressing zostaje wlasnie obnazony

0

Rakitic mogl sie przewrocic i by byla 2 zolta dla Verratiego, troche brakuje cwaniactwa

0

hmm odpalili program 'człapanie'?

0

Alves gra ponizej wszelkiej krytyki dzisiaj, jakby mu ktos mozg wyjal i postawil w sloiku w szatni...

0

Mathieu znowu glupi blad, ma szczescie ze karnego nie ma

0

chyba tylko o obronie mowisz, bo akurat z przodu spoko calkiem graja

0

Swietnie jeszcze Alba kontuzja, mamy pecha z tym PSG

0

ale padake graja

0

boze Iniesta, traf w ta bramke

0

Jeszcze nizszych obroncow dajmy, to na pewno bedziemy wymiatac przy stalych fragmentach :)

0

Ter Stegen co zrobil?

0

Lol nie mamy obrony w ogole :D

0

Lucas jak na ta chwile niszczy Albe w kazdej akcji

0

wow Messi -> Ney :O

0

Kurde fajnie ze mamy 0 z tylu z ogorkami, ale jak bedziemy grac co mecz inna para stoperow to nic z tego dobrego nie wyniknie

0

1-0 po debilnym zagraniu Alvesa, trzymajmy dalej dziadow typu Pedro i Alves, to daleko zajdziemy

6

Alvesowi ktos mozg wylaczyl?

0

Ile jeszcze tego Pedro bedziemy ogladac, czy LE jest slepy czy o co chodzi

0

Byłoby pięknie, gdyby zastapił Zubiego :)

0

Cytat powinien brzmiec: "Trudno sie atakuje na stojaco"

1

Co on bredzi, niech wraca do tej Brazylii pierwszym samolotem.

0

Troche przesadzil Lucho dzisiaj z tym skladem i zmianami, na wlasne zyczenie stracilismy punkty.

4

ahahahaha Adriano co za padaka

0

Barca shots on target.... 0...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?