ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Wszystko spoko, gdyby zamienić Pedro z Mathieu.
1
Przeciez nie porównują samych goli, tylko wszystkie 'walory ofensywne' :)
10
Moze Mou go pocalowal i mu przepuklina przeszla ;)
1
Bez sensu takie porownania. A ile mial przechytow i jaki pressing zakladal Cesc? Zestawianie samych asyst Cesca "DNA Barcy" z Ivanem, ktory gra ledwie 2 mecz u nas i do tego z Munirem, Rafinhia, czy Sandro Ramirezem w linii ataku, moze wymien jacy gracze sa w tej chwili w tej formacji w Chelsea dla porownania :) Zobaczymy po calym sezonie i glownie po meczach z silniejszymi rywalami kto wiecej daje zespolowi.
0
Ta, 3 sezony mial ta przepukline? :P
0
A niby jak maja rozklepac 10 zawodnikow w polu karnym, jak nie szybka klepa i wyjsciem na pozycje? Tym statycznym podawaniem ty do mnie, ja do ciebie?
6
Zero pomyslu, denne klepanie i wrzutki na Munira 1,75m... Gdzie ta rewolucja?
0
Alves i Pedro, koszmary z poprzedniego sezonu :(
0
Dobra, Munir jest do zmiany, spalil sie totalnie
0
A co on gra na DP zeby tylko pressing stosowac?
0
Rakitic i Rafinhia, to jednak nie poziom Xaviego, Iniesty i Cesca jak narazie.
0
Sedzia z Madrytu, wiadomo :)
0
Pedro zaraz czerwona dostanie
0
Pedro to jest dramat :(
0
Dobry autobus i znowu sie konczy na wrzutkach Alvesa...
6
Jak to AS :D Moglo byc rownie dobrze: Złota piłka dla Ronaldo! Strzelil gola z Cordoba! I do tego w 89 minucie!
0
Busi co za debil
0
wow Messi faul taktyczny :O
1
Tak, od razu na pierwszy mecz sezonu wystawmy Barce B.
0
Bo, mam nadzieje, u LE nazwiska nie beda graly, tylko zawodnicy w najlepszej dyspozycji.
0
Tak i przy posiadaniu pilki pewnie 70% Masche bedzie spowalnial kazda akcje w rozegraniu. To zajebisty DP, ale w destrukcji, a w Barcie potrzebny jest na tej pozycji ktos, kto szybko operuje pilka i duzo mysli na boisku, dlatego na tej pozycji Busi wygryzl Yaye i dlatego tez bedzie gral na niej kosztem Masche.
0
Zobaczyli okladke gazety i wieszaja psy na LE ze bedzie Suarez na skrzydle grac :D
7
Pewnie dlatego ze kazdy przeciwnik sie ustawia autobusem i zamyka wszystkie wolne przestrzenie na prostopadle pilki :P
1
czyli do lozka spac? :D
4
Ludzie najzwyczajniej w swiecie z reguly nie lubią bufonów, nie dorabiaj jakies teorii, jakos innych wybitnych graczy tyle osob nie 'hejtuje'
2
ahahaha Ronaldo co za nurek, zalosne to jest
0
omg Sevilla bez bocznych obroncow przy bramce, jeden sie przyglada jak Bale dosrodkowuje, drugi truchtem biegnie za Ronaldo
0
Ale plota, LFC ma dopiety transfer Moreno po Superpucharze i potrzebuje z transferow juz tylko napastnika na zmiane dla Stu.
10
W takim razie, mam nadzieję, że zapłacimy te 19mln za niego :D
0
Sandro? Ten z 9? Poza ta jedna bramka to chyba same straty i przyjecia pilki na 5 metrow, strasznie nerwowy i niepewny, chyba trema troche go zjadla :)