14

Wszystko spoko, gdyby zamienić Pedro z Mathieu.

1

Przeciez nie porównują samych goli, tylko wszystkie 'walory ofensywne' :)

10

Moze Mou go pocalowal i mu przepuklina przeszla ;)

1

Bez sensu takie porownania. A ile mial przechytow i jaki pressing zakladal Cesc? Zestawianie samych asyst Cesca "DNA Barcy" z Ivanem, ktory gra ledwie 2 mecz u nas i do tego z Munirem, Rafinhia, czy Sandro Ramirezem w linii ataku, moze wymien jacy gracze sa w tej chwili w tej formacji w Chelsea dla porownania :) Zobaczymy po calym sezonie i glownie po meczach z silniejszymi rywalami kto wiecej daje zespolowi.

0

Ta, 3 sezony mial ta przepukline? :P

0

A niby jak maja rozklepac 10 zawodnikow w polu karnym, jak nie szybka klepa i wyjsciem na pozycje? Tym statycznym podawaniem ty do mnie, ja do ciebie?

6

Zero pomyslu, denne klepanie i wrzutki na Munira 1,75m... Gdzie ta rewolucja?

0

Alves i Pedro, koszmary z poprzedniego sezonu :(

0

Dobra, Munir jest do zmiany, spalil sie totalnie

0

A co on gra na DP zeby tylko pressing stosowac?

0

Rakitic i Rafinhia, to jednak nie poziom Xaviego, Iniesty i Cesca jak narazie.

0

Sedzia z Madrytu, wiadomo :)

0

Pedro zaraz czerwona dostanie

0

Pedro to jest dramat :(

0

Dobry autobus i znowu sie konczy na wrzutkach Alvesa...

6

Jak to AS :D Moglo byc rownie dobrze: Złota piłka dla Ronaldo! Strzelil gola z Cordoba! I do tego w 89 minucie!

0

Busi co za debil

0

wow Messi faul taktyczny :O

1

Tak, od razu na pierwszy mecz sezonu wystawmy Barce B.

0

Bo, mam nadzieje, u LE nazwiska nie beda graly, tylko zawodnicy w najlepszej dyspozycji.

0

Tak i przy posiadaniu pilki pewnie 70% Masche bedzie spowalnial kazda akcje w rozegraniu. To zajebisty DP, ale w destrukcji, a w Barcie potrzebny jest na tej pozycji ktos, kto szybko operuje pilka i duzo mysli na boisku, dlatego na tej pozycji Busi wygryzl Yaye i dlatego tez bedzie gral na niej kosztem Masche.

0

Zobaczyli okladke gazety i wieszaja psy na LE ze bedzie Suarez na skrzydle grac :D

7

Pewnie dlatego ze kazdy przeciwnik sie ustawia autobusem i zamyka wszystkie wolne przestrzenie na prostopadle pilki :P

1

czyli do lozka spac? :D

4

Ludzie najzwyczajniej w swiecie z reguly nie lubią bufonów, nie dorabiaj jakies teorii, jakos innych wybitnych graczy tyle osob nie 'hejtuje'

2

ahahaha Ronaldo co za nurek, zalosne to jest

0

omg Sevilla bez bocznych obroncow przy bramce, jeden sie przyglada jak Bale dosrodkowuje, drugi truchtem biegnie za Ronaldo

0

Ale plota, LFC ma dopiety transfer Moreno po Superpucharze i potrzebuje z transferow juz tylko napastnika na zmiane dla Stu.

10

W takim razie, mam nadzieję, że zapłacimy te 19mln za niego :D

0

Sandro? Ten z 9? Poza ta jedna bramka to chyba same straty i przyjecia pilki na 5 metrow, strasznie nerwowy i niepewny, chyba trema troche go zjadla :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?