0

Kurde Pedro gra momentami gorzej niż niektórzy goście z Barcy B :(

0

Matka siedzi z tyłu.

2

Po jakiemu to jest "jeszcze bardziej nudniejsza"? Albo nudniejsza, albo bardziej nudna.

0

Prawie wszystko się zgadza, poza tym, że Lovren jest przeciętnym stoperem. Szczerze powiedziawszy to z takiego stopera bym był dużo bardziej zadowolony niż z Mathieu.

15

Bojan jak Bojan, ale ta prezenterka to kto? :D

0

Agger wali babole gorsze od Pikeja, wiec nie wiem czy to jest dobra opcja na stopera u nas.

0

Fajnie Rafinhia do przodu chce grac, ale brakuje dokladnosci :)

0

Iniesta niestety tez :)

0

Czemu ma być łatwiej niby za rok? Znając Zubiego to będziemy się o Silve starać do momentu aż przejdzie na emeryturę, on albo Zubi :D

0

Nie wierzę... znowu to samo co rok temu, wydajemy grubą kasę na wzmocnienia, których nie potrzebujemy, ale za to są medialne. A tam gdzie są największe dziury w składzie robimy jakieś kosmetyczne zmiany. I znowu obudzimy się na koniec sezonu z ręką w nocniku, jak nasza obrona będzie ośmieszana przez 'ogórki'.

0

YES YES YES :)

0

roście nie rośnie :)

0

Przepraszam za wyrażenie, ale ta kara jest debilna...

0

Alba jakos przytyl na twarzy czy mi sie wydaje? :D

1

Ludzie, ogarnijcie się, przecież on przychodzi w miejsce Puyola, żebyśmy mieli doświadczonego obrońcę, który potrafi krzyknąć na innych. Chcecie, żeby naszym najbardziej doświadczonym obrońcą był Pique? Co do ceny, to jest "trochę" za wysoka, ale poczekajmy do potwierdzenia transferu i sposobu płatności z tym rozrywaniem szat.

0

troche smiesznie to wyszlo, bo Deu mi strasznie z postawy wlasnie CR7 przypomina :)

4

Skandal! CR7 nie zostal zawodnikiem mistrzostw!

1

Dla mnie jego forma od ponad roku to jest coś mega niepokojącego, najpierw myślałem ze to kwestia kontuzji, ale przecież w tym sezonie długo pauzował i mógł sie spokojnie odbudować fizycznie. Dziwne to wszystko, mam nadzieje ze na nowy sezon wróci stary dobry Leo ze swoją dynamika, bo jeśli nie to wcale bym sie nie zdziwił jeśli za 2-3 skończy karierę.

1

Palacio vs Goetze to jest różnica na wagę mistrzostwa swiata, jeden miał swoją sytuacje i ja zmarnował, a drugi strzelił i zamknął mecz. Zresztą Palacio miał tez 100% w półfinale w dogrywce i skończył jeszcze słabiej niż w finale :/

0

Głupi jesteś jak but, tyle Ci powiem

1

Tak jak Niemcy przed finałem bardziej zasługiwali na zwycięstwo, to w samym finale Argentyna moze sobie pluc w brodę, ze nie wygrała tego meczu.

0

Widzę, że w Anglii ciężko znoszą fakt, że drugi rok z rzędu zawodnik sezonu w ich lidze przechodzi grać do Hiszpanii :)

9

Jaka logika, trzeba było sprzedać Messiego za 250mln, to wtedy Suarez by kosztował ponad -150mln lol

0

Super wiadomość dla Argentyny :)

0

Evra to jeden z wiekszych burakow i strasznie 'uczulony' na wyimaginowany rasizm oskarzajacy wszystkich na okolo, wiec akurat ta akcja z niepodaniem reki nie wziela sie z niczego i mysle ze z tym akurat Suarez mial racje, co do gryznienia, to tego nie rozumiem zupelnie :)

0

Suarez gral tez w Holandii, a to podobna pilka do hiszpanskiej :) Zreszta on ma taki styl gry, ze poradzilby sobie w kazdej lidze, ogladam praktycznie wszystkie jego mecze od prawie 3 sezonow i mysle ze nie bedzie problemu :)

0

Dużo walczy, pracuje w pressingu i często spekuluje przy podaniach pomiędzy obrońcami i bramkarzem, z czego zdobywa bramki wykorzystując niedokładne zagrania. Bardzo fajnie współpracował przez większą część sezonu ze Sturridgem i często nawet asystował zamiast wykończyć akcje samemu, także nie jest jakiś strasznie pazerny na bramki. Dobrze wychodzi na pozycje i bardzo dużo widzi na boisku, czasem potrafi posyłać piłki takie, że palce lizać :) Myślę, że powinien się w naszej taktyce dobrze odnaleźć i jeżeli Enqiue planuje wskrzesić nasz pressing i przyspieszyć grę piłką, to bardzo dobry wybór na "9 ".

0

nie ośmieszaj się.

0

Nie panikuje, cieszę się tym transferem - oglądałem wszystkie mecze LFC od kilku sezonów i uważam, że Suarez doda nam super dynamiki w ataku. Tylko martwią mnie nasze priorytety transferowe, bo sezon temu było to samo - potrzebni obróncy, kupujemy napastnika (Ney).

0

Świetna argumentacja fanboyu Urusa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?