ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB a ogladales jakis mecz Wigan, Swansea, czy Evertonu pod jego wodzą? Na chwilę obecną to na pewno lepszy trener niż Lucho.
0
Skąd pomysł, że Lucho jest dobrym taktykiem?
0
To tyle jeśli chodzi o rewolucję...
3
Z Puszczą Niepołomice...
Tak ciężko sprawdzić terminarz?
1
Żeby nasi dreptacze tak cisnęli jak Real zawsze w końcówkach to by było pięknie. Oni zawsze jakąś bramkę wcisną, choćby i lewym pośladkiem, a my tylko klepiemy i czekamy aż się rywal położy.
1
Co za bieda
0
2-1 VALENCIA!!
0
I juz pozamiatane, Valencia gra jakis radosny futbol bez glowy
0
Zrobić można jedno, wyciągnąć wnioski i takich trutni jak Alves się pozbyć.
4
Nasze ciapągi już myślały, że wakacje będą po wtopie z Getafe, a tu Atleti i Real im na wolne jak na razie nie pozwalają :D
0
Siestę to oni w każdym meczu mają w tym sezonie...
0
A ja myślę, że Tata ma kiepskich fachowców od przygotowania fizycznego i w końcówce sezonu nikt nie miał siły biegać, bo zawalili przygotowanie zawodników do sezonu
0
Jak tak patrzę na nasz zespół i analizuje sobie ten sezon, to wychodzi mi jedno - oni są zajechani fizycznie, od kilku miesięcy nie maja świeżości. Dlatego mało biegają i co gorsze robią to w jednym monotonnym tempie, co wyglada jakby mieli wywalone na grę. Ktoś w sztabie Martino pokpil sprawę i z tego co pamietam Tata miał w Argentynie te same problemy w drugiej części sezonu.
1
Nawet dla Tito sie nie potrafia te łamagi mentalne spiąć i zagrać z ambicją... Żal patrzeć na tą pustą dedykację na koszulkach meczowych.
1
Niech ten sezon sie juz skonczy, jebane spiace krolewny
0
Niech ktos kupi od nas Pedro, błagam
1
I Adriano to samo co Pedro, jezdziec bez glowy i myslenia
0
Pedro co za bieda
0
Haha, tak jest, Atleti juz jedzie zawodnikow Mou jak juniorow :D
0
Dive Maria :D
0
Alonsa wypada z finalu :D
0
Bayern to jest idealne potwierdzenie tego, ze kazdy juz z tiki-taka potrafi grac, tacy pilkarze i te same babole w obronie i monotonny, nudny atak. Szczerze to nie wiem czy chce Pepa w Barcie kiedys spowrotem.
0
ja już wyłączyłem, jak i nie zamierzam oglądać żadnego do końca sezonu, wystarczy juz tego frajerstwa
0
Banda pajaców bez ambicji z trenerem kukiełką
0
Ale odpalili nitro w koncowce :D:D
0
Co tam sie dzieje! Wow :D
0
Ok, cofam swoje słowa, w koncu odpalili i teraz jest 27-21 :D
0
Było kilka minut, teraz już coraz słabiej
0
Już raczej po awansie, tylko 3 bramki przewagi i niecałe 10min :(
0
kurde, powinno byc 23-16, a jest 22-18 przez bledy ;/