0

@jacobFCB a ogladales jakis mecz Wigan, Swansea, czy Evertonu pod jego wodzą? Na chwilę obecną to na pewno lepszy trener niż Lucho.

0

Skąd pomysł, że Lucho jest dobrym taktykiem?

0

To tyle jeśli chodzi o rewolucję...

3

Z Puszczą Niepołomice...
Tak ciężko sprawdzić terminarz?

1

Żeby nasi dreptacze tak cisnęli jak Real zawsze w końcówkach to by było pięknie. Oni zawsze jakąś bramkę wcisną, choćby i lewym pośladkiem, a my tylko klepiemy i czekamy aż się rywal położy.

1

Co za bieda

0

2-1 VALENCIA!!

0

I juz pozamiatane, Valencia gra jakis radosny futbol bez glowy

0

Zrobić można jedno, wyciągnąć wnioski i takich trutni jak Alves się pozbyć.

4

Nasze ciapągi już myślały, że wakacje będą po wtopie z Getafe, a tu Atleti i Real im na wolne jak na razie nie pozwalają :D

0

Siestę to oni w każdym meczu mają w tym sezonie...

0

A ja myślę, że Tata ma kiepskich fachowców od przygotowania fizycznego i w końcówce sezonu nikt nie miał siły biegać, bo zawalili przygotowanie zawodników do sezonu

0

Jak tak patrzę na nasz zespół i analizuje sobie ten sezon, to wychodzi mi jedno - oni są zajechani fizycznie, od kilku miesięcy nie maja świeżości. Dlatego mało biegają i co gorsze robią to w jednym monotonnym tempie, co wyglada jakby mieli wywalone na grę. Ktoś w sztabie Martino pokpil sprawę i z tego co pamietam Tata miał w Argentynie te same problemy w drugiej części sezonu.

1

Nawet dla Tito sie nie potrafia te łamagi mentalne spiąć i zagrać z ambicją... Żal patrzeć na tą pustą dedykację na koszulkach meczowych.

1

Niech ten sezon sie juz skonczy, jebane spiace krolewny

0

Niech ktos kupi od nas Pedro, błagam

1

I Adriano to samo co Pedro, jezdziec bez glowy i myslenia

0

Pedro co za bieda

0

Haha, tak jest, Atleti juz jedzie zawodnikow Mou jak juniorow :D

0

Dive Maria :D

0

Alonsa wypada z finalu :D

0

Bayern to jest idealne potwierdzenie tego, ze kazdy juz z tiki-taka potrafi grac, tacy pilkarze i te same babole w obronie i monotonny, nudny atak. Szczerze to nie wiem czy chce Pepa w Barcie kiedys spowrotem.

0

ja już wyłączyłem, jak i nie zamierzam oglądać żadnego do końca sezonu, wystarczy juz tego frajerstwa

0

Banda pajaców bez ambicji z trenerem kukiełką

0

Ale odpalili nitro w koncowce :D:D

0

Co tam sie dzieje! Wow :D

0

Ok, cofam swoje słowa, w koncu odpalili i teraz jest 27-21 :D

0

Było kilka minut, teraz już coraz słabiej

0

Już raczej po awansie, tylko 3 bramki przewagi i niecałe 10min :(

0

kurde, powinno byc 23-16, a jest 22-18 przez bledy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?