0

Oby, bo na ten transfer czekam już drugi sezon z utęsknieniem :)

1

81 mln... a w obronie krater jaki był, taki jest dalej. Nasze transfery to jakiś dramat.

2

Suarez tak samo (nie)pasuje do naszego stylu gry jak alexis, wiec ta "zamiana" troche dziwna

0

Obysmy tego nie pozalowali...

0

Dramat, czyli okienko jak to ostatnie - mamy dziure w obronie jak krater po meteorycie, a kupimy cracka do linii ataku...

0

Zubi ma tylko jedno nazwisko w notesie czy o co chodzi?

0

Takich mamy 'ekspertow' w TVP, profesjonalizm rodem z bravo sport.

0

Kibice Brazyli na stadionie maja teraz niezla bekę z Argentyny, tylko ciekawe jak beda krzyczec 'ole' jak ich zleje Kolumbia w piatek :)

3

Szwajcarzy osmieszaja Argentynczykow lol

0

Alez ta Argentyna jest marna, zero taktyki, tylko atak i obrona, zero sordka pola...

0

ale mnie śmieszy Wasze marudzenie... Najlepiej nakupić 23 gwiazdorów za 50mln każdy co nie?

7

Te okładki to są zajebiste, ktoś zagra dobry mecz na mundialu = transfer do Barcy/Realu :)

0

Taaa, może od razu 5mln.

0

Tylko nie to :(

0

Myślę, że on ma zapełnić lukę po Puyolu - doświadczony, ograny w LL obrońca, z charakterem.

0

Jeszcze się okaże, że zrobiliśmy mega biznes sprzedając Cesca :)

3

Co to za farsa z tym transferem :D Gość nie jest wart więcej niż 20mln.

1

Czyli rozumiem, że chcesz sprzedać Alexisa, mimo tego że był naszym najlepszym ofensywnym graczem, bo uważasz, że pozostali zawodnicy w przyszłym sezonie się obudzą i zaczną grać jak z nut, a on akurat nie? Gratuluję :)

0

Nie wierzę w to...

12

Czi czi czi le le le spadaj juz Szpakowski matole.

0

Jak dla mnie to Hiszpania lezy fizycznie na tych Mistrzostwach, ktos wyarznie cos spartolil w przygotowaniach

0

Lol, tylko Cazorla ma pozwolenie strzelac w tym zespole? :D

0

Na cholere oni tak kombinuja w takiej chwili?

1

Iniesta by mial dwie asysty juz conajmniej gdyby nie partactwo innych

0

Trzeba bronic :D

0

Chile biega non-stop a to Hiszpania juz nie ma sil, co za dramat, oni fizycznie juz sa na wakacjach? :)

1

Wow Alba ale sprint!

0

Ale z nimi jadą :D

3

Ja sie zastanawiam kogo Del Bosque obserwowal na treningach, jak np. teraz wszedl Koke i gra 3 poziomy lepiej niz Alonso...

0

Hahaha Costa jaki dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?