ekztrakt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby, bo na ten transfer czekam już drugi sezon z utęsknieniem :)
1
81 mln... a w obronie krater jaki był, taki jest dalej. Nasze transfery to jakiś dramat.
2
Suarez tak samo (nie)pasuje do naszego stylu gry jak alexis, wiec ta "zamiana" troche dziwna
0
Obysmy tego nie pozalowali...
0
Dramat, czyli okienko jak to ostatnie - mamy dziure w obronie jak krater po meteorycie, a kupimy cracka do linii ataku...
0
Zubi ma tylko jedno nazwisko w notesie czy o co chodzi?
0
Takich mamy 'ekspertow' w TVP, profesjonalizm rodem z bravo sport.
0
Kibice Brazyli na stadionie maja teraz niezla bekę z Argentyny, tylko ciekawe jak beda krzyczec 'ole' jak ich zleje Kolumbia w piatek :)
3
Szwajcarzy osmieszaja Argentynczykow lol
0
Alez ta Argentyna jest marna, zero taktyki, tylko atak i obrona, zero sordka pola...
0
ale mnie śmieszy Wasze marudzenie... Najlepiej nakupić 23 gwiazdorów za 50mln każdy co nie?
7
Te okładki to są zajebiste, ktoś zagra dobry mecz na mundialu = transfer do Barcy/Realu :)
0
Taaa, może od razu 5mln.
0
Tylko nie to :(
0
Myślę, że on ma zapełnić lukę po Puyolu - doświadczony, ograny w LL obrońca, z charakterem.
0
Jeszcze się okaże, że zrobiliśmy mega biznes sprzedając Cesca :)
3
Co to za farsa z tym transferem :D Gość nie jest wart więcej niż 20mln.
1
Czyli rozumiem, że chcesz sprzedać Alexisa, mimo tego że był naszym najlepszym ofensywnym graczem, bo uważasz, że pozostali zawodnicy w przyszłym sezonie się obudzą i zaczną grać jak z nut, a on akurat nie? Gratuluję :)
0
Nie wierzę w to...
12
Czi czi czi le le le spadaj juz Szpakowski matole.
0
Jak dla mnie to Hiszpania lezy fizycznie na tych Mistrzostwach, ktos wyarznie cos spartolil w przygotowaniach
0
Lol, tylko Cazorla ma pozwolenie strzelac w tym zespole? :D
0
Na cholere oni tak kombinuja w takiej chwili?
1
Iniesta by mial dwie asysty juz conajmniej gdyby nie partactwo innych
0
Trzeba bronic :D
0
Chile biega non-stop a to Hiszpania juz nie ma sil, co za dramat, oni fizycznie juz sa na wakacjach? :)
1
Wow Alba ale sprint!
0
Ale z nimi jadą :D
3
Ja sie zastanawiam kogo Del Bosque obserwowal na treningach, jak np. teraz wszedl Koke i gra 3 poziomy lepiej niz Alonso...
0
Hahaha Costa jaki dramat