endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja obstawiam Pedro;]
0
Jak już pisałem nie będę się już kłócić, bo nie zmienie zdania poki Keita nie bedzie grac lepiej.
amazemecr7
Nie uważam Pepa za ideał, bo mam oczy i widzę, że i on popelnia błędy.
Pamiętacie mecze z Interem? Keita zawalił obydwa! Tak samo jak Zlatan. To tylko jeden z dowodów na to, że Keita gaśnie w decydujących meczach i na to, że nawet Pep popełnia a nawet powiela swoje błędy!
0
amazemecr7
Masz obiekcje tylko do tego zdania z braniem na swoje barki ciezaru meczu? Do tego, że gra słabo na tle innych to juz nie? Tylko nie mów mi, że to jego zadanie;] Keita nie jest od znikania na 90min jak to zdarzało mu się w poprzednim sezonie. Poza tym nie jest tylko od rozbijania akcji. Pamietam, że kupowano go bo potrafił uderzyć. Zatracił jednak tą umiejętność chyba. A tak na marginesie to brać ciężar gry na siebie moze nawet Puyol.
leito
jak to nikogo nie obchodzi co było pół roku temu? Mamy rewelacyjny skład, ale Keita odstaje od reszty jak na moj gust. Nie chcę się więcej kłócić bo zdania nie zmienię poki Keita nie ustabilizuje formy i nie zacznie być widoczny w waznych i kluczowych meczach.
0
szczel111
ja nie wiem czy mam Tobie odpisywać bo nie sprawiasz wrazenia osoby rozgarniętej. Keita zdobył w ciagu dwoch lat te same trofea co Messi czy Xavi jednak jego wkład jest mizerny. Niewiele meczy nam uratował. Praktycznie nie zdarzylo sie by wziac ciezar na swoje barki. W porównaniu z resztą gra słabo.
Wejdz w archiwum i zobacz sobie jego noty z GD badz z kluczowych spotkan Ligi Mistrzów. Mozesz je tez porownac z Yaya;] Nie mowie ze to przez Keite przegralismy z Interem, ale w tym meczu zagrał fatalnie. Gorzej wypadł tylko Zlatan. Toure chcial zawsze grać z bratem wiec pewnie i tak kiedys by odszedl. Jednak ułatwilo mu decyzje to ze na boisku przebywał słabiutki przez wieksza czesc sezonu Keita, a nie on.
leito
nadal się upierasz przy 3 ostatnich meczach? Zszedł po 45min bo chyba nie spełniał założeń Pepa. A ten ostatni kwadrans w drugim meczu to jakaś pomylka. Ja nie pamiętam by cos wnioslo jego wejscie.
mirq
Keita zagrał rewelacyjnie. Mam nadzieje, ze ustabilizuje formę i będzie nas tak zachwycać do konca sezonu. Co jednak nei zmienia faktu, że zgasł prawie rok temu!! Miewał mecze dobre, ale dobre to moze mieć wchodzący młody, perspektywiczny zawodnik. On jest dojrzaly i ma obok siebie najlepszych na swiecie. Wiele razy oceniajacy go dziwili sie, ze Pep uparcie na niego stawia. Tak, wiem, w koncu spłacił swoj dlug;]
0
leito
Ze Sportingiem Pep go zmienil po 45min, a z Atletico wszedl na 13min. Ze nie wspomnę, że w rewelacyjnym meczu z Panathinaikosem nie zagrał, a z Herculesem gorzej nei mogl zagrac;] Wiec o jakich 3meczach mowisz? Rowniez pojedynek z Racingiem nie wyszedl mu jakos specjalnie dobrze.
0
Pierwszy raz od niewiadomo kiedy można pochwalić Keite a wy już piszecie, że zasługuje na zaufanie? Dziekuje mu za ten mecz, jak i za 5-6 w zeszlym sezonie z posrod ok. 40jakie rozegral. Jednak ja wciąż mam w glowie jego zawalone mecze w GD czy tez w CL z Interem. Moją lekką urazę do niego pogłębia fakt, że występował przeważnie kosztem Toure, który czy z Realem czy z Chelsea, MAnchesterem albo rewanzowym meczu z Interem nalezal do najlepszych. Yaya z cala pewnoscia by został gdyby mogl grać zamiast niewidzialnego Keity.
Mimo wszystko teraz zycze mu jak najlepiej. Oby w koncu jego forma wzrosla i zostala z nim na resztę sezonu, by takim narzekaczom jak ja zamknąć gębę.
0
katallonczyk18
żalosny moze byc ten kto po jednym dobrym meczu uwaza, że Keita poziomem gry nie odstaje od reszty.
0
najgorszy Villa mimo tego ze rozumie sie z druzyna i potrafi sie odnalezc w polu karnym. Jednak za duzo oddaje niepotrzebnych strzalow. Fatalnie zagrał również Adriano. Naliczył chyba tyle strat w pierwszej polowie co reszta druzyny.
Plus ode mnie dla Pique, Keity(w koncu nie narzekalem na jego wystep) i Alvesa.
0
No własnie:) Zaczął;]
0
Nienawidzę Athletic za ich brutalność. Rozumiem zostawiać serce na boisku, ale trzeba szanować przeciwników. Nie wiem jak grają z innymi, ale odkąd pamiętam z Barceloną zawsze przeginali.
0
Cały sztab wie co robi, ale mimo wszystko i tak mam małe obawy czy aby nie za szybko to wszystko przebiega.
0
Etoo jaki był taki był, ale jak Barca nie grała dobrze wiedziałem, że jest tam taki murzyn który zapie*dala na całego.
0
Villa mówi truizmy, a na boisku i tak wygląda to zupełnie inaczej. Postępuje wręcz odwrotnie. Widać, że czuje presje goli. Nie potrafi na "chłodno" ocenić co zrobić z piłką. Potrafi fenomenalnie wymienić kilka podań, jednak po bramką dostaje małej obsesji. Dla mnie jego transfer nie miał dawać nam kilkudziesięciu goli w sezonie, on miał dać płynność i zrozumienie. Ibra często wstrzymywał grę i nim e nadążał za akcją. David ma to zmienić. Wierzę, że szybko zapomni o presji i uraczy nas grą na miarę mistrza świata:)
0
Brakowało ciągu na bramkę. Chłopcy chyba zapomnieli, że bez Messiego też można grać. Dziś wyglądało to tak, jakby dojście do pola karnego Sportingu nie sprawiało problemu, ale gdy nie zauważali Leo, to cofali akcje.
Brakowało Pedro od początku. On nie boi się przytrzymać piłki, ani ruszyć do przodu. Mimo, że jeszcze trochę brakuje mu do Messiego czy Andresa.
Villa za samolubnie, ale za to obrona chyba bez zarzutu.
0
challenger
Mam nadzieję, że tu jeszcze zajrzysz;] Nie wiem jak odczytałeś ton mojej wypowiedzi, ale chyba błędnie;p Nie chciałem wam wyrzucić lenistwa, bądź amatorstwa. Nic z tych rzeczy.
Co do przejrzystości strony nie można mieć zastrzeżen. Jest czytelna. Jednak stronce rywala wytknąłeś raczej jej minusy. Nie o nie mi chodziło:P Podobają mi się tam statystyki. Po każdym spotkaniu przy zawodniku znajduje się informacja o okrągłych liczbach związanych z minionym meczem. Same przechwyty, odbiory itp. którymi się posługujecie moglibyście umieścić w jakiejś czytelnej tabelce, bo przewaznie są one wtopione w komentarz i też nie zawsze występują.
Co do ocen trenera i arbitra to owszem, czasami jest to niezmierzalne. Tak samo bywa z bramkarzem. Jednak niekiedy aż prosi się by ocenić nietrafione badź trafione decyzje Pepa lub arbitra.
Kolejna kwestia to cenzura. Fatalnie ona funkcjonuje na stronie Realu, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest ktoś na tej stronie zarejstrowany, a jego nick brzmi chyba"barca szmatka" czy coś podobnego? Nie mówię już o ludziach, którzy w komentarzach obrażają nasz, badz inny klub, bo to pewnie ciezko jest to wylapac.
A wracając do statystyk. Wasze są wciąż z poprzedniego sezonu;p
I pamiętaj, że nie chcę całej waszej redakcji nic zarzucać, bo i tak jestem wam niezmernie wdzieczny( choć pewnie wiekszosc z nas) za trud jaki wkładacie w prowadzenie tej strony. Chciałbym jednak jak najwięcej czasu spędzać tu, a nie na google;] Pozdrawiam
0
Podobała mi się gra obrony. Maxwellowi zdarzają się wtopy z tyłu, ale uwielbiam jego ataki. Widać, że to brazylijczyk bo ma ogromną swobodę. Cieszy się grą.
Strasznie drażni mnie postawa Villi. Podczas wczorajszego meczu Realu pan Orłowski(chyba) stwierdził, że multum strzałów jakie oddaje ta druzyna spowodowana jest chęcią błyśnięcia na tle zespołu. Podobnie ma David. Za wszelką cenę chce zdobyć gola. Mi nie będzie przeszkadzać jeśli w sezonie strzeli ich 10, ale zacznie zauważać kolegów. Juz mnie cieszy, że w przeciwieństwie do Zlatana, nie wstrzymuje akcji.
Jakby co to wiem, że to dopiero początek;p
0
Nie da się zachwycać nad grą Realu. Grają poki co niemrawo i jak zauważył Orłowski(chyba) tam walczą o miejsce w kadrze i sami chcą rozstrzygać mecze. Jednak to jest początek. Zmienili skład(Ozil chyba się sprawdzi) i trenera, więc nie można oczekiwać cudów po miesiącu. Przyjdą mecze z mocniejszymi rywalami to wtedy zobaczymy siłę Realu. Poki co ciężko jest powiedzieć jak skonczy się sezon.
A co do meczu ze Sportingiem to chyba nie możemy go nie wygrać. Limit pecha mam nadzieję już wyczerpaliśmy z Herculesem;p
0
Szumi
Pamiętam, że chyba przed wakacjami, szumnie zapowiadaliście zmiany. Prosiliście o wskazówki jak poprawić tą stronę. Sam podałem parę pomysłów i z nadzieją czekam na jakieś reakcje;) Nie ukrywam, że zdarza mi się odwiedzać stronę naszego największego rywala, Realu, i widzę tam spore zmiany. Na lepsze. Nie znam się na tworzeniu stron i być może to zajmuje więcej czasu niż mi się wydaje, jednak czy doczekamy się "nowości"?
Same ocenianie przydałoby się rozszeszyć o noty dla trenera(o co prosilem już daaaaaawno temu) i dla sędziego. Wiem, że ich praca jest komentowana po meczu, jednak fajnie było by wystawiać im oceny tak jak pilkarzom.
Czuję też, że nie tylko mnie ciekawi, czy planujecie jakiś "lifting" strony.
0
robertinho
Toure prezentował rewelacyjny poziom na wszystkich pozycjach na których grywał. Przede wszystkim nie zawodził z meczach z mocnymi rywalami. Niestety nie przypominam sobie by Keita zagrał dobrze z kimś mocnym badź w pucharowej fazie LM. Czuję, że Toure nie odpowiadał stopień zaufania Pepa do Seydou mimo fatalnej formy tego ostatniego. Z reszta swoje juz pisałem na temat i Keity i Yaya.
0
Nie przypominam sobie by źle im robił napięty terminarz. Jak wiemy fatalnie im wychodzi przerwa na reprezentacje. Zapewne w Bilbao ciężko będzie wygrać bo Baskowie ostatnio z nami grają bardzo ostro.
Chociaż teraz, po kontuzji Messiego, może być tak, że rywale będą chcieli zwietrzyć swoją szansę i przejąć inicjatywę, a nam to może pomoc. Otwarta gra to coś dla nas;p
0
Chlebek23391
Proszę Cię, przeczytaj przed publikacją to co piszesz;p
Co do faulu to początkowo uważałem, że Ujfalusi nie miał zamiaru nic zlego zrobić, jednak po wielu powtorkach i zblizeniach widać, iż cały czas spoglądał na nogę Leo. Jak dla mnie nalezy mu sie surowa kara.
0
Gratulacje;]
0
Po odejściu Toure czuję ulgę gdy to on jest na boisku. Nie ma mocnego strzalu, nie jest tak silny fizycznie jak Yaya, ani nie ma tez zapędów ofensywnych. Jednak nadrabia to inteligencją. Sprytnie potrafi odebrać piłkę, zastawi sie tak by przeciwnik zmuszony był faulować.
A co do sytuacji z Interem to pewnie już nigdy tak nie zrobi;]
0
Mnie strasznie martwi Mascherano. Nie chciałem go w Barcelonie, ale skoro już jest życzę mu jak najlepiej. Jednak to tylko moje pobożne życzenie;/ Poki co nie wnosi chyba nic, oprócz kartek. Wierze, że Pep wiedział co robi sprowadzajac go(choć z doswiadczenia wiemy, iz nie ma glowy do transferow) i ma sposob by zrobic z niego rewelacyjnego defensywnego pomocnika.
Oby kontuzja Leo okazała się wbrew pozorom niegrozna.
0
Santana10
Nie napisałem, że na czystą pozycję. Swoją prawą miał czystą i zapewniam cię brał by udział w akcji;]
leito
Obejrzałem przed chwilą kilkakrotnie powtórkę i faktycznie nie ulega wątpliwości, że Ujfalusi z premedytacją wystawił tą nogę, ale ciężko stwierdzić czy chciał zaatakować stopę/ kostkę Leo. Czerwona się należała, jednak tak samo wylecieć powinien Puyol.
Staram się być obiektywny, a to chyba pozytywna cecha charakteru;]
0
Przestańcie z tą nagonką na Ujfalusiego !! Nie wyglądało to na chamski faul. Czerwo dla mnie powinien obejrzeć Puyol, bo trafił specjalnie w twarz simao(chyba) a on przeciez wychodzil na pozycje.
Szkoda, że Leo zabraknie przed ponad 2tygodnie, ale musimy pokazać, że nie samym Messim Barcelona żyje:)
0
Tych krajów iberyjskich chyba powinno być więcej;] Baskowie na pewno sie na Laportę obrażą;]
Pomysł utopijny, bo maluczcy się nie zgodzą.Poza tym, La Liga jest dostatecznie silna, mimo ciągłej dominacji Barcelony i Realu. Jestem za status quo. Niepodleglosc, niepodlegloscia, ale wersje jakie wchodzą w grę są albo nierealne, albo nie mają sensu.
0
Ramossss
Jak możesz po słabym, średnim i dobrym meczu pisać, że Mou odmienił wasz Real? Tak samo jak sezon temu, bądź dwa, macie mnóstwo sytuacji pod bramką rywala. Genialnie wychodzi wam wychodzenie z szybką piłką. Nic poki co na moje oko sie nie zmieniło. Trzeba albo meczu o stawkę, albo mocnego rywala by wysnuć jakieś poważne wnioski.
No i wyjasnij proszę, co to znaczy bezsensowne przetrzymywanie piłki. Bardziej sensowne jest kropnięcie co sił w kierunku bramki? Moja rodzina w Madrycie ostatnio mi powiedziała, że ludzie tam dziękują Asturii za Ville, Kastylii za Casillasa i Katalonii za styl i geniuszy. Ciekawe, czy nie chciałbyś by to Real tak grał;
A co do Ronaldo to wybitnie obniżył loty. Z tymi wypracowywanymi przez niego, ale zmarnowanymi "setkami" to wybitnie przesadziłeś. Nadal jest grozny, ale zupełnie nic mu ostatnio nie wychodzi. Jest przewidywalny. Z niecierpliwością czekam na GD.
0
CR poki co zgasł. Jednak wciąż stać go na bardzo dużo. Co do Messiego, to chyba długo nie będzie lepszego na świecie:)
0
Na Vincente Calderón tylko Realowi ostatnio idzie;] Inni mają pod górkę.