endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie jest piłkarskim ideałem. Poza boiskiem skromny i twardo stąpający po ziemi, a na murawie zmienia się w walecznego geniusza. Moze dzieki niemu polubię swoje imię:p
0
Smiem twierdzić, ze gdyby z Interem był kontuzjowany lepiej by sie to zakonczylo. Zdarzają się nieudane transfery, wiec nie mam do Pepa ani Txikiego o to pretensji. Wiedzial, ze po tych sukcesach trzeba cos zmienic, by inni nie czytali naszej gry. Dziwi mnie tylko fakt, ze nie wiedzial, iz stać go na stworzenie czegos piekniejszego niż druzyna 6 pucharow;]
0
gitkolo
zapoznaj się najpierw z faktami myslicielu od siedmiu bolesci.
Ja jestem przeciwny takiej ustawie, ale majac nauczke z Pompeluna a takze Mediolanem, w wyjatkowych sytuacjach(sniezyce, strajki, ulewy itp) powinni wyruszać wczesniej.
0
A ja się z kwiaatkiem zgadzam. Jestem dumny z Puyola, Xaviego czy Iniesty, ale tego pana sluchac nie lubie. Hristo takie zarty moglby conajwyzej opowiadac kolegom przy wodce, bo nawet do Realu trzeba miec szacunek.
0
z dawnych lat pozostal mu tylko przeglad pola i rewelacyjne dogrania. Moze i kocha pilke, ale by byc najlepszym oprocz talentu trzeba takze trenowac.
0
Wesol03
Dumny jestes? To co powiesz jak sie Tobie syn urodzi? Jest tyle niejasnosci, ze niedlugo tylko Rosselowi bedzie sie wydawac, ze jestesmy czyms wiecej niz klubem. Dla mnie szokiem byl Unicef. Zastanawiam się tylko czy socio faktycznie nie mają nic przeciwko.
Sprzedaż koszulek tez na pewno spadnie.
0
Tytułem wstępu: krytyka po gorszym meczu jest normalna wiec nie wyzywajcie takich ludzi. Nie zauwazylem by ktos pisal o kryzysie, a co trzecia osoba zarzuca (chyba cieniom) ze powariowali, ze to tylko jeden mecz i robi z siebie "prawdziwych kibicow" jakoby tylko oni wierzyli bla bla bla.
Widzialem tylko druga polowe, ale rzucił mi sie w oczy Alves, a raczej jego fatalne wrzutki. Wciaz nie moge sie nadziwic jak mozna sie tego nie nauczyc;] Zal mi go tylko bylo bo potrafil przebiec cale boisko, pokazac sie na wolnej, prawej stronie i dupa. Nikt go nie widzial. Messi rowniez nie wszedl w mecz. Duzo strat. Podobal mi się Abidal.
Smiac mi sie troche chce z Pique, bo chyba ma zaprogramowane wybijanie pilki na "rogi" a nie do siatki. Swoja droga szkoda, ze Pep bardziej nie odpuscil sobie CdR bo wolalbym obejrzec Thiago czy Nolito.
0
Najgorsza byla faktycznie ostra gra Espanyolu. Zdecydowanie to byl najtrudniejszy mecz dotychczas. Przy 3-1 drżałem o wynik.
Pedro niesamowicie eskplodował. Mam nadzieję, że ta zimowa znizka formy minie niezauwazalna.
0
Zgodzę się, że oprocz obrony, swoje 3 grosze dołozyl takze Victor. Nie mniej jednak nie mogl przewidziec, ze Osvaldo tak kiepsko wypusci sobie pilke. Co do ustawienia przy strzale to czesto bramkarze "prowokuja" strzal w jakas stronę, tylko nie biora pod uwage faktu, ze uderzenie moze byc mocne;] Dla mnie jednak Victor jest niezastąpiony.
0
Od chyba 9 meczy w lidze Barcelona strzela 3 i wiecej bramek. Wiecie jaki to będzie lament jak nie strzelimy w jakims zadnej?
0
Z nim "przyszedłem" do Barcelony. Jednak nie on mnie skusił. Uwazalem go za zbyt pewnego siebie. Nie znosił krytyki. Dwa mistrzostwa mając Rivaldo i Figo to raczej mizerny wynik.
Bayernu dawno juz nie widzialem z racji jego fatalnej gry. Najwidoczniej panowie"R" wrocili i zaczelo mu sie ukladac skoro rzucil takie zdanie.
0
Te koszulki wygladaja jak siatkarskie...
Mnie najbardziej dziwi ze po Gasparcie nei bylo takiej potrzeby, a po erze Laporty jest. Katarska fundacja mniej bije w oczy, ale skoro Unicef byl prologiem do QF to zapewne epilogiem będzie firma bukmacherska;/
0
Ciekawi mnie wiek kibicow ktorym fakt sponsora nie przeszkadza i wiek przeciwników...
0
120 za Xaviego i 200 za Messiego. I po dlugu...;/
0
zajonc, dan866
Laporta podpisywał umowe z Unicefem by nas przyzwyczaic do sponsora. Patryk ma racje, ze tradycja umarla wlasnie wtedy. Bez wzgledu na to jaka organizacja jest Unicef.
0
nawet jak nie zdobedzie zaufania Pepa to jest przeciez dosc mlody i z pewnoscia 3mln za niego dostaniemy.
0
Czy juz nikt nie pamieta ile mu "zawdzieczamy"? W europie odpadał z kazdym. Rivaldo odszedl rowniez z jego winy.
0
Chyba jeszcze zadna druzyna nie byla na takim poziomie;]
0
A ja wciąż jestem na nie...
0
robertinho
Ta koszulka czyniła nas unikalnymi, jedynymi w swoim rodzaju. Wszystkie inne cechy o ktorych wspomniałeś mozna znalezc w co najmniej tuzinie dobrych zachodnich klubow. Nie trafiają tez do mnie argumenty, ze sytuacja tego wymaga. Stalismy przed wyborem- sponsor, albo bankructwo? Nie zapłaciłem ani centa skladki, bo dopiero wchodze w dorosle zycze, jednak jestem pewien, ze gdyby sytuacja tego wymagala większość z nas nei szczędziła by grosza.
0
challenger
Na wstepie zaznaczam, ze nie zaplacilem nigdy "ani centa" skladki.Nie jestem fair, zważywszy że tyle radosci daje mi ten klub, ale wchodze w dorosłe zycie i jak to mowi moj ojciec"z piłki jeszcze nikt chleba nie upiekł':] Jedyne na co sobie pozwoliłem to koszulka i stary, wątpliwego pochodzenia szalik. Nie sądzę też, by to miało mnie dyskredytować.
Gdy zacząłem czytać ten artykuł to pierwszą myślą były właśnie długi Barcelony. W koncu bedzie mozna je splacić. Jednak czy to ten sam klub ktoremu zaczalem kibicowac wiele lat temu? Bogatszy, popularniejszy, silniejszy, ale czy rozni się czyms od innych? Gramy najwspanialszy futbol na świecie i posiadamy w skladzie pilkarzy ktorzy nie tylko są najlepsi na boisku, ale tez są cudownymi ludzmi. Czy jednak za 10lat tez tak bedzie? Moze to my bedziemy mieć w składzie "Ramosów"? Co zostanie z naszej dumy? Historii już nikt nie zmieni i choc nasza jest piękna, to jednak wiele klubów rowniez taką ma.
Jako "sęp" nie moge tez chyba się odniesc do twojego zakończenia o zapytanie socios, czy wybiorą dumę i tradycję z podwyżką, czy reklamę. "Ideały się sprzedały", choć nie wierzę, że sytuacja klubu wymaga takiego posuniecia. Wierzcie mi, że gdyby Rossel wystapił i powiedział, iż sytuacja ekonomiczna Barcelony jest fatalna i prosi o składkę, bez wahania poszedłbym na miesięczną dietę. Pewnie wielu zrobiłoby to samo.
0
Na mnie robił lepsze wrazenie niż Bojan. Bez skrępowania, choc w pierwszej druzynie czesto zbyt egoistycznie. Co jednak mozna tlumaczyc checia pokazania się. Pep powinien dać mu jeszcze szanse bo w pierwszej druzynie zle nie grał.
0
kedar
Wolę Al Jazeere niż "N". Oni już trzy lata się uczą i nic. Gdy chodziłem do Pubow ogladać mecze Barcelony to praktycznie co parę minut cala sala śmiała się z ich komentarzy. Ani ciekawie nie relacjonują, ani nie są specjalistami w piłce nożnej.
Co do najlepszych z Cantery to przyzwoity wystep jak dla mnie zanotowali Bartra, Thiago i Vazquez. Chociaz i oni zanotowali kilka kiepskich zagran. Mimo wszystko najgorszy na boisku był chyba Busquets.
0
To chyba sygnał Cruyffa zeby podniesc skladki. A moze obecną ustawić jako minimalną, a co bogatsi mogliby ofiarniej wspierać Barcelonę?
0
Głosowali dziennikarze, trenerzy i kapitanowie. To chyba obiektywne grono, czyż nie? Chociaz jesli miałbym byc szczery, to nie wiem czy zamiast Andresa nie winien sie znalezc Sneijder.
0
obiektywniejade
Co do Ivana to faktycznie zostawiał serce na boisku, ale nie podobał mi się jego styl. Pamiętam go tylko z ostrych wejsc;] Dlatego bardziej pasuje do Espanyolu. Teraz chyba wrocil po kontuzji. We włoszech zgasł, jednak za miedzą idzie mu calkiem niezle. Strzelił nam chyba dwie bramki 2lata temu.
A co do Rubina to z chęcią zobaczę w meczu z trudnym rywalem Cantere.
0
Juz zapomniałem o tym meczu;p
0
A ja będę rodzynkiem i stwierdzę, że Challenger miewał o niebo lepsze artykuły;p Z całym szacunkiem, ale przesadził z długością. Mecz mi się bardziej podobał;p
0
Pep, moje kciuki zawsze są ściśnięte jakby co;] Tyle wam musi starczyć
0
fanthomas
Valecia gra ladna pilke wiec nie wiem czy ich w ogole ogladasz. Dzis tez mieli sporo okazji, ale sa nieskuteczni. Bo czerwonej Albeldy już obrona im sie sypnela.
Co do meczu z Osasuna to nerwowy byl poczatek. Potem pelna kontrola. Valdes chyba chciał dzis zagrac w polu. Jakims cudem nie wpuscil nic;p