0

Najgorsze były bardzo częste podania do pilkarzy Realu. Takich idealnych bylo z pewnoscia wiecej niz 10!!! Cud, ze zremisowalismy.

IceMan

Wiemy, ze cytujesz "Sport", jednak nie robmy z siebie panienek. Pepe gral jak zawsze, wiec nie rozumiem żalów.

0

Jasniejsza postac od Leo, choc statystyki gorsze;p Dziwnie troche jednak wygladalo, gdy mijał 2-3 zawodnikow a potem gubił w prostu sposob pilke. Pedro i Villa mają się czego bac;]

0

Jakim cudem my to zremisowalismy?

Mascherano-fatalnie, Abidal tez zagubiony. Alves tylko się starał. Messiego, Ville i Andresa pamiętam z drugiej połowy ale tez slabo. Alexis najbardziej widoczny z przodu, jednak popadał w skrajnosci- albo przeszedl 2-3 zawodnikow albo zgubił piłkę. THIAGO chyba zagrał najbardziej widowiskowo. Choc zaliczyl grozna stratę.

Keita też zasluguje na pochwały bo choc tez spoznil sie przy bramce Ozila to jednak pare nas uratowal.

P.s. Valdes chyba powinien zostać ukarany mimo, że Cristiano przyaktorzył.

0

maxik

nie wiem jakim składem wybiegną c chyba bez problemu szło wywioskować z mojego postu;]

0

Zeby tylko Bakero z rozpaczy, że stracił pierwsze miejsce nie przegrał w poniedziałek;]

0

Opium ma trochę racji. Caceres prezentuje niezły poziom. Pozbylismy się go, a w zamian został u nas dogorywujący Milito. Obronca moze nie odczytac zamiaru napastnika, zbyt wolno ruszyć do pilki, ale podawanie do przeciwnkika przd bramką to jest sabotaż. Gabrielowi zdarza się to nader często.

0

To czy obronca jest nam potrzebny zweryfikuje sezon. Oglądając Muniese czy Fontasa ma się wrazenie, ze są zastępcy. Jednak Real jest tak silny i zmotywowany, że nie będzie miejsca na błędy. Oby Pep im w pierwszej kolejnosci dawał nabyć doświadczenia.

0

Ciezki orzech do zgryzienia ma Pep. Nowi raczej nie wybiegną, a na dodatek nie wiadomo jak trudy meczu zniesie Xavi, Pique i Sergio. Coś czuję, że pierwszy mecz to będzie przeprawa przez mękę. Oby z krzystnym rezultatem.

P.S. Mam nadzieję, że redakcja zabroni używania słów "sezonowiec", bo zarzutow o to i tlumaczen aż się nie chce czytac;/

0

Villa jest nam potrzebny, ale gdyby Inter chciał się zamienić za Etoo...;]

0

justFCB

DinaczClue jest specyficzny, więc lepiej się przyzwyczaj i nie wszczynaj kłotni;]

0

Z daleka było widać, że ma wielki talent. Osobiscie nie chciałem jego odejscia, bo wydawał się lepszy od Bojana, a szeroka ławka jest nam potrzebna. Trudno, no i mam nadzieję, że odniesie tam sukces.

0

Nie raz Del Bosque udowodnił, ze jest madridistą. Nie przepadam za nim. Ma szczęście mieć wspaniałych graczy.

0

Turcy z Realu dostali wolne...;]

0

Mlodzież jest starsza niż rok temu, ale doświadczenia im wiele nie przybyło. Po sprzedaży Bojana i Jeffrena ławka będzie niewiele mocniejsza. Nie mowie ze trzeba go sprowadzić za wszelką cenę, jednak w przypadku kontuzji, znowu będzie nieciekawie;/

0

IceMan

Mam do Ciebie prośbę. Zauważyłem, ze czesto dajesz "bana" za ortografię. Gorąco apeluję byś zaprzestał tej praktyki, bo choć intencje masz szczere, to po sobie wiem, iż cięzko jest pisać dziś bezbłędnie. Sam często czytam komentarze pod "newsami"(na wielu portalach), a to sprawia, ze na początku mamy wątpliwosci, a potem juz zaczynamy pisać źle. Z góry dziękuję:)

0

Ziros

A co to za różnica, czy obraża go ktoś kto już wtedy był za Barcą? Nie zostawia się przyjaciół tylko dlatego, że nowi znajomi są bogatsi. Mam nadzieję, że do końca życia będzie spotykać na swojej drodze fanów Barcelony którzy nie dadzą mu zapomnieć o zdradzie.

0

Nie wiem jak wam, ale mi się zdaje, ze Bojan jest wart więcej niż 10mln, Jeffren więcej niż 5mln, a odejście za darmo Milito i Nolito to chyba przesada;/

0

Kamil190399

Wynocha!!!!

0

Bingoo

Wymień jeszcze 3 mecze w ktorych Keita błysnął. Masz tydzień;]

On nie jest by zastępować Xaviego czy Andresa w meczach z Realem, Chelsea czy Manchesterem, bo jest słaby. Keita jest od gry z Getafe, Almeria albo Levante.

Mecz z Realem jest JEDYNYM(z tych ważnych) ktory mu wyszedł w ciągu 3lat!!!!!

0

Wydaje mi się, że 5mln to trochę mało.

0

Nie znam się widocznie tak dobrze jak Pep. Dla mnie Suarez jest bardzo dobry.Widocznie potrzebują $ na Fabregasa...

0

García Pimienta był raczej kiepskim grajkiem, ale mam nadzieję, ze będzie lepszym trenerem;] A co do Barjuana to nic tylko zyczyć mu najlepszego;]

0

Milito ma ten sam problem co Marquez. Tez po kontuzjach stał się trochę "fajtłapą". Ilekroć ma piłkę z tyłu drży mi serce. Tak jak ktos napisal wczesniej-podziekowac za grę i zyczyć powodznia.

0

Teraz nie jest potrzebny. Jednak co będzie w marcu, kwietniu, kiedy przyjdą decydujące mecze, a kontuzji nabawi się Andres albo Xavi? Finały MS do lat 21 czy Audi Cup to nie ta sama ranga. Jestem przeciwny kupowaniu Fabregasa, jednak gadanie, że mamy kogoś lepszego na tą chwilę uwazam za idiotyzm.

Poza tym nie mozna zapominać, ze jestesmy bogatsi o Sancheza, a Afellay przepracuje teraz sezon przygotowaczy i powinien lepiej wkomponowac sie w zespol.

0

Napoli juz dawno tak mocne nie było, więc może byc ciekawe widowisko

0

lukkobe ma dużo racji. Bojan wciąż jest młody, ale jeśli chce się ciągle walczyć o najwyzsze cele, nie można mieć w składzie zawodników ktorzy formę mają przez miesiąc. Mimo wszystko strasznie będzie mi go brakować. Mam nadzieję, że pożegnanie będzie godne i kiedyś ponownie zawita do nas, jako piłkarz kompletny. Luis się nim zaopiekuje

0

Nie sądzę by szybko wygryzł Pedro ze składu. Mimo, że potencjał ma większy.

0

Ważne by reszta go odrazu polubiła.

0

CrackCoentrao!

Kultury trochę ciemna maso. To, że saga z Fabregasem jest żałosna nie zmienia faktu, że nie masz prawa pisać tak o Barcelonie i Katalonczykach. Jesli miałbyś odrobinę rozumu i lat na karku, zachowałbyś te bzdury dla siebie. Wiele osób tutaj jest zapatrzonych w Barcelonę i wszystko co robi. Jednak na pewno mniej tu takich jak ty niż na stronach Manchesteru czy Arsenalu. A już o Realu nie wspomnę, bo tam to już jest sodoma i gomora. Jesli chcesz kogoś przekonać rób to mądrze, a nie bez klasy, wulgarnie, bez rzeczowych argumentów i nieobiektywnie.

0

sebax77

Ale truizmy gadasz. Pomagają Barcelonie. Tak samo jak Interowi, Chelsea, Realowi, Valenci, Getafe, Werderowi itd. Powiedz jakiej kibicujesz druzynie z tych topowych, a z chęcią poświęcę wolny czas by uświadomić tobie idiotyz tego typu wypowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?