0

Bo to oznacza to i to;)

0

Wiele było w Barcelonie szybkich powrotów, a przykład Andresa i Puyola pokazuje, że nie musi to zawodnikowi i klubowi wyjsc na dobre. Chociaż w ostanich latach lekarze spisują się dobrze.

0

barca_fun , Pyrzo_Barca

Chyba nie biegaliscie nigdy w "piłkarskich" koszulkach.

0

new_man

pamiętam ten mecz jakby odbył się wczoraj. W zasadzie 3/5 akcji w tamtym meczu rozgrywał Leo. Jak tylko wrócił po kontuzji pare tygodni przed meczem z Realem, to wszedł na poziom do dziś nieosiągalny dla nikogo

0

FrancescSoler

Były obrzydliwe, ale mogło ich pasc o 3 wiecej, bo po kazdym roznym pilka lądowała z drugiej strony na polu karnym pod nogami pilkarzy Realu. Raz po razie... Pep miał klepki chyba;]

A Rexach chyba zapomniał, ze my od tego mamy luty;] i marzec;]czasami kwiecien;p

0

t0my

Zachowuj się. Takich jak ty powinni banować.

0

Bingoo, Pyrzo_Barca

Czy Keita gra tak rok, dwa, trzy, czy pół roku? Zaliczył niesamowity progres, który jest widoczny, bo przez dwa lata wyglądał gorzej od Busiego na początku kariery. Mam nadzieję, że swoją grą sprawi, iż wszyscy zapomną jakim był fajtłapą;] Tym bardziej, że wprowadza dobrą atmosferę w zespole, która jest niezbędna.

0

Rossoneri90

Kazdej druzynie kibicuje ktoś kto nie ma szacunku dla innego, lekcewazy kazdego przeciwnika itp. Nie staraj się dołączać do tej grupy;] Podejrzewam, że wiekszosc kibiców Barcy bardziej martwi kontuzja Andresa i Sancheza oraz remis z Sociedad.Bynajmniej Nie z braku szacunku dla 7-krotnego Zdobywcy Pucharu Europy.

0

Milan posłuży za królika doświadczalnego. Cały taki mecz z Realem czy United ciężko sobie wyobrazić.

A co do Puyola, to jeśli będzie w takiej samej formie jak w poprzednim sezonie, to zbrodnią będzie go sadzać na ławce.

Poza tym stwierdzenia, że jakoby niektorzy piłkarze odrzuceni zostali własnie dlatego, że nie pasowali do 3-4-3 są trochę naciągane. 1)Milito prowokował co mecz bardzo groźne sytuacje. Bez formy. 2) Caceres potrafi wyjść z piłką, a i czasami minąć 2 rywali. Z klepki również dobrze gra. 3) Dos Santos raczej odszedł przez swoje dziwne zagrywki. Na boisku jest kreatywny, szybki i waleczny. Choć z formą u niego był czasami ciężko.

Toure Pep też nie specjalnie chciał zatrzymać. Choć był "hybrydą" Abidala, Makelele i Afellaya.

0

kamilo130

Na Canal+ leci 38 meczy Barcelony w ciagu roku plus dodatkowo masz na sportklubie Copa del Rey. "N" oferuje maksymalnie 13spotkań z fatalnym komentarzem. Poza tym skoro ciekawsze mecze są w otwartym polsacie to odejrzewam, że conajmniej 4x Barcelona tam poleci.

Poza tym zrobiłeś na pierwszy rzut oka 4 błędy ortograficzne;] Dziwne, bo piszesz Barca z ogonkiem pod "c" czego ja nawet nie potrafię;p Moze nie jesteś z Polski...

0

Jaką niesamowitą ulgę czuję, gdy widzę na ławce kogoś z najwyższej półki. Mam nadzieję, że minęły już czasy gdy obraz gry miał zmienić ktoś pokroju Maxwella czy Keity(choć oboje miewają bardzo udane mecze).

0

Argument o wyższości Maradony nad Pele mu nie wyszedł.

0

"Zostaliśmy niesprawiedliwie wyeliminowani"? A myślałem, że zmądrzał...

0

Pyrzo_Barca

jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?;p Kseroboy;]

0

tekn

A ja Tobie udowodnie brak logiki w Twoich wypowiedziach:) Pięścią nie rzucisz na murawę. A dobrze kazdy wie jacy krewcy są Katalończycy. Tym bardziej jak się ich zrani. Nie takie rzeczy lądowały na murawie, a kary za to są bolesne.

Skoro moja analogia nie ma sensu, to rozumiem, że niemozliwym jest by ktoś z kaskiem zaczął okładać nim innego kibica ktory go wkurzył? Albo założył sam kask i zaczął rozróbę? Nie zdarza się to codziennie, ale jest prawdopodobne.

A jeśli chodzi o socjalizm to przypomnij sobie jego założenia. Bardzo piękne. Wielu ekonomistów Tobie to powie. Może nie dla tych paru milionów cholernie bogatych, ale dla tych kilku miliardów ludzi bez szans na pewno tak. Ktoś obliczył, że gdyby podzielić zarobki na wszystkich ludzi na świecie, każdy zarabiał by miedzy 4 a 5tys dolarów. Masz tyle?:)

Twoja emocjonalna negacja wszystkiego nie świadczy o Tobie dobrze. Być może jesteś dobrym człowiekiem i nie dopuszczasz myśli, że kask może służyć do czegoś niedobrego? Nie wiem.

Pozdrawiam:)

0

W meczu z Realem Sanchez pasował idealnie, bo jest strasznie silny, szybki i dobrze radzi sobie z kilkoma rywalami. Z Villarealem już nie błyszczał tak bardzo. Wciaż nie jest zgrany z innymi. To przewaga Pedro i Villi.

Sam artykuł ciekawy, choć siejący trochę herezji. Villa pewnie by się obrazil;p

0

Busquets zasłużył sobie w tej sprzeczce na żółtą. Arbeloa też niepotrzebnie wybuchł, ale to pokazało, że chyba w tej kadrze nie jest tak źle.

0

Dla mnie również priorytetem jest CL. A co do newsa, dla mnie co mecz jest conajmniej 11 powodów do wygranej;]

0

tekn

Skoro ludzie "potrafią" umrzeć pijąc wodę, dłubiąc w oku, czy też od rzutu szklaną kuleczką, to tym bardziej krzywdę można zrobić kaskiem. Albo krótko żyjesz i mało widziałeś, albo chciałeś zabłysnąc;]

P.S. Socjalizm nie były taki zły, gdyby ludzie byli inni;]

0

Malinka

To są emocje. Ronni był tak samo nieosiągalnie efektowny, jak Leo efektywny. Jednak nikt nie miał tak spektakularnych 3 sezonów. Messi już zrobił więcej dla Barcelony, ale nie idzie zapomnieć o R10. Jesli nie mialas okazji ogladac go w meczach, wpisz sobie Ronaldinho na YT i wyobraz sobie, ze to co na byle jakim filmiku robił pokazywał w kazdym meczu.

0

Wenger stracił "syna". To tak jakbyś z auta TDI odjął Turbo. Efekty już widać. Arsenal zapewne jeszcze parę tygodni będzie dogorywać.

0

RonaldinhoMistr

Ależ ty jesteś debilny;] Ibra w zasadzie nic nowego nie powiedział. Już w poprzednim sezonie wypowiadał się o Barcelonie jak o fantastycznej druzynie. A jego "problemy między nami to nieco inna kwestia" świadczy o tym, że raczej długo będzie mieć żal do Pepa.

Obrażasz innych, a sam nie musisz mieć racji. Pokory trochę.

0

rojas16

Casillas zalicza więcej wtop niż Valdes. Najcześciej kiepsko wybija piłkę, ale to wina kolegów, bo jak wczesniej ktoś zauważył, czasami nie ma komu oddać piłki. Jeśli ktoś ma wątpliwości, kto jest lepszy, na pewno zgodzi się ze stwierdzeniem, że Valdes jest najlepszy dla Barcelony.

0

swidrinho, das boot

Fabregas kosztował 29mln w gotówce, a Sanchez 26+zmienne wynoszące max 11,5mln. Fabregasa wyceniają na dużo więcej, a za Sancheza City dawało nawet 40mln.

p.s. skoro Barcelona w ciągu 3lat zdobywa 2xCL 3x mistrzoswo itd. to chyba piłkarze grają tu najlepsi;] Następnym razem pomyślcie zanim coś napiszecie. Poza tym kontrakty klubowe nie są tu najwyższe. Oprócz tego którego 3 rok uważają za najlepzego na świecie;p

0

constantine16

Barcelona też kiedyś budowała drużynę. Badzmy dorosli. Poza tym plotki, to nei zawsze transfer.

0

constantine16

Nie słyszałeś o transferach i spekulacjach? A my niby nie kupujemy?

13mln to rozsądna cena...

0

Niech te ciołki zrezygnują z dwumeczy w pucharach!! To idiotyzm grać z 3ligowcem dwukrotnie.

0

Bosacki jest do wzięcia...

0

Keita strasznie zawodził przez 3lata. Mógłym podać dziesiątki przykładów meczy w których dał ciała. Teraz nie zdarzają już mu się takie wtopy więc cieszmy się:) Choć na tyle występów z pewnościa nie zasługuje.

0

jakupalec

Masz rację, kary powinne być wyższe, jednak w zależności od zarobków. NBA to faktycznie idealny przykład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?