endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie Deulofeu bardziej zachwycał na mistrzostwach. Jednak nie trzeba być znawcą by stwierdzić, że niewiele mu brakuje by załapać się do "seniorów':)
0
ABC dobrego wychowania
Duży jak już;] Wielki był w Ajaxie i kilku meczach ligowych;] W europie zachwycił niewiele razy. Z tego co też pamiętam nie wygrywał sam meczy waznych. Choć co do umiejętności piłkarskich, to musze sie zgodzić.
0
Ja też czekam na jeden, obronę CL;]
0
Aboutreka
Mam pytanko;] Czy uważasz obrońców Barcelony za najlepszych,czy znajdziesz statystykę, która ukaże ich jako średnich? Może to pomocnicy i napastnicy odwalają czarną robotę? Jednak ich też nie będziesz uwazac za najlepszych, bo są wątli fizyczne i nie umieją strzelać z daleka? Poza tym zależni są od Messiego, któremu jednak sporo brakuje do Cristiano, Rooneya i Rasiaka.
Co do Valdesa, to przypominam sobie jego babola tylko z Arsenalem.Wczesniej dlugo nic nie schrzanił(choć zdarzaly sie nieporozumienia z obroncami). Taki Casillas o ktorym wspominałeś, zawalił 2gole w samej koncowce zeszlego sezonu. O nieporozumieniach niewiele powiem, bo Real oglądam średnio często. Victor jest skupiony cały czas i gotowy do interwencji. Łatwiej jest być bramkarzem roku mając wiele okazji do interwncji.
Co do statystyk, to najbardziej je lubimy gdy nasza druzyna w nich przewodzi. Ty też przywołujesz tylko te ktore są nie po mysli portero Barcy. Trochę słabe...
0
Krzychu_cules
jedynie Rufete mi coś mówi. Grał m.in. w Valenci. W repr. też.
P.s. Jeszcze gdyby był skróty, było by idealnie;]
0
Neymar#9jenol
A po co coś mówić, skoro zagrali dobrze? Nie wiem o co Tobie chodzi. Jak grają źle to trzeba wypunktować błędy. Tobie całe życie słodzą?
Jesli chodzi o pana Orlowskigo, to moim zdaniem nikt nie ma takiej wiedzi o PD jak on. A w duecie z Laskowskim są najlepszą parą w Polsce. Nawet od Borka i
0
Dlaczego użytkownikowi "DinaczClue" dajecie ciągle minusy?;p
Chyba niektórzy nie wiedzą, że to nasza "maskotka";p
0
Gerard Deulofeu powinien zostać sprawdzny przez Pepa. Chyba, że nie chce by mu sie poprzewracało w głowie.
0
Nie róbmy paniki z tego, że nie strzelił, jednak martwić się możemy tym, że z Grenadą zagrał fatalnie. Karny ewidentnie źle na niego zadziałał. Z Sevilla miał raczej pecha, z beniaminkiem zatrzymywał się na pierwszym obroncy.
0
Valdes jak już zasłużył na kartkę. To nie kapitan, więc jego tam nikt nie chciał. P.S. Pomyslec, ze Uefa daje nam kilkaset tysiecy euro kary, za odpalenie rac naszych kibicow na innym obiekcie...;] 90 euro? Teraz już na pewno będą musieli sprzedać miejsce na koszulkach;]
0
Pep się mylił. Leo aż się prosił o zmianę. Z sevilla nie szło mu źle, wczoraj, fatalnie. Szkoda, ze nie strzelił jakiejś szmaty chociaż.
0
Z Lameli będzie mieć pożytek, z Bojana rezerwowego;] Choć czuję, że za parę miesięcy to się zmieni.
0
Jest Busi i Masche, ale Yaya jest chyba najlepszy. Czy z Realem, czy z Manchestrem, czy z Chelsea, zawsze należał do najlepszych. Gdyby nie musiał być zminnikiem Keity(który zawalał przez ponad 2lata kazdy mecz z ciut lepsza druzyna)a Guardiola potrafił pogadać z nim. Szkoda....
0
Może kupią Toure i Silvę...?;]
0
Ja stawiam na Iniestę. Najinteligentnej grający piłkarz na świecie.
Co do Cristiano, to wydaje mi się, że gra lepiej niz w zeszłym roku. Choć do meczy decydujących, wciąż daleko.
0
FC1899Barca
A skąd Ty wiesz jak się pisze "harakter"?;] Ci sami co porównują go do Pele i Ronaldinho( hehe, jeszcze drugieg takiego nie widziałem:) roznoszą plotki o jego charakterze. Więc tak jak my ciebie tak i ty nas rozśmieszasz;]
0
Na pocieszenie mamy to..;p
0
W poprzednich newsach usunieto moje komentarze dotyczace niemiejetnosci strzelania karnych przez Leo, dostalem 10/10 minusow, a tu jednak wiekszosc mimo wszystko to zauwaza;] Villa powinien strzelac.
0
Mozecie usuwac moje komentarze, ale ja serio uwazam, ze Leo nie nadaje się do karnych. Odkąd pamietam to strzela w zasiegu bramkarza. Dla mnie to powinna byc domena Villi;]
0
Od dobrych 2lat widzę beznadziejne karne Leo;] Nawet te zakonczone golem są trochę"fuksiarskie". Ani mocne, ani w okienko, ani po zmyłce. Najbardziej szkoda pozycji lidera, jednak sezon długi...:)
0
Messi nie porafi strzelać karnych. Ani nie uderza mocno, ani w "okno". Przejrzyjcie sobie jego "11". Te zakonczone golem to w duzej mierze fuksy.
0
Proszę tylko o rowny rok bez kontuzji Andresa... Najmądrzejszy piłkarz jakiego widziałem.
0
Powiedział to pół żartem, pół serio, a tu wojna;] Sam szczerze za Mottą nie przepadam, ale nie robię scen;]
0
Bingoo
Chcesz się dowartościować bo jesteś starszy od niektorych?
Co do Figo, to Ci którzy byli z klubem wtedy wiedzą, jak to bolało, gdy "nasz kapitan" wznosił Puchar Mistrzów. Gdy bił nas prawie co roku zdobywając mistrzstwo lub gdy tylko wyprzedzał nas w tabeli. Całe szczęście interet był wtedy wolny i drogi, telewizje ubogie a cyfry chyba nie było;] Po Eurogolu wybiegało się z piłką i miało nadzieję, że samemu kiedyś odmieni się losy Barcelony;p
0
My mamy Seville, Real ma Espanyol... o bicia;] Choć kiedyś się to skończy...
0
Dziwne, ale Van Gaala cenie tylko za dawanie szans młodzieży...
0
Kamil111
Odpowiedz na pytanie jesli nie chcesz do reszty się zbłaźnić.
0
Baros1990
Biorąc pod uwagę co już przeszedł ten 24latek, dziwne, że to Cię dziwi;] Skoro autor zapełnił 300kartek to gdyby miał to napisac za10lat musialby pobić Biblię w ilości kartek;] Przeczytalbys to?;p
0
Zapewne każdy kto nie potafił by znalezc sponsora moglby napiać jakieś piękne słowa na koszulce...;]
Leo miał akcje, ktore w przypadku bramki, zotaly by uznaneza akcje roku;]
0
Kamil111
Ciekawi mnie kogo jeszcze uwazasz za dobrego pilkarza i czy biega ktos po ziemi kogo nazywasz bardzo dobrym pilkarzem;]?
Czasami mam wątpliwości czy aby Andres nie jest lepszy niż Leo;p