0

Ranker

Po pierwsze to 190zl !! Po drugie i w EV ma być coś na wzór stypendiów dla najlepszych. A po trzecie, to rozumiem, że uważasz Barcelonę za zwyczajny klub? Sądzisz, że otworzyli szkółkę by zbierać sianko od rodziców i mieć potem na transfery?

0

Batistuta

To bardzo proste: teraz gra jak na zmiennika przystało. Rok, czy dwa lata temu był o połowę gorszy.

0

I żeby nas tylu było, gdy zabraknie sukcesów.

0

Ja poproszę o wygranie Champions League.. i o Mistrzostwo Hiszpanii... i o Puchar Króla... :)

0

Pyrzo_Barca

Akurat Orłowski-Laskowski, to dla mnie najlepsi komentatorzy w Polsce. Zdarzaja się u nich dziwne interpretacje sytuacji, ale mecze są zawsze ciekawe i wiele można się z nich dowiedziec.

Co do Pedro to on czuje presje "nowych". To chyba krzyzuje mu nogi. Jednak nic nie stracil z walecznosci i sprytu.
P.s. Cuenca będzie od niego lepszy:)

0

FanRealu90

Skoro ten tytuł uwazasz za naciagany, to nigdy nie mozna powiedziec, ze dany klub jest najlepszy na swiecie. Musiałby chyba pokonać w tydzien wszystkie czołowe druzyny swiata. Choć pewnie w Burkina-Faso znalazlby sie trener, ktory by zaprzeczył wielkosci, bo z jego druzyna nikt nie grał.

0

Kismeth

Różnica między ówczesnym Ronnim, a Neymarem jest wielka. Ronaldinho grał już długo w reprezentacji i już wymiatał(Copa America, Mundial). Poza tym grał mega futbol w silnej lidze francuskiej. Juz przed PSG chcieli go najwieksi

0

MattFCB

To Barcelona nauczyła ich "mieszać". Oni odkąd sięgam pamięcią próbowali wchodzić z piłką do bramki. Piękno, na którym wiele razy się przejechali ;/

A co do Alvesa, to mimo, że lepiej ostatnio wychodzą mu dośrodkowania, to i tak są raczej średnie.

0

DamianWST

Zgadzam się z Tobą, że Barcelona i Real mają najgorszych kibiców. Jednak narażasz się na śmieszność pisząc "Nie spotkałem sie jeszcze na realmadrid.pl z takimi zdjeciami jak u was". Ta strona Realu jest najgorsza strona klubowa jaką znam. Barcelonę obrzucali błotem na stronach Arsenalu czy Manchesteru, ale tam to przeginają pałę w każdą stronę. I to redaktorzy!!!!

Marzy mi się, żeby kibice Barcy mieli więcej cierpliwości, byli dumni, ale i nie szerzyli nienawiści. Mi nie przeszkadza mniejsza ilość pucharów, bo nie dlatego jestem z tym klubem...

0

Czysto piłkarsko to połowa piłkarzy na świecie jest lepsza od nich. Maradona i Pele mogli by wchodzić na koncowe 20-30min. Jednak w swoich czasach kazd z tej trójki byli(są) najlepsi.

0

bad17,

A zauważyłeś u niego tendencje zniżkowe? Coraz gorzej mu idzie w ważnych meczach.

0

RychuKomornicki chyba usnął:)

0

Jak to jest, że mając do wyboru klasyk w Lidze Polskiej, wolę rezerwy Barcy? Czy tak trudno nauczyć się kopać piłkę?

0

Nie wiem ile razy jeszcze Pep zrewolucjonizuje grę Barcy, ale jakoś mnie to nie nudzi.

0

CROzil

Zidane+Cristiano+Ozil

0

WielkiReal

Nie dziękuj. Powinieneś przeprosić. Dwa błędy w tak krótkim komentarzu?

0

radzinxfcb

Jesteś żałosny:)

0

misiek112

Dlatego dodałem, że musi utrzymać formę:) Poza tym, ja bym nie skreslał Torresa. W Chelsea ciąży mu metka najdroższego piłkarza na wyspach(chyba Newcastle na tym transferze najlepiej wyszło:). Oby Del Bosque pomógł mu odbudować formę. Poza tym mając taką pomoc, gole strzelałby nawet Boruc.

0

Pyrzo_Barca

Nie chcemy dobijać leżącego. Villi forma była zerowa. Jednak ucieszyłem się widząc go biegającego w środę na szpicy(choc ustawienia nie widziałem),bo w tym upatrywałem ostatnią nadzieję. Jednak niestety doznał kontuzji.

misiek112

Jesli Soldado utrzyma formę, będzie jednym z glowych kandydatów na króla strzelców.

0

Nie pracuje na boisku jak Etoo, ale strzela jak on. Co go oglądam, to prezentuje się dobrze, badz b.d.

0

Death11

Powiedz mi heretyku, co to znaczy"zmarnować piłkarza", a potem wskaż choc jeden klub, do ktorego tego pojecia nie mozna odniesc.

0

Coś czuję, że ten rekord Pedro niewielu pilkarzy wyrówna.

0

MelonFCB

Po części się z Tobą zgodzę. Jednak Villa marnuje sytuacje z kazdej strony. Spalonych były setki. Pep powinien spróbować go na srodku, ale szczerze wam muszę przyznać, że jesli i tam się nie odnajdzie, to już chyba nigdzie.

0

Santos niezle sobie radzi z atakami. Mają kreatywnych pilkarzy. Jednak z tyłu często tracą koncentacje. Nie wyobrazam sobie nie strzelić im bramki, ale w finale mogą dostać zastrzyk energii.

0

Szkoda, że tak rzadko zamieszczacie całości wywiadów. Wiem, ze tłumaczenie to ciężki kawałek chleba, jednak o niebo lepiej czyta się gdy ma się całość.

0

On po prostu tak ma..;]

0

Niech zyja popołudniówki:)

0

Marcelo juz się gotował w starciach z Alvesem. Ten go przeszedl, ale ta swoja agresja jakos ją odzyskiwał.

Ciagle mam przed oczami jak powalał 4razy Pedro. Dla mnie tak samo chory jak i dobry.

0

Jak dla mnie Sanchez w Superpucharze z Realem zagrał lepiej. Wygrywal wiecej pojedynkow i potrafił wziac ciezar gry na siebie. Choć mecz wczorajszy tez b.d.

Nie sądzę, by Villa pokazał coś więcej. Chyba Pedro czesciej bedzie wchodzić.

0

Na mnie wrazenia Mourinho nie zrobił. Przepraszam nie slyszalem z jego ust...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?