0

Mimo wszystko wolałbym Neymara. Wydaje się, że ma ciężki charakter, ale widać, że zrobi wszystko by być najlepszy. RvP może być transferem na gora dwa sezony. Poki co rzadko rozgrywa więcej niż 30meczy w sezonie.

0

Mecz z Interem pokazal ile znaczyl dla nas Toure. Poza tym sądzę, że Yaya nie przeszkadzało miejsce dla Busiego. Mnie krew zalewała, że gdy nie było np. Andresa( a jego czesto nie ma) wchodził Keita!! Keita, któremu do teraz dobre mecze można zliczyć na palcach dwóch rąk!! Tym bardziej, że Toure udowadniał, że potrafi grać na obronie, jak i z przodu.
P.S. Mówią, że Cristiano jest bardziej uniwersalny niż Messi. Tak samo chyba jest miedzy Toure i Sergio. Z tym że Busi jak nikt inny do nas pasuje.

0

Dziwne, że nie można go sprzedać choćby za milion...

0

coole

myślę podobnie, ale nie chce mi się pisać;p

0

Zawsze w ich rankingi są jakieś smaczki, ale teraz chciałbym zobaczyć ich wyliczenia;]

0

Moze i remont bedzie rownie kosztowny co nowy stadion, ale stary trzeba zagospodarowac, albo zburzyć, a to tanie też nie bedzie.

0

głowa mała;p

0

novy83 ma rację. Straciliśmy wysokiego Abidala, wiec jesli Pique nie wróci do formy, trzeba będzie przestudiować stałe fragmenty Realu, bo za kazdym razem dostawałem zawału gdy wrzucali pilke. Po roznych np. pilka spadala w przeciwlegly naroznik pola karnego, a tam nikogo nie bylo.
Jesli Real potknie się do GD jeszcze(a my nie) to może być bardzo ciekawie;]

0

przeważnie wygrywają jak nie widzę;p Femenia chyba coraz lepiej sobie radzi

0

Ta sytuacja z Marcelo kontrowersyjna, inne juz nie. Real moglby zlapac zadyszkę, to liga będzie ciekawsza;p

0

Podejrzewam, że próbuje z białego zrobić czarne. Ale chyba nikt go nie traktuje poważnie.

0

U Adriano podoba mi się zaangażowanie i ciąg na bramkę. Widać, że jest brazylijczykiem. Choć bywa że przysypia z tyłu, to i tak póki nie znajdziemy zastępcy za Abidala, nie ma sensu go sprzedawać.

0

Z całym szacunkiem do Pique, ale jak tak dalej będzie grać, Del Bosque może go nie zabrać na ME.

0

Tez jakoś bez niego nie mogę sobie wyobrazić prawej strony;/

0

Iniesta, Xavi, Messi, Busquets. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości w wejście do finału?

0

pamiętam jak płakał po wyrzuceniu przez Rubinosa Pereza.

0

Wygląda na to, że losowania mamy prawie najgorsze z możliwych. Cieszę się jedynie z tego, że Bayern zmierzy się z Real prawdopodobnie.

0

Coś czuję, że ten mecz jest końcem marazmu w tej druzynie.

0

dmnkzl

Tylko ile by osiągnął bez swoich brudnych gier? Oby pojawił się kiedyś ktoś, który osiągnie jeszcze więcej niż ten żałosny pan.

0

Jesli Pep odejdzie po jakimś większym sukcesie, będziemy w ogromnych tarapatach.

0

Za to pan Wenger jeszcze nie przegrał na równych warunkach. Zawsze albo atakuje pod słońce, albo pod górkę lub wiatr, a jak jest płasko, to sędzia zapomina wyrzucić przeciwnikowi ze dwóch przeciwników, zeby mu się zawodnicy nie dusili.
Busi ma swoje za uszami. Sporo. Jednak widzę jak go kopią i sądzę, że to wystarczająca kara.

0

Madrycka prasa już sięgnęła chyba dna.

0

Pogodziłem się z mistrzostwem, ale przez genialną formę Realu i fatalną naszą. Jeszcze trochę i nawet ja będę siać herezje o spisku. Choć przy ręce Ramosa, błąd popełnili obaj sędziowie. Liniowy to powinien wychwycić.

0

janek_centrum

i mi się to marzy. Za Keitą specjalnie nigdy nie przepadałem, bo takich meczy jak ze Sportingiem nie było wiele. Jednak widocznie czegoś nie dostrzegam;]

0

Piłka otarła rękę Marcelo, by potem odbić się od uda Ramosa i prześlizgnąć po jego ręce. Dlatego futbolówka tak jakby "zawinęła się", a nie odbiła od uda

1

ja go kojarzę tylko z kontuzji.

0

Drażniąca jest nieporadność Pedro, ale koleś tyle daje z siebie podczas meczu, że póki nie wróci Sanchez, Villa czy Afellay niech gra.

0

Z igły widły robią. Dziwne, ze nie ma mowy o podwójnej ręce zawodnika Sportingu i o ewidentnym karnym po faulu na Alvesie. Co do czerwa to te z rodzaju naciąganych. Jednak skoro pokazal, to trudno.

0

naciągana ta kartka, ale odwołanie bez sensu. Nie cofneli kartki Iniescie, nie nalozyli kary na Pepe, to na pewno nie cofną teraz, bo ta sytuacja nie jest jednoznaczna.

0

Problemem nie są sędziowie, problemem jest federacja. I to od dawna wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?