0

Barcelona chciała zobaczyć prawdziwą formę zawodników, a Madryt ewentualną wpadkę:)

0

Nie trofea sprawiły, że jestem z tym klubem. Mam nadzieję, że większość z was to (z)rozumie. Największą mądrość wykazujecie olewając zaczepki madriditas.

0

erpefcb

nie przesadzasz aby? Decydujące mecze, a ty chcesz zeby każdy łapał formę w waznych meczach? Gra się "formą" a nie zasługami. Nikt tu nie zapomina o jego golach, ale od tego są treningi.

0

Alexis nie pokazuje nawet ułamka tego co w Udine, a daje nam tyle radosci.

0

Moze i oddał ligę, ale wazne, by w Champions League dawali z siebie wszystko.

0

Ten mecz powinien pokazać formę druzyny i cele Guardioli.

0

A ja przypominam, ze z Sociedad grał Tello, Adriano, Cuenca, Dos Santos. Rozchodzi mi się o to, że Pep już odpuścił ligę. Tylko, że my teraz nie gramy o mistrza, tylko by nie było szpaleru. Pep to bierze pod uwagę?

0

Pyrzo_Barca

Wiem, że winić powinniśmy "11" która zagrała, ale serio nie zauważyłeś, że ktoś prawie nowy biegał w składzie? W meczu wyjazdowym nie może zagrać łącznik(Busi), a na dodatek środek Pep powierzył Thiago, któremu musiał pomagać średni ostatnio Messi. Nie było trzonu!! Dla mnie to sygnał, że liga stracona. Smialem sie po meczu z Getafe, że jak tak dalej pójdzie, zrobimy szpaler na CN. Teraz to już realne !!

0

Za Masche teraz może zagrać Dos Santos. Tylko patrzeć jak Montoya zastąpi Alvesa, a Riverola Iniestę. Przecież Pep wie, że ligi nie wygra. Niech tylko nam, kibicom, wyśle sms-a, zebysmy wiedzieli, że na konferencji trochę ściemnia;]

0

Pepa może tylko usprawiedliwic piękna gra w Lidze Mistrzów.

0

Ja doszedlem do wniosku, że Pep już pogodził się z ligą. Do pauzujacych z powodu kontuzji, dołączył "kręgosłup" pauzujących z powodu Pepa.

Oszczędzanie? Na wyjazdach? To może Barcelna B grac bedzie na codzien, a Xavi i spółka tylko w finałach?
Czuję się trochę oszukany przez Guardiolę, ale przeciez głupotą było by,gdyby publicznie przyznał się, iż odpuszcza ligę.

0

Messi to chyba pechowiec miesiąca...

0

takie newsy moga byc zamieszczane, jesli nikt o niczym nie zapomina. Co by nie bylo, sedziowie to porazka dzisiejszej pilki.

0

Trzeba go wspierać, ale wydaje mi się, że Leo zrobił się bardziej leniwy. Nie mowię o atakach. Kiedys po stracie gonił za piłką jak wariat. Przypomina mi się gonitwa za Aguero i chyba za kims z Chelsea.Dzis zrobi parę kroków i koniec.

0

Wybierzcie najszybszego zawodnika i zobaczcie ile mu brakuje do Garetha Bale'a. 40mln to za dużo. Jednak potrzebujemy chocby jednego sprintera. Nasze kontry nie są szybkie, raczej pomysłowe. W Realu prawie zawsze 2 biegnie bokami na pełnej szybkości. Przewaznie prowadzimy gre, ale są wyjątki. Poza tym szybcy zawodnicy są strasznie przydatni przy prostopadlych pilach, ktorych nie brakuje.

0

szczel111

tez uwazam, ze Dos Santos ma najwiekszy potencjal. Ma boiskowa mądrośc.
By takową dostrzec u Isaaca czy Tello trzeba chyba jeszcze poczekac.

0

niektorzy chyba nie grali w korkach...

0

Iniesta....:)

0

Roger

Pewnie, ze wielu przestrzelało karne, ale to meczowy karny!! Powinien strzelac najlepszy, bo to nie wynik 5-0. 80% "11" Leo to strzał w prawo i to nie przy słupku;/

0

Borubar by obronił...

0

Dla mnie to teraz zupełnie inna druzyna... taka zwykla...

0

culeson

Czy aby na pewno? Pamiętasz jego bramkę z wolnego? Xavi z tego co pamietam ma wiecej bramek z wolnego.
Villa i Xavi lepiej i wykonują wolne od Messiego. Karne chyba kazdy wykonuje lepiej.

0

Jak można prawie każdy karny strzelać tak samo? Messi jest najlepszy, ale Pep powinien powierzać zadania wedlug umiejetnosci. Są tacy, ktorzy lepiej od niego strzelają "11" i biją rzuty wolne.

0

cooen

moze innym chodzi o to, że młodym chciało się grać. Tello to jeszcze wychodzilo.

0

Wierzyc trzeba, tylko dlaczego zawodnicy wychodzą na boisko z przeświadczeniem, że lepiej niech kolega sie pomęczy? Pep powinien rozkazać każdemu przebiec sensownie 11km. Nie wliczając obroncow. Prostopadlych pilek jest jak na lekarstwo w porownaniu z poprzednimi sezonami. Potrzeba nam Pedro;]

0

szymeniu

nadal pierdzielisz bez sensu. Piszesz, że na SB dał sędzia, ale być może by nie musiał, gdyby wczesniej na CN nie zabrał.

0

szymeniu

idz stad, bo pierdzielisz o konstruktywnej krytyce, a gadasz o tym, że sędzia pomógł nam na SB. Dlaczego nie wspomnisz o CN, jak Ballack powinien wylecieć, oraz powinien być karny na Henrym? O Interze też nie wspomnisz. Mam na tyle duzo latek, by zrozumieć jak zalosne jest wytykanie innemu klubowi pomocy ze strony sędziów, działaczy, rządu.

0

Tylko że gadają to samo po kazdym slabym meczu. W grze niestety poprawy nie widac;/

0

Tu nie chodzi o kontuzje. Oni nie chcą się męczyć, nie są skoncentrowani, mecze ligowe to dla nich męczarnia. Bywaly mecze, ze Xavi mając pilkę w środku miał czasami nawet 3 zawodników wychodzących do przodu. Teraz ruchów z przodu nie ma prawie wcale. A jak są, to nikt na boisku tego nie dostrzega.
Granie 3 obroncami jest bez sensu nie mając napastnika, ani ruchliwych pomocników.

Kris0007

Serio uwazasz, ze Wenger odniósłby sukces z Barceloną? A Janas też dałby radę? Benzema, Xabi, Cristiano, Casillas, Ramos, Pepe, Marcelo, Higuain. Mourinho trzonu tez niemalze nie zmienil. Jego dobre transfery jak dla mnie do Di Maria, Ozil i Coentrao.
Mourinho nigdy nie będzie dla mnie żadnym wzorem, bo nie odniósłby takich sukcesów bez brudnych zagrań.

0

aha;] Czyli jakby zapytano Ciebie o najlepszego pilkarza w historii, nie padło by zadne nazwisko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?