endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona chciała zobaczyć prawdziwą formę zawodników, a Madryt ewentualną wpadkę:)
0
Nie trofea sprawiły, że jestem z tym klubem. Mam nadzieję, że większość z was to (z)rozumie. Największą mądrość wykazujecie olewając zaczepki madriditas.
0
erpefcb
nie przesadzasz aby? Decydujące mecze, a ty chcesz zeby każdy łapał formę w waznych meczach? Gra się "formą" a nie zasługami. Nikt tu nie zapomina o jego golach, ale od tego są treningi.
0
Alexis nie pokazuje nawet ułamka tego co w Udine, a daje nam tyle radosci.
0
Moze i oddał ligę, ale wazne, by w Champions League dawali z siebie wszystko.
0
Ten mecz powinien pokazać formę druzyny i cele Guardioli.
0
A ja przypominam, ze z Sociedad grał Tello, Adriano, Cuenca, Dos Santos. Rozchodzi mi się o to, że Pep już odpuścił ligę. Tylko, że my teraz nie gramy o mistrza, tylko by nie było szpaleru. Pep to bierze pod uwagę?
0
Pyrzo_Barca
Wiem, że winić powinniśmy "11" która zagrała, ale serio nie zauważyłeś, że ktoś prawie nowy biegał w składzie? W meczu wyjazdowym nie może zagrać łącznik(Busi), a na dodatek środek Pep powierzył Thiago, któremu musiał pomagać średni ostatnio Messi. Nie było trzonu!! Dla mnie to sygnał, że liga stracona. Smialem sie po meczu z Getafe, że jak tak dalej pójdzie, zrobimy szpaler na CN. Teraz to już realne !!
0
Za Masche teraz może zagrać Dos Santos. Tylko patrzeć jak Montoya zastąpi Alvesa, a Riverola Iniestę. Przecież Pep wie, że ligi nie wygra. Niech tylko nam, kibicom, wyśle sms-a, zebysmy wiedzieli, że na konferencji trochę ściemnia;]
0
Pepa może tylko usprawiedliwic piękna gra w Lidze Mistrzów.
0
Ja doszedlem do wniosku, że Pep już pogodził się z ligą. Do pauzujacych z powodu kontuzji, dołączył "kręgosłup" pauzujących z powodu Pepa.
Oszczędzanie? Na wyjazdach? To może Barcelna B grac bedzie na codzien, a Xavi i spółka tylko w finałach?
Czuję się trochę oszukany przez Guardiolę, ale przeciez głupotą było by,gdyby publicznie przyznał się, iż odpuszcza ligę.
0
Messi to chyba pechowiec miesiąca...
0
takie newsy moga byc zamieszczane, jesli nikt o niczym nie zapomina. Co by nie bylo, sedziowie to porazka dzisiejszej pilki.
0
Trzeba go wspierać, ale wydaje mi się, że Leo zrobił się bardziej leniwy. Nie mowię o atakach. Kiedys po stracie gonił za piłką jak wariat. Przypomina mi się gonitwa za Aguero i chyba za kims z Chelsea.Dzis zrobi parę kroków i koniec.
0
Wybierzcie najszybszego zawodnika i zobaczcie ile mu brakuje do Garetha Bale'a. 40mln to za dużo. Jednak potrzebujemy chocby jednego sprintera. Nasze kontry nie są szybkie, raczej pomysłowe. W Realu prawie zawsze 2 biegnie bokami na pełnej szybkości. Przewaznie prowadzimy gre, ale są wyjątki. Poza tym szybcy zawodnicy są strasznie przydatni przy prostopadlych pilach, ktorych nie brakuje.
0
szczel111
tez uwazam, ze Dos Santos ma najwiekszy potencjal. Ma boiskowa mądrośc.
By takową dostrzec u Isaaca czy Tello trzeba chyba jeszcze poczekac.
0
niektorzy chyba nie grali w korkach...
0
Iniesta....:)
0
Roger
Pewnie, ze wielu przestrzelało karne, ale to meczowy karny!! Powinien strzelac najlepszy, bo to nie wynik 5-0. 80% "11" Leo to strzał w prawo i to nie przy słupku;/
0
Borubar by obronił...
0
Dla mnie to teraz zupełnie inna druzyna... taka zwykla...
0
culeson
Czy aby na pewno? Pamiętasz jego bramkę z wolnego? Xavi z tego co pamietam ma wiecej bramek z wolnego.
Villa i Xavi lepiej i wykonują wolne od Messiego. Karne chyba kazdy wykonuje lepiej.
0
Jak można prawie każdy karny strzelać tak samo? Messi jest najlepszy, ale Pep powinien powierzać zadania wedlug umiejetnosci. Są tacy, ktorzy lepiej od niego strzelają "11" i biją rzuty wolne.
0
cooen
moze innym chodzi o to, że młodym chciało się grać. Tello to jeszcze wychodzilo.
0
Wierzyc trzeba, tylko dlaczego zawodnicy wychodzą na boisko z przeświadczeniem, że lepiej niech kolega sie pomęczy? Pep powinien rozkazać każdemu przebiec sensownie 11km. Nie wliczając obroncow. Prostopadlych pilek jest jak na lekarstwo w porownaniu z poprzednimi sezonami. Potrzeba nam Pedro;]
0
szymeniu
nadal pierdzielisz bez sensu. Piszesz, że na SB dał sędzia, ale być może by nie musiał, gdyby wczesniej na CN nie zabrał.
0
szymeniu
idz stad, bo pierdzielisz o konstruktywnej krytyce, a gadasz o tym, że sędzia pomógł nam na SB. Dlaczego nie wspomnisz o CN, jak Ballack powinien wylecieć, oraz powinien być karny na Henrym? O Interze też nie wspomnisz. Mam na tyle duzo latek, by zrozumieć jak zalosne jest wytykanie innemu klubowi pomocy ze strony sędziów, działaczy, rządu.
0
Tylko że gadają to samo po kazdym slabym meczu. W grze niestety poprawy nie widac;/
0
Tu nie chodzi o kontuzje. Oni nie chcą się męczyć, nie są skoncentrowani, mecze ligowe to dla nich męczarnia. Bywaly mecze, ze Xavi mając pilkę w środku miał czasami nawet 3 zawodników wychodzących do przodu. Teraz ruchów z przodu nie ma prawie wcale. A jak są, to nikt na boisku tego nie dostrzega.
Granie 3 obroncami jest bez sensu nie mając napastnika, ani ruchliwych pomocników.
Kris0007
Serio uwazasz, ze Wenger odniósłby sukces z Barceloną? A Janas też dałby radę? Benzema, Xabi, Cristiano, Casillas, Ramos, Pepe, Marcelo, Higuain. Mourinho trzonu tez niemalze nie zmienil. Jego dobre transfery jak dla mnie do Di Maria, Ozil i Coentrao.
Mourinho nigdy nie będzie dla mnie żadnym wzorem, bo nie odniósłby takich sukcesów bez brudnych zagrań.
0
aha;] Czyli jakby zapytano Ciebie o najlepszego pilkarza w historii, nie padło by zadne nazwisko?