endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets trochę przesadza. Real miał mniej więcej tyle samo sytuacji co Barca. Mozemy zastanawiać się co by bylo gdyby, ale czy to ma sens? Barcelona przegrywała i będzie przegrywać. Wazne, by potrafić docenić przeciwnika. No i uczyć się na błędach.
0
Nalezy dodac, ze bylo to najslabsze Gran Derbi Iniesty i Messiego. Coz, nie wygrywa się wiecznie:) Visca el Barca;]
0
Alexis ma wyraznie kompleks Messiego. Pamiętacie jak na początku nie byliśmy pewni, czy aby Leo go polubił? Nie znam zachowania Messiego na codzien, ale z tv czesto po stracie pilki przez kolegę jest zirytowany. Moze Alexis nie chce sie narazac?;p Moglby czesciej sie usmiechac na boisku do kolegow, skoro na codzien robi to ciagle;]
0
Na początku ery Guardioli, gdy przeciwnik się kurczowo bronił, co rusz czy skrzydłowi, czy nawet pomocnicy wybiegali na pozycje. Wtedy to Xavi został królem podania. Teraz jak Messi cofa się po piłkę, bywa ze nikogo nie ma z przodu.
Zsyłanie Iniesty na skrzydło, gdy przeciwnik tak gęsto i dobrze broni jest chore. Wiecej zrobił gdy wszedł Thiago, a Pedro zszedł na lewą. To już zresztą nie pierwszy raz.
Dziwne, ze nie zagralismy zle, a tak narzekamy;p
P.S.Czy aby najlepszych okazji Chelsea nie miala akurat w pierwszej połowie? Sport dziwne ma te pozytywy i negatywy;]
0
Ciężko będzie, ale przecież mamy rewanż na CN.
0
Geble, pamietasz początki Busquetsa? Dla mnie przez kilka pierwszych meczy najgorszy na boisku.
Zgodze się, że Cuenca zdaje się być może nie jednowymiarowy, ale półtora, jednak wierzę w Pepa. A co do karnego, to widać, że masz do niego uprzedzenie za wymuszenie z PK(chyba). Widać, że koleś go odpycha, a on jednak zbyt silny nie jest.
0
focus08
Odkąd pamiętam, Barca próbowała wejść z piłką do bramki. Nie ukrywam, że o ile fajnie oglądało się ich rajdy, o tyle wyniki były mizerne, bo nawet wygrane mecze przegrywali. Jednak taka ich natura, skoro sprowadzany i słynący z kopyta Keita, nie raczy nas prawie w ogole strzałami z dystansu. Nie mówię o strzelaniu wymuszonym, jak Cristiano, ale takiej dobrej pozycji, jakich jest kilka w meczu.
0
alez brama santosa;]
0
Aryon
Jaki to fakt ośmieliła się zauważyć?;p
0
Pomyśleć, że ja już go parę dobrych lat temu skreśliłem;p Na szczęście nikt mnie nie słucha;p
0
BlauGranaPolaco
W zupłności się z tobą zgadzam. Afellay nie błyszczał specjalnie u nas, ale potrzebujemy szybkich piłkarzy i takich którzy potrafią kropnąć z daleka. Ja trzymam za niego kciuki.
0
Alexis jak już ktoś zauważył, traktuje pojedynki jako ostateczność. Szkoda, bo nieźle to mu wychodzi. Potrzebujemy takich zawodników jak on, Afellay czy Tello, bo rzadko przeprowadza się u nas szybkie kontry. Przemyślane i kombinacyjne owszem, ale nie szybkie;]
0
Tytuł chyba nieodpowiedni, bo i my narzekamy często. Co by nie było, sędziowie w Hiszpanii są beznadziejni.
0
A mnie się ostra gra Saragossy nie podobała. Choć paradoksalnie Abrahama bym nie wyrzucił;]
0
Nie da się nie narzekać w dzisiejszych czasach na sędziów. Powtorki wszystko weryfikują. Sam bym dziś drugiej żółtej nie dał Abrahamowi. Aranda strzelił z minimalnego spalonego. Karny dla Saragossy naciagany. Pedro za rękę powinien dostać żółtą. Tak samo jak Keita za swoje wejście w ktoregos zawodnika. Jednak niektóre wejścia piłkarzy z Saragossy prosiły się na wyrzucenie. Sędziowanie gorsze niż u nas. W Anglii też podobno nie jest dużo lepiej;p
Sam mecz ładny tym bardziej, że rywal grał bardzo ostro i rozpoczelismy bez Xaviego Busiego i Iniesty.
0
Swidrinho
nie zapominaj, że Messi biega mniej niż przeciętny piłkarz. Choć jego śmiałe harce przyprawiają o zawrót głowy.
0
Poki Tello pasuje gra "jokera", a przy tym radzi sobie z nią bardzo dobrze, powinien zostać.
0
Pepowi chyba puszczają nerwy. Kiedyś był bardziej wstrzemięzliwy w komentarzach. Jednak nie dziwię się;]
0
Żałuję tylko, że Mascherano złamał linię spalonego przy bramce, bo dla mnie to co ten pan wyprawia, to poezja. Nawet ta żółta kartka(słuszna) to był mimo wszystko czysty wślizg.
Co do postawy zawodników, to nie chwaliłbym ich za bardzo. Przy 1-0 przestali już grać tak agresywnie. W meczach ligowych to można zrozumieć, ale to trofeum jest najwazniejsze.
0
P.S. chcesz wygrać LM? Sprzedaj Zlatana;] Sprawdziło się w Interze i Barcelonie;p
0
Dwumecz z Milanem pokazał, że kto nie kibicuje Barcelonie, zrobi wszystko by podważyć sukces tego klubu. Zawistni pamiętają rewanż z Chelsea, ale o meczu na CN nie mówią; mówią o wyrzuceniu RvP za grę po gwizdku, ale nie widzieli chyba, jak wcześniej walił łokciem Alvesa, albo próbował złamać nogę Messiego. Inter też awansował sprawiedliwie. Milito nie strzela ze spalonego, Sneijder nie fauluje w polu karnym Alvesa, a ręka Toure była;]
Ile ci narzekający mają lat?
Bilans pomyłek wychodzi przeważnie na zero i mam wystarczająco szarych komórek by nie wygadywać bzdur w stylu Zlatana.
0
Jako madridista ma prawo mieć swoje zdanie. W tamtym okresie cala liga włoska byla nie do pokonania. Widzialem tylko pare skrotow tamtego Milanu, wiec nie bede oceniac.
0
Po tym spotkaniu szanse Milanu wzrosły. Choć to wciąż my jestesmy faworytem, to jednak jakis głupi błąd i może być ciężko.
0
Najlepsze: w końcu Pique nie dał ciała.
Najgorsze: -ustawienie i zmiany
-głupie straty i pomyłki(Xavi dość blado wyszedł)
Generalnie zaczynam mieć obawy co do rewanzu.
0
Faktycznie, nawet Pep się może pomylić. Zrealizował pierwsze założenie, zagrał na zero z tyłu. Niestety długimi momentami nie mieliśmy nawet pilki w poblizu ich pola karnego. W drugiej połowie skrzydłowi byli najbardziej wysunietymi pilkarzami(w obrębie kazdego po 2obroncow), a Messi się cofał po piłki bo nie miał z kim grać. Zmiany generalnie nic nie wniosły, bo Iniesta nie wyglądał na bardzo zmęczonego, a wiemy na co go stać. Poza tym Xavi został sam. A swojego dnia to dziś nie miał;/
Sanchez mnie zawodzi, choć chciałem jego transferu. Ma problem z przejściem nawet jednego obroncy. Często się gubi. Może Pep każe mu grać w ten sposób...?
0
constantine16
co do meczu z Interem- to nie była decyzja Busi albo Toure. To była decyzja- byle nie Toure. Czy tylko ja zauważyłem, że w przegranym meczu grał słaby Keita? To była najgorsza jego decyzja w ciagu tych 4 sezonów. Zla, kompletnie niezrozumiała i bez wniosków. Ciekawi mnie, czy Yaya zostałby, gdyby Keita nie byl pierwszym rezerwowym. Przypomnę tylko, że Iniesta miewał czesto urazy. Poza tym Toure mógł zastępowac Inieste czy Puyola(udowodnił to z United). Biłem pięścią w stół ilekroć widziałem jak Keita wchodził kosztem Yaya.
0
Powiem szczerze, ze najbardziej cieszy mnie wspólna radość Messiego Sancheza.
0
DamianWST
trochę się zbłaźniłeś;p constantine po Ramosie i Pepe dodał "i tego typu delikwentów";] Poza tym, mylisz pojęcia "występek" a "norma". Ramosowi już chyba 3 albo 4 raz puszczają nerwy. O Pepe się nie wypowiadam, bo nóż mi się w kieszeni otwiera. Na dodatek z imbecyla kopiącego leżących stał się panienką, która po dotknięciu w szyje, łapie się za twarz.
Co do symulacji to jedyne co różni Busquetsa od Di Marii i Cristiano, że on zbłaźnił się w momencie gdy pół świata go oglądało.
0
Dobrze, że Guardiola zwrócił na to uwagę. Ciężko mi uwierzyć, by sędziowie specjalnie się mylili na naszą niekorzyść. Jednak cała ta komisja powinna być rozpędzona, bo nawet nie ukrywają swoimi decyzjami za kims są.
0
Najlepsza drużyna świata, a rok temu mało kto slyszał o połowie rezerwowych;]
Też chciałbym Montoye, ale potknięcia Realu sprawiły, że nie ma co ryzykować.