endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takiego sezonu jak ME!! Albo jeszcze lepszego.
0
Shadow_Man,
Agentyna musi znalezc bramkarza, ktory dogada się z beznadziejnymi obroncami. Poza tym wystarczy te gwiazdy ustawić i kazac im biegac wczesniej niz Maradona z Niemcami(jak bylo po meczu).
0
Ktoś,
Di Maria, Cristiano, Pepe i Ramos. Przy czym ci dwaj ostatni potrafią zamienić się w kilerów.
Poza tym zauważ, że pierwsze GD Mourinho to była rzeźnia za rzeźnią. Skoro sędziowie nie mieli jaj, to co się dziwisz, że Masche czy Pedro tak reagowali?
Nie obchodzi mnie za kim jesteś, ale najlepszym piłkarzom na swiecie nalezy się szacunek. Cristiano jest dla mnie zabawnym pilkarzem, ale poki nie robi z siebie błazna, nic złego o nim nie mowie.
0
Czy tak faktycznie powiedział, czy nie, uwazam go za najbardziej przereklamowanego piłkarza na ziemi. Ibra już lepiej zagrał na ME. Najlepsze było podkreślanie Szpakowskiego do póki on nie zszedł, że jest gwiazdą i w każdej chwili może odpalić.
0
Mnie zastanawia to z jaką łatwością Barca oddaje/sprzedaje niektorych pilkarzy(niby to dobrze ze strony klubu, że nie robią problemow, ale mały niesmak pozostaje). Henry, Milito, Keita, Marquez, czy Caceres i Hleb ktorzy byli wypożyczania, by w koncu sprzedac ich za grosze. Celowo nie wspominam o typowych "niewypałach" z ktorych najwiekszym jest Ibra.
Piszę to, bo jak przeczytałem, że Affelay ma odejsc za 7-8mln albo Tello za 5mln to az mi sie słabo zrobiło;]
0
VovA
Pedro na Euro pokazał, że stać go na wiele. Wiem, że rok miał fatalny, ale mimo wszystko dałbym mu szansę. Affelay ma ogromny potencjał. O ile te jego kilkadziesiąt minut pod koniec sezonu zrobiły na mnie niesamowite wrazenie (potrafił przytrzymać piłkę, czuł luz, mijał bez problemu rywali) o tyle na Euro gral średnio lub zle.
Co do Cuenci, to ja również nie widzę w nim wielkiego potencjału. Jednak to nieznaczy, że nie może być gwiazdą. Oby każdy swoją grą udowodnil, że nalezy mu się pierwsza "11".
0
Te jego wślizgi....:)
0
Najlepszym piłkarzem na świecie jest Messi, ale jak wiadomo, liczą się też sukcesy...
0
Deulofeu sam jest sobie winny, że póki co w pierwszej druzynie zagrał tylko raz(jesli dobrze pamietam). Pep wiedział, że skoro jeszcze sobie w głowie nie poukładał, nie ma co pokazywać mu, że jest zaje*isty, bo już kompletnie zacznie gwiazdorzyć. .
0
Wysyłać rezerwy, albo bojkotować nie ma sensu. Jednak klub powinien pokazać swoje niezadowolenie z tego faktu.
0
Uważam, że będzie z niego więcej pożytku niż z Cuenci czy Tello. Choć czas pokaże:)
0
Skoro Nani się tu pojawił, to dlaczego nie ma Pedro?
0
Iniesta zasłuzył na to miano. Szkoda, że nie zdobył bramki. Casillas w reprezentacji jest chyba nie do zastąpienia. Praktycznie bezbłędny.
0
Potrzebował 5 meczy, by zagrać udanie dwa razy pod rząd. Jakoś sztucznie wszyscy próbują znalezc gwiazdę turnieju.
0
benzemaozil
Może nie zauważyłeś, ale Hiszpanie są w półfinale;p Sam mecz z Francją nie był porywający, bo nie mając ruchliwych skrzydłowych ani napastnika niewiele da się wskurać. Xavi najlepszy sezon miał z Etoo i Pedro. Cały atak był wtedy "ruchliwy", a piłki posyłane przez Hernandeza były kosmiczne. Takie podania nie wyglądają zbyt dobrze, jeśli pressing przeciwnika jest słaby.
0
Busi najbardziej chyba zawodzi na tych mistrzostwach. Jednak to chyba przez te ustawienie z Xabim. Miejmy nadzieję, że w koncu częściej będzie błyszczeć.
0
Widzialem tylko parenascie minut, ale czy aby Pedro nie zagrał dobrze?:)
0
Opluwał nasz klub, a niektorzy chcieli go tu mieć;/
0
dziwi mnie tylko, że Cristiano rzado kiedy podwajali. Kazdy wie jaki jest grozny gdy wychodzi z kontrą, a specjalnie dużo Holendrów nie wracało. Messiego przewaznie kryje dwoch, a czasami więcej zawodników.
0
Ten artykuł już dawno powinien powstać. Przesadny nie jest. Dwa sezony temu(chyba) Xavi pauzował za kartki mimo, ze nie dostał zadnej za faul. Casillas tez wiele razy gadał pod wpływem emocji, niestety Xaviemu zdarza się narzekac na spokojnie. Gdyby wszyscy byli jak Puyol.....
0
W formie w jakiej jest, wyceniałbym go wyżej.
0
Jesli zdecydowana większość pieniędzy nie trafi do klubów, zaprotestowałbym.
0
Kasabian
Chyba Realu nie oglądasz. Valdes ostatnie 2-3 miesiące miał wyraźnie gorszą formę, ale od paru lat niczym nie ustępuje Casillasowi.
0
barcaclue97
Też mam takie zdanie. Podobnie ma się sprawa z Sanchezem. Na papierze mamy dwóch super pomocników, ale coś ich "blokuje". Ibi może własnie "wrócił", oby szybko do pełnej formy powrócił Alexis.
0
Tym większy zaszczyt dla Messiego. W końcu kilku"Niemców" gra w Realu.
0
A mi Adriana;]
0
Wszystko ładnie pięknie, tylko bez pomocy centrali w Katalonii ne byłoby tak różowo zapewne. Szacunek hymnowi się należy.
0
O dziwo te paredziesiąt minut w ostatnich meczach, zrobiło na mnie większe wrażenie niż ponad pół roku po transferze. Potrafił krótko trzymać piłkę, ze spokojem balansem zmylić przeciwnika, no i ma bardzo dobre uderzenie. Lepsze od Adriano, które jako jedyny chyba uderza zza pola karnego.
0
Po meczu z Viktorią wiedziałem, że będzie to jedna z najpiękniejszych bramek.
0
Koleś obrażał nasz klub, swoimi symulacjami doprowadzał do szału wszystkich, a my mielibyśmy go chcieć?