0

Messi nie zasługuje? Mało razy udowadniał jak bardzo kocha swój kraj? Co rusz mówi, że najbardziej zalezy mu na mistrzostwie świata. Poza tym na ostanim mundialu i tak był najlepszym Argentyńczykiem.

0

Neymar chce być najlepszy. Na pewno będzie dawał z siebie wszystko póki tak nie będzie. Pytanie tylko jak będzie sobie radził z europejskimi obrońcami?

0

Przecież to jest chore strzelać 50 bramek w sezonie!!:)

0

Swoją drogą więcej do stracenia ma Real. Było widać, jak Alonso czy Arbeloa tu podcięli, tam popchnęli itp. Messi pokazał, że nie jest święty, a im się należało parę mocniejszych słów. Jest tylko człowiekiem.
Jeśli okaże się, że to kłamstwa, to do zbłaźnionych dziennikarzy madryckich i mourinho dojdzie jeszcze drugi trener i Callejon.

0

BulaKG,

Nie jest tajemnicą, że Messi przebiega mniej niż inni. Jednak czy Twój mózg pojmie, że aby mieć siły na strzelanie tych goli, mijanie rywali itd, to on nie może biec do każdej piłki?
Messi święty nie był i nie będzie, ale mamy prawo nie wierzyć Callejonowi.

0

Ja niespecjalnie się cieszę z tych powołań. To zawsze trochę męczy. Choć napawa dumą:)
I swoją drogą mógłby powołać Thiago zamiast Xaviego albo Iniesty. W El Clasico trochę się napracowali.

0

O inną sytuację z Busim mi chodziło, ale w tej o której wspominasz, fatycznie niby dostał nieźle, ale trzymał się gdzie indziej.
Żalić się, że piłkarz najpierw umiera, a po minucie wstaje i biega, mogą tylko osoby które nigdy nie grały. Wiem jaki to ból i wiem, że czasami szybko mija. Poza tym nie ma piłkarza, który nie dodałby czegos od siebie.

0

A tak przy okazji: nie wkurzał was Szpakowski, gdy Alves u Busi byli faulowani(korkami), a ten pierdzielił o aktorstwie i udawaniu? Bez urazy, ale mając Laskowskiego, delegują faceta który niewiele widzi ,mało rozumie i średnio interpretuje.

0

Sędzia popełniał błędy, ale czy wy się wczoraj urodziliście, że nie wiecie, iż to norma w Hiszpanii? Też się trochę wkurzałem jak Inieste podcinali, jak Xabi i Arbeloa tu kopneli, tu poskrobali, tam odepchneli. Ważne, że wynik nie jest najgorszy.

0

Swoją drogą to Arbeloa i Xabi wkurzali mnie podczas meczu. Co rusz to delikatnie poskrobali, odepchneli itp.

0

Xavi trochę przesadza. Zdecydowanie wolę, jak wypowiada się Andres albo Puyol. Każdy z nich powinien brać przykład.

piieter
Widać że jestes do Messiego trochę uprzedzony;] Leo raczej nie wymusza, tylko przy przewinieniu domaga się kartek. Humory o których piszesz u Messiego widoczne są od chyba 2 lat. Dla mnie nic nadzwyczajnego, tylko ludzie się czepiają bo to najlepszy piłkarz naszych czasów. I nie wiń jego za mnóstwo strat, bo czasami dostaje piłkę na połowie a i tak jest najbliżej bramki rywala. To taktyka.

0

Żeby nas nie zgubiły braki w ich składzie. Ciągle to wielkie nazwiska.

0

CdR mozna ogladać na stronie TVP, ale czy orientuje sie ktos, po jakim czasie mecz jest dostepny? Bo 23 koncze prace;/

0

Wie ktoś czy na stronie TVP moge odrazu wlaczyc ten mecz po zakonczeniu? Bo o 23 akurat koncze prace;/

0

wrinkles

Czyli śmiało mogę iść obstawiać?

0

Scorpion22

Podział pieniędzy z praw do transmisji może nie jest sprawiedliwy w Hiszpanii, ale adekwatny do ilości fanów drużyn i chęci ich oglądania.
Barca dwa razy wygrała z MU, przegrała z Chelsea. Atletico pokonało Chelsea, Real Tottenham i City. Przychodzi Michu do Swansea i w połowie sezonu ma tyle bramek co w PD. Według IFFHS najlepszą ligą jest hiszpańska. A ty tu wpadasz i nie piszesz, że obie ligi są na podobnym poziomie, tylko jakby dzieliła je przepaść. Dla mnie obie są bardzo mocne. Podobnie jak Bundesliga co widać w tym sezonie.
Masche był rewelacyjny w poprzednim sezonie, gdzie wtedy byłeś?
Idź i nie pokazuj się więcej albo dorośnij bo swoje niskie ego podbudowywujesz wyszukując co mniej rozważne komentarze.

0

Wojciech6

Ja po schabowym, piwku i chipsach zawsze witaminki wcinam;p

0

Chyba przed meczem z Atletico napisałem, że taki piłkarz jak Adriano jest potrzebny, bo choć zdarzają mu się błędy, to wiemy, że może wziąć piłkę minąć 2 rywali i huknąć bramkę. Tak też w najbliższym meczu zrobił:)
Jednak średnia w naszym klubie to ponad 6mln. Trochę dużo rząda skoro Di Maria po podwyżce zarabia ponad 3mln, Pepe 4 a Marcelo między 2 a 3mln.

0

Astad

Song chyba mimo wszystko mniej pasuje do nas. Dos Santos ma boiskową inteligencje jak Busi i sądzę, że jest w stanie grać na podobnym poziomie. Tylko faktycznie szans na grę będzie mieć niewiele;/

0

piachuFCB
cules81 opisał to w niewłaściwy i brutalny sposób, ale ma też trochę racji. Masche prezentował się rewelacyjnie w poprzednim sezonie, ale teraz gra średnio. Pique już nie zawala meczy jak rok temu, ale wciąż stać go na więcej. Puyol to wciąż klasa sama w sobie(choć nie bezbłędna) ale kontuzji miał wiele ostatnio. No i Alves. Brazylijczyk gra dobrze, tyle że on przez 3 lata dobrze nie grał. Grał nieziemsko.

0

pikus88

Jakby jeszcze wyrzucił Inieste albo Albe, to wtedy zastanowiłbym się, czy aby sędziowie w tym meczu umyślnie nie chcą zaszkodzić Barcelonie. Pique mógł wyrzucić, ale nei musiał.
Ogólnie Barca zasłużyła na conajmniej remis, ale w tym sezonie wygrywaliśmy mecze w których graliśmy padakę więc się wyrównuje;p

0

Opium

Strzelam, że zamiast oglądać mecze, to zerkasz w statystykę i wyobrażasz sobie przebieg spotkania. Wybacz za uwagę w Twoją stronę, ale my też kontrujemy przeciwników. Sanchez i w tym aspekcie u nas leży. Biegnie z resztą(nawet często najszybciej), ale tu źle przyjmie, tam za mocno poda, a jak już wda się w drybling to w koncu traci piłkę. Razi po oczach jego brak pewności. Nikomu nie życzę tak bramek jak jemu. Szaleje po boisku, biega za piłką, ale chyba Tello już się lepiej prezentuje. Ile setek zmarnował ostatnio?
Nie zgodzę się z Tobą, że to był zły pomysł i że styl mu nie pasuje. Za proste błędy popełnia.

PS. Za kogo zarząd dał wiele milionów a on się nie sprawdza?

0

Nawet jak pójdzie za pieniędzmi, to trzeba to uszanować. Byle do końca dawał z siebie wszystko.
Co do całęgo pobytu VV na CN, to nie można się nie zgodzić, że odstawał raczej od drużyny. Jednak jego 3-4lata to już forma światowa. Powinniśmy się z tego cieszyć, bo bramkarze u nas przez wiele lat nagle zapominali jak bronić. Bonano, Rustu, a nawet Baia(sukcesy miał, ale kojarzę go tylko z wpadek). Hesp chyba byl najlepszy przed "erą" Valdesa.
Cudem będzie, jak uda nam się za pierwszym razem znalezc następce.

0

Już po 3-4 miesiącach było widać, że problem jest w głowie u Alexisa. Początkowo myślałem, że to obawa przed krytyką Leo. W końcu jest nietykalny. Teraz to już strach przed samą stratą. Jeszcze te jego wymuszanie fauli...
Jest niegodny tych 37mln, ale broni go to, że zostawia serce na boisku.

0

Joaquin79 emdey

Czy wy kiedykolwiek biegliście?:) Ewidentnie widać że Monreal lewą nogą zachacza prawą Pedro. Pedro powinien bure dostać za trzymanie się jakby mu ją urwało, ale miał przed sobą tylko bramkarza.

0

Ramos to psychol, ale rewelacyjny obrońca. Pique miał fatalny poprzedni sezon i dopiero pod koniec roku zaczął dobrze grać.
Ozila też tu nie powinno być. Jeden mecz dobrze, drugi sredni z asystą i potem dwa słabe.

0

Ja zawsze w Dos Santosie widzialem drugiego Busiego. W tym sezonie prawie go nei oglądam w akcji, wiec skoro duzo osob go krytykuje to widocznie obnizyl loty. Jednak nie pozbywałbym się go lekką ręką.
Deulofeu wydaje się być dość krnąbrny. Charakterem nie pasuje do druzyny. Moze byc drugim Robbenem, ale zeby sam się nie przeliczył

0

Generalnie miło, że kibice swoich pilkarzy tak czesto moga ogladac, ale dla takiego meczu warto jest "okroic" puchary w angielskiej i hiszpanskiej. Granie we wczesnych fazach z 3-4 ligowcami? Rewanze? Niespodzianki się zdarzaja, to fakt, ale mecz PL vs PD jest wart zrezygnowania z kilku mniej waznych i niepotrzebnych starc.

0

Madridista22,

Barcelona miała inne problemy w latach w których Real odnosił pierwsze sukcesy. Pamiętasz gdzie miał grać jeden z ojców tamtego Realu?

0

slawmm

Mnie zawsze dziwiło, że jak mowa o symulowaniu to zawsze Busi i Alves. Ani słowa o Drogbie, czy też o Gerardzie(sam widziałem filmik gdzie pare razy padł jak od pioruna). Już nie wspominam o piłkarzach Realu. To chyba cena sukcesów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?