endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balotelli i Pique, to chyba pomyłka jakaś;]
0
misiaty7
Wkurzasz mnie, bo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, a to czego nie ogarniesz sobie dopowiadasz. To już drugi raz;] Chyba lepiej nie ciągnąć tego tematu;p Pozdrawiam
0
misiaty7
Pominę pierwszą część twojego komentarzu, bo jest bez sensu, ale to pewnie dlatego, że mnie jakos po swojemu zrozumiałeś;] Alexis miał dawać alternatywę. Szybki, z dobrym dryblingiem, silny. Jednak nie tyle styl mu nie przypasował, co on sam ma problemy. Nie potrafi wziąć gry na siebie. W poprzednim sezonie grał nieźle, ale widać było, że to ciągle nie ten zawodnik co w Udine. Tam faktycznie miał więcej miejsca, ale nawet gdy u nas je ma, woli oddać piłkę. Chciałbym się mylić, ale coś czuję, że dużo zawodników ma kompleks Messiego.
0
Szkoda, że nie gra w Realu do dziś:). Czym więcej grał, tym mniej Real wygrywał ;p Laluś był zawsze z niego i skoro jest madridistą to pewnie tylko z zazdrości nie zagłosowałby na Cristiano.
0
misiaty7
Jedno pytanie: dałbyś za Alexisa ponad 30mln? Krytykujemy go, ale ślepym trzeba być, by uważać, że gra na miarę oczekiwań. Koleś ewidentnie ma blokadę i choć lamentujemy, mamy ogromną nadzieję, że w koncu pokażę na co go stać. Biega i walczy, ale też próbuje wymuszać faule w beznadziejny sposób. Udine grało szybką piłkę, u nas jest inaczej, ale nawet gdy wychodzimy z kontrą, on nie przypomina zawodnika który 2lata temu mijał sam każdą defensywe Serie A.
0
FCB-kat.
Teraz już za późno więc nie ma sensu się rozglądać za obrońcami. Do stycznia wszyscy wrócą i będzie nadwyżka. Afellay po tej długiej kontuzji wrócił mocniejszy. Dziwiłem się, że Tito się go pozbył. Koleś jest szybki, ma niesamowite uderzenie no i dużo widzi. Mam nadzieję, że gdzie nie będzie grać, odniesie sukces.
0
Scorpion222,
Nikt tu nie chce karać śmiercią. Jednak wyjaśnienia są dość lakoniczne. Sam artykuł, co widać na zrzucie z ekranu, wygląda na profesjonalny. Nie wiem czy nie zrzucają winy, ale dla mnie karę powinni ponieść. Artykuł o Messim i to wieeeelki powinien się ukazać.
0
Faktycznie Valdes dawno nie zaliczył spektakularnej interwencji. Pocieszajmy się, że gorzej już być chyba nie może. Mamy 4 podstawowych obrońców kontuzjowanych, no i Valdesa bez formy.
0
Jako zadośćuczynienie powinni przez jeden dzień mieć tylko jeden artykuł. Wszystko o chorobie Messiego i opiniach lekarzy. O tym co by było gdyby nie zażywał leków, oraz co właściwie brał.
0
Valdesowi nie idzie ostatnio, to fakt. Z kupnem bym się wstrzymał, bo pamiętam bramkarzy, którzy wszędzie grali dobrze, tylko nie u nas(Dutruel, Bonano, Enke czy Baia). Pinto nie jest słąbym bramkarzem, może na 2-3 mecze mógłby go Tito wpuscic...
0
Nie wiem jak pracują oni na treningach, ale dla mnie już dawno przyszedł czas na Bartrę. Może to i lepiej, że Masche będzie pauzować.
0
Cena jaką dostałyby kluby, musiałaby być wysoka. 40mln za powiedzmy nawet 5meczy to śmiech na sali, bo pewnie sama federacja zgarnie lwią część. A przeciez 90tys ludzi na CN razy powiedzmy nawet 50Euro to 4,5mln. Dla Barcy mniej niż 6-7 mln do ręki jest nieopłacalne.
0
Jeśli dostawał szanse pokazywał się z bardzo dobrej strony. Dla mnie gracz na ławkę.
0
masik86
I całe szczęście, bo to był finał z United, a Keita grał w tamtym roku koszmarnie. Toure zaliczył kiks, ale potem grał super.
0
Mowa tu jeszcze o Balotellim. Czy tylko ja i Ibra uważamy, że to po prostu średni zawodnik? Oglądałem na żywo dwa mecze Włochów na ME i koleś tracił piłki, źle podawał i nawet nie sciagal na siebie obroncow. W City też co go oglądam to jak już raz przejdzie zawodnika to potem uśnie na 20min. Nie, że go nie lubię, ale dla mnie to on się cofa
0
Jak ja go uwielbiam.
0
A ja na przekór uważam, że grał dobrze;] Oglądałem w tamtym czasie mnóstwo meczy i czy z Chelsea czy z Valencia czy w innych których nie pamiętam, spisywał się dobrze. Pep miał po prostu swoje wizje. Pewnie wkurzył się na brak zaangażowania Hleba (Białorusin się do tego przyznał).
0
Kara odpowiednia, jednak jak sobie przypomnę jeden mecz zawieszenia dla Ramosa za "manite", to zaczynam się gotować;]
0
constantine16
Zgodzę się jednoczesnie i z narzekającymi i z Tobą.
Ogólnie gra Barcy wygląda już inaczej (czyt. mniej widowiskowo) od ponad roku. I przez rywali, którzy jeszcze bardziej się cofają, a teraz na dodatek częściej wykorzystują braki w defensywie, oraz przez kontuzje w całęj druzynie. Barca nastawiła się na wynik. Rywal uważnie obserwuje te nasze "beznadziejne" klepanie bez fajerwerków, ale ciężko mu przez 90 min być skupionym i skoncentrowanym więc w końcu pada bramka. Cwane, ale z naszą defensywą w 80min moze już być 2-0 dla rywali.
Brakuje mi tej ruchliwośći w ataku. Etoo, Pedro czy Villa kiedyś wciąż wybiegali do podań, a teraz rzadko ktokolwiek to robi, a jeszcze rzadziej dostaje podanie. Szkoda tym bardziej, że do dyspozycji ma (miało) się Tello, Pedro, Sancheza czy Afellaya.
Villa podczas meczu z Al-Sadd grał na szpicy i już po 10min wiedziałem, że on tam powinien wrócić. Messi wszędzi będzie genialny, Villa tylko tam.
Co do Tito, to jak już mówiłem, Barca od dawna gra mniej spektakularnie, ale to nie jego wina. Może gdyby Tito prowadził mecze z Interem, Ibra który dla mnie sabotował te mecze, zszedłby po 30min? Facet szybko zauważa co trzeba zmienić, a Pep wprowadzał tylko Keite.
0
Pierwszy raz boję się o wynik. Nie przez potencjał Realu. Przez kontuzje i słabą formę naszych i kompletnie niezgraną obronę. Pogodziłem się już ze stratą Puyola, ale jeśli jeszcze Iniesty nie zobaczę, to już się załamię.
0
Niby nie biorę pod uwagę porażki, gdy przypomnę sobie, że wraca Iniesta, a jest jeszcze Messi, Xavi, Fabregas, Pedro i Villa. Jednak obronę jak dla mnie mamy w gruzach(nikt nie ma ustabilizowanej formy). No i Busi dwa ostatnie mecze miał zwyczajnie średnie. Kontry Realu mogą nas zniszczyć tym bardziej, że widać, iż obrona nie jest w ogóle zgrana. Trzeba mocniej niż zwykle trzymać kciuki.
0
Xaviego przekleństwem jest Messi, Casillasa to, że jest bramkarzem, a Iniesty kontuzje.
0
Po meczu stwierdziłem, że nikt nie zasługuje na 7 za wyjątkiem Fabregasa, ale to tylko za bramki. Dla mnie każdy zaliczył zbyt dużą liczbę kiksów.
0
john_sacramoni,
Czy aby na pewno ciężko? Oglądam i Real i Barce i bardziej od Cristiano imponuje mi Di Maria. Z resztą jego i Iniestę tylko przez urazy nie łączą ze ZP.
A co do Złotych Malin, to zapomniałeś o Sanchezie, Pepe, Di Marii, Drogbie... Piłkarze w większości niestety kantują.
0
Czy nikt nie widzi, że to w jego głowie coś siedzi? Jakaś niepewność? Obawa przed stratą? Nie zapomina się w parę miesięcy jak minąć kilku obrońców. Jak strzelić.
0
Paradoksalnie powinniśmy się cieszyć, bo zaden z zawodnikow nie zagrał dobrze. Fabregas strzelił, ale miał sporo strat. Song tez raz dobrze raz zle. Busquets kompletnie nie mógł się odnaleźć i na dodatek nikt mu nie pomagał. Środka nie było. Liczę, że w meczu z Benfica i przede wszystkim Realem, pokażą pazur. No i dojdą do optymalnej formy.
Co do Tito, to faktycznie te zmiany mu wychodzą. Pepa zmianą był Keita.
0
Widział ktoś u nas środek pola? Generalnie pochwaliłbym tylko Ville i Cesca za bramki. Potem bardzo długo nic.
0
Michel ma rację. Sędziowie w hiszpaniii są tak słabi, że ręce opadają.
Ręka Thiago była maksymalnie przypadkowa, ale jednak korzyść odniósł. Co do Cesca, to też ma swoje za uszami w tej akcji, jednak Medela to nie usprawiedliwia.
0
futbol4ever
Po części masz rację. Jednak nawet gdy ma okazje biec z piłką, to nie robi tego z taką pewnościa jak w Udine. To wszystko zaczyna się w jego głowie. Oby zamknął nam wszystkim usta swoją lepszą grą.
0
O przepraszam,jest pomysł- strzały z daleka. Kiedyś tego nie robili będąc 3metry od bramki, a teraz to robią będąc 25metrów;] Mimo wszystko to plus