endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yaya, wszędzie, tylko nie tam, proszę...
0
Rzadko obserwuje się takie metamorfozy w futbolu. Z Javiera można być dumnym.
0
A ja go nie chcę;p
0
Dziwię się, że panu z wąsem uszło płazem powołanie naszych do Meksyku po MŚ.
0
Dopóki trzeba będzie zlepiać Cristiano z jego golami z innym piłkarzem z genialnym przeglądem pola i umiejętnością przejścia kilku rywali, dopóty Messi będzie odbierać to trofeum.
0
I ja uważam, że redaktorzy powinni trzymać fason. Nie chcemy do rm.pl !!
0
Debiuty miał raczej słabe, ale wierzę, że rozkwitnie w tym sezonie, bo w rezerwach szaleje.
0
A sobie mówię, wejdę i napiszę, że go nie lubiłem nigdy;p
0
Nazwał bym syna Andres, ale sam już tak się nazywam;p Dlatego będzie malutki Leo;p
0
Aż dziw, że żaden miliarder nie kupił Ajaxu. Może liga nie za silna, ale szkółka wciąż jedna z najlepszych.
Co do Jana, to jak oglądalem rok temu ligę to już prezentował się dobrze. Duzo goli strzela. W tym roku moze ze dwa razy do widzialem, ale skoro blizniak go poleca....:)
0
BarcaFAN_VEB
widzę, że swoją wypowiedz "naplusowałeś" sam , bo nie wierzę, że jest takich ludzi jak ty więcej(oby nie bo świadczy o niskim poziomie na tej stronie). Pyrzo ma rację. Przecież Mascherano czy Toure w zastępstwie grali w obronie. Niestety to się odbija w meczach. Przynajmniej teraz, bo tyle głupich bramek nie straciliśmy od wielu lat.
0
Radek Barcelona
Myślisz, że akurat trafił tego który go wyzywał? Poza tym chodzi mi tu bardziej o słowo "przepraszam", " przykro mi" itp. Przecież każdemu mogą puścić nerwy.
sitekpiotr
Też się witasz "czesć biały" czy po prostu "czesć"?;p
0
Leo święty nie jest. Podczas El Clasico puściły mu nerwy i za ten strzał w kibiców chyba nie przerosił ;/ Jednak po dwóch latach gadać takie rzeczy? Nie przeprowadzali z nim wywiadu po meczu?
0
Moze i Busi jest najlepszy, ale czy nie potrzeba nam czasami silnego, dobrze wyszkolonego i szybkiego pilkarza? Poza tym Toure może grać nawet na obronie.
0
Montoya musi się jeszcze wiele nauczyć. Poki co nie wyobrażam sobie prawej strony bez Daniego.
0
Mnie bardziej raził mecz z Valencia. Tam winny być dwie jedynastki;]
0
Nigdy nie lubiłem Van Galla, ale koleś ma niebywałego nosa do talentów.
0
Niech znajdą kogoś lepszego niż Alves....
0
9999
Rochemback grał chyba trochę wyżej, jeśli mnie pamięć nie myli. A Bonano, kontynuował tradycję świetnych bramkarzy Barcelony;]
0
Są charaktery, które mimo swojego geniuszu, nie chciałbym na CampNou. Drogba jest jednym z nich. Najbardziej ubolewam nad tym, że Busi i Alves to znani w świecie aktorzy, a taki Drogba czy Di Maria to supermeni.
0
Na mnie te jego 17minut zrobiło większe wrażenie, niż sezon Cuenci. Choć sam się zdziwiłem, bo jego mecze sprzed kontuzji nie były rewelacyjne. Teraz było widać spokój i opanowanie. Jest szybki z piłką i bez, a na dodatek potrafi kropnąć z daleka(co przydaje się, gdy przeciwnik się muruje).
Z Cuenca może być jak z Busquetsem. Nie odrazu da się zauważyć jego umiejętności i inteligencję.
Zaś Tello musi nauczyć się jeszcze sporo, bo czytają z niego jak z otwartej książki.
0
Stało się, choć nie robiłbym z tego aż takiej afery. Pilkarze powinni wykazać skruchę tyle.
Co by jednak nie powiedzieć o Alvesie i Thiago, to Puyol jest dla mnie wzorem. Pilkarze powinni brać z niego przyklad.
0
Culé a muerte
Odkąd mam Cyfre ogladam ile się da obie ligi. Doszedlem do wniosku, że najwiekszym plusem PL jest atmosfera na trybunach. Spiewy, głośne zawody kibiców po niewykorzystanych okazjach i fakt, że kibice są tuż obok pilkarzy(gdy tv gra w tle, slyszac kibicow nie da się nie odwrocić glowy nawet jak się robi cos waznego). W Hiszpanii infrastruktura jest raczej przestarzała. Kibicow jest mało, nie dopingują tak mocno jak w innych krajach.
Sama gra w PL to jakby walka o życie. Wszystko się może zdarzyć. Jednak tylko u najlepszych pilkarzy w Anglii mogę spodziewać się efektownych zagrań takich, jakich mnóstwo wykonują np. zawodnicy Osasuny czy Getafe. To w tej lidzę uwielbiam tym bardziej, że stać ich też na bieganie za piłką w ekstremalnym tempie 90min. Przykladem może być Saragossa, która mimo, że przegrywała z Barca 4-1 do 90min potrafila zastosowac presing(Milan pare dni wczesniej wysiadl w 70min)
0
Cuenca obok Valdesa najgorszy jak dla mnie. Oprocz asysty kompletnie nic nie pokazał. Zaliczył chyba jeden udany drybling. Niestety pewnie Pedro nie zagral by lepiej;/
0
Micwic666
Bez urazy, ale prześledź sobie sytuacje Barcelony i zobaczysz, że Chelsea nie przechytrzyła Barcelony. Z Interem Mou nie mieliśmy tylu okazji, Londyńczycy po prostu zostali zmiażdżeni. Niestety tu rzuca się w oczy bardzo słaba obrona no i niepewny Valdes. 5-6 razy wychodzą z piłką, i strzelają 3bramki;/
0
Doła bym nie miał, ale jak pomyśle ile oni stworzyli sobie sytuacji, to aż ciężko uwierzyć w odpadniecię.
0
Doła bym nie miał, gdyby nie to, że bylo tyle okazji!!!! Moze za rok sie uda:)
0
Jedyna slaboscią w meczu z Chelsea, byla nieskutecznosc. Z Realem zagralismy słabo, w Londynie brakowało szczescia(bramka Drogby to też raczej zbiór drobniótkich nieszczęść).
0
Gdyby to Chelsea była na szczycie, Drogba byłby nie mniej wyśmiewany jak Busquets.
0
Już mnie to zaczyna drażnić. Barcelona nie przegrala przez pomyłki sedziego, brutalna grę rywala czy inna niesprawiedliwosc. Przegrala, bo stracila smieszna bramke, niestrzelając mimo wielu okazji zadnej! Koniec, kropka.