0

Yaya, wszędzie, tylko nie tam, proszę...

0

Rzadko obserwuje się takie metamorfozy w futbolu. Z Javiera można być dumnym.

0

A ja go nie chcę;p

0

Dziwię się, że panu z wąsem uszło płazem powołanie naszych do Meksyku po MŚ.

0

Dopóki trzeba będzie zlepiać Cristiano z jego golami z innym piłkarzem z genialnym przeglądem pola i umiejętnością przejścia kilku rywali, dopóty Messi będzie odbierać to trofeum.

0

I ja uważam, że redaktorzy powinni trzymać fason. Nie chcemy do rm.pl !!

0

Debiuty miał raczej słabe, ale wierzę, że rozkwitnie w tym sezonie, bo w rezerwach szaleje.

0

A sobie mówię, wejdę i napiszę, że go nie lubiłem nigdy;p

0

Nazwał bym syna Andres, ale sam już tak się nazywam;p Dlatego będzie malutki Leo;p

0

Aż dziw, że żaden miliarder nie kupił Ajaxu. Może liga nie za silna, ale szkółka wciąż jedna z najlepszych.
Co do Jana, to jak oglądalem rok temu ligę to już prezentował się dobrze. Duzo goli strzela. W tym roku moze ze dwa razy do widzialem, ale skoro blizniak go poleca....:)

0

BarcaFAN_VEB

widzę, że swoją wypowiedz "naplusowałeś" sam , bo nie wierzę, że jest takich ludzi jak ty więcej(oby nie bo świadczy o niskim poziomie na tej stronie). Pyrzo ma rację. Przecież Mascherano czy Toure w zastępstwie grali w obronie. Niestety to się odbija w meczach. Przynajmniej teraz, bo tyle głupich bramek nie straciliśmy od wielu lat.

0

Radek Barcelona

Myślisz, że akurat trafił tego który go wyzywał? Poza tym chodzi mi tu bardziej o słowo "przepraszam", " przykro mi" itp. Przecież każdemu mogą puścić nerwy.

sitekpiotr

Też się witasz "czesć biały" czy po prostu "czesć"?;p

0

Leo święty nie jest. Podczas El Clasico puściły mu nerwy i za ten strzał w kibiców chyba nie przerosił ;/ Jednak po dwóch latach gadać takie rzeczy? Nie przeprowadzali z nim wywiadu po meczu?

0

Moze i Busi jest najlepszy, ale czy nie potrzeba nam czasami silnego, dobrze wyszkolonego i szybkiego pilkarza? Poza tym Toure może grać nawet na obronie.

0

Montoya musi się jeszcze wiele nauczyć. Poki co nie wyobrażam sobie prawej strony bez Daniego.

0

Mnie bardziej raził mecz z Valencia. Tam winny być dwie jedynastki;]

0

Nigdy nie lubiłem Van Galla, ale koleś ma niebywałego nosa do talentów.

0

Niech znajdą kogoś lepszego niż Alves....

0

9999

Rochemback grał chyba trochę wyżej, jeśli mnie pamięć nie myli. A Bonano, kontynuował tradycję świetnych bramkarzy Barcelony;]

0

Są charaktery, które mimo swojego geniuszu, nie chciałbym na CampNou. Drogba jest jednym z nich. Najbardziej ubolewam nad tym, że Busi i Alves to znani w świecie aktorzy, a taki Drogba czy Di Maria to supermeni.

0

Na mnie te jego 17minut zrobiło większe wrażenie, niż sezon Cuenci. Choć sam się zdziwiłem, bo jego mecze sprzed kontuzji nie były rewelacyjne. Teraz było widać spokój i opanowanie. Jest szybki z piłką i bez, a na dodatek potrafi kropnąć z daleka(co przydaje się, gdy przeciwnik się muruje).
Z Cuenca może być jak z Busquetsem. Nie odrazu da się zauważyć jego umiejętności i inteligencję.
Zaś Tello musi nauczyć się jeszcze sporo, bo czytają z niego jak z otwartej książki.

0

Stało się, choć nie robiłbym z tego aż takiej afery. Pilkarze powinni wykazać skruchę tyle.
Co by jednak nie powiedzieć o Alvesie i Thiago, to Puyol jest dla mnie wzorem. Pilkarze powinni brać z niego przyklad.

0

Culé a muerte

Odkąd mam Cyfre ogladam ile się da obie ligi. Doszedlem do wniosku, że najwiekszym plusem PL jest atmosfera na trybunach. Spiewy, głośne zawody kibiców po niewykorzystanych okazjach i fakt, że kibice są tuż obok pilkarzy(gdy tv gra w tle, slyszac kibicow nie da się nie odwrocić glowy nawet jak się robi cos waznego). W Hiszpanii infrastruktura jest raczej przestarzała. Kibicow jest mało, nie dopingują tak mocno jak w innych krajach.
Sama gra w PL to jakby walka o życie. Wszystko się może zdarzyć. Jednak tylko u najlepszych pilkarzy w Anglii mogę spodziewać się efektownych zagrań takich, jakich mnóstwo wykonują np. zawodnicy Osasuny czy Getafe. To w tej lidzę uwielbiam tym bardziej, że stać ich też na bieganie za piłką w ekstremalnym tempie 90min. Przykladem może być Saragossa, która mimo, że przegrywała z Barca 4-1 do 90min potrafila zastosowac presing(Milan pare dni wczesniej wysiadl w 70min)

0

Cuenca obok Valdesa najgorszy jak dla mnie. Oprocz asysty kompletnie nic nie pokazał. Zaliczył chyba jeden udany drybling. Niestety pewnie Pedro nie zagral by lepiej;/

0

Micwic666

Bez urazy, ale prześledź sobie sytuacje Barcelony i zobaczysz, że Chelsea nie przechytrzyła Barcelony. Z Interem Mou nie mieliśmy tylu okazji, Londyńczycy po prostu zostali zmiażdżeni. Niestety tu rzuca się w oczy bardzo słaba obrona no i niepewny Valdes. 5-6 razy wychodzą z piłką, i strzelają 3bramki;/

0

Doła bym nie miał, ale jak pomyśle ile oni stworzyli sobie sytuacji, to aż ciężko uwierzyć w odpadniecię.

0

Doła bym nie miał, gdyby nie to, że bylo tyle okazji!!!! Moze za rok sie uda:)

0

Jedyna slaboscią w meczu z Chelsea, byla nieskutecznosc. Z Realem zagralismy słabo, w Londynie brakowało szczescia(bramka Drogby to też raczej zbiór drobniótkich nieszczęść).

0

Gdyby to Chelsea była na szczycie, Drogba byłby nie mniej wyśmiewany jak Busquets.

0

Już mnie to zaczyna drażnić. Barcelona nie przegrala przez pomyłki sedziego, brutalna grę rywala czy inna niesprawiedliwosc. Przegrala, bo stracila smieszna bramke, niestrzelając mimo wielu okazji zadnej! Koniec, kropka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?