0

Marzę o tym, by miał rok bez kontuzji. Gdy jest w formie, zaczynam się zastanawiać, czy aby Leo jest najlepszy;]

0

Jakos nie wyobrazam sobie Barcelony bez Xaviego, Iniesty i Leo.

0

Piecha1

Z całym szacunkiem, ale Keita już sporo ponawalał. Kto oglądał mecze 2-3 sezony temu wie o czym mowie. Choć bywało, że grał dobrze. Czuję, że teraz, gdy ma odejsc, zacznie grać na miarę swoich mozliwosci. Przeciez sciagany byl, by uderzac z daleka i szukac okazji po wrzutkach.

0

Sama sytuacja jest kontrowersyjna, bo Cuevas tą nogę chyba specjalnie zostawił. Mozna było odgwizdac lub nie.
Za to inne decyzje sędzięgo to już zupełne kuriozum. Kartki za pyskówki, a za ostre wejście "ostre spojrzenie";] A ta ręka...
Póki co faktem jest, że poziom sedziowania jest katastrofalny. Zacznie mi "śmierdzieć", jak za parę kolejek, gdy mistrz bedzie juz prawie znany, sytuacja się odwróci. Zeby gdy juz bedzie pozamiatane, jechac, ze Barcelonie pomagają.

0

FanRealu90

Zgodzę się z Tobą co do tego, że nie powinnismy specjalnie dlugo nad tym debatować. To swiadczy o poziomie sedziowania. Jednak sama hiszpanska federacja nawet nie ukrywa, ze nie lubi katalończyków. Ja wlasnie nie mogę sobie przypomnieć anulowania kartek Barcelonie. A było wiele takich wniosków. Chyba dwa sezony temu Xavi pauzował za kartki, a nie dostał zadnej za faul!! Co do kar dla Realu, Ramos po manicie niemal nie miał kary. Pepe po nadepnięciu również. Bywa tu pewien uzytkownik, ktory wymienił wiele przykladow faworyzowania Realu przez federację.
Podkreslę jednak, ze mimo, iz ewidentnie mamy pecha do sedziow, nie wierze w celowe ich "zagrania". Raczej to presja. Choc nie tylko "wagi meczu"...

0

Lepiej, żeby Keita tak nie wymiatał, bo jeśli odejdzie będę mieć doła;p

Co do sędziów, to nie da sięnie zauważyć, że częściej nas krzywdzą. Jednak przyjdzie czas, ze to się pewnie zmieni.

0

FcBarcelończyk5

Wydaje mi się, że zdecydowanie wiecej osob go chcialo;] Tyle, ze nie sadzili, ze starczy nam na niego i Fabregasa;]

0

Też liczę, że Dos Santos go zastąpi, choć ustępuje mu warunkami fizycznymi. Jednak tylko tym. W grze Jonathana widać inteligencję, spryt. Coś takiego, co ma Busi.
Jesli chodzi o Keite, to nie ukrywam, że należę do tych, którzy nie znają się na piłce i nic specjalnego w tym zawodniku nie widzę:)

0

marsan

Ma ewidentny problem z urazami. Zawsze po takowym grał. Teraz jest Benzema. Mozecie mnie wyśmiać, ale Gonzalo widziałbym w naszych barwach:)

Co do Messiego, to paradoskalnie najładniejszą jego bramką, była ta z karnego-w lewo:)

0

galacticass

zgadzam się z Tobą. Może i bilans błędów sędziowskich jest na naszą niekorzyść, ale nie wierzę w jakiś spisek. Nie lubię takiego gadania. Federacja może i faworyzuje Real, ale sędziowie są poprostu słabi.

0

Już parę lat temu zwątpiłem w Puyola. Drugi raz tego nie zrobię.

0

Pep coś knuje...:)

0

dobry261

Atletico na SB grało bardzo dobrze i nawet prowadziło, ale Courtois dostał czerwo i się wszystko posypało. Jednak faktycznie najczęściej oddają ten mecz w szatni. Jednak nie taak bezczelnie jak Espanyol;p

0

Bez Tito najwidoczniej Pep sobie nie radzi....

0

szojka6

A jaki to był sposób? Bo szczerze powiem, że co by nie trenowali, na boisku grali przewaznie jak zbieranina sprzed bloku. A kibicuję Lechowi

0

Co do Pedro, to jego gra wygląda katastrofalnie. Potrzebne mu są bramki i sukcesy. Mam nadzieję, że mimo wszystko ten chłopak nigdy nie usłyszy gwizdów na Camp Nou. Nie za to, co zrobił.

0

Ciężko powiedzieć kto jest większym wzmocnieniem. Jednak wiem, że najlepsze występy Alexisa dopiero przed nami.

0

A ja chcę finał Barcelona-Real;]

0

Bakero będzie do wzięcia...

0

Potrzebujemy trzech cech jakie ma Ibra- uderzenie z daleka, umiejętności zastawienia się z piłką i gry głową. Wszystkie te cechy posiada niejaki Artiom Rudniew. Przy tym łotewski piłkarz rosyjskiego pochodzenia biega jak natchniony po boisku. No i jego kupno i utrzymanie bedzie kosztowac tyle co rok kontraktu Zlatana.

P.S. Pyrzo przesadza z tą wyższością Bojana nad Szwedem, ale dla tych chcących powrotu Ibry, proszę sobie przypomnieć dwumecz z Interem. Valdes zrobił więcej w polu niż on. Zastanawiałem się nad tym czy to nie był sabotaż...

0

BarceKamilLonismo

ja bardziej liczę na zimę:) CSKA jednak przegrało 2 mecze u siebie w grupie. Kiedyś mimo wszystko wydawali się mocniejsi. Cóż, zobaczymy:)

0

Problemem jest fakt, że Messi tych karnych nie potrafi tak wykonywać jak Cristiano. Nawet nie widać poprawy u Leo, bo z uporem maniaka strzela...kazdy wie jak;/

P.S. Snilo mi się, że Cristiano ściskał się z Leo na GD:p

0

Iniesta jest niezbedny do sukcesow.

0

Messi jak Messi, ale Iniesta....:)

0

Wczorajsza nie wskazuje, ale poprzednie jak najbardziej. Jedyne co wciąż zawodzi to obrona. Jesli to poprawimy, mozemy czuć się faworytami CL.

0

Kris2313

sorcia, nie wiem dlaczego zapomnialem o Alvesie. Jednak rozchodzilo mi się tu bardziej o eksperymenty w srodku. Oszczedzanie Xaviego i Andresa. Tello jest w gazie wiec moze grać. Obrona gra tak zle, ze eksperymenty wiele szkod nie wyrządzą;p

0

Ja tez nie chce eksperymentow. Oby tez Pique usiadł na ławce. Odpoczynek dobrze mu zrobi.

Co do filmiku: Messi jak zwykle w swoje prawo strzela...i to nawet nie przy słupku.

0

Ja go bardzo lubię, Szkoda ze mu nie wyszlo. Obysmy jeszcze mogli podziwiac go w formie.

0

barca-fan

akurat niewulgarne kawały to chyba nie jest zbytni brak szacunku. Tym bardziej, ze akurat ten dowcip nie został "odświeżny" wstawianiem w oryginalny żart Realu czy też Barcelony.

0

Culé a muerte

Co drugi mecz jak oglądam Cavaniego to kicha więc nie będę się wypowiadać. Jednak Higuain jest bardzo ciekawą opcją. Nie podpadał mi jako madridista (nie to co Van Persi). Jednak jego coś blokuje. Ma coś z Etoo. Sytuacje moze mieć nawet gdyby chodził tyłem, ale i tak jaka by nie była, zmarnuje ją. Poza tym, wydaje mi się, że Madryt go nie puści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?