endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś tu bierze porażke pod uwagę?;/
0
Jesli Leo choć przez chwilę pomyśli o swoim rekordzie, jesteśmy zgubieni.
0
Realny89
Leo 3razy wygrał CL i strzelił w niej 43 gole. Gdyby nie kontuzja w meczu z Chelsea, grał by na pewno w finale. Najlepiej to obsadz całą listę byłymi i obecnymi piłkarzami Realu. Zidane? Jedno zwyciestwo, dwie porazki!!!!!!!! Choć 2002 był jego rokiem.
Casillas wyżej niż Puyol?:)
Dla mnie
1.Maldini
2.Seedorf.
3.Raul
4.Messi
5.Xavi
0
Zidane chyba powinien się zamienić miejscami z Maldinim. Hierro niżej od Mendiety?;p Raul lepszy od Seedorfa? Oj wiele bym tu pozmieniał:)
0
SimonG
Nie sądzę, by Real się z nimi jakoś specjalnie męczył. Real doskonale punktuje takie"młode" ekipy. Na MU mogliby trafić.
0
Pyrzo_Barca
Nikt go nie skreślił. Sanchez przyszedł w momencie, w którym forma Villi i Pedro pozostawiała(i wciaz pozostaje) wiele do życzenia. Od meczu z Realem go polubiłem. Zostawia, podobnie jak Pedro, serce na boisku. Tylko jeszcze nie "czuje" gry jak on. Czysto piłkarsko Alexis jest lepszy, ale w Barcelonie nie to ma decydujące znaczenie.
Wciąż trzymam za Rodrigueza kciuki, bo obok Adresa i Puyola , mój ulubiony piłkarz.
0
magicznystyl
A co Tobie dało napisanie zupełnie nic nie wnoszącego komentarzu? Jak masz zły dzień to wyrzyj się na ścianie
0
To co Pep zrobił z Alvesem było mimo wszystko dla mnie najgenialniejsze.
0
Realny7
Czyzby on? Gdyby sędzia nie uznał bramki Milito, odgwizdał karnego po faulu Sneijdera na Alvesie i zaliczył prawidłową bramkę Bojana w ostatniej minucie, to Holendrowi zostały by triumfy we Włoszech. Poza tym koleś zaczął zawodzić już od meczu z Atletico. Podium jak najbardziej(za Andresa), ale chyba sobie kpisz z wygraną:)
0
Culé a muerte
Powiedz to Pyrzo_Barca;p
0
W pierwszym meczu Superpucharu z Realem, Alexis był najlepszy. Jednak to wynikało raczej z braku formy reszty. Tym razem mam nadzieję, że jego blask będzie bić obok innych. Nie jest zgrany z resztą jak Pedro czy Villa, ale biega za piłką jak ten pierwszy i ma lepsze uderzenie, oraz drybling niż ten drugi.
P.S. Tez macie problem z szybkim pisaniem komentarzy??
0
Pan Leszek Orłowski potrafi rzucać takimi statystykami i innymi ciekawostkami nawet odnośnie drużyn 2-ligowych. Zna język i podejrzewam, że czerpie wiedzę z czego się da. Nie siejcie proszę herezji. Tym bardziej, że zna conajmniej 1 język obcy.
Duet Laskowski-Orłowski, uważam za najlepszy obok Borka i Kołtonia. Pomimo faktu, że czasami rzucają dziwne osądy.
0
Przed Getafe mówili podobnie;]
0
6pkt straty, a niektórzy chcą, by piłkarze mówili o remisie?
ENDIS-BARCA
Nie widziałem Cię tu wcześniej i jeśli masz pisać takie głupoty, zniknij.
0
Cocu grał podobnie do Iniesty. Taki prototyp;p
0
wagmen1
Villa średnio gra na "nowej" lewej stronie Pepa:) Poza kilkunastoma wyjątkami;p
Co do Maxwella, to dla mnie zupełnie nie przypomina tego zawodnika, który do nas przechodził. Jak dostaniemy 4mln będę się cieszyć;]
0
dulii&HalaMadrid
Jak pewnosc siebie kilku kibicow(mieszkających na drugim koncu kontynentu) moze się odbijać?:) Przechodzi to na Messiego, Xaviego, Pique?:)
A kibice Realu nie są pyszni i zapatrzeni w swoj klub? http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=32217 (idąc Twoim tokiem rozumowania, pewnosc redaktora strony odbiła się "manitą"?:)
Co do obrazania klubow, to podaj przykłady braku szacunku dla rywala u Pedro, Masche, Villi, Keity...
My nawet nie powinnismy szanować Casillasa, ktory po przegranej krzyczy o oszustwie!! Bo jego druzyna zamiast 3 czerwonych dostała 1? No ku...
0
Chodzi już nie tylko o samego Iniestę, ale o jego zgranie z Xavim. Moim zdaniem, Andres jest najlepszy na świecie. Nikt tak prostymi środkami, nie potrafi ośmieszyć przeciwnika i wyjść z największych opresji. Szkoda, że tak często doznaje urazów.
Co do Puyola, to ostatnio może nie zachwyca, jednak nie wyobrażam sobie GD bez niego. On doskonale wie co to za mecz
0
Blazeq
Błagam Cię, podnieś ocenę Sanchezowi, albo obniż Messiemu. Inaczej obejżę mecz jeszcze raz, a jak wpadnę w depresję, zwale to na Ciebie. Wypunktuje Tobie wszystkie beznadziejne akcje Leo, po których może z 2razy ruszył sie by odebrać piłkę. Poza tym Sanchez, w przeciwienstwie do Messiego, gdy był lepiej ustawiony partner, podawał. A rzadko ktoś mu pomagał.
Co do Keity, to uważam, że sama" przewaga" po jego wejściu wynikała z chęci bronienia wyniku przez Getafe. Już ich tylu do przodu nie wychodziło. Choć za bramkę nie winię go za bardzo.
VeB10 napisał o tym, o co ja się modlę. Żeby Guardiola w końcu dał się zgrać drużynie!!!
0
Cuenca zaliczył chyba jedną asystę i parę razy kogoś przedryblował. Poza tym nie jest widoczny. Rzadko wysuwa się na pozycje i walczy o odbiór piłki. Choć już tak nie chowa się jak w ppierwszych 2meczach.
Messi- policz sobie jego straty, a polubisz strzały w trybuny Cristiano. Nawet w jego dobrym występie z Milanem miał ich grubo ponad 10. Wczoraj pobił rekord.
Fabregas- niby ma przeblyski, ale tez duzo traci i gubi się.
Iniesta- Gdy gra 90minut wygrywamy albo remisujemy po ladnej grze(Athletic, Sevilla) Brakuje drugiego takiego.
Xavi- ciężko się doczepić, choć tylu spektakularnych podań co rok, dwa lata temu nie zalicza.
Juz nie chce mi się krytykować innych, ale jedyny mecz w którym Alexis mógł zagrać lepiej, był wygrany 4-0 z Saragossa. Koles po kontuzji i urazie, nowy, biegający i walczący, więc dziwne, że go wyzywacie, a nie ma mowy o Leo, Villi, Alvesie...
0
Pyrzo_Barca
Z Getafe w mniejszej ilosci pojedynkow, przeszedl wieksza ilosc zawodnikow niz Messi. Wywierał presje. Wymień 3 najlepszych piłkarzy listopada Barcelny, a na pewno na co najmniej jednego znajde wiecej "hakow" niż Ty na Alexisa.
0
Ja Cule
Wysil się człowieku.
0
Alves- ofiara nowej taktyki Pepa. Nikt nie jest tak zgrany z Leo, a on coraz rzadziej mu pomaga.
0
Ludzie!!! To biografia!!! Skoro ktoś wyszedł z inicjatywą, znaczy to, że przeszedł w życiu sporo. Osobiście niewiele o nim czytałem, ale dużo osób uważa go za dobrego człowieka o wielkim sercu. Profesjonalista.
Podejrzewam, że co by tam nie napisali, to będzie ciekawsze niż "rok w raju";p
Co do samego Alexisa, to uważam, że jest jednym z lepszych obecnie piłkarzy Barcelony. Jak Pep go zmienia, a zostawia Ville to przecieram oczy z niedowierzania. Wczoraj wygrał na pewno więcej pojedynków niż Leo.
0
szefu91
Valdes pobija rekord bez straconej bramki, a Ty mówisz, że obrona traci zbyt dużo bramek? Dla mnie powodem jest brak ruchliwości skrzydeł i całego przodu. Alves tak dobrze rozumie się z Messim, a w tym sezonie rzadko są z przodu razem. Villa jest też póki co problemem. Mało ruchu jest bez piłki. Nikt nie szuka pozycji, albo bardzo rzadko.
No i Iniesty brakuje...
0
Pique: uff, uff:)
0
Z tymi którzy dali mi minusy, chętnie pogadam jeśli David zagra 10.12. Mając półtora zwodu, nie ruszając się prawie w ogóle, nie można zagrać dobrze. Pedro nadrabia walecznościa i nieustępliwością. Villa pressing stosuje coraz rzadziej. Nigdy nie będę uważać, że wyrzuciliśmy 40mln w błoto, jednak jemu potrzebna jest dłuuuga przerwa.
0
A może wrócili by do tych chyba "łososiowych" strojów? Były wyniki, była piękna gra...Był Toure i Etoo...;/
0
reef
Zgodzę się z Tobą, bo ewidentnie widać, że Pep zawsze mówi to samo. Nie potrafi pociągnąć do odpowiedzialności. To, że Villa kosztował 40mln nie znaczy, że do śmierci ma grać. Keita nie jest pilkarzem, ktory zmienia oblicze meczu(błagam, tylko nie przywołujcie meczu Realu). Sanchez robił lepsze wrażenie niż Leo choć wciąż nie ma chemii miedzy nim a druzyną.
Kolejny raz Guardioli nie wyszły zmiany...kompletnie.
0
David, jeśli nie zagrasz, to możemy...