endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piter_Messi
Za co Ty go szanowałeś?
0
Zdecydowanie najinteligentniej grający piłkarz na świecie !!
0
Jak tu nie kochać Andresa?:)
0
Albo lubicie tego Messiego, albo nie !! Odkąd sięgam pamiecią lubił kiwać i strzelać. Jednak gdy przychodzi ważniejszy mecz, potrafi podać lepiej ustawionemu partnerowi. Moglo być dzis 5-0 gdyby podawal, ale moglo nie być CL rok i 3lata temu...
0
A gdzie nasza klasa?
0
David_Villa7HM
Pewnie, że marnuje, ale serio masz wątpliwości kto jest lepszy? Tak bardzo jak lubię Ville, tak bardzo wkurza mnie jego marnotrawstwo. Jednak i tak nie zamienilbym go na nikogo innego
0
wiktormessi77
A może dać mu dożywotnią emeryturę w wysokości połowy obecnych zarobków? Klub pomagał mu w chorobie, ale to nie jest studnia bez dna. Masz pewność, że za 2lata bedzie mieć odpowiednia formę?
0
michal26
Bez sensu. Chcesz mieć rezerwy na zapleczu PD by ogrywać młodzików, ale chcesz ściągać już nie młodych zawodników za kilka milionów? Mało ich oglądam, jednak z tego co widziałem i czytam, nie jest chyba najgorzej. Przeszli rewolucje a na dodatek np teraz mieli trochę pecha. Ze spokojem dalbym Eusebio jeszcze 5-6kolejek.
0
David_Villa7HM
Z calym szacunkiem do Villi, ale "Pan Spalony" musi jeszcze umieć wykorzystać sytuacje które ma:)
0
wachaFCB
Moim zdaniem Di Maria i Cristiano również są na celowniku sędziów. Bardzo często udawali, a teraz czasami są faulowani,a sędzia nie gwiżdże.
0
Dla mnie najbliżej Messiego jest Andres. Jakieś argumenty, czy sie ze mną zgadzacie?;p
0
A już myślałem, że to do mnie...
0
gradzik
Messi jest na swój sposób samolubny. Gdy przychodzą ważne mecze, niemal zawsze podejmuje odpowiednie decyzje. Sam zarzucałem mu to parę lat temu, jednak jest tak spektakularnym pilkarzem, że trzeba mu te "wybryki" wybaczyc.
0
Qrs
Toue odszedł, by 2lata pozniej Keita mógł zagrać dobry mecz w barwach katalońskiego klubu:)
0
I ja uważam, ż 2letni kontrakt jest wystarczający. Abidal mimo swojego wielkiego wkładu w sukcesy, musi zrozumieć, że klub nie jest studnią bez dna. Choc jestem pewien, że w razie kolejnych problemów, Barcelona mu pomoże.
0
Po "ucieczce" z Barcelony chyba ktoś rzucił na niego klątwę. Chyba tylko w 2sezonach nie pauzował dłuzej. Całe szczęście, że Rivaldo potrafił go zastąpić.
0
Nie jestem zaślepiony, ale szczerze wam powiem, że Cristiano to może rywalizować z Xavim, bądź Andresem. Leo jest w tej chwili na nieosiągalnym dla nikogo poziomie.
0
Może "Kolejorzowi" się skapnie trochę grosza:) Swoją drogą musiał zrobić ostatnio ogromny postęp, bo oglądając go parę raz nie wróżyłem mu kariery. Co najwyżej w reprezentacji;p A swoją drogą Pep grał w Bresci, więc podejrzewam, że pytał z czystej grzecznośći. Narobi szumu, a klub być może dostanie więcej
0
Pomyśleć, że kiedyś oglądałem reprezentacj Hiszpanii tylko dla niego, jedynego z Barcy. Choć nie wiem dlaczego długo myślałem, że to Francuz;p
A co do słów o zachowaniu Leo to szczerze przyznam, że nie jest święty na boisku. Pamiętam jego początki. Teraz potrafi odszczekać, albo niewinni oddać. Podobnie ma Iniesta, ale akurat u Andresa to lepiej wyglada;p
0
110tys euro.... przecież to rozbój w biały dzień!!
0
Skinner
Tak jak na Ville mówię" pan spalony", tak na Etoo mawiałem "pan obok słupka" :)
Choć Samuel strasznie latwo dochodzil do sytuacji strzeleckich i ciężko na nie pracował. Był jaki był, ale na boisku harował jak Alves.
0
Ten ranking mimo okreslonych zasad był, jest i będzie porąbany.
0
Póki nie wiemy jakie "widełki" są na poszczegolne przewinienia, oraz jak karano inne kluby to nie ma sensu podnosić rabanu. Jednak szczerze przyznam, że góra 3-4 razy spotkałem się z większą karą. I to chyba za zamieszki. Tu powinien być zakaz wyjazdów w europejskich pucharach, a nie tyle siana.
0
Dziwne, ale ten koleś z wąsem odwraca uwagę od całego teo zamieszania;p
A tak serio to kara dla Vilanovy słuszna, jednak Mou powinien dostać karę nastu meczy i tysiące Euro.
0
Jesli chodzi o Seydou, zgodzę się po części z IceManem. Keita ma niezły sezon, ale dopiero po 3latach jestem z niego zadowolony. Zawsze był od "czarnej roboty". Jednak przeważnie rzucało się w oczy spowalnianie akcji i glupie straty. Gadanie, że od zawsze jest niedoceniany to lekkie nadużycie;] Oby tylko nadal się rozwijał.
A co do Masche i Busiego, to ten pierwszy coraz bardziej mnie zaskakuje, a Sergio chyba odrobinę obniżył poziom. Jednak ważne, by w drugiej cześci sezonu znowu czarował.
0
Ustari do Barcy !!
0
To się nazywa syndrom wygrania Ligi Mistrzów;] Choć biorę pod uwagę zbieg okoliczności;p
0
Mastin
Chyba nie wiesz o czym piszę. Na mecz z Meksykem zabrał kogo się dało. 9 Sierpnia wracali z urlopów, 11VIII był 10h lot do Meksyku plus gra na dużej wysokosci, powrot, a 14 mecz z Sevila. Przegrany oczywiscie. Musiała jechać jakaś część mistrzów, by federacja dostała siano, ale z tego co pamiętam 3-4 piłkarzy mógł zostawić. Aż się prosiło by zaczął od Navasa(tylko on z Sevilli gra w Hiszpaanskiej repr.) a uzupełnił pilkarzami Barcelony.
0
I mnie razi fakt powołania Puyola. Taki madridista, a katalończkom nie daje odpocząć. Od meczu z Meksykiem jestem po prostu do niego uprzedzony.
0
Czy aby na pewno w oryginale było napisane" z niebywałą precyzją"?;p
Nie zamieniłbym Daniego na nikogo innego, ale dośrodkowania to on ma wybitnie średnie.