endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby mogli odpocząć podczas sezonu.
0
I ja uważam, że Xavi nei powinien takich rzeczy mowić.
0
krzysiek-fcb-17
Jedynym argumentem na korzyść Seydou jest fakt, ze chce go Pep, ktory jest idealny dla nas. Został sprowadzony by czyscic srodek, uderzać z daleka i wykorzystywać swoj wzrost w polu karnym. Owszem, nie jest najgorszy. Jednak nas wszystkich boli fakt, ze straciliśmy Toure ktory był genialny w naszej druzynie. Z calym szacunkiem dla Masche, ale poki co jeszcze duzo mu brakuje. Choc wierze, ze jeszcze wszystko przed nim.
0
Messi zagrał niewiele lepiej niż w poprzednich meczach, z tym wyjątkiem, że koledzy zaczeli w koncu strzelać po jego podaniach. Jego dwie asysty to i tak mało po Higuain i chyba Lavezzi tez mieli sam na sam po jego podaniach.
Co do "Igly" to jest dla mnie fenomenem. Potrafi wszystko poza wykorzystywaniem okazji;p Czasami chcialbym by grać w Barcelonie, ale po akich meczach ręce opadają. Całe szczęście, że Di Maria w koncu zagrał. Też potrafi narobi ćwiatru.
Reasumując, Leo jest chyba i tak najlepszy obok Aguero na tych mistrzostwach. Mam nadzieję, że dołączy do nich Di Maria i Zanetti ktorego gra tez mi sie podoba.
0
Z tego co pamiętam, to chyba City dawało swego czasu za niego kolo 20mln.
0
Za parę lat to się możę odbić czkawką jednemu i drugiemu;/
0
Rogalinho10
Nie było w tym ani grama ironii;] Na palcach jednej ręki można policzyć jego dobre mecze w ciągu roku, oraz na dwóch, w ciągu całego jego pobytu w Barcelonie. Ciekawi mnie, na ile kluby wyceniają Seydou. Jesli tak ktos dałby 12-15mln...;]
0
Mam nadzieję, że to ploty;]
0
Newsy o Fabregasie są meczące, ale za te szykany pod adresem Wengera REDAKCJA POWINNA BANOWAĆ. Tworzący stronę starają się jak mogą, a większość z was robi tu chlew. Wytłumaczeniem nie jest kolejna notka o tym samym. To trochę wina klubu, ktory ostrożnie i trochę niemrawo przeprowadza transfery, jednak zachowajcie troche rozumu!!
Mimo słabego występu Sanchez i tak nie był najgorszy w Chile. Generalnie dziwię się, jak druzyny z Ameryki Pd. mogly tak dobrze wypasc na mundialu. Kazdy tam jest w stanie przejsc 2-3 zawodników, po czym niespodziewanie podać do rywala. Błędów indywidualnych więcej niż w naszej ekstraklasie. Choć meczy się nie ogląda źle.
0
Sanchez gra słabo, ale już wiem dlaczego chciał ten transfer dopiąć przez CA. Ewidentnie czuje na sobie wzrok "Barcelony". Bramka ładna bo nie kombinował tylko znalazl najprostsze rozwiązanie.
Barciur
Na pewno Arsenal ma o polowe mniejszy dlug niż Barcelona. Na samej sprzedazy mieszkan zarobili ponad 30mln. A sam stadion zarabia chyba najlepiej na swiecie;]
0
To, że Victora nawet nie biorą pod uwagę, mowiac o najlepszych to tylko działa na korzyść Barcelony i jego samego. Widać, ze wciaż chce sie rozwijać i stawać się lepszym. Od 3lat gra najrówniej na świecie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu. Szkoda mi jednak, ze nie gra cześciej w reprezentacji.
0
Tym którzy wyzywają Cesca chyba brak wyobrazni. Nie przepadam za nim, jednak jestem w stanie zrozumieć jego sytuacje. Albo klub w ktorym stawiał pierwsze kroki i ma wielu przyjaciol z reprezentacji, albo zespół ktory pierwszy na niego postawił. W ktorym poczuł co to prawdziwa piłka. Jest głodny sukcesów, stad to jego wahanie.
0
Sharur
Ronaldinho grał przez dwa sezony tak, jak chyba nikt już nie zdoła. Z resztą kazdy ma inne zdanie i nie widzę sensu przekonywać kogokolwiek;]
0
Szkoda, ze grał w Madrycie. Choć wciąż go szanuję i zaluje,ze przez średnich Wlochow stracił kolejne mistrzostwo świata. W momencie zakończenia kariery, najlepszy piłkarz na świecie.
0
mti11
Arka zamierza szybko wrócić do Ekstraklasy i go chyba wypozyczy od nas;]
0
Faktycznie zespołu tam nie widzieliśmy. W ogole nie są zgrani. Nie pokazywali się zbyt czesto kolegom. Mam nadzieję, ze w bedzie odwrotnie jak na mundialu i rozkręcą się z czasem;]
0
Wielkie imprezy powinny być "monitorowane" na bieżąco. NBA powinno być wzorem. Jest łączność, a stanowiska nie powinny być problemem. Uefa ora Fifa zarobily by na reklamach. Mecz trwał by dluzej, choc oczywiscie nie mozna przesadzac, zeby zawodnicy nie "zastygali".
Cos trzeba zrobić, bo co roku mamy mecze "hanby". To co odebrano nam w pierwszym meczu z Chelsea oddano z nawiązką w rewanzu. Z Interem grabiono nas w obu meczach. Van Persi ktory powinien wyleciec już duzo wczesiej stał się symbolem "Uefości" naszego klubu. Choć twierdzą tak tylko ślepi albo zazdrośni.
0
La Masia zrobiła się trochę przestarzała i mała. Poza tym teraz można ją zwiedzać. Ja z chęcią zobaczyłbym pokoje gdzie mieszkali najlepsi piłkarze globu.
0
Nie widzę go w naszym zespole. Nie sądzę też, by wrócił do formy. Jesli 10mln da się za niego wyciagnać, to z miejsca bym go sprzedał.
0
Valdes to zdecydowanie numer jeden tego sezonu.Mniej widziałem jego kiksow niz Ikera czy Edwina, choc ogladałem 4razy mniej meczy ich druzyn. Jednak Pique jak dla mnie zupelnie na wyroznienie nie zasluzyl.
0
gordoniasty
Posluchaj tych ktorzy mieszkają w KAtalonii i zyją problemami Barcelony. Nam się wydaje, ze 30mln za koszulki to bezsens bo taki klub nie moze upasc. Bo to przeciez FC Barcelona. Dla nich to rzeczywostosc i wiedzą, ze jak nie będzie pieniedzy to moze sie wszystko zakonczyc katastrofą. Ja ufam tym ktorzy są blisko. Redakcja fcbarca.com bardzo się stara bysmy wiedzieli jak najwiecej, jednak chyba nie są w stanie wszystkiego nam przekazać.
0
rn
A jak my skoczymy do studni to skoczysz z nami? Masz mózg i rodziców ktorzy uczyli cię zapewne brać dobry przykład z ludzi a nie zly.
Zgodzę się z Tobą, że idotyczne komentarze powinno się usuwać, a uzytkownikow, ktorzy piszą po prostu wulgarnie karać wiecznym banem. Jednak duzo tez zalezy od redakcji. Spojrz jak wyglada strona rm.pl a nasza. Same artykuły już wyzwalają negatywne emocje. Cale szczescie u nas jest duzo mniej takich artykułów. Pamietasz listopadowe GD i tekst chyba Qrasa? Dla mnie hanba i ciesze się, ze skonczylo się takim wynikiem.
0
Mam nadzieję, że Jeffren zostanie. Faktycznie jego kontuzje są bolączką, jednak potencjał ma conajmniej jak PEdro.
0
Strasznie mi imponuje Rossel. Nie "zabrudził" koszulki sponsorem tylko po to by mieć te pieniądze na swoje potrzeby, ale dlatego ze wymaga tego sytuacja klubu. Szuka oszczędności wszędzie, takze obok siebie. Socios wiedzieli kogo wybrać.
Co do afery z radiem Cadena Cope to mam nadzieje na szybkie rozstrzygnięcie;]
0
Nie musimy udowadniać innym, że Victor jest lepszy od kogoś tam. Nie ma bramkarza ktory w naszej druzynie lepiej moglby grać.
0
Wydaje się bardziej wszechstronny niż Di Maria, więc transfer powinien się udać. Choć nigdy nie wiadomo jak przebiegnie aklimatyzacja.
0
Sam nie wiem jakbym się czuł gdyby klub ktory mnie wychowal i wciaz mowil ze wiaże ze mna nadzieje, nagle pobrzdąkiwał o transferze.
My jakims dziwnym trafem jestesmy emocjonalnie zwiazani z Barceloną, jednak gdy się zarabia piłką, to już inaczej wygląda. Rozumiem Thiago i wszystkich tych pilkarzy ktorzy uciekają by grać. Sam czesto nie mam siły nawet wejsc po schodach, ale jak mi ktos rzuci pilke to bede biegac az padnę.
0
Bez 35mln na lawce znowu bedziemy ryczeć podczas kontuzji!! A za 3-4 lata Leo bedzie miał wiecej meczy w nogach niz wiekszosc 30latkow!!!!
0
Chyba powinien wczesniej zdecydowanie odpowiedzieć na te ciosy ponizej pasa. Chyba jednak chcial poczekac na ewentualne sukcesy;] Dobrze jednak ze to nastapilo.
Fajnie się stało, ze tak duza czesc konferencji sie tu znalazla.
A jesli chodzi o strone rm.pl to uwazam, ze nie ma sensu tak sie specjalnie udzielac. Za nasze klikanie redakcja zbiera zniwo w postaci reklam. Proponuje BOJKOT:)
0
Spore muszą mieć te gabloty na trofea;p