endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis Sanchez tojak dla mnie koles ktorego potrzebujemy
0
Odkad na mecz z Meksykiem powołał pilkarzy Barcelony po to tylko by ich oslabic w meczach z Sevilla stracilem szacunek do tego pana. Dokladnie chyba 4 zawodnikow z Mundialu mogl zostawic w domu... imbecyl
0
Zlota Pilke na 99% dostanie wlasnie Messi. Od Superpucharu Hiszpani i Europy zalezy czy na podium znajda się takze Andres i Xavi;] A to bylby fenomen.
0
IceMan
Wiesz co to znaczy być ponad kimś? Piszac o "sfrustrowanych i zakompleksionych kibicach Manchesteru, Chelsea i Arsenalu", znizyles sie wlasnie do poziomu ludzi dla ktorych czerwo Pepe i Persiego to zmowa Uefa. Ludzi nie pamietajacych spalonego Milito, faulu Sneijdera na Alvesie w polu karnym Interu, nieuznanej prawidlowej bramki Bojana po rzekomej rece Toure, zatrzymaniu Carvalho pilki reka podczas gdy Pedro wychodzil sam na sam z Casillasem(w GD czerwonych powinno byc o niebo wiecej za deptania i popychania, sam Pedro bez pilki byl przez Marcelo 4razy powalany!!). Ludzi dla ktorych byl slepy sędzia w meczu na Stamford Bridge, jednak juz na Camp Nou slusznie nie podyktowal karnego po ewidentnym faulu na Hernym, a Ballackowi nie dal drugiej zoltej gdy ten nieprzepisowo zatrzymal wychodzacego na czysta pozycje Inieste.
Wiele razy Barcelona wygrywala dzieki sedziemu i wiele razy przegrywala. Pisac tak moze 15latek, Ty jako jeden z prowadzacych powinienes trzymac nerwy na wodzy. To nie rm.pl
0
Afellay nie jest jeszcze tak zgrany z druzyna jak Pedro. Moze ma lepsze uderzenie i jest szybszy, ale nie tak waleczny i nieustepliwy jak Pedrito. Tak jak napisal Pyszo, w 70-80 min przyda się jgo sus;]
JacobFCB
Oboje zagraja po dluzszych przerwach, wiec nie wiadomo jak z kondycja i czy Puyolowi nie wroci uraz. Pep nie chce ryzykowac 2zmian.
bree69
Mam nadzieję, ze przypomni im jak szukali pozycji, jak wszyscy z głową odbierali pilke po stracie, jak rozmonowywali kazda obrone do lutego. Oby te ich "oszczedzanie się" bylo wlasnie na ten final.
0
Szkoda, że to już ostatni mecz wtym sezonie...
0
Brakuje mi Silvinho i Toure.
0
Faktycznie ma wiekszy talent od mlodszego brata, jednak pamiętam, ze nie był zbyt grzeczny. Podczas mundialu bylo widac co potrafi. Dla mnie jeden z lepszych w Meksyku.
0
Pique i Raul aż rażą po oczach;] Z Pique robi się galareta gdy w waznym meczu nie ma obok siebie Puyola. A Raul niby strzelił 5 bramek, ale specjalnie nie ciągnał gry. Nawet z kontrami to raczej nie wychodzi. Sa tacy ktorzy lepiej się przentowali.
0
Miejsce w pierwszej "3" sprawi, ze ponownie o Barcelonie będą się rozpisywać gazety. W sumie nie dziwne, skoro z takimi rotacjami w skladzie sa w stanie znalezc sie tak wysoko.
0
Najlepsi to oni byli do lutego. Potem już tylko miewają przeblyski. Mam tylko nadzieję, ze udowodnią swoją wartosc w sobote.
0
Dla niego oglądało się Eurosport;]
0
Pyrzo
Na pewno byla mlodsza. Jednak doswiadczenie mamy teraz wieksze. Wtedy gdyby nie bramka Etoo, mecz zapewne przynajmniej w pierwszej polowie bylby jednostronny.
Co do samego meczu, nie obawialbym sie go nawet gdyby Manchester gral w "12", gdyby byl styczen;] Od lutego gra raczej dogorywa. A jak juz strzelimy pierwsza bramkę to przewaznie wlacza się lekkomyslnosc;]
0
Jesli znowu od lutego nie trafi nam się załamanie to nie ma bata na nas;] Jednak faktycznie Mourinho nie miał jeszcze takiej ekipy.
0
Oby nie trafił do nas. Sanchez i Thiago Silva mi się marzy. Jesli nie kupimy dobrego srodkowego obroncy to za rok mamy przechlapane.
0
klitschko
jeszcze jeden, jeszcze jeden :)
0
Niech lepiej szuka pilkarzy dla swojego przyjaciela w Lechu Poznan, a nie gada brednie... Trzeba mieć trochę szacunku dla rywala.
0
Gdzies czytalem, ze z Malaga ma grac najmocniejszy. Szczerze powiedziawszy chcialbym tego choc przez jedna polowę. Trzeba sprawdzic ile magii pozostalo od stycznia(chyba) kiedy grali ostatni raz w najsilniejszym skladzie.
0
Keita, Milito, Bojan, Maxwell, Adriano, Hleb, Caceres, Henrique. To są dla mnie zawodnicy ktorych mozna wlaczyć do transferu(mozna ich zastąpić), ale na pewno nie dodawać 30mln!! Sam Bojan chyba jest wart kolo 15mln.
0
klitschko
Ranging Uefa pokazuje, ze angielska pilka dominuje nad hiszpanska. Jednak już nie ma on znaczenia chyba jesli chodzi o konfrontacje z niemiecką? Musisz posilić się innym w ktorym pod jakims wzgledem niemcy wyprzedzają hiszpanów? Tak rozumując to i polska będzie lepsza bo przypada u nas więcej oplutych kibiców na mecz, islandzka, bo nikt nie gra blizej bieguna pólnocnego i bialoruska bo Lukaszenko tak mowi. Ledwo przodownictwo angielskiej potrafisz uargumentować, wiec błagam cię o tej niemieckiej drugiej sile nie wspominaj, bo choć uważam cię za "kulturalnego" heretyka to jeszcze trochę, a będę apelować o "bana"dla ciebie.
Liga hiszpanska dominowała w CL(98-2002-3wygrane i 2finaly) i w Pucharze Uefa(2001-2010-4wygrane i 2finaly) tak samo jak włoska w CL(2003-2007-2fwygrane i 2finaly) i niemiecka jeszcze wczesniej. W Anglii od dawna są wielkie pieniadze, a za nimi przyszli wielcy zawodnicy. Dlatego są i duze sukcesy.
Cruyff zapoczątkował coś wspaniałego. W 20 lat zdobylismy 3 Puchary Mistrzów(plus finał) i PZP(plus finał). Pep to kontynuuje grając przy tym spektakularnie. Choc od lutego już to wygląda gorzej. Najprawdopodobniej przez Mundial. Trzeba też przecież wspomnieć o erze Gasparta, ktory nie zapisal sie zbyt dobrze na kartach Barcelony. Cieszę sie ze z Manchesterem najprawdopodobniej wybiegnie zelazna "11". Oby United tez taką wystawiło a widowisko bedzie cudowne.
0
Zarowno Etoo jak i Yaya powinni zostać. Zawsze przegladam relacje by zobaczyć jak wypadli. Oby wrocili kiedys do Barcy w takiej samej formie w jakiej odeszli...
0
A wy jeszcze o tym? Wygrał lepszy !!
A co do zajscia z Busim, to chcialbym byc pewny na 100% czy on tak zrobil badz nie.
0
Jol chyba im spartolił pół roku. Czesto kibice Ajaxu na niego narzekali, ale na szczescie ktos przypomnial o najlepszej szkolce pilkarskiej;]
0
Messi najwiecej bramek strzelił z tego co pamietam Casillasowi. On sam zremisowal pod koniec ery Ronniego z Realem. W czolowce zdobyczy Leo sa jeszcze bramkarze Sevilli i Atletico. Ponad to Messi rozbił Bayern i Arsenal, a w meczu z Menchesterem byl jednym z lepszych. Z Chelsea się starał. Dryblował i podawał ale nic nie wychodzilo. Z Interem był dramat ale dobrze pamietam jak dogorywał Ibrahimovic. W zasadzie gralismy w "10";/
Jesli zarzucacie Messiemu ze gasnie w waznych meczach(troche smieszne) to co dopiero Cristiano. Niech ktos wymieni jeden wazny mecz w ostatnich 3latach w ktorym Cristiano nie zawiodl.
0
Dla mnie tylko Toure byl lepszy od Busiego. Alonso to chyba tylko wymysl Madriditas.
0
I ja pamietam roznice jaką Davids robil na boisku. Oby Ibi mial podobne poczatki;]
0
zapomnialem ze dzis maja prima aprilis;]
0
realny89
Mourinho to hipokryta. Rok wczesniej lepsza byla Chelsea bo sedzia ja skrzywdzil. Teraz juz nie wazne jest kto kogo skrzywdzil, tylko wazne ze on wygral.
Co do nominacji to Twoje zdanie i Mourinho jest w marginalne. Wybieraja dziennikarze, trenerzy i pilkarze. Demokratycznie! Wiec takie gadanie to psu w du...;]
Mam nadzieje, ze news sie nie potwierdzi. Czuje jednak ze jesli tak sie stanie to Thiago strzeli sobie w kolano.
0
A ja jestem idealistą...
0
Ja Afellayowi dalbym dobry rok na aklimatyzacje. Co do Thiago to szkoda tylko, ze tak malo gra w pierwszym skladzie. Rozumiem, ze Keita czasami tez musi wystapic, jednak nie wiem czy tak mlody zawodnik powinien zamiast sie ogrywac chocby w Segunda, siedziec na lawce w Primera Division.