0

Sanchez wydaje mi się jeszcze bardziej kreatywny niż Di Maria. Uwazam, ze warto dać za niego 30, a nawet 35mln. Choc roznie to bywa gdy przechodzi sie do nowego klubu.

0

Szkoda tylko, ze do FinalFour sie nei zakwalifikowali.

0

Nie zasługiwał na grę w pierwszym swoim sezonie. Co drugi mecz notował strasznego kiksa. Poza tym Toure byl i wciaz jest dla mnie jednym z najlepszych na swiecie. Jednak Pep sie nie pomylil. Ten koles bardziej pasuje do Barcelony niz ktokolwiek inny. Szkoda tylko, ze odpierdziela czasami cyrk na boisku;p

0

Mlodziez jest zdeterminowana by zostać. To dobry omen. Tylko zeby to bylo widac na treningach i podczas meczy.

0

Eoren

Pyrzo na pewno o tym wie;] Chodzilo mu pewno o innych.

Swoja drogą faktycznie druzyny latwe do rozbicia, ale na pewno czegos nowego sie naucza;]

0

Pamiętam jak w meczu z Atletico Leo pobiegł za Kunem z 50metrow a potem odebrał mu pilkę jak dziecku i rozpoczal kontrę. Swoja drogą chciałbym go u nas, ale nie za tyle ile chce Atletico

0

Culé a muerte

Zgadzam się z Tobą. Jestem wdzieczny prowadzacym ta stronę, ale wywiady to tu wychodzą fatalnie. Przewaznie to parę lakonicznych zdan. Szkoda.

0

Ze spokojem w Racingu czy Getafe się utrzyma w składzie. Chociaz wieksze wrazenie zrobił na mnie Nolito.

0

lukasoon15

Jakby bardziej mi się chciało przeryłbym wszystkie mecze i skroty jakie mam plus jeszcze oceny z naszej strony i pokazał, ze reguła jest jedna. Keita gra mocno srednio w meczach ze slabeuszami, a czym lepszy przeciwnik tym Seydou bardziej sluzy jako sciana. W ilu z tych 56 meczach mogl zagrac Thiago, albo Ibi?

0

Poki Argentyna nie spotka Chile, Urugwaju, albo Brazylii ciezko bedzie stwierdzić czy posiadają coś poza atakiem. W grupie chyba tylko Kolumbia cos moze ugrac Albicelestes. Ja mocno trzymam kciuki za nich, bo jedynym argumentem jacy uzywaja przeciwnicy Leo, jest fakt braku sukcesow z reprezentacja.

0

Dobrze ze Thiago zauwaza iz nie zawsze dobrze sie zachowuje. Jednak Pep musi sie zastanowic, czy priorytetem jest pomoc w rozwinieciu sie "nowemu Iniescie"(mnie osobiscie bardziej go przypomina) czy podziekowanie 56wystepami slynacemu z siedzenia cicho, Seydou;]

0

lukasoon15, Culé a muerte

Keita zawiódł w rewanzu z Chelsea, z Manchesterem pamiętam tylko, ze wszedl. W GD w ktorych grał był beznadziejny. Gadanie, ze dobrze biega za pilka w swojej strefie jest smieszne. Kompletnie przestały wychodzic mu strzały. Wielu zajebistych zawodnikow chcialo by grac 56meczy w Barcelnie w sezonie. Nawet wchodząc przewaznie kolo 70min.

Keite bronią wyniki Pepa, a nie jego gra!!!!

0

Czasami mam wrazenie, ze jest lepszy od Leo...

0

A mnie się marzy jego sprzedaz:)

0

Jeffrén dla mnie to wiekszy talent od Afellaya. Oby zostal.

0

Dla Mourinho liczą się tylko wygrane. Dobitnie o tym swiadczy fakt, ze robi z siebie błazna i hipokryte, by tylk zdjac z pilkarzy presje i wyzwolic z nich zlosc. Guardiola już przeszedl do historii, jednak wydaje mi się, ze jezeli za rok wzniesie puchar LM nikt nie zwatpi w jego wielkosc.

P.S. Pique, Pedro, Busquets, Alves, zamiast Deco, Ronaldinho, Zambrotty

0

Sanchez jest bardziej wszechstronny. Choc faktycznie brakuje nam typowego napastnika to chyba 30mln to za duzo.

0

Ta piłka to wczoraj jakoś dziwnie latała, może stąd te bramki.

0

Czekam na Alexisa Sancheza, ale bede mieć niesamowitego doła jesli w rozliczeni odejdzie on albo nawet Bojan.

0

Z calym szacunkiem do cantery, ale nie wiem czy lepiej nie sprowadzic jednego doswiadczonego defensora. Obysmy nie zalowali tego posuniecia

0

W pewnym sensie, ten zawodnik to fenomen. Nie ma w La Liga wiekszej zagadki niż Seydou. Wygryzł Toure ktory zalicza się do piątki najlepszych DM, a teraz jego "pierwszenstwo" zmiany uniemozliwia szybszy rozwoj Thiago. Jednak skoro on jest tak potrzebny...

0

Ameryka Poluniowa jest silna jak od dawna nie byla. Jednak czuje w kosciach, ze wygra Argentyna albo Brazylia.

0

I mnie bardziej interesuje Alexis Sanchez. Za niego trzymam kciuki...

0

Ja mimo wszystko oczekiwałbym choć skromnego"sorry". Poza tym predzej czy pozniej ktos wybuchnie;]

0

Wciaz taki młody a to juz chyba 3sezon po ktorym są komentarze, ze sie nie rozwinie i trzeba go sprzedac;p

0

Gdyby nie sabotował meczy z Interem...

0

Gabi konczy podobnie jak Marquez. Oboje pod koniec przygody z Barceloną nie grzeszyli formą. Szkoda, bo był czas, ze milo sie patrzylo na ich grę

0

Prędzej Aguero. Choć mi wciaż marzy się Alexis Sanchez.

0

bartekk

To jest chyba dniówka w McD. A poza tym nawet jakby redakcja miała za to przechulać sobie wakacje, to nie mam nic przeciwko, skoro caly rok starają się nas informować o wszystkim.

0

Kazdy klub ma swoje ciemne strony. Jednak "los blancos" do nich nie pasuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?