endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sanchez wydaje mi się jeszcze bardziej kreatywny niż Di Maria. Uwazam, ze warto dać za niego 30, a nawet 35mln. Choc roznie to bywa gdy przechodzi sie do nowego klubu.
0
Szkoda tylko, ze do FinalFour sie nei zakwalifikowali.
0
Nie zasługiwał na grę w pierwszym swoim sezonie. Co drugi mecz notował strasznego kiksa. Poza tym Toure byl i wciaz jest dla mnie jednym z najlepszych na swiecie. Jednak Pep sie nie pomylil. Ten koles bardziej pasuje do Barcelony niz ktokolwiek inny. Szkoda tylko, ze odpierdziela czasami cyrk na boisku;p
0
Mlodziez jest zdeterminowana by zostać. To dobry omen. Tylko zeby to bylo widac na treningach i podczas meczy.
0
Eoren
Pyrzo na pewno o tym wie;] Chodzilo mu pewno o innych.
Swoja drogą faktycznie druzyny latwe do rozbicia, ale na pewno czegos nowego sie naucza;]
0
Pamiętam jak w meczu z Atletico Leo pobiegł za Kunem z 50metrow a potem odebrał mu pilkę jak dziecku i rozpoczal kontrę. Swoja drogą chciałbym go u nas, ale nie za tyle ile chce Atletico
0
Culé a muerte
Zgadzam się z Tobą. Jestem wdzieczny prowadzacym ta stronę, ale wywiady to tu wychodzą fatalnie. Przewaznie to parę lakonicznych zdan. Szkoda.
0
Ze spokojem w Racingu czy Getafe się utrzyma w składzie. Chociaz wieksze wrazenie zrobił na mnie Nolito.
0
lukasoon15
Jakby bardziej mi się chciało przeryłbym wszystkie mecze i skroty jakie mam plus jeszcze oceny z naszej strony i pokazał, ze reguła jest jedna. Keita gra mocno srednio w meczach ze slabeuszami, a czym lepszy przeciwnik tym Seydou bardziej sluzy jako sciana. W ilu z tych 56 meczach mogl zagrac Thiago, albo Ibi?
0
Poki Argentyna nie spotka Chile, Urugwaju, albo Brazylii ciezko bedzie stwierdzić czy posiadają coś poza atakiem. W grupie chyba tylko Kolumbia cos moze ugrac Albicelestes. Ja mocno trzymam kciuki za nich, bo jedynym argumentem jacy uzywaja przeciwnicy Leo, jest fakt braku sukcesow z reprezentacja.
0
Dobrze ze Thiago zauwaza iz nie zawsze dobrze sie zachowuje. Jednak Pep musi sie zastanowic, czy priorytetem jest pomoc w rozwinieciu sie "nowemu Iniescie"(mnie osobiscie bardziej go przypomina) czy podziekowanie 56wystepami slynacemu z siedzenia cicho, Seydou;]
0
lukasoon15, Culé a muerte
Keita zawiódł w rewanzu z Chelsea, z Manchesterem pamiętam tylko, ze wszedl. W GD w ktorych grał był beznadziejny. Gadanie, ze dobrze biega za pilka w swojej strefie jest smieszne. Kompletnie przestały wychodzic mu strzały. Wielu zajebistych zawodnikow chcialo by grac 56meczy w Barcelnie w sezonie. Nawet wchodząc przewaznie kolo 70min.
Keite bronią wyniki Pepa, a nie jego gra!!!!
0
Czasami mam wrazenie, ze jest lepszy od Leo...
0
A mnie się marzy jego sprzedaz:)
0
Jeffrén dla mnie to wiekszy talent od Afellaya. Oby zostal.
0
Dla Mourinho liczą się tylko wygrane. Dobitnie o tym swiadczy fakt, ze robi z siebie błazna i hipokryte, by tylk zdjac z pilkarzy presje i wyzwolic z nich zlosc. Guardiola już przeszedl do historii, jednak wydaje mi się, ze jezeli za rok wzniesie puchar LM nikt nie zwatpi w jego wielkosc.
P.S. Pique, Pedro, Busquets, Alves, zamiast Deco, Ronaldinho, Zambrotty
0
Sanchez jest bardziej wszechstronny. Choc faktycznie brakuje nam typowego napastnika to chyba 30mln to za duzo.
0
Ta piłka to wczoraj jakoś dziwnie latała, może stąd te bramki.
0
Czekam na Alexisa Sancheza, ale bede mieć niesamowitego doła jesli w rozliczeni odejdzie on albo nawet Bojan.
0
Z calym szacunkiem do cantery, ale nie wiem czy lepiej nie sprowadzic jednego doswiadczonego defensora. Obysmy nie zalowali tego posuniecia
0
W pewnym sensie, ten zawodnik to fenomen. Nie ma w La Liga wiekszej zagadki niż Seydou. Wygryzł Toure ktory zalicza się do piątki najlepszych DM, a teraz jego "pierwszenstwo" zmiany uniemozliwia szybszy rozwoj Thiago. Jednak skoro on jest tak potrzebny...
0
Ameryka Poluniowa jest silna jak od dawna nie byla. Jednak czuje w kosciach, ze wygra Argentyna albo Brazylia.
0
I mnie bardziej interesuje Alexis Sanchez. Za niego trzymam kciuki...
0
Ja mimo wszystko oczekiwałbym choć skromnego"sorry". Poza tym predzej czy pozniej ktos wybuchnie;]
0
Wciaz taki młody a to juz chyba 3sezon po ktorym są komentarze, ze sie nie rozwinie i trzeba go sprzedac;p
0
Gdyby nie sabotował meczy z Interem...
0
Gabi konczy podobnie jak Marquez. Oboje pod koniec przygody z Barceloną nie grzeszyli formą. Szkoda, bo był czas, ze milo sie patrzylo na ich grę
0
Prędzej Aguero. Choć mi wciaż marzy się Alexis Sanchez.
0
bartekk
To jest chyba dniówka w McD. A poza tym nawet jakby redakcja miała za to przechulać sobie wakacje, to nie mam nic przeciwko, skoro caly rok starają się nas informować o wszystkim.
0
Kazdy klub ma swoje ciemne strony. Jednak "los blancos" do nich nie pasuje.