0

zxcvbnmasdqwe

Śmiem twierdzić, że ZAWSZE!! Yaya był zaprzeczeniem Keity. Był wszędzie. Potrafił czysto odebrać piłkę, rozegrać na skrzydło, minąć kilku zawodników i huknąć z zza pola karnego. Począwszy od meczów z Chelsea przez GD i Manchester po Inter. Zawsze gdy grał należał do najlepszych. Jesli wziąć pod uwagę to, że rzadko był w trybie meczowym(jakims cudem zawsze za Keitą co dla mnie, jest jedną z przyczyn odpadnięcia z Interem) to chyba swiadczy o jego wielkości. A Twoje odniesienie do jego gry w City jest bez sensu więc nie będę go komentować.

0

Masche faktycznie ostatnimi czasy wyglada na boisku znakomicie. Tylko obawiam się, że na występ z Realem moze być jeszcze za wczesnie. Dobrze, ze nie do mnie nalezy wybór. A tak przy okazji Yaya Toure nigdy nie zawodził w tak waznych meczach. Jednak nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem;]

0

Cudownie oglądać Inieste w formie i bez dolegliwości. Tak samo z rozkoszą ogląda się Xaviego, jednak Leo bez wątpienia jest najlepszy na świecie. Mimo, że najbardziej lubię Andresa i "Generała" to chyba nikt nie ma takiej latwosci w mijaniu rywali i strzelaniu goli jak on.

0

I ja jestem dumny z Pepa, że ma tyle taktu i szacunku. Faktycznie nie kazdy w Barcelonie jest taki i czasami też wolałbym nie czytać słów Pique czy nawet Villanovy. Jednak nic na to nie poradzę;p Wazne, ze ich mecze są dla mnie prawdziwym świętem.

0

Pyrzo_Barca

Wspomniales o komentarzac w C+ więc musze stanąć w ich obronie. Wedlug mnie z calej cyfry to są jedni z lepszych( w przeciwieństwie do tych z Ekstraklasy, którzy są stronniczy i znam wiele osob ktorzy wylaczają fonię)Jedynymi których równie bardzo lubię sluchac są Borek i Kołtoń, ale to Polsat.

0

Dziwie się, że z taką latwoscia dopuszczali do sytuacji bramkowych. Trzeba się cieszyc z wygranej i z optymizmem czekac na CL i GD;] Tak na marginesie to w sobote są male GD;] Atletico-Espanyol

0

Wiem jaka jest rzeczywistość. Jednak do poki mówi się, że to nagroda dla najlepszego piłkarza roku, wierzę, że Leo ją dostanie. W koncu w rok mundialowy to musi być sprawiedliwa nagroda.

P.S. Może to patetycznie zabrzmi, ale módlmy się, by Andresa omijały kontuzje. Z pewnością wtedy zdobędzie Złotą Piłke;]

0

mikrofalowka

Rozumiem, że jestes zafascynowany osiągnięciami Sneijdera, ale w tym roku Zlota Pilka na prawdę nalezy się Messiemu;] Nie wiem czy ktoś gra choć w połowie tak dobrze jak Leo. Przez calutki rok!! Nawet na mundialu ciągnął grę Argentyny(a tylko 3-4 pilkarzy odnalazlo sie w "systemie" Maradony).

Sneijder po mundialu zniknął. Z Atletico się nie wyróżnił, a i teraz w lidze nie blyszczy. A rok jeszcze trwa...;]

0

Gdyby w "jego" Barcelonie była obrona i lepszy bramkarz, na pewno więcej razy został by pilkarzem roku. Dla niego zwalniałem się ze szkoły by obejrzeć Eurogol na Eurosporcie albo Sportową Niedzielę. Pozbycie się go to największa zbrodnia z jaką miałem do czynienia w FC Barcelonie.

0

katallonczyk16

A nie jest Tobie wstyd? To co w tym sezonie robi Marcelo to poemat. Nie przypominam sobie jego wtop w obronie, a jego rajdy są o niebo pozyteczniejsze od Cristiano.

Abidalowi faktycznie zdarzają się słabsze mecze i uwazam, że nie jest to pewniak do "11" na GD. Jednak zauwazylem, ze w waznych meczach jest mimo wszysko bardziej zdeterminowany i uwazniejszy.

0

Barcelona B zrównoważy trochę wpływy za transmisje;]

0

Mou już się postara by zawodnicy nie zlekceważyli, jak ostatnio miało to miejsce, nikogo w LM. Piłkarsko natomiast chyba tylko Chelsea, Manchester i Inter mogą nawiązać z nimi walkę. No i Barcelona oczywiście. Osobiście bardziej się obawiam Realu niż Chelsea. Po 5latach;]

0

Trochę pokory!! Real jest zabójczy z wychodzeniem do przodu. Mają Mourinho, który już pewnie wie jak zagra. Będzie cięzko,

0

A ja nadal uważam, że skoro to ma być najlepszy piłkarz roku, to powinien nim być Leo Messi. Z całym szacunkiem dla Xaviego, Andresa i Sneijdera, ale nikt tak nie napędza druzyny jak on.

0

Nie wiem czy pisanie o Afellay'u jest na miejscu(przy okazji, merytoryczna kłótnia;), ale i ja pieje z zachwytu nad tym transferem. Nawet jesli Ibrahim w ogole nie zaadoptuje sie w Barcelonie, to nie sądzę by jego wartosc spadła ponizej 3mln(ktore są smieszne). Tak samo trzeba było zrobić z Ozilem. Brakuje w Barcelonie myslenia"marketingowego". Takie transfery są przez dlugi okres ubezpieczone, bo przeciez wartosc 22-letniego Ozil'a i 24-letniego Ibrahima nie spadnie szybko, mimo slabszego roku.

0

Czuję, że gdyby Villareal wykorzystał choć połowę sytuacji które prawie że "wykreowali" im nasi obroncy to Puyola 4 zamieniła by się w 2. Maxwell skonczyl by podobnie, no i Alvesa trzeba by rozliczyć za jego mizerny wkład w obronę. Abidala osobiście rozgrzeszam;]

Szkoda, że nie mam jak obejrzeć sobie jeszcze raz tego meczu, bo strasznie dziwi mnie pochlebna ocena dla Keity. Podczas spotkania wydawało mi się, że Villa siał popłoch z lewej strony i widać bylo ze ma siły. Po wejsciu Keity na dłuższą chwilę tempo siadło. Czy tylko ja mam takie odczucia?

0

lukininho

pewnie, że nie wystarczy. A czy wystarczy mieć w srodku 3 obroncow?

0

Bywa, że nie daje sobie rady w obronie, jego podania i strzały wołają o pomstę do nieba. Jednak jak przypomnę sobie jego harówki od jednego pola karnego do drugiego, i rewelacyjne wymiany z Leo to wiem, że gdyby odszedł zatęskniłbym bardziej niż za Toure.

Co do tych którzy wyzywają piłkarzy od "pazernych": to jest ich praca, którą wykonują przez powiedzmy 15lat. W większosci są bez wykształcenia więc muszą zarobić teraz. Zejdźcie na ziemie, ideały się sprzedały;] Ja im się jednak nie dziwię.

0

piieter

co ciebie śmieszy w naszych komentarzach?

0

Nie wiem czy mozliwe by Barcelona miała jeszcze tak wspaniałych i oddanych pilkarzy jak teraz.

0

Cristiano jest rewelacyjnym pilkarzem, ale Messi jest bezapelacyjnie najlepszy na świecie. Wystarczy spojrzeć też komu Leo strzela w lidze najwięcej bramek. Z tego co pamiętam najczęściej pokonywał bramkarzy Realu, Sevilli i Atletico. To czołówka ligi. Poza tym Cristiano bardzo często "znika" w waznych meczach. Byłbym hipokrytą, gdybym stwierdził iż Messiemu się to nie zdarza, jednak bardzo rzadko.

Oglądałem wczorajszy mecz z Villarealem i zaryzykowałbym stwierdzenie czy lepszym od CR nie jest nawet Andres Iniesta. Sam Zidane stwierdził, że oglądając go widzi siebie. Jesli zdrowie dopisze Andresowi to sądzę, że za rok i on będzie walczyć o Złotą Piłkę.

0

tusa-85

A ja się z tobą nie zgodzę;] Jedynym zawodnikiem od ktorego Busi mogl by się uczyć był Toure. Wciąż zdarzają mu się głupie kiwki, ale wie gdzie stanąć i jak wymusić przewinienie.

Alves ma wiele innych zalet ktorymi nadrabia braki w obronie(choc na moje oko nie robi wiele bledow na tylach). Pamiętasz GD w poprzednim sezonie? Pep ustawił go w pomocy a on był z tyłu gdy Real miał piłkę, i atakował gdy to my ją mieliśmy. Bardziej drażnią mnie jego dosrodkowania.

Co do ekipy sędziów, to już wszystko zostało powiedziane.

0

Uznać sędziego za najgorszego to truizm. Ja zająłbym się obroną. W szczególności w pierwszej połowie.

Messi strzelił bardzo ważne gole, ale takiej pracy jaką odwalił dziś Iniesta, nie odwalił nikt.

0

Fatalnie zgrana obrona. Momentami byli zagubieni. Zostawiali pilkarzy Villarealu jakby mieli nadzieje ze zajmie sie nimi kolega. Dla mnie pilkarzem meczu zdecydowanie Andres. Generalnie wyroznilbym kazdego poza stoperami i Pedro;] Po wejsciu Keity gra w ogole siadła(Masche mogl predzej wejsc albo Krkic. Pieknie wygladal presing w .90minucie. Naprawde wielki szacunek. Oby tak dalej

0

mało kto jest. Wiem tylko że mieli ją sprzedać, ale przydało by się objaśnienie dokładniejsze;]

0

Kuba1899, lukasoon15

faktycznie tacy są polacy, ale czy aż tak ktoś tu rozpacza?

0

adamm13

nie twierdzę, że Nolito jest w pełni ukształtowanym pilkarzem, ale Bojan jest w ewidentnym dołku(jak co roku) i nie zasługuje na 18meczową. Co do samolubnej gry Nolito to usprawiedliwieniem jest na pewno to, iż musi się pokazać z jak najlepszej strony, a rewelacyjnym sposobem na to są indywidualne akcje.

0

adamm13

nie twierdzę, że Nolito jest w pełni ukształtowanym pilkarzem, ale Bojan jest w ewidentnym dołku(jak co roku) i nie zasługuje na 18meczową. Co do samolubnej gry Nolito to usprawiedliwieniem jest na pewno to, iż musi się pokazać z jak najlepszej strony, a rewelacyjnym sposobem na to są indywidualne akcje.

0

Kiedy nie będę musiał oglądać rezerw by obejrzeć Nolito?

0

mariusz97

a może najpierw dorośniesz co? Niewiele przezyłeś jeszcze, ale mam nadzieję, że zycie nauczy cie pokory.

Co do wypowiedzi Ozila to nie mozna oczekiwać od niego, że powie coś zlego o swoim pracowawcy nawet gdyby tak było. Pep go podobno nie chciał(pewnie z czasem będziemy tego bardziej zalowac) a on teraz odwdzięcza się za zaufanie. Do GD daleko. Mam nadzieję, że będzie to wielki mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?