endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casillas zachowuje się jak strażak który podkłada pożar, a potem pierwszy rzuca się do gaszenia!! Powinien najpierw przeprosić za swoje oszczerstwa, a nie udawać, że nic się nie stało.
0
Słowa "absolutnie" nie podważam tylko dlatego, że Leo dopiero skonczyl 24lata;] Od 5lat jest w pierwszej 3 najlepszych, a w tym roku ma murowane 3 z rzędu zwycięstwo. Choć zapewne jego przeciwnicy nie nazwą go najlepszym, póki nei wygra mundialu z Argentyną strzelając 20bramek i broniąc 5karnych;] Wiem jednak, że detronizacja Pelego, Maradony czy Cruyffa to tylko kwestia czasu;]
0
Jak to mówią: kto mieczem wojuje, od pochwy ginie;p
0
P.S. Nie wierzę, że ktoś, kto ogląda Leo w reprezentacji może uważać, że tam jest gorszy. Częściej zawodzą koledzy. W Argentynie nawet się cofa!!
0
Dziennikarze, trenerzy, zawodnicy zastanawiają się, czy Messi jest najlepszym piłkarzem w historii, a wy kłocicie się, czy aby nie jest gorszy od Ronniego i Ronaldo;p
Ronaldo pogrzebały kontuzje i bardzo dobre miał tylko 3-4 sezony. Choć prawidziwą klasę pokazywał tylko w Interze i Barcelonie.
Ronaldinho czarował swoją grą. Od czasów gry w PSG było widać geniusza na skalę światową. Szkoda, że i on nie utrzymał rewelacyjnej formy.
Gdybym miał wybrać najlepszy rok jednego zawodnika to byłby to Ronaldinho. Strzelał, dryblował, podawał(tylko to mu zostało na najwyzszym poziomie) po prostu czarował. Jednak Leo od 3lat jest na szczycie, robi z kazdym co chce i moze to nadal krotki okres, to jednak ne widać nikogo kto móglby go z tronu strącić.
0
Nasze rezerwy grają w drugiej lidze, więc dośc wysoko. Poza tym Pep znany jest z sięgania po młodzież. No i będzie mógł podpatrywać Xaviego lub Iniestę.
0
darequ25
ty mowisz czysto teoretycznie. Oni są prawdziwymi piłkarzami, a wiedzą, że nie będą grać całe życie. Chcą zarobić jak najwięcej. Tak samo my sprzedajemy się porzucając gorzej płatą pracę na rzecz lepszej, tak i oni. Tylko jakoś im się to wypomina...
0
aras
nie podniecaj się tym, że napisałeś to pierwszy;] Ale gratuluję;p Wchodzę tu głównie dla newsów, nie komentarzy;] Pozdrawiam
0
Blazeq
Alves grał przeciwko Cristiano!! Przegrał z nim chyba tylko jeden pojedynek!! Przeważnie nikt go nie asekurował!! Z rozpaczy Mourinho kazał CR iść na prawą!! Może zagrał kiedyś lepszy mecz, jednak to był Real!! Wierzę, że więcej osób mnie poprze.
0
Hleb podczas swoich występów złego wrazenia nie robił. Henry już miał gorsze początki. Z Chelsea miał chyba 2 rajdy, no i w lidze też się pokazywał. Widocznie czegoś co zaważyło o jego skresleniu, nie bylo mi dane widzieć;]
0
darOhedPe
Pamietasz manitę? To była rzeźnia. Od tego się zaczęło. Villi i Messiemu kary się należą, jednak to wszystko zaczął Mourinho. Pamietam wiele GD, jednak w listopadzie nagle koledzy z druzyny przerodzili się we wrogow nr 1. To ewidentnie wina Mourinho, ktory wie jak prowokowć. Szkoda tylko, ze zawodnicy Barcelony dali się w to wciągnąć.
0
Ten pan na zdjęciu bardziej zaszkodził Barcelonie niż Mourinho, nie wiem czy to wiecie;]
0
Alves przegrał chyba tylko jeden pojedynek z Cristiano!! Zdecydowanie jeden z bohaterów.
0
Culé a muerte
jest napisane"co jest historycznym rekordem hiszpańskiej stacji". Czyli tej stacji tylko. No chyba, ze już źle widzę;p
0
tzard
Dlatego to się nazywa WIARA! Czytałem biblię bardzo często będąc młodszym. Wielu rzeczy nie mogłem pojąć. Ty jednak, przeważnie bierzez wszystko na "chłopski rozum". Myslisz, że Jezus faktycznie chciał byśmy chodzili bez oka, albo ręki? W Nowym Testamencie jest wiele bardzo pięknych fragmentów np. Sw Pawła. Choć bardzo wiele szokuje. Jednak wiem, że wystarczy być dobrym człowiekiem i wierzyć. Poza tym łatwiej znieść porażki w zyciu, gdy ma się Boga.
0
Oglądam mecze z jego udziałem i uwazam, że należało mu się powołanie. Ma wciąż niesamowity przegląd pola, uderzenie, ale rajdów już takich nie robi.
0
To by wyjasnialo dlaczego nie wszedł. Ewidentnie brakowało jego szybkosci. W zamian wszedł Adriano, ktory chwilę skiksował przy bramce dla Realu. Na szczęście potem się zrehabilitował;p
0
pitun2410
Z takimi kibicami można rozmawiać. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mozna podyskutowac o GD w sposob normalny. Pamietam wiele El Clasic i zawsze byly ostre, jednak to juz jest patologia. Pozdrawiam
0
Hala Madrid!!
Innym coś wypominasz a sam piszesz jak bachor. Mecz bardzo wyrównany, a twoj Marcelo to psychol, bo począwszy od kwietnia 5razy!!!!!(słownie:pięć) powalił bez piłki Pedro nie otrzymując żadnej kartki!! To jest niewiele mniejszy psychol niż Pepe.
0
Adriano się zrehabilitował za kiks przy 2 bramce Realu. Pep miał fuksa, że Fabregas tak podziałał na druzynę.
0
Jak wszedł Adriano czułem, że nie wygramy. Po chwili zawalił bramkę, bo nie wybił piłki. Gdy Keita wchodził, straciłem nadzieję. Zdarzył się cud, choć PEP już nie raz miał nauczkę, że nie broni się wyniku!!!
Marcelo i Pepe powinni za swoją postawę być zawieszeni na zawsze.
0
IceMan
Masz rację, że na stronach Realu, Mancheseru i Arsenalu nasz klub poniżano, jednak nie można zniżać się do ich beznadziejnego poziomu. Proponuję wyśmiewać autorów tych tektsów(na stronie Realu był to chyba Qras, któremu często to wypominam i dostaję bana:). Może nic takiego nie napisałeś, jednak chciałbym by na tej stronie nikt nigdy nie obrażał innego klubu i wierzę, iż będziesz o to dbać.
Pozdrawiam:)
0
HerosACM
Naucz się odmianków, ale najpierw pocwicz budowanie zdań;]
A tak zupełnie serio to Thiago Silva faktycznie niezły obrońca i faktycznie przydałby się Barcelonie. Jednak parafrazując Ciebie:"Wara od Alcantary":)
0
Jest tyle opcji ich wystawienia, a sam sezon tak dlugi, ze nie widzę powodu dla ktorego trzeba by go sprzedawac;]
0
Zeby nawet mu szansy nie dać... Tym bardziej, że jest tak bardzo zdeterminowany by się pokazać.
0
Sam nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Wynik niby dobry, jednak gra fatalna. Jednak sezon dlugi...:)
0
Po maratonie w kwietniu dziwiłem się, że Marcelo powalając 4razy!!!! Pedro bez piłki nie dostał ani jednej kartki za to. Wczoraj powalił 5!!!!!
0
OSGMarine
Do Realu bardziej pasuje chamska gra. Wczoraj Barcelona rzadko miała piłkę, a mimo to często gdy nasz zawodnik oddal juz koledze, ktoś z Realu podchodził i odpychał. To szkoła Mourinho. Niby nic, a deprymuje.
P.S. Pepe powinni poszukać takich samych idiotów i stworzyć mu ligę
0
Wystarczy Higuain by gra Realu wyglądała lepiej. A u nas potrzeba Puyola i Busiego. Choc Keita zle nie zagral.
0
gooner92
Inne kluby korzystają na tym, ze w Hiszpanii nie podpisuje sie z tak mlodymi pilkarzami profesjonalnych kontraktow. Każdy orze jak może, jak to mawiają. Jednak przywoływanie sytuacji z Figo to non sens. To wręcz przeciwienstwo. Najbardziej rozbawiłeś mnie gadką o mamieniu Hleba czy "osłabianiu" Valenci i Udine;p Wiesz co to jest transfer? TO ROBIĄ WSZYSTKIE KLUBY!!