0

Oglądnijcie sobie mecze sprzed 2-3lat. Tam szybkich, kombinacyjnych podań było mnóstwo. Kazdy szukał pozycji. Teraz bieganie bez piłki to rzadkość. Kojarzycie jakieś genialne podanie Xaviego do kogoś? Jedno pewnie w meczu. Dawniej pare razy chwytałem się za głowę, nie wierząc, że widzi takie rzeczy.
Ville to przebił wczoraj nawet beznadziejny Cuenca.
Poza tym amuletem okazuje się Andres Iniesta. Stracilismy punkty tylko z Sevilla (ogromna przewaga, brak szczęścia, niezla gra), i z Bilbao(piekny mecz na wodzie), kiedy Andres nie grał 90miut. Wydaje mi się, że na głowę bije od paru miesięcy i Leo i Xaviego.

0

Ujmuje zaangażowaniem. Nie ma dla niego piłek straconych. Potrafi wejść barkiem w największego goliata. Nie da się go nie lubić

0

Realista7

Pewnie, że o kant kuli mozna takie listy rozbić. Jednak robiła to firma brazylijska, a w newsie nie jest wspomniane by było to na zlecenie Sportu. Więc daruj sobie wylewanie łez na stronie rywala.

0

Realista7

Jakieś poprawki byś naniósł? Śmiało...

0

Pamiętam, że wiązano z nim spore nadzieje, gdy był jeszcze młody. Zyczę mu jednak, by karierę trenerską miał jeszcze lepszą.

0

szefu91,

Nie zgodzę się z Tobą. Gdyby nie przeblysk Andresa i gol Etoo, w 2009 pewnie MU w koncu strzeliłby bramkę. Do 10min mieli conajmniej 3 sytuacje. W tym roku też było groznie, choc przewaga byla wieksza moim zdaniem.
Poza tym United zwykle miewa slabsze momenty w tej czesci sezonu. Obrone maja w rozsypce. Oceniach ich mozna bedzie po sezonie. Choc faktycznie teraz, to mogla by z nimi wygrac nawet Valencia.

0

Kazdy, kto wygra spoza tej dwojki, sprawi niespodziankę. Marzy mi się, by drabinka ustawiła się tak, byśmy niemogli trafić na RM aż do finału.

0

Suker nic się nie zmienił z wyglądu. Choć pamiętam go średnio, to przypomina mi się jego zwód;] Solidny;]

A co do motywacji, to Real imponuję nią niemal caly sezon. Barca pewnie nadrobi w El Clasico. Jednak lepiej, żeby do 10.12 Pep wystawiał już "swoją" 11, jeśli już coś mu się rysuje. To był w poprzednim sezonie nasz atut, no i podobnie robią druzyny Mourinho.

0

Kto nie widział Ronniego w meczu, nie wie co to magia.

0

IceMan

W ktoryms meczu w PD podczas gdy wchodził Keita (chyba za Andresa), pokazany był zniesmaczony Toure. Zauwazyl to nawet Orłowski i zdziwił się, że Toure nie gra. Poza tym Yaya sam wtedy mowil, ze moze grać wszedzie, byle grać. Na deser, Kolo Toure poruszył temat tego, ze jego brat jesli nie zasluguje na "11" to na pewno powinien być pierwszym do wejscia.
Jesli Yaya wyda biografię i nie będzie tam nic o Keicie, i o tym, ze bolało go to, ze to Seydou zawsze wchodził mimo wiecznej padliny jaką wtedy grał, zmienię zdanie. Wybacz, ale nie wierzę, że Toure nie podjął by wyzwania, tym bardziej, że ciągle pokazuje ile dla niego znaczy Barcelona.

Na Pepe, Yaya byłby w sam raz.

0

Kto by nie miał go zastąpić, Pep na innych pozycjach musi już wystawiać mozliwie najlepszy skład. Bedzie brakować automatyzmu w zagraniach, jesli bedzie taka rotacja.

0

Jola

Ja Tobie dałem, skoro mówisz, że są śliczne...

0

IceMan

Toure jest jeszcze bardziej uniwersalny niż Keita, czy Masche. Oglądam Citizen tylko ze względu na niego i Silve. Koles potrafi zagrać szybko i dokładnie. Argument, że to nie ta pozycja jest chybiony zupełnie. Yaya moglby zastąpić Busiego, Keite czy Masche. W City gra baaaaardzo wysunięty.
Ja uwazam, że Toure by został, gdyby nie to, że Keita grając wtedy totalną padakę wchodził zawsze. Powalczył by tym bardziej, że niezle szlo mu nawet na obronie, gdzie teraz gra Javier.

0

Zważywszy na to, że Marcelo podczas samych GD powalił (nie w walce o piłkę) 4albo 5 razy Pedro, to faktycznie dziwi.

0

A mi się marzy stworzenie nowych miejsc pracy, żeby nie musiał iść kraść, człowiekowi się narażać;p

A tak serio, to chcialbym zobaczyć "11" złożoną tylko ze 100% wychowanków. Pewnie Pep kolejny raz przeszedlby do historii.

0

stifler111

El Jarek to nic. Qras to jest dopier cham.

0

WiernyCules FCB

Co napisałeś o Sanchezie po pierwszym GD? Nie ciągnął gry? Koleś wrócił w piątek do Katalonii, a na dodatek rozegrał 2 mecze(w innym zespole) po dosc dlugej kontuzji. I nie 40mln. Takie ładne statystyki podajesz, ale jak już kogoś nie lubisz to zakrzywiasz wszysto. Daj mu czas.
Poza tym ciekawe czy jak Alexis wróci do formy to odszczekasz wszystko;] Pozdro 600;p

0

ravpelc

Z Barceloną to była stara dawna Valencia;p
Poza tym stara dobra Valencia to była 10lat temu;]

0

Skoro mamy stratę, to już każdy mecz w lidze jest jak finał.
Poza tym jeśli to co dziś prezentowali, Pique nazwał pressingiem, to 2lata temu chyba grali "kosmos". Real ma tak szybkich piłkarzy, że nie będzie chwili na zastanowienie, a Valdes będzie musiał stać wysoko, gotowy by albo wyjść przeciąć piłkę, albo cofnąć się na linie.
P.s. nie lubię oczekiwania na GD;p

0

Pep już powinien zacząć tworzyć żelazną "11". Brakuje gry na pamięć. Nie potrafimy już tak często zaskakiwać rywali. Do formy musi wrócić Pedro i Busi. Te 3tyg. miną bardzo szybko...

A co do Realu, to posypali się w drugiej połowie. Szkoda, że Valencia tego nie wykorzystala. Wygrał chyba ciut lepszy.

0

Realista7, Królewski94 i inni Realni;]

Wiecie co mówił, jak grał w Barcelonie? Wiecie kim on był? Nigdy nie przeprosił tych których zostawił. Nie przyznał się do kłamstwa. Mam gdzieś numer "Piłki Nożnej", w ktorym jest z nim wywiad i mowi o milosci do Barcy i że Real zawsze będzie gorszy od Barcelony.
Jest piękny cytat, który pięknie oddaje to, co czuli wtedy fani Blaugrany.

0

Ciekawe o co mu chodziło z tym, że "Santos był czymś więcej". Może jak to "coś" zdefiniuje, to przyznamy mu racje;]

Poza tym nie wierzę, by jego Santos był w stanie utrzymać się chocby w T-Mobile esktraklasie.

0

Ps. Gdzie się podział Dinacz Clue? Czyżby jest na korepetycjach z "interpunckji'?;p

0

barcelona060

Forma się liczy. Za zasługi to się medale dostaje, a nie na wojnę idzie. Wróci do formy(w co głęboko wierze) to pewnie zaczniemy go brać pod uwagę;p A tak ogóle nie mamy nic do gadania;p

0

forzamilano

na pewno wszyscy się przyłączą do mojej prośby:) Wejdz tu w środę, proszę:)

A co do El Clasico, to wiem, że to będzie najtrudniejszy mecz Pepa. To już nie będzie tylko brutalnosc i agresja, to będzie też szybkość i skuteczność. Do poki będą głodni sukcesów i bedzie z nimi Mou, tak bedzie.

0

Generalnie to on dużo nie powiedział;p Nie chcę się czepiać, ale robienie z jednego zdania newsa to chyba przesada;]

0

Generalnie Leo nie przebiega więcej niż 9km w meczu więc może faktycznie czuć się dobrze. Tym bardziej, że Argentyna nie musiala częto wyprowadzać szybich kontr. No i nikt widocznie go nie poobijał.

Co do Abidala, to nie wiem dlaczego nie podpisał kontraktu, ale wciaz 3mam za niego kciuki.

0

Stankovic. Neymar zrobił największe show, ale to jednak tylko brazylijscy defensorzy. Ale czy aby nie mozna bylo wybrać ladniejszej bramki Leo?;]

0

Dziwny chłopak. Nie ma jakiegoś super uderzenia, nie drybluje po 2-3 zawodników, jest wątły, średnio gra głową(choć może wzrost go ogranicza), ale kocham;p Uwilbiam jak z uporem maniaka biega za piłką. Zawsze on rozpoczyna pressing. Marzy mi się tylko, by w El Clasico to on został bohaterem. Nalezy mu się za to, że tak nim poniewierano. Ob

0

Cristiano aż tak zły nie jest. Niezapominajmy, że dziennikarze lubią jak coś jest czarne, albo białe.
Dla mnie w "5" powinni się znalezc jeszcze Iniesta i Xavi. Czas Neymara jeszcze nadejdzie...chyba;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?