0

wygramy;]

0

Danio66

Gra podobnie jak Cristiano. Gole, asysty, ale dużo strat, brak pomysłu, spowalnianie. Lepiej mu szło na początku sezonu.

Swoją drogą to ilekroć od początku wychodzą 3 obroncow, ciezko idzie. Do tego trzeba szybkich obroncow. Masche nie dosc ze wolny, to spozniony.

0

cocu1985

Faktycznie oglądając wczoraj Real, oczyma wyobrazni widziałem "manite";p Jednak gdy tylko przypominam sobie Espanyol, widzę podobną niemoc co u naszych środowych rywali.
Higuaina najbardziej się obawiam. Strzela duzo jak zawsze, ale nie potrzebuje już 5 sytuacji.
Ciekawi mnie równiez podejscie innych graczy królewskich do meczu. Mou asekuracyjnie wywyższa ligę, bojąc sie chyba bezpośrednich pojedynkow. Tylko cz to zasłona dymna? Jesli nie, to pewnie nie wyjdą tak zmobilizowani jak zawsze. Oby, choc to przeciez El Clasico.

0

Jednak kiepskie mam przeczucie;/ Co do meczu to szkoda, ze Mallorca po przerwie nie grala juz tak dobrze. Sedzia kiepski, ale widocznie tak ma byc.

0

Z Malagą wiedziałem, ze strzela te 3 bramki i wygrają. Dziś przeczuwam sensację :)

0

A ja pamiętam jego debiut;p

0

FC1899Barca

A ty po co chodzisz do szkoły/pracy? Nie pokazuj się tu lepiej.

0

Neymarowi stanowcze TAK!! Za 15-20mln i ani centa więcej.

0

Nie wiem czy najpierw spadła mu forma i wtedy przyszedł Adriano, czy przyszedł Adriano, a Maxwellowi spadła forma;p

0

Z Orłowskim i Laskowskim równać mogą się tylko Borek z Kołtoniem. A pana Rabija dlatego się fajnie słucha, bo tak jak p. Orłowski, potrafi zaciekawić. Samo komentowanie kto do kogo i jak, nie wciąga zbytnio. Jednak wszyscy tylko nie "N".:)

0

Eoren,

Bo to beton jest. Jakbym widział Lato...;/ Choc strasznie chciałbym się mylić.

0

Zgadzam się z rubaszem. U nas tez nie grał źle. Pamietam mecz z Chelsea jak spierniczyl dobrą sytuację, ale grał dobrze. Mozna pokusić się o stwierdzenie, że Pep pomógł mu spać na sam dół. Jak strzelił w Wolfsburgu bramkę, mialem nadzieję, że się otrząśnie i wróci do formy. Jednak wciąż życzę mu jak najlepiej.

0

Gitkolo

Czy Ty masz oczy i mózg?
Generalnie szkoda straconych punktów, ale meczy duzo, a poza tym nie zawsze bedziemy wygrywac.

Swoją drogą w nowym roku moglismy sobie zyczyc spadku Espanyolu. Im zawsze podczas meczu włącza się "real". Kopią i odpychają.

0

Niby prawda, ale tyle razy bronienie wyniku bokiem wychodzilo Pepowi, a on ciagle swoje;]
Najdziwniejsze, ze mozemy 2x wygrac z Realem i tak nie mając szans na mistrzostwo.

0

Jakoś mi tak raźniej po jego słowach;p

0

Szkoda pkt. ale najwazniejsza jest LM.

Najgorsi dziś: Alexis, Keita, Leo i Pep.

0

Będzie ciężko przez pierwsze 10-20 minut. Oby potem wszystko szło zgodnie z planem.

0

Z Pedro zaczyna byc jak z Bojanem. Czuje presje. Poki byl nowy, a rywale go lekceważyli było super. Teraz nie dosc, ze mial urazy, to jeszcze do skladu pukają mlodzi. No i jest Sanchez i Ibi.

0

Wazne, że Pepa jest na wierzchu;p

0

Za Stilica;] Przejąłby zarobki Arboledy;p

0

Pique chyba najmniej zasluzyl...

0

Eoren

Może i jest juz w podeszlym wieku, jednak on gra raczej "mądrze" niż "szybko". Chociaz nie da sie ukryć, że do mundialu Albicelestes musza poukladać tyły. Nie widzialem od dawna meczu w ktorym bramkarz i obroncy nie popelnili by jakiegos rażącego bledu.

0

Chyba trochę naciągamy tę definicje;p

0

Opium

Nie przesadzasz aby, wywyższając koszulkę nad jedzenie? Bedac glodnym nie mysle o pilce. Myslisz ze oni beda myslec?
Co do problemow w Afryce, to biorą się one nie tylko z zacofania. W niektore miejsca powinno się wjechac czolgami.
P.S. niektore Twoje zdania zakrawają o śmieszność;p ale glowna mysl ok;p

0

Tyle lat grał kiche. Spowalniał akcje, tracił piłki, podawał przeciwnikom. Jakoś nikt go nie chciał sprzedać. Jak się ogarnął, to nikt nie pomysli by zarobić na nim.

0

A ja podzielam opinie Contantine16.
Villa ewidentnie słabł. Plusami jego gry były bramki z Realem i MU. Zgrany z kolegami, ale "bez luzu" pod bramką. Kompletnie zagubiony, co widać było po ogromnej liczbie spalonych.
Jednak gdy zobaczyłem w meczu półfinałowym, że gra jakby na szpicy, pomyślałem, że to jego czas. Niestety, nawet nie zdazylem sie upewnic.
Wierze w niego. Jednak problemem jest pozycja i jego kompleks bramek. -Van Baster- podal ciekawy przyklad z mlodzieza bez kompleksow.
Co do artykulu to po 2 wersach wiedzialem kto jest autorem;]

0

Oriol przypomina mi Alonso. Tylko w przypadku odejścia Keity jego przyjście miało by sens. Chociaz nie widzę go u nas w pierwszym składzie. Wygryzł Mikela, ale ciekawi mnie co będzie gdy wróci Essien.

0

natall11

ode mnie masz plusa;p

0

Mourinho wpoił im tą gadkę o braku szczęścia i przypadku. Co do Ozila to na szczęście wykonał parę kroków do tyłu.

red,

zacznij od wychowywania rm.pl. Poza tym po Twoim plugawym sposobie pisania wnioskuję, że sam nie raz kogoś obraziles, wiec nie zgrywaj swietego.

Swoją drogą to Ozil wygląda jak Ryba Młot:) Ale spoko, potrafię się tez smiac z siebie:)

0

Iniesta tylko może "zagozić" Messiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?