endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
marcin00d
a uważasz, że Messi dorównuje Pele? Czy potrzebuje sukcesów z Argentyną?
0
marsan
Nie wiesz z czego? "Mam mistrzostwo, LM, KMŚ, niech koledzy dziś pobiegają"
0
W 70minucie uświadomiłem sobie, że Barca nie zasługuje na mistrzostwo. Zero ruchów z przodu. Gramy 1-3-7-0.
Zaskakujące, że Pep co GD zaskakuje, a później strzela sobie w stopę. Zmiany dobre, bo młodym chce się grać.
0
Szczerze, to wydawało mi się, że Busi zagrał ręką.
0
To nie pierwsza "gorąca" wypowiedź Casillasa.
0
FanRealu90
A Ty jestes dumny z postawy swoich zawodników, trenera? Z Pepe, Marcelo, Ramosa,Mourinho, Casillasa, Coentrao? Siejesz ferment, idz lepiej stąd.
0
O taaaak. Pedro wrócił:) Jest niezwykle fatalnie zbudowany, każdy go popycha, a ten wstaje i biega!! Oby już nigdy formy nie stracił.
Najgorsza jest kontuzja Andresa. Uwielbiam na niego patrzeć. Oby wrócił pełen sił.
0
Zgodzę się z IceManem w jednym-jak niektórzy są tacy mądrzy,niech zbierają informacje i przesyłają redakcji. Art takich jak ty, nam tu nie trzeba.
Chociaż pan redaktor IceMan znowu trochę przesadził;/
0
Mateo Frozen
sledzilem operę mydlaną z jego transferem zwiazaną, i powaznie duzo klubow chcialo go miec. City walczylo do konca, wiele źródeł podawalo, że Anglicy dają dużo więcej za sam transfer jak i kontrakt. Podejrzewam, ze 37mln za takiego pilkarza zaplacilby Real na pewno. Di Maria kosztowal 40!!
0
FanRealu90
Realowi klaskało z tego co pamietam 13 cule. Barcelonie i Ronniemu na SB caly stadion.
Poza tym sam mecz po szpalerze byl dobry, ale nie wyjątkowy.
0
barca-fan
idz płakać w poduszkę, jesli masz nieudany dzień.
0
FanRealu90
Ostatnie ligowe zwyciestwo Reali...:) Dla mnie 3-3 było mega meczem. Emocje i walka.
0
Pana Challengera dawno tu chyba nie było. Trzeba nadrobić zaległości;p
0
Z zadnym innym bramkarzem Barcelona tyle by nie wygrala. Poza tym Casillas popelnia wiecej bledow niż Valdes. Choc interwencji tez ma wiecej.
0
Villa powinien wrócić na swoją pozycję. Ewentualnie mógłby się cofać. Jednak wciskanie go na lewą, to kiepski pomysł. Jesli chodzi o Alexisa, to wiem, że najlepsze jeszcze przed nim. W Udine robił więcej szumu.
0
Liga Mistrzów dla mnie jest najważniejsza.
0
O tym Dongou juz glosno bylo 2 lata temu, a on i tak ma dopiero 16lat!!
0
Kiedys myslalem, ze to francuz;p Puyol jest dla mnie fenomenem. Jest jak wino, bo pamietam jak jego forma byla dosc "srednia". Sam juz chcialem by poszukali kogos lepszego. Jednak to byla tylko chwilowa obnizka. Od dawna nie wyobrazam sobie "11" bez niego.
P.S.Dla Gerarda Pique wieksza pochwałą bylo by gdyby nazywali go Piqeyol;] Tylko na to musi jeszcze sporo popracowac.
0
Moze i Leo jest najlepszy, jednak na Andresa z pilka najprzyjemniej się patrzy.
0
Skoro jest 4min. filmik na ktorym kolesiowi odbija, a po ogladnieciu czlowiek sobie przypomina, ze bylo jeszcze "Levante", "Athletic", wczoraj, no i inne o ktorych nie pamietamy, to jak mozna gadać, ze to przypadkowo, niechcący?
No ku.. ile mozna?
0
hehe
0
Madridista100%
Nie rozróżniasz kontaktu z agresją, prowokacją. Chyba faktycznie lepiej jak stad pojdziesz, bo nic nie wnosisz.
A skoro chory na karlowatosc przysadkową to karzeł, to mięśniem przewodzicielem przeciągnij sobie prąd od sąsiadów. Zapewne go przewodzi.
0
Madridista100%
to jesze coentrao, Marcelo, Ramos, a odchyly maja takze Carvalho,Alonso, Arbeloa. Gralem w pilke i wiem jak bolesne i uciazliwe sa odpychania, deptanie, odpychanie, przewracania. A Real tak gra. Denerwuje mnie symulowanie, ale nie w meczu z Realem czy Espanyolem.
0
Wygralismy z bandą psycholi !!
0
Juz bardziej zrzucic presji z druzyny się nie da. Ciekawe jak to wyjdzie Realowi. Ja obawiam sie ich tak samo jak zawsze.
Wielkobrzusz
naucz się zasad, bo wychodzisz na błazna.
0
Real ma problemy z wolnymi Cristiano, ale u nas Messiemu też one nie wychodzą najlepiej. Xavi niebo lepiej je wykonuje tak do 22-23m. Jak z wiekszych odleglosci to lepiej zostawić Alvesowi. Rzadko trafia, ale jego bomba wystarczy ze jest w swiatlo bramki.
0
Nie lubie narzekań, ale jakoś ostatnio mamy pecha z tymi sędziami.
0
prokofiew
CR w GD byl wkurzony gdy Mou postawił autobus i tylko on biegal. Nie było u nas wtedy 3 obroncow. Jesli dobrze pamietam;] Jednak masz racje, jesli chodzi o ich zaangazowanie. Czesto spuszczają z tonu, dekocentrują się.
Poza tym zeby grac 3 obroncow trzeba miec bardzo szybkich obroncow. Masche ani Puyol tacy nie są.
0
szymonst
juz zglosilem go do "moderacji".
0
masa11
kolegi p. Orlowskiego nie kojarze, ale wiele razy mylił zawodnikow. Zaczynam tesknic za Laskowskim, jaki by nie byl dla kolegow.