0

Przyjdzie czas, że trzeba będzie grać z kontry, bronić wyniku. Potrzebujemy szybkiego z mocnym uderzeniem. Choć bardzo wierzę, że nauczy się grać jak inni.

0

Potrafi przejść 2-3 zawodników, gra dobrze głową, ma cholernie mocne uderzenie, praktycznie nie da sie go przewrocic no i niezle spisywał sie na obronie. Nie zawalił żadnego ważnego meczy Barcy. Dla mnie ideał. Mam nadzieję, ż jesli Barca nie zdobędzie CL,to w finale zwyciezy jego City.

0

W zasadzie nie zmienił się przez te 13lat. Kiedyś tylko częściej ładował się w pojedynki. Da się go lubić;p

0

Święto:) Dinacz Clue użył znaku interpunkcyjnego:) Jeszcze błagam Cię, skoro udzielasz się wszędzie, wstaw od czasu do czasu przecinek.

A swoją drogą, wolałbym średniego Oiera, niż wydawać miliony na kogoś, kto może się nigdy nie przydać.

0

william_wallace

Stek bzdur!!!!!

1.Czarna Wołga prosił o podanie 5 bramek po tym cudownym drybingu w Realu!! O jego strzałach z wolnych i z dystansu wiemy:) I robi to najlepiej.
2. Porownaj sobie pozycje Cristiano i Leo podczas meczu. Srednio ten pierwszy znajduje się bliżej bramki(parę razy czytałem o tym). Do tego liczba asyst i prostopadłych podań też świadczy o tym. To, ze Leo na rysuneczku przed meczem jest u gory o niczm nie swiadczy:)

3. Ronaldinho jako słaby piłkarz fizycznie:) HAHA!! Podczas El Clasico nikt nie potrafił go przewrocic. W latach swietnosci, to on był uwazany za robota. Sam byl sobie winien, bo gdy tylko przestał dbać o siebie odrazu bylo to widac.

Poza tym nie wierzę, że oglądałeś w latach 2004-2006 Ronaldinho. Mam brata madridistę, ale nawet on twierdzi, że nikt nie był tak spektakularnym pilkarzem jak Ronaldinho, Szkoda, ze tak krótko...

0

Nie pamiętam czy był w ciągu ostatnich 2lat jakis mecz Argentyny, w ktorym ktoś nie sprokurował gola, badz bardzo groznej akcji. Nawet Masche się takie akcje zdarzały.Klątwa...

0

Chyba nikt z formacji obronnej nie zaslugiwał na pochwały. Z Oiera też chyba Valdes nie będzie, choć piłki wyprowadza czasami idealnie. Generalnie widać było brak najważniejszych ogniw, bo brakowało automatyzmu w zagraniach. Jednak jestem dobrej myśli;p

0

czarna wołga

posunę się dalej:
3!! :)

0

statistico

Nie lubię takiego gadania. Skąd Ty możesz wiedzieć, że Argentyna nic nie wygra z Messim? Próbujesz oczerniać piłkarza, który najprawdopodobniej zostanie 3raz z rzędu najlepszym pilkarzem świata. Zdradz swojego ulubienca, to my się popastwimy;] Haki znajdziesz na Maradone, Pele, Zidane'a, a już na pewno na Cristiano Ronaldo.

A co do wczorajszego meczu, to faktycznie nie można jakoś specjalnie nikogo wyróżnić. A obrońców o chyba w lidze polskiej znalezli by lepszych

0

RadKe12

Dla mnie też Andres to absolutny szczyt. Jest lepszą wersją Xaviego. Cholernie chciałem, żeby z Athletic strzelił piękną bramkę i utarł nosa Baskom, którzy go wygwizdywali

0

Z racji szybkosci bardziej pasuje do Realu. Potrafi zagrać na małej przestrzeni, ale jest wielu którzy robią to lepiej.

0

DinaczClue

Zadziwiasz mnie co news;p

0

Gdzie byłby Mourinh gdyby nie był gburowaty, prostacki i intrygancki.

0

Również lubiłem Bojana, choć przez większość czasu nie nadawał się do naszego klubu. Mam jednak nadzieję, że tam gdzie będzie, odniesie sukces.

0

lincoln25

Masz rację. Iker nie jest święty. Większość osób już chyba nie pamięta jak reagował po porażkach.

dulii&HalaMadrid

Xavi mówi różne rzeczy. Zgadzam się. Iker też obrażał się, a teraz jakie kwiatki płyną z jego ust. Sugerował, że Barca bierze udział w spisku!!
Jedynie Puyol, mimo, że mu się dostało od jednego z psycholi, trzyma fason.

xX FCB!!! Xx

O jaaaa, Idź oglądnij ostatnie El Clasico, albo mecz Realu. Bronią czasami 6-7 zawodnikami, a po paru sekundach mają tyle samo pod polem karnym przciwnika. Mozna ich nienawidzić, ale niedocenianie to już smiesznosc.

0

Kijem Wisły nie zawrócimy. Jeden woli pierogi z mięsem, inny ruskie. Ja wolę małego szkraba, który choć średnio strzela karne i nie ma super-bomby w nodze, to błyszczy w GD, w finałch CL, potrafi bez problemu minąć 3-4 zawodników i nie poprawia grzywki gdy kamera w niego celuje.

Co do Kaki to uwazam, że Zlota Piłka prędzej należała się Cristiano niż jemu. Poza tym chyba sam musiał siebie przekonywać do rzekomej wyższości CR nad Leo.

0

Raczej nie czepiam się tekstu, ale ten jest wybitnie źle przetlumaczony;] Skoro Real jest lepszy, to dlaczego ma być mu trudniej pokonać Barcelonę?
No i skoro Clemente nie powiedział kogo woli oglądać, to po co dodawał, że więcej przyjemności sprawia mu oglądanie meczy na Bernabeu?

Nie lubiłem Clemente, ponieważ wydawało mi się, że nie przepada za piłkarzami Barcelony, a teraz nie przepadam za Del Bosque, bo bez nich świata nie widzi;p

0

Alba chyba jeszcze częściej wędruje pod pole karne przeciwnika niż Alves. 3-4-3 chyba odpada;] Choć jego gra robi wrażenie.

0

buzinga

Real miał prostszy terminarz? Myślisz, że na takiej fali ktoś oprocz Barcy może ich zatrzymać? 38kolejka pokaze kto był lepszy. No i El Clasico;]

0

Nic na siłę. Zaproponować maksymalnie tyle na ile stać klub, pokazać, że przydałby się i czekać. Cuenca poki co nie zrobił na mnie wiekszego wrazenia niż Pedro, a na Deulefoue musimy chyba poczekać, choć wydaje się najlepszy z rezerw.

0

BlauGranaPolaco

Gra na pograniczu spalonego?:) On gra przeważnie na spalonym;p Jego największym plusem jest wznoszenie się na wyżyny w ważnych meczach.

0

dv_7

Sluchaj,Villa już chyba pół rok nie jest w jakiejs specjalnej formie. Nie mam pretensji, że ma jeden zwód i robi wszystko tak samo. Mam pretensje, ponieważ jest napastnikiem, a marnuje mnóstwo okazji(być na przeciwko bramkarza i strzelić prosto w niego to chyba nie wypada).
Poruszasz kwiestie krytykowania i chwalenia. Jak Twoje dziecko dostanie "pałę" to go pochwalisz? Zgadzam się z panem Orłowskim (którego nota bene uważam za jednego z najlepszych komentatorów w Polsce). David gra mniej, ale sytuacji ma pewnie więcej niż w Valenci.

Krytykuję go, ale pamiętam jego wspaniałe mecze i ważne bramki. 3mam kciuki żeby szybo zamknął usta takim jak ja.

0

Zaj*bisty mecz. Szkoda straconych punktów, ale sezon jest długi. Co do narzekań, to też mógłbym się przyłączyć, bo to nie jest te zaangażowanie. Nie ma tak intensywnego presingu. Jednak wierzę, że ważne mecze będą wyglądać inaczej.

0

Mam tylko nadzieję, że Athletic nie zagra brutalnie. Generalnie najlepiej gdyby oni i Espanyol spadli;p A tak serio to liczę na ładny mecz.

Jesli chodzi o Real, to licytowanie się o jedną bramkę jest trochę żałosne. Punkty się liczą moi drodzy.

0

DinaczClue

Mogles dopisać, że jak na Hleba to ładna;] Mogę się z Tobą założyć, że nie dostaniemy za niego ani centa. Jesli przegrasz, nauczysz się używać znaków interpunkcyjnych:) Jesli zarobimy coś na nim(nie mówię tu o zaoszczędzonych pieniądzach z tytułu kontraktu) to wymyślisz mi karę:)

0

ABC dobrego wychowania

Wszędzie te swoje nadzieje będziesz wklejać?

0

Dinacz Clue

Widziałeś w ogóle bramkę? Czy Ty faktycznie wierzysz, że na nim Barcelona zarobi? Generalnie mógłbym zadawać Tobie pytania dłuuugo;p "Ciekawą" postacią jesteś na tym forum...;]

0

Z Interem to Zlatan chyba dokonał sabotażu. Aż mnie krew gotuje jak sobie przypomnę ten dwumecz.

0

Nie chcę siać herezji, ale gdyby przejrzeć archiwum, to podejrzewam iż znalazłbym koło 20 artykułów podobnego typu. Wiem, że tłumaczenie to ciężki kawałek chleba, jednak ogromnym plusem byłoby zamieszczanie całości wywiadu(nawet z opóźnieniem), bo konkretów tu jest na dwa zdania, reszta to lanie wody. Generalnie przepraszam;p Pozdro;p

0

Ja to brzmi:. "Nie był to najlepszy mecz w karierze Leo, ale kolejne 3 bramki na koncie"?:P Ciekaweileby zdobył w formie;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?