endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W pierwszym sezonie Guardioli, gra była szybka, ruchliwość ataku niesamowita. Pamiętacie ile to razy taki Xavi spektakularnie podawał? Teraz jakby bali się tracić piłkę. Już rok temu zauważyłem, że skrzydłowi wychodzili z zza obrońców, ale podań w obawie przed stratą nie było. Teraz jest klepanie w nadziei na super klarowną okazję. To już jest bardziej poleganie na Iniescie, Messim czy Pedro niż pomysł na grę. I jeszcze ta obrona....
0
Ja też uważam, że potrzebujemy obrońce. Pique gra w kratkę, a i Mascherano miewa też słabsze momenty.
0
Nie wierzę, że jest na świecie choć jeden piłkarz, który ani razy nie symulował, oraz ani razu nie sfaulował z premedytacją. Kocham tą grę, ale przeraża mnie jak duża częśc piłkarzy to cwaniacy i hipokryci.
0
silver912
ma o wiele więcej do zaprezentowania niż Cuenca czy Tello, ale ciągle mi się wydaje, że zbyt szybkie włączenie go do składu, moze wyjsc mu bokiem. Oby spokorniał.
0
Jedyny piłkarz, który mógłby dorównać Messiemu, gdyby był zupełnie zdrowy choć przez jeden rok.
0
MRM94
Nie lubię ludzi którzy tak jak ty na siłę szukają zaczepki. Jesli chodzi o sytuacje z Messim to najgorsze jest nie to że kopnął w kibiców, ale że nie wytłumaczył się z tej sytuacji. Nie wyraził skruchy.
Leo od dawna nie jest święty. Tak samo jak Xavi czy Casillas. Daleko im do Puyola czy nawet Iniesty.
0
janman8888
Jeszcze tylko Pique, Valdes i Mascherano. Obrona w tym sezonie gra kiepsko niestety;/
0
Hiszpania nieźle, za to Argentyna dobrze w ataku, kiepsko z tyłu. Nie potrafią uspokoić gry. Gdy Paragwaj naciska, albo Argentynczycy tracą piłkę,albo wybijają. Ja tam nie widzę poprawy;/
0
Caratan
Często tak jest. Jednak nie zapominaj, że każdy był kiedyś młody:)
0
Oby Ibi nie skończył jak Hleb. Afellay jako jedyny potrafił uderzyć z za pola karnego i jest bardzo szybki. Nie jest jedno wymiarowy jak Tello. Rok w zasadzie jakby go nie było. Jednak pod koniec sezonu te kilka meczy mial bardzo dobrych. Nabrał "luzu". Choc Euro mial nieudane.
0
Dajmy szansę Villi.
0
Jeśli nasza obrona będzie tak grać, to padnie wieeeele goli...
0
Sam transfer i klauzule w nim są jednymi ze śmieszniejszych o jakich słyszałem.
0
MadridistaForEver
Dlaczego kibice Realu odpowiadają tylko na najglupsze komentarze?:p Nie możecie się wysilić i popisać na poziomie?
0
Dla mnie najlepszy piłkarz ostatnich 10-15 El Clasico.
0
Y4Qb
Jedyne co pamiętam, to końcówka sezonu 2010/11. Casillas mija się z piłką jak Boruc, potem dwukrotnie zle wychodzi do dośrodkowania i przeciwnik jedną z tych okazji wykorzystuje. Nastepny mecz i podobnie. W kazdym badz razie redakcja rm.pl(chyba) wzięła pod lupę 5meczy z rzędu i we wszystkich Casillas cos zawalał. W każdym bądź razie kłóciłem się już z podobnym tobie rok temu, ale to madridista więc go nie przekonałem.
P.S. Od paru lat oglądam i FCB i RM więc sorry Winnetou, ale nawet Casillas miewał okresy kiepskiej gry, a akurat zbiegło się to z rewelacyjną formą VV. Teraz niestety znowu jest gorzej;/
0
Y4Qb
Możesz napisać, że nalezy mu sie kara, że w tej chwili dużo gorzej prezentuje się od Casillasa, ale weź człowieku przypomnij sobie poprzednie 3-4lata!!! Casillas od mistrzostwa w 2008 roku zaliczał klopsy co kilka meczy. Dla mnie od 2008 roku albo jeden z, albo najlepszy bramkarz na swiecie. Nie liczę ostatniego półrocza;p
0
Przez ponad 3lata Valdes bronił niemożliwe piłki. Nudził się na bramce, ale 2-3 razy w meczu pokazywał, że jest rewelacyjnym bramkarzem. Teraz ma znowu slabszy okres, a znawcy piszą, że on zawsze był słaby. Powinien mieć nauczkę i karę, bo te zagranie było skrajnym zlekceważeniem jednego z najlepszych skrzydłowych świata. Jednak niezapominajmy o poprzednich sezonach!!
0
To co Iniesta robi w najważniejszych meczach, to jest kosmos!!
0
I jest Laskowski:)
0
MRM94
Pedro o którym wspominasz 4albo 5 razy bez piłki był powalany(bez kartki), a raz po łokciu Marcelo wstał i pobiegł strzelić bramke:) Haniebne symulacje wziely sie z brutalnej gry Realu Mourinho. W pierwszych GD powinno być 2-3 czerwa więcej. Choć taki Busi też zasłużył na czerwo po faulu na Xabim.
TVP ma Laskowskiego, oby go zaczęła wykorzystywać, bo z Orłowskim tworzyli kiedyś najlepszy duet komentatorów.
0
O ile Atletico przegrywa częściej z Realem , to walczy. O Espanyolu tego powiedzieć nie można.
Co do Simao, to u nas brakowało u niego agresji i instynktu zabójcy. Potrafił przerzucić piłkę nad zawodnikiem, ale wtedy trzeba opanować piłkę i biec, a ten stawał i po sekundzie znowu miał tego samego pilkarza przed sobą. Jednak lubiłem tego piłkarza.
0
Rivaldo miał swoje na sumieniu, ale cieszyłem się jak wygrywał z Milanem. Szkoda tylko, że mało miał juz przebłysków dawnej formy.
0
Messi bezsprzecznie byl najlepszy w tych meczach, jednak niestety sam Cristiano jak i Real coraz lepiej sobie z nami radza.
MadridistaForEver,
Nadal nie wyjasniles dlaczego te liczby maja byc nieprawdziwe. Czekamy..:)
A co do poziomu stron klubow, to nie ma gorszej niz rm.pl. Nasz red. IceMan przy El Jarek albo Qras-ie jest jak ministrant.
0
Guardioli zdarzało się na siłę grać 3-4-3, dlatego niektorzy tak zle odbierają ten system.
0
2lata temu przed meczami o Superpuchar Hiszpanii repr. leciała do Meksyku a Del Bosque nie wziął tylko kontuzjowanego Iniesty. Meksyk zażyczył sobie określoną ilość zdobywców MŚ, ale z tego co pamiętam, 4piłkarzy mógł oszczędzić. Jednak madridista musiał wziąć wszystkich...
0
Zgadzam się w obu kwestiach z Querasem.
Messi sprawia, ze "nowi" boją się zaryzykować. Tito to powinien zauwazyc i powiedziec Leo, by przypadkiem nie wrzeszczeć zbyt często.
Pique dopadło to co swego czasu Marqueza. Brak koncentracji, ktory doprowadzal to strasznie groznych sytuacji.
0
Te groźne kontuze, to u nas plaga. Przed Fontasem tez ktorys z mlodych mial dugi rozbrat z futbolem, ale juz zapomnialem kto;/
0
Dla takich jak on zatrudniają psychologów w sporcie. Może on go nie miał? Jak dla mnie był ofiarą kiepskich meczy całego zespołu. Barca wyrzuciła 17mln i zatrzymała karierę bdb zawodnika. Szkoda, choć to się zdarza.
0
ME miał słabe, ale te paredziesiąt minut pod koniec poprzedniego sezonu mial bardzo dobre. Koleś jest szybki i ma celną petardę. Jesli okaze sie za słaby na "11", powinien zostać ze wzgledu na swoje najwieksze walory.