endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie wina Messiego, że nie strzela Chelsea czy Wlochom, to trenera, że nie potrafi wykorzystac potrajania Argentynczyka. Messi powinien wiedzieć, że w ciemno może rzucić gdzieś piłkę jak kolejny raz jest osaczony. Ruchliwosc skrzydlowych jest niewielka. Iniesta jest zbyt cenny by harowac na boku i wybiegac do pozycji. Pedro odwrotnie, jednak nasi (głownie Xavi) maja lęk przed niecelnym podaniem. Jesli w rewanzu z Milanem nie zaczna ryzykowac, no i strzelac z dystansu, to nie wierze, że mozemy awansowac.
0
PSK_FANATYK,
Dobrze piszesz. Fajny bylby apel samej redakcji, by kibice Barcelony nie siali fermentu na stronach. Chociaz na taka ilosc fanow, nie jest z nami najgorzej.
Ja pamiętam Barcelonę slynącą z porażek. Denerwowało mnie to, ale czulem, że to wyjątkowy klub. Może dlatego latwiej mi zniesc porazke, tym bardziej z tak beznadziejną grą.
0
Jak dla mnie to od porażki na tym stadionie minely 3lata;]
0
Normalnykibic
Co do 3 pkt? Bo ja tam widze odpicie pilki od reki. To ewidentna korzysc.
0
Gorzej juz wyglądać nie może:) Mam tylko nadzieje, że nie odpadniemy przez tego nieprawidłowego gola. Juz wolalbym znowu zobaczyc katastrofalna gre, przynajmniej nie bedzie trzeba zwalac na "pecha sedziowskiego".
0
MMM,
Zostaw Scorpiona w spokoju. Argumenty nic nie dadza, bo zmieni temat.
0
Mecz mógl sie podobac tylko kibicom Milanu. Nawet wrogow Barcelony powinien uspic;p
0
terrance,
Patrz to:)
Była ręka;]
P.S. szukasz kłotni? Trzeba sie niezle zblaznic, by powiedziec, ze reki nie bylo. Spierac sie mozna co do interpretacji przepisow(choc dla mnie to tez jasne). Swoja droga bylo, minelo. Oby w rewanzu pokazali jak sie gra.
0
Porazka z Chelsea jakos bardziej bolała. Teraz mimo pecha do decyzji sedziowskich nie zasłużyli nawet na remis. Przechodzić, to oni mogą mecz ligowy, a nie w LM.
P.S. Szpakowski faktycznie jest beznadziejny;p Wielu rzeczy nie widzi, czasami widzi co innego niż kamery pokazuja.
0
Iniesta kiedyś powiedział, że większość z zawodników woli mecze co 3 dni. Wszyscy wyglądali jakby wrócili po kontuzji.
0
Rola kapitana bardziej mu pasuje w Argentynie.
Arkadio90
Co do Alexisa to nei zgodzę się z Tobą. To leży w jego głowie. Nie zapomina się w pół roku jak się mija 3 rywali. Wielkie zaufanie nie zdało egzaminu to teraz powinna być długa ławka. Jeśli to mu nie pomoże, wtedy można pomyśleć czy faktycznie nie zablokował się na amen.
0
Jeśli Faraonowi i Mario nie bedzie szło, to w rewanzu moze zagrac od początku.
0
Ramos wielkim obrońcą jest. Więcej nie napiszę, bo bym go obraził;p
Co do Iniesty, książke miał kiepską, ale wywiady i wypowiedzi lubię czytać.
0
Chcialem by zostal, bo wydawal się w lepszej formie niż Bojan. Niech odpali, ale dopiero za tydzien:)
0
Armandi
Tu raczej chodzi o głowę i dojrzałość. Deulofeu próbuje na siłę udowadnić że jest dobry.
0
Póki Bartra nas nie zawiódł, nie widzę sensu podnosić larum w sprawie obrońcy. Dajmy mu chociaz szansę się pomylić, a nie odrazu skreślać.
0
Pepe, Ramos, Marcelo. Arbeloa, Coentrao, Alonso to nawet niechciałbym w Lechu Poznań.
0
Eric Clapton
grał faktycznie tylko w jednym meczu i że to było po urazie, to grał fatalnie;p Co by nie było, cieszmy się, że moglismy ich oboje oglądać/
0
Zidane dla mnie najlepszy był w 2006roku, mimo że wszyscy wieszali na nim psy za czerwoną kartkę z Włochami. Jednak Zidane nie miał idealnej kariery jak niektórzy myślą. Trzeba pamiętać, że Francja w 2002 nawet gola nie strzeliła, a po zdobyciu pierwszej ZP też miał fatalny sezon, bo narzekał na niego sam Lippi. No i sypiące się Galacticos z Zidanem który miewał tylko przebłyski.
Iniesta ma pecha bo ma częste kontuzje po których musi dochodzić do formy. Goli nie strzela tylu co Francuz, ale nadrabia asystami.
Tym którzy mówią o zjadaniu Andresa przez Zidane'a, radzę dokładniej prześledzić karierę Francuza. Mnóstwo nerwów i czerwonych kartek. Oboje są wielcy więc starajmy się pamiętać tylko to co piękne.
0
Barcelona i przekładała swoje mecze i będzie przekładać, więc nie bądźmy hipokrytami. Godz. 20 była by lepsza ale już tego nie zmienimy.
0
Dla Pepa rekordy nie były najważniejsze. Oby Tito myślał podobnie.
0
Oby do końca kontraktu był w formie, bo broni nieźle.
0
Salvian
Może z Challengerem też się niebardzo zgadzam, ale to chyba pierwszy taki bardziej kontrowersyjny artykuł. Komentarze przypominające o meczach w których Real dominował, też o tym świadczą. Najwidoczniej nie byłeś na rm.pl, albo stronach MU i Arsenalu;]
0
Ktoś chyba zapomniał o meczach, w których Real mógl nas rozstrzelać w 15 pierwszych minut. A było tych meczy kilka. Chyba jednak ciut szacunku im się należy, bo boje z nimi toczymy dośc wyrównane.
0
My też prosimy o przekładanie czasami, więc zupełnie was nie rozumiem.
0
Thiago brakuje tylko ogrania. Stać go na dogranie jak Xavi, na minięcie balansem jak Iniesta, czy rajd a'la Messi. Niestety wciąż bywa, że stoi podczas meczu i chwile nie wie co się dzieje. Jeśli przewaga za 10kolejek w lidze nie stopnieje, to powinien grać w każdym meczu, bo grzechem było by zmarnować takiego gracza.
0
Problemem nie jest rzekoma gra na Messiego, bo on jak nikt wykańcza akcje. Problemem jest to, że jak już ktoś inny ma strzelać, to wali jak leci.
0
RenKAN567,
pisze się "strzela". Poza tym Iniesta gra tak spektakularnie jeśli nie trapią go urazy, że jego brak bramek nie ma znaczenia.
0
"ja jestem szczęśliwy, że znajduję się w gronie nominowanych" marzy mi się, by Andres zagrał równy rok bez jakiegokolwiek urazu. Coś czuję, że jeśli mu się to uda, może pogodzić zwolenników Messiego i Cristiano;]
0
Rok temu to było przegięcie. Przez chwilę zacząłem się zastanawiać, czy aby to nie spisek, ale jednak zmądrzałem:) Może federacja trzepie sianko za obstawianie wyników? Najlepsi pilkarze z najgorszymi sedziami. Dziwne.