0

polska890

Pedro nie ma super formy, ale biega jak porąbany. Podejrzewam, że skrzydła będą do zmiany, bo Roura każe im się cofać jakby Alves i Alba byli z przodu, więc Pedro niemal na pewno zagra.
Jak dla mnie musimy zagrać z typowym napastnikiem (Villa) i trzeba dużo strzelać. Te piłki działają cuda w powietrzu, więc grzechem jest tego nie wykorzystac

0

piobyd1

To fakt. To nie są wielcy piłkarze, ale zdolni to minięcia kilku przeciwników i strzelenia pięknej bramki.

0

Nie zasłużyli na zwątpienie...

0

Niech się zaprezentują jak z Interem. Niech cisną, strzelają, biegają, nei odpuszczają. Wtedy nic nie powiem jak nie wyjdzie. Drugiej takiej nędzy jak w Mediolanie sobie nie wyobrażam.

0

LFPFan

Chyba obie druzyny muszą popracować nad sobą by doszło do takiego finału. Też tego sobie bym życzył

0

Co jest w końcu z tą "ręką" Zapaty? Na filmiku wygląda jakby dostał w twarz, ale ujęć nie ma zbyt dużo. Sam zawodnik też twierdzi, że nie było ręki.

0

Obroncy to u nas jakas masakra. Jeśli nie zamierzają nikogo kupić, to chociaż niech cały sztab analizuje stracone bramki i szuka winnych i rozwiązań by to się nie zdarzało. Kto odpuścił krycie, kto się nie cofnął itp. Skrzydlowych zbyt często nie widzę pod naszym polem karnym.

0

Z nożem na gardle może zagrają szybko i kombinacyjnie. Jeśli znowu nic nie będzie wychodzic, to chce na boisku każdego piłkarza, który potrafi kropnąć z daleka. Te dzisiejsze piłki robią takie cuda, że powinno coś wpaść bezposrednio, bądź z dobitki.

0

Boli mnie trochę, że sytuację Cristiano z Pique i Adriano z Ramosem(?) różni tylko kiepski upadek Brazylijczyka, ale kary i dla Valdesa i Pique się należą.
Mamy trochę większego pecha do decyzji sędziowskich, ale to nie znaczy, że mamy każdego arbitra równać z błotem.

0

Mając go w składzie, nie można nie wierzyć.

0

Aż dziw, że zarząd patrząc na beznadziejną formę Sancheza, czy chimerycznego Pedro, nie bierze Holendra pod uwagę.
P.S. Gramy taką kiszkę z przewidywalnym składem, że chciałbym by losowo wybrany kibic mogł zestawić "11" Barcelony.

0

Suarez super piłkarz, ale jeden wielki ściemniacz. Mnie się marzy Welbeck. Sporo mu brakuje do Etoo, ale takze jest szybki i silny.

0

Dziwne, że był najbliżej i nie wie:) Ja do sędziego pretensji nie mam.
PS. Pomnik wybuduje pierwszemu piłkarzowi, który będzie uczciwy na boisku.

0

Nie przesadzajcie z ta kradzieżą. Sytuacja podobna do tej z Cristiano. Oboje mogli pobiec dalej, ale upadli, tyle że Adriano musi pocwiczyc upadanie;p Mozna to odgwizdac, można i nie.
Dziwi mnie tylko fakt, że Real ma mniej sytuacji strzeleckich niż kiedys, a i tak wygrywa z nami.

0

CristianoRonaldo HM

To raczej wiara. Czytasz artykuł, po którym nabierasz przeświadczenia, że to wciąż nieźli gracze, że mogą wygrać.
Poza tym idź się bawić na swoim podwórku, gdzie mimo o wiele mniejszej ilości kibiców, burdel jest większy. Komentowanie słabszych wpisów na tej stronie pokazujesz, że potrzebujesz się(albo rm.pl) dowartościować. Za parę lat zrozumiesz, że wszędzie znajdziesz czarną owcę. Nawet wśród kibiców siatkowki;]

0

Moze Txiki chce pomoc Barcelonie i podbije cene za Chilijczyka, bysmy byli jak najmniej stratni? Byłem za jego sprowadzeniem, ale skąd mogliśmy przypuszczać, że koleś się tak zablokuje?

MaciekFCB1899,

Jaka to pozycja? PRawy obrońca? Może na bramce mamy go sprawdzic? Niech posiedzi na ławce, zobaczy wszystko z boku, przemysli i wtedy zagra. Ja trace cierpliwosc do niego;]

0

Przyszedł do nas i nie potrafił krótko trzymać piłki. Zjadała go trema. Piłkę oddawał przeważnie do tyłu. Nie potrafił przejść nawet jednego rywala. I jeszcze pozniej ta kontuzja. Jednak pod koniec sezonu, gdy grał prezentował się super. Rozgrywał, mijał rywali, rzucał piłki za obroncow. No i ten jego strzał co u nas jest rzadkością.
Nie wiem jakie dokładnie zadania dają zawodnikom przed mecze, jak to wygląda z ławki, ale z TV jak dla mnie prezentował się lepiej niz Cuenca.

0

Ja pamiętam El Clasico wiele lat temu, jak Iniesta mając piłkę był osaczony przez Zidane i kogoś jeszcze. Skręcił chyba w lewo, zamarkował podanie, oni się nabrali, a gdy Andres miał biec w drugą stronę wyrosł następny piłkarz Realu. Wtedy ten zawrócił, wypuścił piłkę między Zidane i tego drugiego i miał ich wszystkich za sobą:)
Nie przypominam tego by pokazać wyższość Iniesty. To są tak wielcy piłkarze, że czuję się szczęśliwy, iż widziałem ich obu. Mimo, że Zidane grał dla Realu.
Może gole są ozdobą meczu, ale oglądać Andresa i te jego "bezczelne" mijania rywali to dla nas zaszczyt.

0

Kimu,

Messiego nie można skrytykować, bo sedzia w chwili podania pilki byl dobry metr od linii po ktorej Leo biegl. Umyślności w tym bym się nie doszukiwał, ale faktem jest, że przez jego nieogarnięcie straciliśmy dobrą okazję.

Co do artykułu, to nie skreślałbym Barcelony. Real nas nie zdominował, a tylko miał lepszy celownik(przeważnie miał mnostwo okazji i mniej strzelał) i więcej szcześcia do decyzji sędziowskich (nie mówię o wypaczeniu wyniku).

0

Xavi... dla mnie to jest winny całej tej niemocy. Pedro czy Sanchez zawsze biegali po swoich stronach. Ile to razy widziałem cofniętego Pedro, który gdy tylko widział dziurę, to biegł ile sił. Xavi tylko popatrzył, obrócił się i podał do kolegi obok. Od ponad roku to samo. Pytanie czy jemu się nie chce potem biegać by piłkę odzyskać, czy może statystyk nie chce sobie popsuć?

0

Jak dla mnie potrzebujemy kogoś, kto tak jak Etoo zapierdzielał po boisku. Szybkiego, zwinnego, silnego. Nie sądzę by Neymar to był zakup dający nam alternatywę. Możliwe, że da nam jakość, ale rownie dobrze może to być niewypał.
Welbeck z Manchesteru to piłkarz który ma podobne cechy co Kameruńczyk. Rownież potrafi zmarnować na pustą bramkę, ale i strzelić z niczego.
Obrońca to juz też mus.

0

MariolaOla

Tu nie chodzi o oczyszczanie z sezonowców. Mnie irytują gamonie które nie mają szacunku do przeciwnika. Przed meczem mówią o pogromie przeciwnika, po porazce wspominaja ostatnie wielkie zwyciestwo.

0

Tello jako jedyny pokazuje chęć gry i nie boi się szarż i strzałów więc idealny będzie do wejścia w drugiej połowie.

0

Pedro moze grac. Jest strasznie aktywny. Oby tylko Sanchez odpoczął i popatrzył z boku na gre.

0

IBRAvsCR7

To byl jeden z niewielu grzechow Pepa. Toure byl do zatrzymania w Barcelonie. Nie grał (choć prezentował sie lepiej niz Keita, a jeszcze mogl grac w obronie), wiec odszedl.

0

Ja uważam, że tak samo krwawimy jak i oni. Nie wiem co zrobiłby Tito z Milanem, ale Roura nie zmienił niczego. Obrona nie jest zgrana, zawsze ktoś zapomni się cofnąć. Obawiam się, ze znowu na boisku nie zobaczymy ani Villi, ani zapewne Tello. Pierwszy jako jedyny obok Leo potrafi strzelać gole ostatnio, a Tello nie boi sie biegać i strzelać.
Prezentowaliśmy się ciut lepiej na SB, ale Real rok temu pokazał, że i jemu wyjazd nie przeszkadza.

0

ACRAB95

Nie tylko ta Barcelona próbuje wejść z piłką do bramki. Ten klub już tak ma od dawna.
Co do Vilanovy, to jak juz ktos pisal, proponuje poczekac z osądami do konca sezonu. Choc mozliwe, ze za 3tyg. jeszcze nim Tito wroci, bedzie pozamiatane. Ewentualne odpadniecie z Realem i Milanem sprawi, że bedziemy musieli poczekac jeszcze rok, by sie przekonac czy mister wie jak z nimi wygrywać. Ewidentnie widać, że trzeba czegoś nowego. Fakt oddania napastnika idealnego dla Barcy, w zamian za niepotrafiacego grac w waznych meczach i jeszcze dopłacenie wielu milionow, paralizuje chyba troche zarzad. Wielu wtedy trzymalo sie za glowe, jednak bylismy pewni, ze z Etoo czy bez ta druzyna i tak bedzie wygrywac. Nie udalo się, ale to nei znaczy ze nie mozna próbować.
Pep próbowal, niech i Tito ma odwagę, Takie mecze jak z Milanem będą parę razy w sezonie, a jak nic sie nie zmieni, to w ciemno mozna u buka obstawiac porazke Barcy z Chelsea czy z Włoskimi druzynami.

0

Gdzieś mam rekordy Messiego, czy te w lidze. Sevilla to zupelnie inny przeciwnik niż Milan, ale jak dla mnie albo powinni już ćwiczyc warianty na Włochów, albo niech odpoczywają i zatęsknią za piłką. W środę wygladali jakby grali dzien wczesniej mecz. Niech nawet w przerwie meczu z Sevilla analizuja grę Milanu.

0

Takiej techniki uzytkowej, nie ma obecnie żaden pilkarz w europie.

0

VILLA XAVI MESSI,

Zauważ, że Iniesta potrzebuje kilku meczy po urazach by dojsc do siebie. Tych niestety ma conajmniej dwa w ciagu roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?