0

No to nici z LM i mistrzostwa;p
A tak serio, to Lechia faktycznie i była dobrze ustawiona i nastawiona. Może i strzelili bramkę po ewidentnych błędach naszych, ale i tak parę okazji jeszcze mieli.
PS Mnie rozczarował Sanchez. Ciągle jakiś nieporadny się wydaje.

0

Jak dodać do tego Keitę, Marqueza, Henrego, Cecaresa, Hleba, Henrique czy wiecznie wypożyczanego Keirrisona to uzbiera się wiele milionów. Że nie wspomnę o Etoo i Zlatanie no i Toure, za którego można było dostać o wiele więcej. Czasami transfer po prostu nie wychodzi, ale czy Barca nie powinna zatrudnić negocjatora?;]

0

Zgadzam się z Culé a muerte. Laporta przepłacił, a Rosell sprzedał za bezcen. Osobną sprawą jest obecna forma Davida. Gdy wchodził z ławki, strzelał na zawołanie. Gdy tylko grał więcej, zaliczał dość kiepskie mecze. Mam tylko nadzieję, że w Madrycie będzie gwiazdą.

0

Pierwszy chyba raz od 4lat, Cristiano powinien być na pewno przed Messim.

0

O ile zdarzają mu się rewelacyjne mecze w młodzieżówce i rezerwach, o tyle w pierwszej druzynie nie zagrał nawet jednego średniego meczu. Chyba, że coś mnie ominęło.

0

A ja jestem za;)

0

Dla innych kibiców musi to wyglądać żenująco, ale co tam. Pozbyli się Abidala, to teraz niech kombinują;]

0

pilkarzfcb10,

Oby Marcelo nie ściągał. Nie trawię kolesia

0

Każda sprzedaż za więcej niż 10mln będzie raczej satysfakcjonująca. Chciałbym by był jeszcze wielki, ale coraz mniej w to wierze. Skromny, uśmiechnięty i gotowy do poświęceń, ale niestety mam wrażenie, że się zablokował.

0

Laa Pulga

Dla mnie akurat Pinto jest idealnym bramkarzem dla nas. W ostatnim roku popełnił średnio na spotkanie na pewno mniej błędów niż Valdes.

0

Sprzedaliśmy miejsce na koszulkach pierwszy raz i niemal odrazu pare klubów dostaje dużo więcej od nas. To ma być sukces?

0

Do mnie kompletnie ten felieton nie przemawia, bo nie jest zbyt odkrywczy (choć jestem za takim kącikiem dla nas). Rak niszczy, ale nie słyszałem nawoływań lekarzy by Abi przestał grać. By odpoczął i zaczął zajmować się czymś innym. Nie widziałem tych ostrzeżeń od lekarzy ( może po prostu coś mnie ominęło) ale widziałem jak on gra!!! Widziałem jak wytrzymał 90min z Levante. Pique nie zaliczył takiego meczu od 2lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To są argumenty, których nie idzie podważyć. I na dodatek ciągle czytam jak to nie interesują się Thiago Silvą czy Davidem Luizem, czyli graczami którzy niedawno zmienili kluby na obrzydliwie bogate, jest im tam dobrze i pewnie średnio im się chce ruszać.
Dla mnie nic nie usprawiedliwia tego ruchu Rosella.

0

michaelson8,

Ciężko będzie pobić wymianę Ibra- Etoo +45mln;]

0

Zakontraktujmy błagam topowego obrońcę, bo w europie nie będziemy mieć czego szukać.

0

Każdy kto widział mecz z Bayernem wie, że to był wyjątkowo jednostronny mecz. Z resztą cały dwumecz taki był.
Abidal? Ja ciągle uważam, że to był nasz najlepszy obrońca obok Alby.

0

Nie chce deprecjonować Mourinho jako trenera, ale moim zdaniem Barcelona sama się zdetronizowała. Gra wygląda coraz gorzej. Dziwi mnie tylko fakt, że w lidze tyle pkt zdobyli. W Europie z 12 meczy tylko 1 im wyszedł(4-0 z Milanem). Kontuzje, brak formy szczególnie wśród formacji obronnej, schematyczna gra bez elementu zaskoczenia. Nie trzeba Mourinho by wygrać z taką drużyną.

0

jozefo,

Abidal nie ma pary? A Puyol? Mascherano? Pique? Adriano? Bartra? Widzisz kogoś tu, kto byłby w top 20 obrońców? Abidal niemal nie grał, ale nie mylił się podczas tych występów. Frustracja jeszcze bardziej narasta, gdy widzę bierność na rynku. Rok temu już był potrzebny obrońca, a kupili Songa. Pozostaje trzymanie kciuków za powtórkę sezonu konia Masche, dojście(po ponad 2 latach) do formy Pique i wyleczenie Puyola.

0

ŁukaszNidzica

Dołączam się do Twojego apelu. Zmiany zachodzą nie tam, gdzie powinny. Tak ciężko wprowadzić zakaz udzielania się przez miesiąc po założeniu konta? Poza tym po takim spamowaniu odrazu powinni blokować na stałe konto.

REDAKCJA- POBUDKA!!!!!!!

0

Dużo osób nie widzi w nieprzedłużaniu umowy Abiemu nic złego, bo to nie caritas. Ok, ale skoro już patrzymy tak zdroworozsądkowo, to kto nam zostaje na tej obronie? Wiecznie kontuzjowany Puyol, Pique dochodzący do formy już dwa lata, Masche, który też zapomniał jak czyścił w pierwszym sezonie no i pomijany Bartra. Abidal pokazał, że jest pełnym profesjonalistą. Nie uważam, że jego mecz z Levante to był przypadek.
Może Rosell z Vilanovą mają już inny plan, ale z punktu widzenia kibica, klub nie postąpił rozsądnie ani zgodnie z duchem fair play.

0

Nie chcę, by skopał naszej drużynie dupsko(musiał by to zrobić Rosellowi), ale chciałbym, by pokazał, że nadal jest jednym z lepszych.

0

Snajper001

Ty za to masz chyba o połowę za dużo lat, niż można by tobie dać po wypowiedziach. Abidal, TO JEST czyszczyciel jakich mało. Szybki, zwrotny, wysoki, silny, z celnym podaniem. Ile to razy wybijał swoimi długimi nogami piłkę przeciwnikowi? WCIĄŻ JEST, co udowodnił w meczu z Levante. Mecz idealny, co nie zdarzyło się w tym sezonie Pique, Puyolowi czy Masche. Rosell wydaje się być i ślepy i nierozsądny. Na dobrym imieniu Barcelony mu nie zależy na pewno, skoro wypuszcza jak dla mnie najlepszego obrońcę, bo był chory.
Mes que un club? Nie tym razem.

0

Rok temu Afellay miał super końcówkę. Rozgrywał, dryblował, biegał i strzelał. Jest silny no i wysoki jak na nasze standardy. Nie dać mu szansy przy wahaniach jakie mają Pedro i Sanchez, to grzech. Poza tym nie zarabia zbyt dużo, a w styczniu można by go sprzedać.

0

Skoro zarobki ze sprzedaży koszulek to są faktycznei takie kokosy, to powinni się zastanowić. Brazylia ma 200mln mieszkańców. Pytanie czy z kimś jeszcze trzeba by się dzielić.

0

Nie widzę tej naszej obrony. A może by tak Pique wystawić na listę transferową, to się obudzi?

0

Będzie mieć blisko do Barcelony;p

0

Tak. Wydajmy jedynego piłkarza szybkiego jak wiatr i lubiącego strzelać z poza pola karnego.

0

A gdyby Ronaldinho kupić lub wypożyczyć? :)

0

Już dawno poruszałem temat puszczania na pusto piłkarzy od nas. Najlepsze jest skreślanie piłkarzy, wypożyczanie ich(płacąc i tak część wynagrodzenia) i po paru latach puszczanie za free. Hleb to już było przegięcie(choć jak dla mnie źle nie grał)

0

Chudini,

To doszliśmy do konsensusu, bo ja też na symulacje jestem uczulony ;p Choć wiem, że często wynika to z bezsilności. Kto widział jak w GD gra Alonso badz Arbeloa to wie dlaczego nasi tak robią(choć nie uważam, że to dobre). Dla mnie mogą sobie zarabiać miliony, ale niech płacą karę, gdy oszukują i niszczą zdrowie innych.

0

Chudini

Przejdzmy do porządku dziennego z takimi idiotyzmami, to zrobimy z piłki nożnej karate. Cenić zawodnika za zachowania płytkie i prostackie może tylko ktoś, kto pomylił dyscypliny albo taki sam prostak. Pogadaj z trenerami młodzieżówek to tobie powiedzą ile talentów się zmarnowało przez takich Bommelow czy Pepe.
Poza tym symulowanie wzieło się z agresji. Pedro zanim zaczął słynąć z padania na murawe, 5 razy w maratonie GD leżał na ziemi kopnięty badz uderzony przez Marcelo(ani razu nie gwizdnięto faulu, a raz nawet Pedro wstał, pobiegł i strzelił bramkę).
Grałem w piłkę i można się spóźnic z interwencją, ale tylko skończony debil jak Bommel trzyma ciężar cały czas na tej nodze. Albo się czuję, że się nie trafiło w piłkę, albo widzi, albo też ma się zdrowie innego w dupie, a to już lepiej takiego typa odstrzelić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?