endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem dlaczego krytycy tej pseudo organizacji dostali minusy. Przypominam, że ci sami dali Barcelonie 5 miejsce za miniony rok, przy 2 miejscu Realu i 4 Atletico. Proponuję olewać IFFHS
0
Krytykować Martino można za wiele rzeczy, ale milion razy Messi nam ratował dupę nawet grając totalną kiche.
PS. Niebardzo się zmieniliśmy przez te pół roku;/
0
Affelay zasłużył na danie mu szans i grzechem będzie mu jej nie dać. Tym bardziej, że Tello zupełnie się pogubił. Cuenca nigdy mnie nie zachwycił, ale skoro Pep coś w nim widział, to też należy mu poświęcić uwagę.
0
Z jego słowami o arbitrze nie można się nie zgodzić. Mówi mądrze, ale wkurza mnie, że jego podopieczni czasami za nic mają zdrowie innych. Zacinało mi wczoraj, ale z tego co widziałem na karę zasłużył tylko Turan, jednak w derbach Madrytu, jak dla mnie drużyna Simeone powinna kończyć w 9. Rozumiem grać ostro, ale niech nie próbują łamać nóg innym.
0
A ja pamiętam mecz z Atletico, jak Leo biegł za Kunem aż do naszego pola karnego i w końcu mu odebrał piłkę. W sumie gdzieś mam jego statystyki i choć nie każę mu cofać się tak głęboko(musi mieć siły do ataków), to jednak powinien to robić choć do połowy.
PS Pressing to był za Guardioli, teraz to są okazjonalne próby szybkiego odzyskania piłki.
0
Barca zagrała kiepsko, ale Xaviego bym nie obwiniał za to. Ja wolę jego odważne przerzuty, niż klepanie do tyłu.
Nie widzę w tej drużynie ludzi godnych do największych poświęceń. 3-4 lata temu nikt nie był zwolniony od cofania się. Teraz do Messiego dołączyła niemal cała pomoc. Nie mówię, że nikt się nie cofa, ale 3 razy widziałem jak ktoś(raz Iniesta) miał nadzieję, iż już po akcji i nie ruszył z pomocą.
Ruchliwość, mimo okazjonalnego pressingu mizerna. Busquets i Masche raczej słabo. Bez wysokiego napastnika nie mamy szans gdy nie gra Messi, bo klepanie idzie nam tylko trochę lepiej niż w żenującym poprzednim sezonie.
0
Od wielu lat mam fatalną opinię o tym całym komitecie, ale wkurza mnie, że oni nawet nie kryją się ze swoimi niechęciami. 3 albo 4 lata temu też coś wywinęli, tylko nie mogę sobie przypomnieć co.
Moim zdaniem niesłusznie mu anulowali kartkę, bo takich decyzji na kolejkę przypada kilka albo czasami kilkanaście i nic się nie dzieje. Pomijam fakt, że żółtą mógł dać, bo mimo wszystko wychodzili rozpędzeni z piłką. Gadka o symulowaniu jest żałosna, bo przecież na niego wbiegł !!
0
Póki ludzie nie zaczną ignorować ich rankingów, to takie brednie będą ciągle puszczać.
Jak Atletico i Real mogą być przed nami, skoro pierwsi odpadają w 1/16LE, kończą ligę na 3miejscu i zdobyli tylko puchar a drudzy zajmują 2 miejsce w PD, w LM dochodzą do 1/2 a w CdR do finału?
0
Paczka była, ale z tyłu to słabo wyglądało. Ciężko mi oceniać drużynę, która wtedy oglądałem w całości góra 4-5 razy w roku, choć skróty zaliczałem wszystkie. Jednak to co pamiętam, to babole Hespa, Arnau, Baii(?), że o błędach De Boera czy Couto nie wspomnę. Uwielbiałem patrzeć na grę wymienionej przez Ciebie trójki. Pamiętam też początki Xaviego, który wtedy przypominał trochę Iniestę.
A co do Rivaldo, to cieszyłem się bardzo czytając wzmianki o jego bramkach na Cyprze czy też w Uzbekistanie.
0
Byle prezentował się jak po swojej pierwszej ciężkiej kontuzji. Zagrał chyba 3 mecze, ale rozgrywał, dryblował i strzelał super.
0
Nie chce sprzedawać Pique, ale nie wyobrażam sobie, by dostał jakąkolwiek podwyżkę.
0
Czy te 20% głosów na Pique to na serio?
0
Messiego jestem niemal pewny, ale jego ojca już nie...
0
Współczuję kibicom MU, bo jeśli nie mają C+ to zostaje net albo pub;p
0
"Lepiej w 1/8 finału niż w ćwierćfinale" Tylko, że w ćwierćfinale będzie tak samo ciężki rywal. Biorąc pod uwagę progres The citizens i nasze lutowe zniżki formy, szanse są równe.
0
W 2010 nie było lepszego piłkarza niż Messi. Było tylko bardzo wielu, którzy wygrali dużo więcej. A ZP to jednak indywidualna nagroda.
W tym roku Argentynńczyka nie powinno być nawet w pierwszej "10", jednak przez cztery lata nie widziałem nikogo, kto by przeszedł tylu zawodników, zdobył tyle bramek, podawał tak spektakularnie.
PS Życzę Cristiano wygranej, bo to on na nią w tym roku zasłużył jak nikt inny.
0
Na boisku rzadko mamy więcej niż 2 piłkarzy powyżej 180cm. Aż prosi się o byle jaki stały fragment gry. Tym bardziej nie rozumiałem sensu pozbycia się Abidala.
0
Hmmm... Najwidoczniej mam pecha i co oglądam mecz, to Martin gra słabo. Dla mnie pod bramą rywala gra słabo, ale jeszcze gorzej idzie mu obrona 1-1. Nie widzę w nim obrońcy na miarę naszej drużyny, ale wciąż jest młody no i uczy się od najlepszych.
0
Guardiola rewolucje w Barcelonie robił po swojemu. Zlatan, Toure czy Etoo doświadczyli tego na własnej skórze, ale wyniki go broniły. Nie wiemy czy Pep odszedł z powodu wypalenia, czy chęci kompletnego przemeblowania na co prezydent nie chciał się zgodzić, ale mimo jego pary cierpkich słów na temat Barcy, mam nadzieję, że kiedyś wróci.
0
Stadion Lecha też był modernizowany i co chwilę coś wychodziło. Głowę sobie daję uciąć, że kwota zwiększy się o kilkadziesiąt milionów. Dodać do tego trzeba fakt, że w trakcie przebudowy miejsca będą ograniczane a to jest mniejszy wpływ z biletów.
Jeśli znajdzie się dobre miejsce, nie przebudowywał bym stadionu. Choć coś ze starym CN trzeba będzie zrobić i to też będzie kosztować.
0
To że wygrywaliśmy, nie znaczy że dobrze nam szło;]
0
Dla mnie nawet w 2010 zasłużył na ZP. W 2008 roku różniły go od Crisriano tylko tytuły. Teraz nie powinien być w trójce, ale i tak patrząc na to co robi na boisku jestem pewien że wszyscy ogłoszą go najlepszym piłkarzem wszech czasów.
0
On już grywał w pierwszym zespole i niemal zawsze był najgorszy. To jest typ zawodnika, który czym sławniejszy, tym gorzej dla drużyny.
0
O rok za późno takie rozmyślanie. W ostatnim roku Guardioli było widać że coś jest nie tak. W LM się to nie zdarzało, bo chcieli przejść do historii, ale w lidze bywały mecze przechodzone. Wybranie Tito okazało się kiepskim pomysłem, bo pikowanie postępowało. Czekam na wstrząs Martino.
0
Nie wiem czy dobrze rozszyfrowałem część o Abidalu, ale chyba nie bronisz tych którzy go sprzedali? Oglądałem Monaco w całości 4-5 razy plus większość opisów z meczy i póki co Eric przewyższa formą nawet Bartrę nie mówiąc o Masche czy Pique.
A co do stadionu, to jako że jestem z Poznania, uważam, że lepiej budować nowy stadion. Za duże ryzyko, że wyjdzie coś " w praniu". Pytanie czy znajdą odpowiednią lokalizację? Chociaż jak wiadomo CN też nie stoi w idealnym miejscu.
0
Jak mu obetną zarobki, to może zostać. Wstrząsnać nim, bo chlopak sobie chyba sprawy nie zdaje jak wkurza kibiców.
0
My tu gadu gadu o napastnikach, a obrońcę w formie mamy ledwie jednego i to nieopierzonego zbytnio. Nie wyrzucam Pique, ale skoro są tacy którzy dają za niego 30-35mln, to warto go opylić, zanim normą będzie odpadanie z każdym mocniejszym przeciwnikiem. Wtedy można pomyśleć o dwóch;)
0
Te dwa minusy na chwilę obecną które dostałeś, to chyba od osób które uważają, że Pique jest bez formy od ponad dwóch sezonów a nie od roku. Nie wierzę, że ktoś kto interesuje się i ogląda Barce i inne druzyny uważa go za odpowiedniego obrońce dla drużyny która mierzy w LM.
0
Póki nie znajdą alternatywy dla Alvesa bym go nie sprzedawał. Gdy prawie 3lata temu debiutował, robił lepsze wrażenie. Choć należy pamiętać, że ciągle jest młody.
0
W ciemno można napisać, że duuuuużo lepiej. Pique jest od ponad 2lat cieniem samego siebie, tylko że nikt w Barcelonie tego nie mówi. Pep podobno chciał go sprzedać. Swoją drogą Pique to jest moim zdaniem jedyny piłkarz obok Pedro , za którego możemy dostać więcej niż jest piłkarsko warty.