0

Dla mnie Legia to odpowiednik Realu. Nie byłbym dumny z niej na pewno.

0

Ani Alexis ani Fabs przez swój pobyt tu nie byli genialni przez dłużej niż miesiąc. Co do Sancheza to byłem pewny że rozbłyśnie. Widać coś u niego siedziało w głowie. W Londynie już nie siedzi...;/

1

Pique może sobie zostać, ale grać ma Bartra.

0

Artykuł jak z rm.pl.

0

Pierwsza bramka to to jakiś kosmos. Adama jest tak szybki, że nie powinien mieć problemów w pierwszej drużynie.

0

Wydaje mi się, że Messi był zdecydowanie najlepszy na boisku.

1

Ja patrząc na jego grę w Chile, byłem pewny, że w Arsenalu rozbłyśnie. Tyle że u nas coś mu po prostu w głowie siedziało. Życzę mu jak najlepiej, bo zawsze ostawiał serce na boisku.

0

A dla mnie winny jest sędzia;]

0

Przydało by się chociaż raz. Piłkarzy rozdajemy, sponsorzy dają ochłapy. Czas na zmiany.

2

A miejsce najlepszego obrońcy (Bartry) jest na boisku a nie ławce. Oglądam większą część meczy Barcelony i na palcach jednej ręki potrafię naliczyć błędy Marca. Może zawala te których nie oglądam? Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

2

Ja nie rozumiem dlaczego Luis uparł się by sadzać na ławce Bartrę?

6

Za to Bartra mający na swoim koncie tylko obiegnięcie przez sprintera Bale-a jest sadzany na ławce. Poza tym Pique do kontuzji w poprzednim sezonie grał nieźle.

0

Też nigdy nie rozumiałem dlaczego nie liczą tych minut ponad. Chociaż gdy minie pełne 60 sekund to już powinna być minuta więcej dopisywana.

0

Porównanie Lucho raczej powinno być na odwrót, choć nie wiem za bardzo jak grał Wilt Chamberlain. Messi jest magikiem na boisku jak Michael. Nie przejmuję się bramkami Portugalczyka. Dla mnie już nie ma szans doscignąć Messiego. Z resztą to Leo porównują do Pele i Maradony a nie jego.

0

czyli nie ma bramki, nie ma bledu? Dobrym trenerem bys na pewno nie byl:)

4

Pique gral slabo, Bartra nie gral, Masche gral slabo Bartra nie gral, Mathieu gra slabo Bartra nie gra. Marc, spierdzielaj tam gdzie Cie docenia bo zal mi Cie. Tym bardziej ze jestes najlepszy z nich.

0

W biedronce jest gruby i wytrzymały. Palca nie zabrudzisz;p

0

Akurat jak dla mnie Leo za tamten rok nie powinien być nawet w najlepszej "10". Choć sam Cristiano faktycznie dla mnie jest trochę chory. Szczególnie na boisku. Choć ostatnia ZP jak najbardziej dla niego.

0

Busquets się cofnął o 5 lat w rozwoju. Gdy stawiał pierwsze kroki za Guardioli to był taki sam zawodnik jak teraz. Odbierał piłki, potrafił się mądrze z nią obrócić i zwieźć przeciwnika, ale raz, dwa razy w meczu przysypiał i prowokował groźną akcję rywala. Nie skreślam go, ale skoro od roku czy dwóch jego forma jest daleka od najlepszej, to widzę nadzieję tylko w ławce. Poza tym Bartra już nie raz nas zachwycił, a największe pretensje to kibice mieli do niego po przegranym pojedynku biegowym z Bale'em. To na tyle mało by mu zaufać. Poza tym Elche to nie Atletico czy Real
PS Bartra ma 23lata i 4lata temu zadebiutował w pierwszej drużynie.

0

Masche źle nie zagrał, ale widząc co wyrabiał na mundialu trzeba być ograniczonym by przy fatalnej formie Busquetsa wystawiac go na obronie.

0

Nie czaję czegoś-Masche wymiata w każdym meczu Argentyny na DP, Busquets zawodzi na potęgę. Bartra gra najrówniej ze wszystkich obrońców, a ląduje na ławce. Może ja się nie znam? Może obraz który dochodzi do moich oczy jest wypaczony?

0

Od dawna nikt z Barcelony nie odszedł za tyle za ile powinien, więc lepiej dać mu jeszcze sezon szansy. Choć mi również Reus się marzy. Tak samo jak Kloop;p Jednak liczę na to, że Enrique wybije mi jednego i drugiego z głowy;p

0

Ja w Montoye już od dawna nie wierzę. W zasadzie nie wiem czy przez te 3,5 roku zaliczył więcej niż 3 dobre występy. Daje się łatwo mijać, słabo czyta grę, a pod polem karnym przeciwnika przeważnie podejmuje kiepskie decyzje. Jakby ktoś dawał 8-9 mln to bez żalu bym oddał i trzepał bałkany czy też amerykę pd.

1

Czy aby możliwość oceniania nie powinna być po meczu a nie zaraz po dodaniu składów?

3

Deulofeu oglądałem kilka razy w Evertonie. Zdecydowanie wolę Pedro czy młodziutkiego Adame. Brać ciężar gry mogą dobrzy piłkarze, a ten zawodnik tylko do nich aspiruje. Dla mnie on się "zwija". Choć trzeba pamiętać, ze ma dopiero 20lat

3

Wybacz, ale Gerard już się nie rozwija. Za szybko uwierzył, że jest najlepszy. Wypożyczenie to nie jest zła opcja. Choć gdyby dali np 12-14 mln, to bym go sprzedał.

0

Oby Rakitić nigdy nie zmienił zdania o Messim. A co do wyższości Cristiano nad Leo, to wstrzymajmy się do końca ich karier. Ale póki co nie słyszałem nawet gdybań czy Portugalczyk jest najepszy w dziejach, o Argentynczyku niektórzy tak mówią, choć dość przesadnie...

1

Rozumiem kupić jednego średniaka na rezerwę, ale dwóch?

0

Sakho też miewał po kilka słabych spotkań pod rząd. W pewnym momencie przestałem żałować, że go nie kupiliśmy.

0

Kapitanem powinien być Puyol;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?