0

Moim zdaniem Żewłakow z Jasiną to powinien przeprosić. Wkurzam się jak Alba albo Neymar udają, ale wczoraj Brazylijczyka to było najnormalniej żal. Z miejsca dałbym dwie czerwone dla piłkarzy z Bilbao (Laporte najdłużej powinien pauzować).
PS Może jakaś akcja?:)

0

Muszę poszukać statystyk, ale nie chce mi się wierzyć, by grali rzadziej. Pamiętaj że Suareza nie bylo w kadrze 4 miesiące i na dodatek był kompletnie nowy w składzie.

4

Sędzia dno. Pomijam spalone, ale po "prowokacji" i pozniejszym faulu na Neymarze powinny ze dwie czerwone polecieć. Laporte w szczególności.

0

A przetłumaczysz nam?:)

0

Wielki.

0

Dla mnie to kot w worku. Na pewno sprzed kontuzji byłby wzmocnieniem, ale teraz?

0

Jak sprzedadzą nazwę stadionu, będę zły, ale jak na dodatek zrobią to za czapkę gruszek (po roku juz kilka druzyn dostawalo więcej, a to my bylismy wtedy najlepsi) jak to było z koszulką, to chyba osobiście pojadę tam i nakopię im do tyłka.

3

Dla mnie do końca sezonu bramki mógłby strzelać nawet Mathieu. Byle były to bramki dające 8 zwycięstw.

0

30mln to dobra kwota. Będzie mi go brakować, bo samym zaangażowaniem podbił serce kibiców. Niestety piłkarsko zbyt wiele mu brakuje. Przede wszystkim chłodnej głowy.

0

Skoro dotąd mieliśmy niemal najsilniejszych rywali, to teraz należy nam się Juve jak psu buda:)

0

Życzę mu z całego serca gola dającego zwycięstwo w finale. Wracaj do wielkiej formy Andres.

0

Tylko byśmy nie oddali go za grosze!! 12-13 mln lekko powinniśmy za niego dostać. Choć z drugiej strony co jak Porto nie będzie chciało dać tyle? Powrót?

6

Wszystko zależy od tego, czy patrzymy na całą karierę VV w Barcelonie, na jego najlepsze lata, czy te w których grał, bo byl wychowankiem. Wyzywasz, bo nie zgadzasz się z jego opinią, choć argumenty ma. A raczej VV dawał argumenty przez kilka sezonów. To nie świadczy o Tobie dobrze.

8

Każdy kto ma ambicję i oczy zachowałby się tak samo. Trener to trener, ale sam jestem zły bo na Suareza i na Iniestę (od mniej więcej 30min) nie dało się patrzeć.

3

Nie dało się tego wytłumaczyć oglądając to co wyczyniał Iniesta czy Suarez. Obaj ewidentnie do zmiany. Poza tym my się broniliśmy a za szybkiego dryblera wchodzi wolny kreator. Gdzie tu logika? Enrique powinien stanąć jak facet i przyznać się do błędu.

1

Ktoś kto 3-4 lata temu mógł sięgnąć po Złotą Piłkę gdyby nie kontuzje, teraz jest ciężarem. Nigdy nie zapomnę mu tych wszystkich El Clasico po których były filmiki jak ośmiesza przeciwników. Nie ma drugiego takiego ale mam nadzieję że będzie. I to znowu w Barcelonie.
Z drugiej jednak strony, Puyola kiedyś skreśliłem gdy miał słaby rok, a potem stał się najlepszym stoperem na planecie. Tylko Carles nie miał wtedy 31 lat;/

1

Zubiego już nie ma, ale coś czuję, że i tak nie sprzedamy Pedro za jego nominalną wartość. Sprzedawanie kogoś w momencie zakazu transferów jest dziwne, a co dopiero sprzedawanie poniżej wartości.

2

Tylko że z tych dzieciaków mimo wszystko mogą wyrosnąć ludzie. Oby ich było jak najwięcej, bo tak jak piszesz, jakość fanów naszych klubów jest kiepska. Przynajmniej tych najgłośniejszych.

0

A mnie boli że piłkarze nie próbowali już z takim zaangażowaniem zdobyć 3 bramki. Okazje były, ale też momentami umyślnie piłka była wycofywana. Teraz de facto są 3 pkt przewagi.

0

Odejście Cesca nie było dla mnie szokiem. Szokiem była cena. 40mln (choć wiki mówi o 33, ale to może bez zmiennych) za jednak klasowego pomocnika to śmieszna kwota. Abstrahuje od jego formy czy przydatności. Real na pewno wyciągnął by za niego zdecydowanie więcej.
Jeśli chodzi o Alexisa to byłem trochę zły na zarząd. Z jednej strony nie dało się na niego nie narzekać. Gubił się w prostych sytuacjach i dało się zauważyć że jego relacje z Messim nie były "luźne". Przez to podejmował dziwne decyzje. Teraz, widząc jak gra Barca, jeszcze bardziej jestem wkurzony. Kontratak, presing to rzeczy do których się nadaje. No i jeszcze na MŚ pokazał jakim jest genialnym rozgrywającym. Możecie się śmiać, ale chciałbym by za rok wrócił:)

0

Czy aby nie za bardzo gloryfikujemy Busquetsa? Wszedł gdy rywal był zmęczony. Zapominamy że nie był dotychczas w dobrej dyspozycji. Często przysypia z piłką i daje sobie ją odebrać, choć w niedzielę tak często robiła to nasza pomoc, że nawet on nie potrafiłby zagrać tak słabo.

0

W sumie wszyscy są tu zgodni, ale dla mnie Neymar powinien dostać jedną z wyższych ocen. To że obrońcy Realu nagle zaczęli grać zachowawczo to zasługa jego udanych dryblingów. Przyjemnie było patrzeć jak mija kolejnych rywali, choć też się zastanawiam jak to możliwe że nie strzelił bramki.

3

Ja bardzo chętnie, ale akurat jestem zajęty:)
A tak jeśli już mówimy o składkach-ciekawym pomysłem była by akcja, w której kibice Barcelony zrzucają się na to by spłacić długi klubu, a ten w ramach rekompensaty albo konczy ze sponsorem na koszulkach, albo wraca Unicef i jeszcze dokłada do obecnej pomocy tej organizacji.

4

Dlaczego tylko Polscy fani mają się składać? Agencja Euromericas Sport Marketing wyliczyła że Barcelona ma około 340 mln fanów na całym świecie. Tak więc te jego 10 zł to dość spora sumka:)

0

Nasza szatnia się zmienia, ale i tak go nie widzę u nas. Choć gdy się go ogląda ręce same składają się do oklasków.
Swoją drogą mamy mnóstwo średniej klasy piłkarzy, którzy mogą zbić cenę. Choć Juve będzie pewnie chiało gotówkę.

0

I tu wychodzi nasza polityka transferowa. Pewnie Zubi chciał go do końca umowy wypożyczać, aż mu się skończy kontrakt. Tello ma ostatnio dobre tygodnie, ale nie widzę go u nas. Zatem SPRZEDAĆ!!! 10mln można za niego dostać. Tak samo trzeba było zrobić z Montoy'ą.

1

Dziwię się że Bartra tyle wytrzymuje. Ma 24 lata, a od 3 rywalizuje z podróbkami obrońców i mimo że prezentuje się lepiej, przegrywa. Za to taki Montoya przez 4 lata nie zagrał jednego super meczu, a nikt go jeszcze nei sprzedał. W Barcelonie mają bzika na punkcie wychowanków, tylko że z wyjątkiem od reguły stał się biedny Bartra. Busquets oprócz płynności jaką daje, nie ma już niemal żadnej zalety. O przepraszam, jedną- jego wartość marketingowa jest wielka i należało by rozważyć wykorzystanie jej. To może ostateczność, ale z opcji ławka rezerwowych Enrique powinien skorzystać.

0

Nie da się nie lubić Pedro, choć na boisku czasami irytuje. Za 25-30 mln można rozważyć sprzedaż. Czas sprawdzić Adama Traore.

0

Nie lubię takiego prowokowania. Powinni siedzieć cicho i czekać na decyzje.

0

Przesadzasz z tym nic szczególnego. Tello jest najczęściej wybierany piłkarzem meczu. Ostatnio ze Sportingiem strzelił 3 gole;) Choć to ciągle jeździec bez głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?