endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieszane mam uczucia. 30-40mln za ostatnio raczej DP niż obrońcę to baaaardzo dużo. Nie wiem czy Barca zatrudnia jakiś skautów, ale jeśli tak, to powinna ich wymienić. Potrzebujemy doświadczonego zawodnika, ale nie za tyle i nie z takim profilem. Mam nadzieję, że Bartra nie pójdzie w odstawkę. Jeśli Pique wróci do formy sprzed kontuzji, to mamy trzon. Byle za Alvesa nie przychodził znowu ofensywny obronca. Chyba że szybki jak wiatr i baaardzo wytrzymały.
0
Wzrost i siła. Tego nam trzeba skoro tym poniżej 171 już się tak nie chce biegać.
0
Sprzedać, ale tylko za co najmniej tyle za ile przyszedł. Doceniam jego waleczność, wybieganie, ale irytuje mnie jego nieumiejętność oceniania sytuacji w polu karnym. Przez trzy lata chyba ani razu nie ciągnął gry drużyny!! Człowiek za 37(?)mln !!!!
1
Wierzymy, ale czy gdy zdobędziemy mistrzostwo "bystry" zarząd nie stwierdzi, że nie są nam potrzebne transfery i zmiany?
2
troche pozno, tym bardziej ze od ponad pol roku szukamy bramkarza.
1
A gdyby mu powiedzieć, że trzeba spłacać zadłużenie, a nie dowartościowywać go pieniędzmi? Sprawdziłbym chętnie jak zareaguje, bo choć dla mnie to najlepszy piłkarz świata, to zawsze będzie mniejszy niż klub.
1
Z chęcią chciałbym wysłuchać Luisa jaki ma pomysł na grę. Celta zrobiła postęp, ale tu jest Barca.
0
"Oczywiście są to zawodnicy, na których Barça nie zamierza zbić fortuny, jedynie chce zwolnić miejsce dla nowych nabytków"
Barcelona tak pozbywa się piłkarzy, by nie zarobić na nich zbyt dużo. Jeśli pozbędziemy się ich i nie dostaniemy nawet 20mln, to będzie kolejny dowód na amatorstwo ze strony zarządu. Abstrahuje od faktu, że Affelay powinien dostać szansę w pierwszym zespole.
0
Affelay...
0
Ciekawe czy te wszystkie spekulacje transferowe to sprawka Zubiego czy Martino. Żeby nie było, że sami sobie kupią zawodników bez pytania.
1
Czyli jak ktokolwiek na świecie po podwyżce będzie zarabiać więcej niż Messi, to my mamy odrazu siadać do rozmów? Czy aby komuś się w głowie niepoprzewracało? Nikt nie jest większy od klubu
0
Nie wiem dlaczego mielibyśmy sprzedawać gościa, który nie zarabia dużo, jest w bardzo dobrej formie i godzi się z rolą rezerwowego?
6
Poziom Bartry
Z perspektywy kibica wielu rzeczy nie widać, ale Marcowi już dawno należał się pierwszy skład. Masche to tykająca bomba od półtora roku. Dziwiły mnie jego występy tym bardziej, że Bartra jak grał to niemal nie popełniał błędów.
0
Rzuciło mi się to samo w oczy już dawno. Nigdy się tego nie dowiemy, ale mundial coś czuję rozwieje wszelkie wątpliwości.
0
Czy on powiedział coś czego nie wiedzieliśmy? Zarząd mamy fatalny, choć koniec Laporty był taki sam.
Co do Thiago, to jak dla mnie nie grał u nas dobrze. Ciągle rozkojarzony. W Bayernie odżył, choć nadal zdarzają mu się głupie straty. Jednak można było za niego dostać więcej.
0
Szczerze? Nie gra jak piłkarz za 40mln, więc za tyle bym go mimo wszystko sprzedał gdyby nie zakaz. Choć go lubię;/
0
Po 5 min z ławki wrzasnąłbym Fabregasowi i Xaviemu by grali w linii z Sergio. Nie da się rozgrywać piłki gdy przeciwników jobok est tylu samo albo więcej.
0
I pomyśleć, że oddaliśmy Abidala, a teraz w obronie zagra nam Adriano i Masche. Cudownie. Granada na pewno na nas ruszy, bo wiedzą, że na domiar złego jest jeszcze Pinto. A wkurzę się totalnie, jak wyjdziemy na prowadzenie, a oni sobie zaczną klepać "na czas".
0
Nie wiem czy kupił kogoś dobrego, ale wiem, że zdobył 2x LM. On chciał wywalić m. in. Alvesa i Pique. Akurat ten drugi wrócił do formy, ale Alves wciąż gra w kratkę. Nie śledzę rynku, ale te mądrale z zarządu powinni szukać prawego obrońcę w stylu Abidala. WYSOKI, szybki, zwrotny, opanowany i niepotrzebnie nieatakujący. Że nie wspomnę o środkowym...
0
Bartra czy zagra źle czy dobrze nie powinien być skreślony. Martino będzie za to odpowiadać, bo 23latek nie zawodzi, a wciąż gra średni Masche. Tak samo z Pedro. miał formę, to wylądował na ławce. Dla mnie Barca powinna dać do zrozumienia innym klubom, że i Javier i Sanchez za dobrą cenę mogą być sprzedani. Gorzej to na nich nie wpłynie, a mogą wziąć się do roboty. Poza tym, my na listę transferową wrzucamy tych których nie chcemy, albo łaskawie czekamy do konca kontraktów a potem pieniędzy brak. Kupujemy niewiele taniej niż Real, ale fatalnie sprzedajemy.
0
Nie jestem zwolennikiem przebudowy, choć znalezienie innego dobrego miejsca może być trudne. Mieszkam w Poznaniu, a tu za prawie miliard wybudowano od podstaw bubel. Z resztą w moim mieście koszta przebudowy zawsze są zaniżane(dzięki Ryszardzie Grobelny), a gdy radni są pod ścianą, dorzucają kolejne miliony. Może stąd te moje obawy. Oby w końcu znalazła się osoba która na bieżąco będzie sprawdzać wszystko, a nie po fakcie gdy już trzeba będzie zapłacić
0
Jesli 14 strat uwazasz za przejaw geniuszu, to pragne tobie przypomniec, ze Atletico moglo po chyba 2 z nich strzelic bramke. 8,5 max. A co do Pinto, to bura od Martino mu się nalezy. Zamiast udowodnic ze nie gra slabo nogami, sprawil, ze kazdy uwaza go za beznadziejnego.
0
I powiedział to koleś który skopał innego leżącego piłkarza i walnął z pięści 2 innych;p
Swoją drogą to nie wierzę, by Busi nie "planował" czegoś, choć chciał go pewnie tylko "zahaczyć".
0
Ale mamy teraz opinie;p Nie wiem komu dziękować.
0
1,77% chyba sobie jaja zrobiło;p Pinto niestety dla mnie zdecydowanie najgorszy. Po 15min zaliczył 3 małe bądz wieeelkie kiksy. Podczas meczu 5-6 ich chyba było. Na siłę próbował udowadniać, że tak kiepsko nogami nie gra ale jednak okazało się, że gra tragicznie. Oby Pique po kontuzji nadal prezentował się jak ostatnio. Po prawie 2 latach znowu mamy Piquenbauera;p No i profesor Bartra;] Oby tylko pierwszym do wejścia na skrzydło był Pedro, bo Sanchez znowu załapał dołek.
0
Kiepsko to widzę. Po prawie 2 latach Pique odzyskuje formę, to przydarza mu się kontuzja. Cieszy fakt, że Bartra mimo siedzenia na ławce, był dziś rewelacyjny. Dziwne jest tylko to, że trener wystawiał słabego Argentyńczyka, nawet po wcześniejszych bardzo dobrych występach Marca. Coś tu jest nie halo. Tak samo z Pedro. Koleś gra jak nigdy, a jest 3 do wejscia po chyba już nigdy nie wrócącym do formy z Udine Sanchezie.
0
Dobrze, że nikt z n-ki nie komentuje. Lubie Orłowskiego, bo choć czasami dziwnie interpretuje boiskowe sytuacje, to straaaasznie dużo wie i potrafi zaciekawić. Jeszcze LAboga mógłby być;]
0
raczej Pedro. Mieliśmy 2-3tyg temu najlepszego Pedro w historii, to zaczął grać najdroższy obecnie w formie średniej.
0
Śmieszniej by było gdybyście napisali,, że Messi oddałby swoje złoto z Pekinu za mecze z Wisłą.
0
Espanyol jak zwykle gral ostro, ale mimo wszystko nie tak jak 2-3lata temu. Szkoda tych sytuacji, bo one mogly rozstrzygnąć mecz wcześniej.
Żałuję tylko, że Pedro nie gra regularnie. Przez 3-4 mecze mieliśmy super napastnika, ale w GD musial zagrać Neymar. Choć zle sie nie zaprezentowal, to jednak taki Pedro należy do najlepszych na świecie.