1

Klub to też marketing. Sam powrót Ronniego do Barcelony dałby wieeeele milionów zysku, a coś czuję, że jeszcze by nam się przydał.

0

Sprzedadzą za 301 tys. i szumnie ogłoszą że zyskali;)

0

I pomyśleć, że mimo kompletnego braku rozeznania na rynku transferowym i kupowaniu zawodników za wszelką cenę spłacamy zadłużenie i notujemy plus;] Gdybyśmy posiadali profesjonalnych skautów oglądających 6-7 najlepszych lig, nie bilibyśmy co roku rekordu trasferowego. Przypomnę że Chelsea dała za Costę "tylko" 32mln funtow a za Felipe Luisa 16mln. Ciekawe też czy Zubi i jego współpracownicy więdzą, że w Holandii jest liga piłkarska?;]

0

Niby o tym wspominał, ale patrząc na ostatnie dwa mecze Argentyny na mudialu, porównując z ewentualnymi rywalami, ja bym został. Argentyna potrafi dostosować się do każdego rywala. Pokonała kontrujących Holendrów i prawie zwycieżła z rewelacyjnie poukładanymi Niemcami.

0

Pododno obniżył swoją gażę, więc nie widzę powodu by go obrażać. Zmieniłbym prędzej profil Zubiemu. To jest szkodnik jakich mało. Nawet jeśli Mathieu okaże się odkryciem sezonu, to nie usprawiedliwia tego pajaca do kupowania 30letnich "dobrych" obrońców za 20mln!!!

1

Zubiego broniło by tylko gdyby Villa poszedł za 10-12mln, Bojan za 15mln, Sanchez za 50mln, no i połowę zawodników odchodziło w ogóle za pieniądze.

0

5mln euro za piłkarza który nie sprawdził się w Milanie ani Ajaxie, to dużo. Co do Moraty, to Real po prostu dobrze się targuje. My go byśmy sprzedali za 7-8mln.

0

Poszczypałem się już 3 razy, ale ciągle widzę ten sam artykuł tutaj.

0

W piłce chodzi przede wszystkim o trofea. Jeśli gra będzie ładna, piłkarze będą godnie reprezentować klub i wygrywać, to dla mnie mogą to być nawet sami Niemcy;p

0

Wadę wykryto u niego dopiero gdy miał przejść do PSG. Co do jego jakości to nie będę się spierać, widocznie oglądałem jego słabsze występy;]

4

Akurat Thuram grał mało i słabo.

0

Podpisanie wtedy kontraktu z Nike było kolejnym dowodem na amatorszczyznę tego zarządu. Klub który roznosił wtedy w pył wszystkich, z najlepszymi zawodnikami dostał parę groszy więcej od innych, a po chyba roku był już w środku stawki. Oni po prostu nie potrafią walczyć o pieniądze. Sponsor na koszulce najlepszego (wtedy) klubu, nie mającego nigdy reklamy, dostaję porównywalną kwotę co inne czołowe kluby. ŻENADA!!

1

Czy aby na pewno? Abstrahuje od faktu, że było by to jak porzucenie Leo gdy coś z nim zaczęło się dziać nie tak. To nie jest lider zdolny poderwać zespół. Mam wrażenie że jego geniusz paraliżuje innych. Być może przez zruganie kiedyś Villi, każdy boi się sam brać na swoje barki grę (poza Iniestą). Gdyby w decydujących meczach Barcelony spacerował tyle co w finale mudialu, to chyba bym szału dostał. Rozumiem mieć siły na dryblingi, ale skoro nagle gorzej mu to idzie, to niech chociaż podbiegnie do rywala. Niemcy wiedzieli że atakując grają przeciwko 10. Inna rzecz drażniąca mnie to podwyższanie mu kontraktu co roku o kilka milionów. To wielki piłkarz i machina marketingowa (choć "bierze" z tego co kojarzę połowę), ale nie aniołek, no i sam piłkarz musi być pewnym że dla Barcy chce wypruwać flaki.
PS Najważniejsze by wyzdrowiał

0

Skoro już sprzedaliśmy Sancheza to bez sensu pozbywać się Messiego;) Mówię tu całkiem serio. Alexis gra w reprezentacji jak piłkarz wart 60-70mln. Może to pośrednio przez Leo tak u nas zamula?
A co do kupowania Blinda czy Vlaara: Nie wiem dokładnie jak dobrzy byli w klubach, bo holenderską oglądam rzadko, ale już rok temu pisałem, że to liga gdzie trzeba sondować wyczyny obrońców. Zubi jest ograniczony i jak dla mnie kompletnie nie nadaje się na to stanowisko. Martins Indi czy Janmat to góra 8mln. Nie mówię by ich brać, bo eredivisie to nie jest czołowa liga, ale wolę takie ryzyko, niż 15-20mln za prawie 31letniego obronce

0

FIFA to idioci.

0

10mln i ani grosza wiecej.

5

Yaya;]

0

Bravo Zubi. Wszyscy zawyżają ceny, a Barca sprzedaje gwiazdy za mniej niż kupiła;]

0

Placa Xaviemu by odszedł wiec nie licz by tyle uzbierali. Barca to istny sklep z przecenami

0

Piszesz o piłkarzu który oddaje 2x więcej strzalow niż Messi. Zdecydowanie się z Toba nie zgodze.
Z Suarezem to już w ogole kiepski zart. Pociagnal Urugwaj do Mistrzostwa Ameryki Pd, obok Forlana najlepszy 4lata temu, no i ciagnie teraz Liverpool. PL to dobra liga;]

5

Tylko Barca placi za pozbycie się graczy(Marquez, Henry, Etoo, Valdes, Milito itd). Dodając jeszcze promocyjnych Toure, Caceresa, Krkica, Fabsa, i wieeelu innych oznacza kompletnych nieudacznikow w zarzadzie

4

Barca rozdaje, nie sprzedaje.

4

ten klub nie ma skautów poza Hiszpanią a dla dyrektora sportowego piłkarz przepłacony to najlepszy piłkarz. Poza tym nigdzie nie sprzedaje się tak tanio zawodnikow jak u nas. Super....

0

Trzeba pamiętać, że oprócz lekkości z jaką przychodzi mu dochodzić do sytuacji bramkowych, jest jeszcze trudność do ich wykorzystania. 40mln jakie dało Napoli to przykład modelowego sprzedawania piłkrzy przez Real. 30 bym dał za niego z ciężkim sercem.

0

Jakoś nie wierzę w ten transfer. Pewnie dlatego że to była by super opcj.

1

Chciałbym się mylić, ale dla mnie Deulofeu to raczej średniak. W Barcelonie nie zachwycał, w Evertonie miał chyba dwa przebłyski. Na jego korzyść przemawia tylko fakt, że wciąż ma tylko 20lat

1

Człapał, choć zaliczył jeden wślizg. Generalnie kiepsko podawał i miał tylko 2-3 udane dryblingi. O dziwo mimo jego raczej kiepskiej gry, ciężko znaleźć 2-3 lepszych. Wszyscy zaliczali wpadki. Nie ma jaj, albo kondycji i chęci w tej drużynie. Albo wszystkiego.

0

I pewnie pojdzie za max 15mln.

0

uff...

0

Tylko że u nas na obronę kupuje się prawie pomocników. Brakuje mi Abidala. Widział wszystko, był szybki, wysoki i silny. I był obrońcą z wyczuciem. Rzadko oglądam ligę francuską, ale są tam stosunkowo tani zawodnicy i szybko się u nas aklimatyzują.
A Mourinho lubi neutralizować drużyny, dlatego stosuje takie rozwiązania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?