0

Dziś parę razy wyglądał z piłką jak Messi. Może już mu tak zostanie?:)

0

Dopóki będę oglądać solidnego Abidala w Monaco i kiepskiego Pique u nas, będę narzekać na Tito i zarząd.

0

Sanchez gra o niebo lepiej niż w poprzednich sezonach. Oby to nie jego ostatnie słowo;p

0

Do poprawienia nie ma tylko wzrostu chyba. Barca powinna mieć lepszego stopera, a czekać 3 sezony na poprawę formy, to chyba trochę długo.

0

busel004

Fajnie, że nie zwątpiłeś w Bartrę, ale póki co niczego ten chłopak nam jeszcze nie dał. W poprzednim sezonie zagrał kilka meczy pod rząd i raczej się nie spisał. Ja chciałem i chcę nowego obrońcę, ale to raczej ze względu na Pique. Oby nos Martino okazał się niezawodny i w styczniu a potem od czerwca nie myśleli o kupnie obrońcy.

0

Mi się podobała ta kłótnia. Paradoksalnie bardziej martwie się jak Messi nie cieszy się z czyjejś bramki;p

0

Bast3K,

To ciągle najlepszy piłkarz świata, ale był tłem dla Ribery'iego czy Robbena. Pierwsze pół roku nawet Cristiano miał lepsze. Oby w tym sezonie pokazał kto tu rządzi.

0

Nie chcę szukac dziury w całym, ale po zejściu Leo zaczelismy grac kaszanę. Liczyłem na zmiany wcześniej. Przypomniał mi się Tito;/

0

Pique nawet nie wie, ile zawdzięcza Messiemu i Neymarowi. Coś czuję, że to może być jego ostatni sezon. A już na pewno w pierwszym składzie.

0

Po części Challengera rozumiem. Rok przed Guardiolą, z niby rozbitą drużyną po walce i dość pechowo (Scholesowi asystował Zambrotta) przegraliśmy z późniejszym zwyciezcą. Z Interem i Chelsea odpadlismy jeszcze nieszczęśliwiej. Absolutnie dominowalismy. Choć ostatni rok Guardioli pokazywał, że potrzebne są zmiany, niewiele zostało do teraz zrobione. W obronie kompletnie nic.
Na pewno nie przestanę oglądać Barcy, bo wciąż zdarza im się grać pięknie (poza tym na Iniestę i Messiego mogę patrzeć godzinami), ale do Tito, Rossela i reszty zarządu mam wiele pretensji.
PS O tym, że nie potrafimy sprzedawać, pisałem już po odejściu Marqueza i Henrego;) Chociaż z drugiej strony tak jak pozwalamy odejść, tak inni przychodzą do nas rezygnując z pieniędzy.

0

Zdecydowanie się z tobą zgadzam i nie czaję dlaczego przy newsie o Abidalu tyle złego leci w jego stronę i stronę osób go broniących. Na chwile obecną mamy obrońców na miarę środka tabeli. Nie pozostaje nam nic innego jak mieć nadzieję, że po ponad 2latach Pique wróci do formy. A tym którzy uważają Gerarda za solidnego obrońcę, niech zaczną oglądać całe mecze i dla porównania Bayern, Borussie albo choćby Chelsea.

0

Patrzę na kontuzje Puyola, na mało zwrotnego i gubiącego się Pique i na chwiejne postawy Masche i nie mogę pojąć, dlaczego zrezygnowano z Abidala. Doskonale się ustawia i bardzo dokładnie podaje. Nikt nie wyprowadza piłek jak on. W czym niby jest gorszy od Pique?

0

Montoya zagrał wczoraj fatalnie, a że jest to typ, który potrzebuje gry, nie wróżę mu kariery u nas. W GD też grał słabo. Powinni dać mu szansę 5-6 meczy, żeby rozwiać wątpliwości.

PS Czy tylko mnie się wydaje, że Pique ma niemal zerową zwrotność?

0

silver912,

Bez urazy, ale Valdes dzięki "koneksjom" grał wiele lat. Potrafił wybronić dwie sam na sam, a po 3min podać do przeciwnika. Od przyjścia Guardioli zaczął wymiatać i dla mnie przez 2-3 sezony należał do absolutnej czołówki. Teraz znowu wraca do formy;) Oby już do końca kariery ją utrzymał;)

0

W naszym klubie grał największy magik w historii i prawdopodobnie najlepszy piłkarz wszechczasów;)

0

Messi od dawna tak gra, że gdy jest ułamek szansy na bramkę, uderzy. Nawet gdy kolega jest dużo lepiej ustawiony. Ale wybaczymy mu, co nie?;p

0

Neymar to rewelacyjny pilkarz, ale ani to nie byl brutalny faul, ani jego bramka genialna(jak to napisal jeden z portali).

0

Ja mimo wszystko zaryzykowałbym przepłacenie za obrońcę. Trzymamy już dwa lata kciuki za powrót do formy Pique i do zdrowia Puyola, ale czy może zdarzyć się to i to?

0

Lubię suche statystyki, ale pisanie o tym, że Real wydawał dużo więcej a mniej wygrał, świadczą o kompleksach. Rozsądniej i w dobrym tonie jest napisać parę cyferek, a takie osądy zachować dla siebie, bo niezbyt to dobrze świadczy o piszącym (tak wiem, to MD).

0

Nic mi nie mów. Chyba niewielu z kibicow to widzi, bo jak poruszyłem wątek braku formy Pique, to zostałem zminusowany;p Dla mnie Abidal był najlepszym obrońcą pod koniec sezonu. Ma szybszy start do piłki, lepiej się ustawia i nie popełnia głupich błędów. Życzę mu samych sukcesów w Monaco.

0

Wciąż nie mamy środkowego obrońcy, a Abidal zalicza niezłe występy w Monaco. Hmmm...

0

Wojciech6

Skoro nie potrafimy pokonać broniącego się Celticu, to chcesz pokonać broniące się Chelsea albo Milan? Jak najwięcej takich drużyn, póki nie potrafimy z nimi grać.

0

sojerrrr,

Nie można się z Tobą niezgodzić. Jeśli nie odbieramy szybko piłki i przeciwnik przechodzi połowę, mamy straszne problemy. Wczorajszy mecz pokazał jaki chaos panuje w naszej obronie. Raz się nie cofnął Busquets, raz Neymar i Atletico miało okazję. Niech im Martino puści mecze sprzed 3-4 lat, gdy po odbiorze szybko puszczano piłkę prostopadłą, no i każdy harował. Teraz to Xavi boi się podawać, bo biedak będzie musiał za nią biegać jak źle dogra.
PS W zeszłym roku kiepskie mecze niczego nas nie nauczyły, mam nadzieję, że w tym sezonie będzie inaczej.

0

Może to tylko moje czarnowidztwo, ale z Pique daleko nie zajdziemy. Busquets też bardzo obniżył loty, ale miał urazy, a poza tym jest też Song. Oby to tylko zasłona dymna.

0

Drużynę buduje się od tyłu. Valdes wydaje się znowu pewny, potem przepaść i dopiero Song i Xavi.

0

Cristiano też jest bardziej kompletnym piłkarzem od Messiego, ale w życiu nie zamieniłbym ich. Busquets faktycznie nie gra od dawna dobrze, ale to ciągle jeden z najlepszych DM.

0

A ja w niego ciągle wierzę;p

0

Sezon będzie długi i ciężki. Koleś jest szybki i ma bardzo dobre uderzenie. Jeśli będzie chciał walczyć o skład, ja bym go zostawił.

0

Długo jeszcze będę uważać Messiego za najlepszego piłkarza świata, ale w poprzednim sezonie lepiej wypadł nawet CR.

0

cuba10

Biorąc pod uwagę fakt, że springi mają też trochę uczyć, to nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Wolałbym by Barca grała całe 90min przeciwko 11 obrońcom. Tym bardziej, że słabo nam wychodzi gra z druzynami ktore się ciągle bronią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?