endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, że poruszany był już temat Tello, ale nie mogę się nadziwić, jakie postępy zrobił. Nie jest idealny, ale w poprzednim sezonie po 2-3 meczach był niemal nieprzydatny. Miał półtora zwodu. Teraz dorzucił jeszcze te niezłe zejścia do środka plus uderzenie. Niby niewiele, ale zaczął robić różnice.
Pedro i Sanchez powinni wziąć się do roboty
0
Jooe
Nigdzie nie dałeś do zrozumienia, że chodzi o ten news, jednak podtrzymuję to co napisałem, bo zdecydowana większość kibiców Sancheza krytykuje(słusznie). Garstka go broni, jednak usprawiedliwiają się tym, że sam Pedro nie gra na miarę oczekiwań.
Nie widzę sensu konwersacji z tobą, bo zbyt wszystko uogólniasz. Chwaleniem dobrze grającego zawodnika nazywasz spuszczaniem się, sorry stary, w zbyt niskiej lidze grasz bym tracił na ciebie więcej czasu.
PS Po prostu nie bierz wszyskich komentarzy zbyt serio;]
0
Jooe
Jeśli chcesz zaistnieć, znajdź inny sposób. Nikt w komentarzach nie poruszył sprawy gry Alexisa, a ty coś piszesz o hipokryzji:) Poniosly cię "jakieś" emocje w ogóle nie związane z rzeczywistościa. Gerard po raz kolejny zagral fatalnie w pierwszym zespole. Ma potencjał, ale gdy jest przy piłce, nie włącza myślenia. Alexis zagrał dobrze, więc można go pochwalić.
PS. To, że kogoś się krytykowalo, nie znaczy że już nigdy nie można pochwalić, I na odwrót. Hipokryzja, to zupełnie co innego
0
Redakcjo:
A może warto wprowadzić zakaz dodawania komentarzy wcześniej niż 3 miesiące od założenia konta?
0
Gorzej niż kiedyś na Łazienkowskiej ;p
0
Nie boli mnie fakt, że sędzia utrudnił rewanż Barcelonie. Nie mogę zdzierżyć, że tych sędziów jest coraz więcej, a to nic nie daje. Marzy mi się "przejęcie" powtórek z siatkówki i tenisa. 3 na mecz.
0
No i obronę mają niezła....;/
0
bocbulan
Przecież Bojan zaliczył ponad 100 występów w pierwszej drużynie. Dziwny ten twój komentarz.
0
david_97,
Akurat większość tu ma żal do niego, że w klubie tak nie strzela.
Mimo gorszego wrażenia jakie robi w Barcelonie póki co i tak lepiej prezentuje się niż Alexis.
0
O Cuence lepiej się nie wypowiadać, bo dla mnie robił podobne wrażenie jak na początku Busquets-czyli kiepskie. A wiadomo co wyrosło z Sergio:)
0
Eoren, dzięki za tłumaczenie. Lepiej się czyta całość artykułu niż "wstawki.
pershing jest dość kontrowersyjny, ale myślę podobnie jak on. Gdyby nad przepaścią wisiał biały i czarny chwycił bym tego któy byłby z brzegu, ale gdyby nie był to czarny, oskarżono by mnie o rasizm. To wkurza mnie najbardziej. Murzyni swoje wycierpieli, ale czasami w sprawach rasizmu się przesadza.
0
Hmmm... dla mnie lepszy był ponad rok temu i to przez dobre 3 lata. Chyba panu się przysnęło;p
0
Może to dziwne, ale jak dla mnie, powinni ze dwa mecze grać w "10" i bronić wyniku. Nadal bowiem twierdzę, że to u nich kuleje.
0
Kapitan hawk,
Zero z tyłu, ale przy dużym szczęściu, choć faktycznie to ciągle zero;p
0
Daro777
Jaki jest sens gadania takich farmazonów, skoro o każdym klubie możemy tak napisać?
0
Daro777
Dzieci we mgle mieli do tego czasu parenaście Mistrzostw, 3krotnie był w finale Pucharu Europy plus wygrywając go raz, że nie wspomnę o koło 10 wygranych w innych międzynarodowych pucharach. Za te zdanie powinieneś chyba przeprosić:)
0
Makaj
Trzeba bronić Barcelonę gdy jest opluwana, ale czy ten artykuł ma sens? Większość tematów jest już nieaktualna. Chcesz napędzać tą spiralę nienawiści?
PS. Chlew na rm.pl zrobił się właśnie przez takie "newsy".
0
rmfdmc,
"Wtedy gdy Ozil i wasz atak byl zajebisty, my mieliśmy skulony ogon i szukaliśmy pociszenia gdzie indziej" Musiało tobie chodzić o ten komentarz, bo innego nie udzielałem, lecz to nei zmienia faktu, że napisałeś zupełnie nie na temat.
P.S Gorsze artykuły pojawiają się u was, a tym naszym się dziwicie. Najpierw zrobcie porządek w waszym chlewie, potem przyjdzcie do nas
0
rmfdmc
Z kim ty piszesz? Przeczytaj moj pierwszy komentarz, a potem swoją odpowiedz i pomyśl czy aby z sensem się do niego odniosłeś.
0
No właśnie.... stoper:)
0
rmfdmc
Już ktoś się ciebie pytał, czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo chyba nie odnosiłeś się do mojego komentarza.
0
Trzeba było tysiąca "setek" zmarnowanych przez Sancheza, by klub zobaczyl to, co większość na tej stronie widziala od dawna. Nie jest z nami najgorzej:)
0
rmfdmc
Wtedy gdy Ozil i wasz atak byl zajebisty, my mieliśmy skulony ogon i szukaliśmy pociszenia gdzie indziej. Nie jestem zwolennikiem tego typu artykułów, bo stawarzją tylko okazję do wyzwisk.
Makaj, nastepnym razem dodaj, że Benzema czy Higuain mieli wcześniejsze sezony dobre, bo madridisci nam nie dadzą odetchnąć:) Tym bardziej, że ci tutaj nie przerastają "naszych" najgorszych ogniw.
0
fa
Patrzysz na Zidane z perspektywy jego niezłych meczy i wygranych. Nie zapominaj, że łapał hurtowo głupie kartki, "przechodził" wiele meczy. Nie umniejszam jego zasług, ale nie uważam, że Iniesta robi gorsze wrażenie. Poza tym ma jeszcze pare dobrych lat gry i gorąco za niego trzymajmy kciuki, bo bosko się patrzy jak mija rywali.
0
Fernando Torres
Iniesta wygrał jeszcze więcej niż Zidane, tylko że jego problemem jest własnie Messi. Francuz był niezwykły i sam mu kibicowałem w 2006 na MŚ. Jednak należy się zastanowić, czy możliwe jest by narodził się piłkarz któremu jeszcze większa ilosc obroncow będzie musiala poswięcac uwagę?
A co do jego porównania z Cristiano, to Portugalczyk mimo swojej uniwersalności i wielkości według mnie nie dorównuje Leo gdy ten jest w gazie.
0
Dinio
Faktycznie tylko ślepiec temu zaprzeczy. Poza tym Cristiano gra zajebiście głową i jest mega szybki. Tylko skoro taki piłkarz z kretesem przegrywa z Messim( w tym roku może być różnie) to chyba długo będziemy czekać, aż Leo ktoś zdetronizuje.
0
Ja też PSG nie lekceważę, bo jak im się bardzo chciało, to nie dopuszczali do głosu Valenci i to na Mestalla. Poza tym ten Ancelotti....
0
sentenced,
Fernando Couto byl pomarszczony i też staro wyglądał, ale faktycznie Abelardo chyba nikt nie pobije;p
0
Ok, a gdzie byl Bartra?
0
Sonda nie ma o tyle sensu, że przecież może wrócić do wielkiej formy. Już raz po kontuzji Carlesa wieściłem jego koniec, a potem dostałem nauczkę. Poza tym nie mamy choćby jednego środkowego w dobrej formie, więc tym bardziej powinniśmy trzymać za niego kciuki.