endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idź lepiej do siebie naprawiać, bo mimo mniejszej ilości użytkowników, macie tam większy bajzel. Pewnych ludzi już zmienić się nie da, albo po prostu muszą dorosnąć. Widocznie ty sam musisz, skoro nie rozumiesz pewnych rzeczy.
0
Oby wszyscy jego koledzy z Argentyny pragnęli mistrzostwa tak jak on.
0
Za co Rosell? Za co?
0
Messi od 2009 roku był zdecydowanie najlepszy na świecie, nawet w 2010 roku. Teraz jednak Cristiano przebił wszystkich. Wiem jednak, że by Messi wrócił na szczyt wystarczy tylko zdrowie.
0
Może to przez to, że Ibra zawalił nam półfinał z Interem, ale dla mnie same czary w meczach towarzyskich i ze średniakami to za mało.
Indywidualnie Messi długo będzie najlepszy na świecie, ale udowodnił to tylko w meczu z Milanem. Za mało na "5".
Nie można będzie mieć pretensji jeśli wygra Cristiano, ale dla mnie o ciut lepszy był Ribery.
0
Martino jest jakby zmuszony wystawiać Pique, ale Del Bosque? Nawet z Białorusią zaliczył dwa kiksy.
0
Kogo to dziwi patrzac na wzrost naszych pilkarzy?
0
Posunę się nawet dalej: Xavi jako motor napędowy dał ciała w poprzednim sezonie. Pamiętam że tylko w ogólnie kiepskim naszym meczu z Realem starał się szarpać. Same jego komentarze pomeczowe świadczyły, że liczy się posiadanie a nie bramki. Fabregas gra bardziej ryzykownie, ale skoro naszym atutem jest pressing, to tak ma prezentować się Barca- prostopadłe podania, przerzuty, pressing.
0
Ciekawi mnie co zaproponują Pique. Nie wyobrażam sobie dawać mu podwyżki.
0
Jak na moje Leo nie zasłużył nawet na pierwszą 3 ZP. Pierwszy raz nawet Cristiano powinien być wyżej. Choć dla mnie Messi to najlepszy pilakrz w historii
0
Kiedy Arbeloa poniesie karę za te swoje niemal bezkarne kopanie i popychanie? On jest jak wsza. W piłkę gra średnio, a sędziowie zawsze mu wybaczają występki.
0
Kto by nie zagrał w obronie, to będzie strach. Bartra młody, Puyol po kontuzji, a Pique i Masche bez formy. Ważne by każdy biegał jak wściekły pies.
0
My, kibice Barcelony, mamy prawo narzekać na Ibre. Oglądałeś półfinał z Interem? Ten prostak sabotował ten mecz. Idiotyzmem jest kwestionowanie jego geniuszu, ale poza strzeleniem bramki z GD nie ma żadnych zasług. Poza tym prześledź sobie zależność między jego aktualnym i byłym klubem a wygraną w LM. Cristiano wyleczył się z obniżania lotów w ważnych meczach.
0
A ja na mecz z nimi niespecjalnie chciałbym mieć piłkę;) Nam też średnio idzie gdy przeciwnik muruje bramkę, ale kontra Realu z wybiegającym Cristiano czy Balem i Di Marią to nie jest ciekawa alternatywa. Różnie może być, ale wydają się mniej kreatywni niż my.
0
Nie dostaje na boisku tyle miejsca co Ronaldinho, więc ciężko mu będzie jemu dorównać, ale dla mnie gra bardzo dobrze.
0
2 lata temu niemal nie popełniał błędów, a teraz niemal nie zdarzają mu się dobre mecze. Dziwne.
0
Też uważam, że niewielu zasłużyło na więcej niż 5. Busquets, Puyol, Bartra, Neymar- oni jedyni powyzej oceny wyjsciowej.
0
Co do najlepszego, to faktycznie Bartra rzucał się w oczy. Choć nie wiem ile to zasługi komentatorów. Martwi mnie Iniesta. Liczyłem, że spróbuje poszaleć, a często był za głęboko cofnięty. Mam nadzieję, że Martino będzie cierpliwy co do jego osoby;)
0
Alexis, Xavi, Song, Valdes, Bartra. Oni grają zdecydowanie lepiej odkąd przyszedł Martino. Forma Sancheza coś czuję ma też związek z Neymarem;) Oby to nie wszyscy którym wróci forma;)
0
A Pique pewnie za swoją mistrzowską formę dostanie podwyżkę;/
0
Te minusy dla osób krytykujących Pique świadczą o tym, jak dużo osób chyba nie ogląda spotkań Barcy, a już na pewno nie widzą ile mu teraz brakuje do najlepszych na jego pozycji.
0
natall11
My co chwilę o Shakirze, bo odkąd są razem, gra Pique woła o pomstę do nieba. Z niewielkimi wyjątkami. Nie jest stoperem na miarę tego klubu. Nie w tej formie. Ławka może na niego podziała.
0
Może zrobimy sondę, kto uważa Pique za lidera?;p Jeśli dostanie podwyżkę za zniżkę formy, to chyba pęknę ze śmiechu. Jego jedynym atutem jest wzrost. Zwrotność zmalała u niego do niemal zera. Poza tym Bartra okazuje się wyprowadza piłkę 100razy lepiej. Świetnie drybluje i potrafi strzelić z daleka. 3mam kciuki za Marca, by nie obniżył lotów, bo Masche też nie może odzyskać formy;/
0
Ciekawe czy Korea Pd kiedyś przeprosi za swoje mistrzostwa?;]
0
Athletic Bilbao najmniej fauli? Może w końcu się zmienili, bo w ich meczach czasami nawet Realu było mi szkoda.
0
kobusss
Chyba nie, ponieważ Redakcja podczas tworzenia nowej strony, wplotła tą beznadziejną "odpowiedz". Nic nie wyróżnia się i mamy w ten sposób totalny chaos.
0
Gdy ja byłem młody, nie zdarzyło mi się poznać kibica Barcy, którego bym nie polubił. I to nie ze względu na Blaugranę, a fakt, że byli to mili, sympatyczni i w żaden sposób nei wywyższający się ludzie. Paradoksalnie mój starszy brat, jak i inni fani Realu których poznawałem, czasami zachowywali się jakby pozjadali wszystkie rozumy a na świecie istniał jeden święty klub-Real.
Teraz widzę, jak bardzo sukcesy klubu mają na to wpływ. Nie chcę oczerniać nikogo, ale czasami ręce opadają gdy czyta się wypowiedzi kibiców Barcelony.
0
A ja ciągle obserwuję Danny'ego Welbecka z MU. Szybki, zwinny, wybiegany i wysoki. Też potrafi zakręcić się jak Etoo i spudłować z metra, ale taki piłkarz by nam się przydał.
Lewandowski też przeszedł mi przez myśl. Jest bardzo pracowity i nadal się rozwija. No i kończy mu się kontrakt. Jednak mam wrażenie, że ciągle brakuje mu wykończenia, mimo tylu bramek.
0
arasx3x,
Leo nie powinien w tym roku być przed CR. Leo nie zawiódł tylko w rewanżu z Milanem. Portugalczyk natomiast ciągnął Real i był królem strzelców LM. Za rok Leo się odkuje;]
0
Nie chcę zapeszać ani krakać, ale teraz oprócz Messiego jest Neymar i... Alexis;) Tylko czekać aż Iniesta wróci do formy(chyba nie służy mu rotacja, z resztą on sam kiedyś mówił, że woli rytm meczowy).