endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lubię Songa i widać progres, ale nie wiadomo, czy on wystrzeli. W końcu jest dos Santos. A może Toure nam oddadzą?:p Ten koleś może grać wszędzie;p To co że przedłużył kontrakt;p
0
Ja akurat nie widzę nic złego w jego wypowiedzi. Mówi, że dopiero drugi mecz może rozstrzygnąć rywalizację, no i chwali naszych. Chociaż nie wiem co tam robi Pique;p Jutro się przekonamy. Ja nie widzę w nas faworyta, choć wierzę w awans. To będzie otwarty mecz, więc wszystko się może zdarzyć.
0
A o Abidalu ani słowa? Czyli widocznie Tito szykuje go na rewanż, a chcial tylko sprawdzić jak pewnie czuje się na boisku.
Też mam obawy co do Pique, bo każdy lepszy gracz nim kręci ostatnio. Alves może być kluczowy, bo stać go i na szarzę na bramkę Bayernu i spektakularne interwencje w obronie.
0
Gitkolo
Wysnułeś tezę, a w następnym zdaniu jej zaprzeczyłeś. W PL różnice z transmisji są niewielkie a i tak rządzą te same drużyny. Choć więcej ich jest niż w PD. A co do atrakcyjności widowisk, to nie od dziś wiadomo, że nie trzeba wielkich nazwisk do wielkiego widowiska.
PS. Barca i Real powinny zarabiać najwięcej, ale faktycznie różnica jest odrobinę za duża.
0
W sumie nie dziwię się Niemcom, choć samej Borussii nei widział bym w roli zwycięzców. Choć co ja tam wiem;p
Naszej Barcelony jestem ciekaw. Nie można być dobrej myśli po ich meczach z PSG i niektórymi w lidze, ale ten Milan... No i Abidal:)
0
A ja zgadzam się z Sojerrrem. Sanchez zawalił więcej okazji, niż gdy Etoo walczył o Pichichi i przegrał z Forlanem;p Cieszy mnie fakt, że gra coraz lepiej, ale bym przyznał, iż się spłacił, musiałby pokazać się w tak ważnym meczu jak we wtorek. Życzę mu tego z całego serca, bo coś czuję, że jak wybuchnie to zmiecie każdego.
0
Bayern to nie Levante, ale ciekawi mnie, czy Abi bylby w stanie wytrzymać 90min szybkiego tempa. Zawsze imponował mi sprytem, opanowaniem i szybkością. Widzę go na środku we wtorek:)
0
Blacking
Jego brat tam grał, więc spełnił jedno ze swoich marzeń.
Ja go przyjmę z otwartymi ramionami. Żałuję, że Guardiola nie znalazł( nie chcial) dla niego miejsca w drużynie.
0
Dziwilem się gdy przychodził Song, bo dos Santos gdy grał, prezentował się dobrze. Sądzilem, że Kameruńczyk to ma być jakieś objawienie w obronie, ale póki co to w rezerwach jak dla mnie mamy niegorszych zawodników.
0
Fabregasowi ciągłość występów o której wspomina, niebardzo pomaga;/ Marzy mi się finał z Realem, ale problemem jest Bayern i to o niebo groźniejszy rywal.
0
Pablo86
Nóż w kieszeni się otwiera gdy się ciebie czyta. Nadal nie widzę fragmentu, który by świadczył o herezji którą głosisz.
0
N2O
Od tego jest redakcja by zamieszczać informacje. A co do obaw, to są słuszne. Mamy kiepską obronę i choć Bayern raczej nie zamuruje bramki gdy będzie wygrywać, to i tak ciężko będzie im strzelić. Też wierzę, ale mam obawy;]
0
Hleb zaliczał lepsze występy w pierwszej drużynie niż póki co Gerard.
0
d4nie3l
tez sie tego obawiam. Bayern wolniej wychodzi z piłką niż Real i to trochę jakby usypia przeciwnika. 2-3 lata temu bylibyśmy faworytem, teraz miejmy nadzieję, że walka będzie się toczyć do końca.
0
patryk,
Bez przesady, Mourinho tego nie wymyślił;p Cieszy fakt, że nie wstrzymujemy już tak często gry po zdobyciu piłki, ale jest jeszcze sporo do poprawy.
0
W obecnej formie móglby grać, ciągle potrafi zaskakiwać. Nie drybluje z taką częstotliwością, ale nadal minięcie 3-4 piłkarzy nie jest dla niego problemem.
0
Królestwo za jednego środkowego świetnego obrońcę i o nic się nie martwię. Bartra to znak zapytania, a Pique jak dla mnie ma ostatnie mecze, by pokazać, że zasługuję na grę w Barcelonie. Potem ławka.
Przegrywaliśmy ostatnio z Realem, ale i tak chciałem ich wylosować. Trafiliśmy chyba najgorzej jak mogliśmy, ale jak spadać to z wysokiego konia:)
0
AlexisSanchez9
Problem polega na tym, że Bayern już nie jest tak słaby, a Barca taka silna. Pytanie czy jeszcze zobaczymy Barce jak z meczu z Milanem na CN.
0
MESSIah16,
United tez bylo pod Real? Ich grupa tez? Opanuj się ze swoimi herezjami
0
Hen
Mamy pogruchotaną obronę, ale Pique to nie jest filar:)
0
Caratan
Aaaaaa. Już myślałem, że te suchary wcześniej sam z siebie pisałeś;p Wyrośniesz z wchodzenia na terytorium wroga i siania herezji, nawet jeśli miałbyś rację. To nie ma sensu:)
0
Caratan
Ty tu wszedłeś, bo sądzisz, że Barcelona jest faworyzowana przez UEFA?
0
Caratan
Możesz się odnieść do sytuacji z pierwszego meczu, a nie dywagujesz mi bezsensownie o tym jak kto gra. Każdy zespół zyskał na decyzji sędziego i każdy stracił. Zagłębianie się w to na niewiele się tobie zda. Jednak widocznie próbujesz umniejszyć znaczenie sukcesów Barcelony.
0
Caratan
Pierwszy mecz na CN to brak czerwa dla rzeźnika Ballacka i niepodyktowanie ewidentnego karnego na Henrym. Oczywiście Ovrebo powinien zakończyć karierę po meczu na SB, ale Abidala też nieslusznie wyrzucił.
0
Dziwne, że bardziej się boję o Pique niż Bartrę. Wdzięczny jestem za wszystko co zrobił Pique, ale nie potrzebujemy obrońcy który z trudem potrafi zagrać dobrze 2 mecze pod rząd.
0
obiektywnyFCB
Drażniący jest fakt, że to my uchodzimy za tych którzy zyskują na decyzjach sędziów. Każdy wypomina rewanż z Chelsea (zapominając o pierwszym meczu) czerwo Persiego (wyleciał za głupią grę po gwizdku, choć powinien już wcześniej za rzeźnickie faule) czy chore pretensje za wyrzucanie Pepego.
Tematu sędziów staram się nie poruszać, chyba że bronię dobrego imienia Barcelony;p
0
obiektywnyFCB
chyba trochę przesadziłeś:)
0
A gdyby Toure nie odszedł....:)
0
Rzadko grywa, ale raczej nie zawodzi. Song też póki co nie zalicza super udanych występów, więc pewnie dlatego nie chce pochopnie odchodzić.
0
Też obstawiam Bartrę. Busi jest potrzebny wyżej, a Adriano bywa nieobliczalny. Song to dla mnie zagadka. Jakoś jak on gra to zawsze mecz tylko w kawałkach oglądam;p