0

Thiago i Bartra, to zawodnicy ktorzy powinni być maksymalnie eksploatowani, póki sytuacja w lidze jest klarowna. Nawet, gdyby popelniali błędy.

0

yousz3k13

Nie działo się dobrze w owczesnej Barcelonie, ale sam czekałem na czy Sport-Telegram, czy Eurogol, czy inne sportowe wiadomości, by zobaczyć kogokolwiek z Barcelony. Co do magii nie mogę się z Tobą zgodzić. Teraz też jest jej dużo:)

0

Fantastyczny Chłopiec

Nie zgodzę się z tobą. Możesz nazywać Ronniego magiem, ale to Messi jest najefektywniejszym piłkarzem naszych czasów. Przesadziłeś trochę z tym wbijaniem w grunt. Sam mam słabość do brazylijczyka. Ten jego strzał z miejsca z meczu z Chelsea...mmmm:) Jednak to Leo bije na głowę Ronniego. Tym bardziej, że Messi utrzymuje się wciąż na szczycie.
P.S. Leo, Ronnie, Iniesta i Etoo:)

0

Głowa, bark, lokieć, żebra, kolana, kostki... niewiele jest kontuzji ktorych Carles nie miał.

0

Drużyna dostała zastrzyk energii. Alexis coraz częściej coś strzela albo nieźle poda. Jednak jeśli to ma być max w jego wykonaniu, to ja dziękuję. Do końca sezonu dałbym mu czas.
Zastanawia mnie jeszcze Song. Nie wiem po co zostal kupiony, a tani nie był.

0

lukininho,

Mascherano do 30minuty już miał na koncie dwie swietne interwencje. Potem wtopa z Niangiem i kolejne dobre zagrania. Pique zapamiętałem w zasadzie tylko z zablokowania piłki wślizgiem i z objechania przez Bojana. Nawet jego sławne wyjścia z piłką były dość nieporadne. Boję się, że Gerard już nie wróci do formy sprzed związku z Shakirą.
Co do Masche z obecnego sezonu, przypomina mi się casus innych piłkarzy. Marquez, Milito, Keita i Busquets(już mu to dawno wybaczyłem:) to zawodnicy którzy notowali przez jakiś okres hurtowo wtopy.

0

Może sam zapamiętałem tylko te o Villi, Messim z boku i o strzałach, bo sam uważałem to za podstawę. Faktycznie, każdy z nas jest trenerem, ale ostatnimi czasy miałem wrażenie, że na lawce trenerskiej u nas nie ma nikogo. Bywały kiepskie mecze w pażdzierniku czy listopadzie, ale Tito jedną, dwoma zmanami wychodził cało z opresji. Z Realem czasami brakowało szczęścia, ale za to Mediolanu nie zapomnę Rourze szybko.
Co by nie pisać, obyśmy jeszcze 5 razy zobaczyli taką Barcę jak we wtorek. I to nie w lidze.

0

sojerrrr

Inaczej:) Jestem za wprowadzeniem noty dla trenera. Jednak wiele było przypadków, że wychodził geniusz czy Pepa, czy Tito, a te noty się nie pojawiały. Teraz to faktycznie ustawieni zostali super, ale tak długo grali żenująco, przewidywalnie i tymi samymi zawodnikami z kiepską formą, że to był psi obowiązek trenerów, by to zmienić w końcu. Tym bardziej, że zmiany były logiczne. Villa, mega pressing i strzały z odległości.

0

sojerrrr

Nie wiem czy jest sens dawania oceny trenerowi, bo szczerze powiem, iż nie dostrzegłem u niego "wpływu" na drużynę. Wyszli mega zmobilizowani, ale gdy widziałem Roure jak coś pokazuje, miało się wrażenie, że nikt i tak na niego nie patrzy. Gestykulował, ale oczami błądził. Nie mówię, że nic nie wniósł, ale były mecze, że trener miał większy wpływ.

A co do PSG, to mecz na San Siro powinien nas czegoś nauczyć. Milan nie pokazał nic wielkiego a pokonał nas 2-0.

0

REDAKCJO!!! Prosilbym w imieniu swoim i pewnie jeszcze kilku osób, usunać konto użytkownikowi "realtosmiecie". Chyba argumentować nie muszę:)

0

Ostatnie Gran Derbi nie jest miarodajne. I Barcelone stać na więcej i Real. Poza tym mecz, meczowi nie równy.

0

Potrafił odpyskować, skosić, ale nie dało się go nie lubić. Poza tym nieźle panował nad piłką.

0

Sam nie wiem o co chodzi trenerom. Jak grał, prezentował się nieźle. Tym dziwniejsze, że wpadki zaliczają regularnie wszyscy. Pique juz wracał do formy, ale nadal daje się łatwo ogrywać(jak w koncowce z Milanem gdzie Alba nas uratował)

0

Bisz

Pique;] Tylko od kiedy jest z Shakira obnizyl loty.

0

d4nie3l,

Skoro twierdzisz, że Barcelona sobie na to zasługuje, bo dziennikarze piszą tak a nie inaczej, jesteś żałosny.

0

zidaunbpe

Uważasz, że Barca z Realem zagrala tak samo jak wczoraj z Milanem? Widziałeś tam taki pressing? Widziałeś rajdy Messiego i Iniesty? Ja nie widziałem nic z tych rzeczy. Real to lepsza o wiele drużyna niż Milan, jednak Barca pokazała, że nadal potrafi grać rewelacyjną piłkę.
PS Piszesz o Włochach banały jakie można napisać po każdej wysokiej porażce. Ewidentnie szukasz zaczepki, ale jestem dumny z użytkowników że w miarę trzymają poziom. Na rm.pl jest o wiele mniej ludzi, a Barcelona traktowana tam jest jak śmieć zarówno przez redaktorów, jak i udzielających się.

0

chopek_r,

Ale wtedy cofneli się wszyscy. Mi właśnie o to chodzi. Barcelona broniła się czesto rozciagnieta. Lepiej zagescic pole, wtedy trudniej o blad. Akcja na 4-0 to idealny przyklad.

0

zidaunbpe,

A na waszej stronie nie ma zmian nastrojów? Albo na stronie Legii, która już nie gra super? Albo Milanu? Piszesz truizmy, by tylko dać nam rzekomego prztyczka w nos.
Milan zagral katastrofalnie bo? Nie wykorzystali sytuacji? MU też nie wykorzystał. Poza tym nie dziw się, że pod koniec meczu nic im nie wychodziło, skoro musieli tyle biegać. Sam widzę wiele do poprawy, ale kibic drużyny która miała o wiele więcej fuksa, nie powinien tak bezceremonialnie pisać o naszym rzekomym szczęściu, że to był "tylko" Milan.

0

Pressing byl powalający, ale od 30minuty był spory przestój, Tak samo od mniej wiecej 70min. My nie możemy odpuszczac pressingu, bo nie potrafimy bronic. Gdy nie chcemy stracic bramki a potrzeba odsapnąć, nie rozciąga się pola gry. Były momenty, ze 2 naszych zostawalo, potem 20-25min pustki i dopiero Andres Albo Xavi. Skrzydla Milanu wybiegaly co rusz, a wiemy w jakiej formie i jak zgranych mamy obroncow. Glupia wrzutka, przepchniecie naszego albo strącenie przez Milan i juz dobra okazja.
Nie jestem malkontentem, ale chcę uświadomić naszym kibicom, ktorzy już wypisują brednie o wygranej LM, że nie jesteśmy jeszcze w takiej formie jak 2-3 lata temu.

0

Javier faktycznie od zeszłego sezonu gdy byl najlepszy, nie może złapać formy. Szkoda, ale przeciez do momentu tej niefortunnej sytuacji, zaliczyl 2 rewelacyjne interwencje. Samokrytyka jest wazna i mam nadzieję, że ciągle będzie pracować nad sobą.

0

Tym, ktorzy widzą nas w finale, radzę obejrzeć mecz jeszcze raz. Gra momentami byla spektakularna, ale są lepsze druzyny niż Milan, ktore się nie przestraszą naszej druzyny a i zawodnikow mają lepszych. Trzeba z pokorą czekać na losowanie i mieć nadzieję, że w każdym meczu LM będą grać z takim zaangażowaniem. Pedro nie grał rewelacyjnie, ale w 70min, jak ledwo podawał, widać bylo, ile serca włożył w ten mecz.
Nie jest wstydem przegrać po błędzie, wstydem jest przegrać bez walki i zaangażowania.

0

Gdyby Barca znowu zagrała jak chocby w Mediolanie, to podejrzewam, że po sezonie musiałby nastapić wstrząs, by coś zmienić. Pokazali, że należą do faworytów, oby już nie odpuścili nikomu.

0

Al FCB,

Cierpiał na ławce, a z nim my. Dlatego wielu z nim teraz tak bardzo się cieszyło. Zasłużył na bramkę jak nikt. Nie wyobrażam sobie teraz, by Asturyjczyk usiadł na ławce. Z całym szacunkiem do Sancheza, Villa powinien dostawać już szanse do końca sezonu. Poki będzie mieć siły biegać.

0

Proponuję olać tego nastolatka. Nie wiem, czy jest sens rozmawiać z kimś który w piłce jest czegoś pewny.

Co do Roury, to lubię faceta, ale gdy pokazywano go jak krzyczy, mialo się wrażenie, że robi to dla świętego sposobu. Przekazywał coś, ale nie po kilka razy jak to muszą robić inni trenerzy z powodu hałasu, ale raz. Tak to przynajmniej widziałem podczas meczu.

0

Eric Clapton,

musiałbym jeszcze raz mecz obejrzeć, ale Adriano nie grał specjalnie głęboko, ani też Alves nie przesunął się do przodu. Adriano to raczej opcja na atak pozycyjny. Potrafi minąć kilku rywali i huknąć. Generalnie oopcja sie sprawdzila wiec nie ma co narzekac:)

0

Gronek,

Na dodatek Alba to zrobił w 91min;p

0

Ja widząc biegnącego Nianga mialem przed oczyma gol Ramiresa rok temu. Tym razem mieliśmy szczęście:)

0

Kto ma dość bredni Scorpiona? REDAKCJO!!!! Może nie narusza jawnie regulaminu, ale można zrobić referendum, bo zaśmieca forum wciąż.

0

Villa pokazał, że miejsce w składzie mu się należy. Pedro nie można zbytnio obwiniać, bo biegał jak szalony. Jednak zejść powinien 10min szybciej. Brakowało mu już sił. Dziwne, że Tello nie wszedł, tylko Adriano.

0

Alba, Messi, Iniesta i Villa. Zawodnicy meczu;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?