0

kubamessi30

Nie sprawiasz wrażenie rozgarniętego i wartego poświęcania większej uwagi. Napiszę więc krótko: 2-3 lata temu Valdes też nam ciągle ratował tyłek. Teraz jego gra kuleje, choć Szczesny tez gra słabo.

Scorpion22

Jesteś żałosny. Wiesz dlaczego? Nie krytykujesz obrońcy Pique, który półtora roku grał aż głowa boli, a w kazdym wpisie narzekasz na Mascherano. Tego który w zeszłym sezonie był najlepszym naszym obrońcą.
Co do Alby, to pomyśl, czy nie mamy prawa uważać go za jednego z najlepszych, skoro koleś dobrze gra w obronie, haruje za dwóch a do tego strzela i asystuje? Do Alvesa w szczycie ciut mu brakuje, ale jest na dobrej drodze.

0

Nikomu nie życzę spadku tak bardzo jak im;]

0

fllaczek

Zgadzam się z Tobą. Nie my kibice wyznaczamy wielkość piłkarzy. A od wielu trenerów można było usłyszeć, że tak mądrze grających i przewidujących piłkarzy jak Sergio nie było zbyt dużo.

0

8Barcelona_fanatic2809,

Chyba jednak nie jesteś fanatykiem;p

0

patrzylem wczoraj na Ikera i choc wciaz mam mu za zle te jego chore zarzuty po GD, to strasznie bylo mi go zal. widac ze ten klub to dla niego cale zycie.

0

Deulofeu jest strasznie chimeryczny. Już dawno zaglądałby regularnie do pierwszej druzyny, ale gdy tylko dostaje szansę, to gra dla siebie. Chociaż są momenty, że aż chce się go oglądać na zmiane Pedro.

0

Password

Dziwne masz rozumowanie. Wychodzi na to, że nie można życzyć dobrze osobie która się kiedyś krytykowało za cokolwiek. Życzyć zdrowia, a chcieć czyjegoś odejścia przez słabe wyniki to coś zupełnie innego.
Poza tym cała Twoja wypowiedź zaczynająca się od "dawania siły" jest nieskładna, bez sensu i na dodatek wmawiasz innym jakieś suchary;p

0

Nie da się ukryć, że Barca jest faworytem, ale do lutego dużo czasu. Milan gra wciąż w kratkę, ale stać ich na niespodziankę. Lekceważyć ich nie można.
Co do Realu, to będzie to kolejny test Mourinho. Jak to mówią do trzech razy sztuka, a to jest właśnie 3 wielki rywal Realu. Dwa razy już poległ.
Arsenal-Bayern to również będzie ciekawy mecz;] Już chcę luty;p

0

Tak swoją drogą, dobrze jest tu poczytać nie tylko krótkie wstawki o Messim;] Generalnie jestem za tym by bylo jak najwięcej treściwych i ciekawych komentarzy niekoniecznie o Barcelonie.

Scorpion22
Wiemy swoje, ty swoje. Idź i nie zaśmiecaj forum.

0

MESSIah16,

Coś mi się wydaje, że Iniesta parę razy był wybierany piłkarzem meczu podczas Euro. Dla mnie zdecydowanie z Hiszpanów był najlepszy. Chociaż bez Casillasa byłoby bardzo ciężko(Valdes wtedy w fatalnej formie, a Reina jakoś tez się nie wyróżniał ).
Pirlo to taki Sneijder tego roku. Nie zasługiwał na wygraną, ale powinien być specjalnie wyróżniony.

0

Robertinho,

Jak tylko zobaczyłem tytuł chciałem napisać, że to żenada. Klub który od 5lat jest na absolutnym topie!!! Którego zawodnicy są trzonem 2krotnych mistrzów europy i mistrzów świata. Xavi, Iniesta to już legendy, a niektórzy już zastanawiają się, czy Messi nie jest piłkarzem wszechczasów.
Nie chciałem nic na koszulkach, ale skoro koszulke Barcelony ogląda dziś cały świat, to trzeba być zerem z ekonomii żeby sprzedawać za mimo wszystko grosze coś, co było świete przez tyle lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Scorpion22

Jak śmiesz nazywać dyskusją swoje wypociny? Ty bałwanie najlepszy strzelec PL przyszedl z biednego Rayo gdzie strzelił 15 goli przez caly sezon a teraz w Anglii ma 12!!!!!!!!!!!! Ludzie tu cie punktują, piszą fakty(jestem z was niezmiernie dumny:) a ty ciagle wymyslac nowe absurdy.

0

Scorpion22

A co wyczyn Messiego moze powiedziec o lidze ktorej 2 druzyny byly w 1/2LM, wszystkie 4 awansowaly do fazy pucharowej, a zwycięzca "hiszpanskiego" finalu LE deklasuje angielskiego zdobywce LM?

Generalnie miałem plan zjechać i podwarzyć wszystkie twoje wypowiedzi, ale jest i tak duzo i sa tak glupie, ze wolę dać sobie spokój.

0

piieter

To co ty teraz nazywasz gwiazdorstwem Messiego ja widziałem ponad rok temu i z ciężkim sercem pogodziłem się z tym;/ Żałuję, że nie jest Puyolem, ale też sami dokładnie nie wiemy czy to komus w ogole wyrządza krzywdę. Choć kiedyś taki nie był. Brakuje mi u niego uśmiechu albo przyklaśnięcia po akcji innych.
Cięzki temat...

0

Jak można wymagać żeby Messi biegał za piłką, a potem jeszcze mijał rywali i strzelał na zawołanie? Póki nie gwiazdorzy dajcie mu spokój. Biega o wiele mniej niż średnia, ale jak już się rusza to zapie...!!

0

Nie wiem czy jest w jakiejkolwiek druzynie ktos taki jak Puyol. Iniesta rowniez ma sporo klasy. Choc Andres potrafi dogryzc jesli ktos zasluzy. Gdyby tylko Xavi przestał mówić o zabijaniu futbolu...:)

0

Opium

Pamiętam jak Messi biegł 60-70m za Aguero po czym odebrał mu piłkę i zaczął akcję. Super i fajnie. Tylko pamiętaj, że Messi to koleś który potrafi bez problemu minąć 3 zawodników i huknąć jak z armaty. Ma ktoś u nas taką łatwość? Dla mnie normalna kolej rzeczy, choc troche przykro mi, że mniej przez to doceniają innych. Zycie jak to mowia

0

damarcus

Zgadzam się z wami w zupełnośći. Orłowski-Laskowski to dla mnie niemal ideał. Borek i Kołtoń również nieźli, ale nie ma takiej chemii miedzy nimi. Żałuję, że C+ pozbyło się Pana Jacka. O dziwo Laskowski to teraz najlepszy komentator TVP a i tak rzadko jest w akcji.

Co do meczu to Messi w pierwszej połowie zupełnie nic nie grał, ale na szczęście było lepiej.

0

Leo Messi :D

Spójrz na ostatnie mecze tych druzyn. Dzisiejszy remis swiadczy o masakrycznym kryzysie Realu. Jestem niemal pewien, ze to bedzie ostatni sezon Mourinho. Nie mówię, że nic nie wygra, ale ze juz nie bedzie chcial tam siedziec;p

0

whatis,

Bronisz Pele z opowieści, a umniejszach Messiego którego oglądasz na żywo:)

0

Caratan,

Hehe. Odbiję piłeczkę z przyjemnośćią:) Wiedz, że teraz stosuje się pressing:) Po dostaniu piłki nie masz 3 obroncow, a czesto 5 plus jeszcze cofajacych się pomocnikow;p Poza tym rywal któy broni dostępu do bramki jest po odżywkach, odnowach biologicznych, w kosmicznych strojach:)Więc do działa w dwie strony:) Piłki są faktycznie za szybkie i tego nie idzie podważyć, ale bramkarze też są o niebo lepsi.

0

Domowa mi się niespecjalnie podoba. Taka zwykła...

0

Jak ja nienawidzę Ballacka...

0

whatis

Dla Ciebie Pele był najlepszy bo wygrał najwięcej, a dla innych Maradona, który nie miał obok siebie wirtuozów i często bramki strzelał biegnąc sam z piłką.
Już wiele razy pisałem, że porównywać ich nie ma sensu, bo teraz pilka nozna stoi na wyzszym poziomie. W swoich czasach byli jednak najlepsi i to się liczy. Teraz jest nim bez wątpienia Leo. Nie obchodzi mnie to, że nie zdobędzie MŚ. Widzę jak gra i co potrafi.
"Nagroda przyznawana indywidualnie ale jednak w sporcie drużynowym i bez drużyny (dobrej drużyny) trudno ją zdobyć. Nie cztery a trzy bo czwartej jeszcze nie dostał. Czym są nawet 4 ZP przy 3 MŚ ?"
Ale bezsens:) Rozumiem, że łatwiej zdobyć ZP z dobrą druzyna niz MŚ?;p Bo chyba napisałeś głupotę, albo jakiś banał.

0

Oglądałem Eurogol tylko dla niego. Ciągnął grę Barcy. Miał swój charakterek, ale nie był typem imprezowicza więc dziwiłem się, że w Milanie już tak nie błyszczał.

0

Jakby miał talent Messiego też bym strzelił 90 goli:)

0

Hen

Wykonuje, ale Sanchez kosztował ponad 30mln. Sam byłem za jego przyjściem, ale facet strasznie się zablokował. Marzę, by rozegrał u nas równie spektakularny sezon jak jego ostatni w Udine.

0

daany8

I dlatego rok w którym Iniesta będzie bez kontuzji będzie rokiem w którym nikt nie będzie brać CR za faworyta do ZP.
Poza tym skoro próbujesz umniejszać zasługi Messiego(co jest dla mnie żenujące ze względu na ilość pojedynków wygrywanych przez niego) to napisz proszę, kto jest od niego lepszy;]

0

Scorpion222,

Jeszcze tu wchodzisz? Dałbyś Złotą Piłkę rok temu Sneijderowi, Forlanowi albo Daniemu Alvesowi? A są ludzie którzy na nich głosowali. Twój mózg nie pojmuje, że różni ludzie różnie niektóre rzeczy postrzegają? Ciągle się musisz dowartościowywać?

0

Messiah10

Popieram. Choć ciężko takim typom nie odpowiadać. Połowę jego komentarza to jakieś głupoty a druga połowa to punktowanie słabszych wypowiedzi użytkowników. Ma niską samoocenę widocznie. Musi ją podpudować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?