0

Dla mnie Adriano to bardzo dziwny typ piłkarza. Wiem, że nie jest to zawodnik z najwyższej pułki i bywa że odpuści krycie, złamie linie spalonego itp. Jednak ilekroć jest na boisku wiem, że może wziąć piłkę minąć 3 rywali i strzelić bramkę.

0

barcatikitaka

Rozumiem, że jak ktoś gra słabo to nie można go krytykować?

0

Barca Guardioli w ostatnim sezonie nie miała magii. Pep wiedział co robi odchodząc. Gentlemenem był niebywałym, ale czasami prosiło się o tupnięcie. Tito ma więcej odwagi i pomysłów. Przegrał SH, ale nie wypadł najgorzej. Mam wrażenie, że dużej części z was maniery, elokwencja i czar Guardioli zasłonił średni poprzedni sezon. Pep gdy wpadał w tarapaty nie wiedział zbytnio co robić. Tito doskonale wie kogo przesunać i kogo wpuścić na boisko(tak póki co mi się wydaję). Jednak czas rozliczeń będzie w maju.

0

Mam nadzieję, że w końcu wróci do swojej formy sprzed 2-3lat.

0

pawelbun23,

o tym samym pomyślałem;p Chociaz Iniesta, Xavi i Puyol dzięki niemu zadebiutowali.

0

Czy aby Di Mateo zasłuzył na wygraną? Moim zdaniem oprócz początku tego sezonu nie widziałem ładnej piłki na Stamford Bridge. Wygrana CL to raczej fuks, a w PL 6 miejsce a teraz kryzys. Del Bosque i długo długo nic. Prandelli, Simeone, Di Mateo i Mourinho. Kolejność jak kto woli.

0

dwa albo trzy sezony temu Xavi pauzował za kartki mimo, że żadnej nie dostał za faul.

0

whatis

Tak jak mówisz, nagrody przyznawane są za cały rok, ale jak tacy jak ty piszą , że w 2010 ZP należała się Snejderowi, to nagle zapomina się, że po przegranym finale MŚ Wesley grał totalny piach. W przegranym przez Inter meczu o SE został nawet zmieniony.
Z całym szacunkiem dla Pepa, nie należy mu się nawet podium. Dla mnie powinien wygrać Del Bosque. Za nim chyba jednak Prandelli. Potem to albo Di Mateo, który już wyleciał, albo Simeone.

0

N2O

Alves słabo gra(ł) dłużej. Poza tym chyba logicznym jest krytykowanie jeśli ktoś robi coś niedobrze.
Też mam nadzieję, że wróci na właściwy poziom. Może to źle dla Montoi, ale w szczycie był dla mnie najlepszym prawym obrońcom.

0

Katalonka1900,

Ja już go skreśliłem parę lat temu. Drugi raz już w niego nie zwątpię. To jest wzór piłkarza. Potrzebny nie tylko w formie.

0

Pyrzo_Barca,

Zaiste tak jest;] Pedro w szczególności. Swoją drogą wymiana z Iniestą palce lizać. Jednak wydaje mi się, że to jednak raczej przypadek niż norma.

0

Czy to coś zmienia?
Po co takie coś zamieszczać? Spalonego Di Marii nie było, bo nie absorbował w ogóle bramkarza!! Sanchez najprawdopodobniej zasłaniał golkipera. Jednak błędy sędziowskie są wpisane w piłkę!! W poprzednim sezonie Real zyskiwał znacznie dzięki takim pomyłką, nie widzę wiec sensu byśmy teraz my mieli cokolwiek tłumaczyć ludziom z Madrytu.

0

N2O,

Zaczne merytorycznie: piszesz, że Valdes zawdzięcza wszystko obronie. Kontuzjowanemu Puyolowi czy beznadziejnemu Pique?
Kwiestionujesz Iniestę, ok. A Di Maria? Też po urazach długo dochodzi do formy. Przez miesiąc dogrywa kapitalne piłki, mija po 2-3 rywali a potem Mou zmienia go po 50min.
Piszesz o czasach R10, wypominając młodszym, że lubią Barcelonę od 3lat. Wywyższasz się, robisz z siebie niewiadomo kogo, ale jednak twój rzekomo dorosły mózg nie pojmuje faktu, że każdy kiedyś zaczynał, że są różni ludzie, bardziej impulsywni, tacy którzy lubią idealizować.
\

0

rafkop8,

akurat raz odebrał komuś piłkę przy naszym polem karnym. Jednak należy się zastanowić, czy chcemy by harował jak każdy, a w 75-80min nie miał sił, czy aby zostawał z przodu i do końca mieć pewność, że ma siły by przejść 3 zawodników i kropnąć pod poprzeczkę? Sam narzekałem, że w meczu z Chelsea parę razy ewidentnie odpuścił. Jednak uważam, że i tak efektywniej stosuje pressing niż Cristiano.

xyzq

rozumiem cię i popieram. Mou chce wygrywać za wszelką cenę. Jego kłamstwa to nie jest "gorąca" mowa po meczu, tylko długie przemyślenia. Oby jak najmniej takich ludzi na świecie. Mówię to choć uważam, że jeszcze nie było drużynu, która by z taką swobodą wychodziła z kontrą jak teraz Real.

0

Jeśli zostanie piłkarzem, a nie będzie równie dobry, to mam nadzieję, że psychikę będzie mieć mocną. Ludzie potrafią być okrutni...

0

zloty07

nie wiem o co się sprzeczasz z tym whatisem, ale radzę każdemu tu, by nie podejmowali z nim dyskusji. Szuka słabych ogniw na stronie, zeby podbudować swoje widocznie dość niskie poczucie własnej wartości.

Co do meczu, to jak większość od ponad roku, bez fajerwerków. Pocieszajmy się tym, że dopiero po 3latach widoczne było u nas wypalenie, Real zdobył dwa puchary, a już ma symptomy;] Chociaż do maja nie ma co wyrokować.

0

Czy trzeba kibicować Barcelonie 100lat żeby móc coś złego o grze napisać? Powariowaliście? Od ponad roku większość meczy wygląda średnio. Każdego to powinno razić, kto kibicuje dłużej niż 3lata. Atakujący nie wybiegają już tak często do podań, a rozgrywający boją się posyłać piłki za obrońców w obawie przed stratą i musem biegania by odzyskać. Ja tak to widzę. Miałem na początku sezonu wrażenie, że coś się zmienia. Jednak chyba nie. Pomijam fakt, że jest mnóstwo momentów, że skrzydłem ktoś się przedarł, a w polu karnym 3obrońców i... nikogo z naszych. Wiem, że to Mistrzom Świata i Europy nie wypada, ale aż się prosi kopnąć z czubka tą jakby nie patrząc nieprzywidywalną piłkę nawet w bramkarza. Oczywiście jeśli jest ktoś kto dobiegnie;] Xavi, Villa, Masche, Alves, Messi,

0

Hen, El Guaje 7

Czy wy będąc bokserami z dłuuugimi rękami wchodzilibyście w zwarcie z przeciwnikiem? Pomyślcie trochę, bo jeśli na miejscu trenera Celticu szli byście w otwartą wymianę, to by oznaczało, że chyba macie coś nie po kolei.

Kuba

Czy by wyrównać ten rekord nie trzeba wygrać 6 meczy, a nie 4? Chyba, że coś źle zrozumiałem;]

0

" Drużyny, które grają przeciwko Barcelonie, kończą grupując się w okolicy swojego pola karnego. Nie oznacza to, że chcą grać w ten sposób, ale nasze posiadanie piłki sprawia, że robią to w ten sposób" - tak powinien mówić Xavi, bo te jego "zabijanie futbolu" i "tylko my chcieliśmy grać w piłkę", powoli zaczyna mnie irytować.

0

Roni10:),

Jestem uczulony na Balotelliego;] Specjalnie dla neigo i Toure ogladam City. Koleś od prawie roku specjalnie dla mnie chyba zawala mecze.

A pomysł z pojedynkami poszczegolnych lig fajny;p

0

CR7IsNumberOne7

kultury trochę.
A co do sędziów w Hiszpanii, to szkoda słów;]

0

Los by nas za bardzo rozpieszczył, gdyby Thiago miał być jeszcze lepszy niż ojciec. Żyć w czasach Ronaldinho, Leo i Thiago jeszcze?;p Ile można?;p

0

Twente jestem najbardziej ciekaw. W LE odpadli w 1/8, w lidze zajęli chyba 6 miejsce. To jest jakaś kpina.

0

madridisci

piszecie o tym ze kibice barcy sa tacy i owacy, ale dlaczego probujecie zmienic nastawienie tych nielicznych tu(a jest nas tu lacznie wiecej niz na waszej stronie) a nic nie robicie z tymi na rm.pl? messi wstrzelil w trybuny i nie przeprosil. Srne odepchnal. no i serio chce wam sie o tympisac z nami?

0

whatis
jesteś irytującym człowiekiem. Tą twoją kampanię anty-Messi z filmikami można by ukrócić do 20 sekund. Do spięcia ze Srną, i wstrzeleniem piłki w kibiców. (a tym filmikiem z wolnym mnie rozwaliłeś-toż to szatan, nie piłkarz). Messi nie jest święty!!! Jeśli chcesz się dowartościować, to szukaj dalej takich którzy twierdzą inaczej, śmiej się z nich i opowiadaj jacy to kibice Barcelony są ślepi. Masz koleś kompleksy, bo mi w życiu nie przyszło do głowy wchodzić na rm.pl i gadać, że Leo jest lepszy od CR(choć mam argumenty za sobą). Są tu tacy kibice Realu, z którymi da się normalnie pisać. Ty do nich nie należysz.
Ps. Ciekawi mnie, co sądzisz o Pepe, Ramosie czy Mourinho. Masz do nich jakieś "ale"?

0

Ja bym zrobił powtórkę z 88roku z Lechem Poznań :) Jak wtedy niewiele brakowało....

0

Zdrowy był niezły. Choć faktycznie częstotliwością łamania i naciągania przewyższał wszystkich.
Co do Messiego nie mam wątpliwości, że jest najlepszy, ale zastanawia mnie, gdzie byłby Iniesta, Di Maria czy Robben gdyby nie kontuzje?

0

Pyrzo_Barca,

To jest jedna z moich hipotez;p Odrzucają oferty dla tych, którzy mogą się przydać. Jednak wiem też, że nasz system szkolenia i samej gry jest specyficzny. Przecież taki Jeffren nie odchodził bez formy.

0

Pyrzo_Barca

Nie wydaje mi się;] Mam wrażenie, że bum na naszych młodych graczy mija. Albo po prostu Barca z miejsca odrzuca oferty dla tych najwartościowszych. W sumie ani Jeffren, Nolito, Soriano czy nawet Romeu nie grają jw swoich klubach, albo grają średnio. O Vazquezie z Club Brugge parę razy słyszałem;]

0

KonradVeB

przy obecności Pique w tym roku, nieobecność co najmniej 10 obrońców jest nie na miejscu. Jeszcze śmieszniej jest z Balotellim. Koleś przez pół roku zagrał 3 niezłe mecze.

Co do piłkarza to 1Leo. 2 Cristiano. Później mam dylemat. Drogba jest kanciażem jakich mało, ale jeszcze tyle Chelsea mu nie zawdzięczała. No i jest Casillas, Xavi, Iniesta i Pirlo.
Trener to bez wątpienia Del Bosque. Di Mateo miał jednego wielkiego fuksa z LM, ale jednak wygrał. Potem chyba Mourinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?