0

Za darmo: Milito, Marquez, Henry, Keita, Hleb, Abidal
W promocji: Fontas-1mln, Etoo-dopłacenie, Toure-24mln, Caseres-3mln, Villa 2mln, Bojana transferu nawet nie chce mi sie przypominac.
Czasami mam wrażenie, że jest jakiś kret w klubie który nie chce zarobić. Żenada i nie zdziwię się, jeśli Masche i Song pójdą razem za 20mln.

0

14 pucharów to tez jego zasługa;)

0

doczytałem twoj post do konca i stwierdzam ze jestes idiotą.

0

A nie przeszkadza tobie Cristiano, ktorego dwa pierwsze kontakty to byly próby wymuszenia?

0

Messi w przeciwienstwie do Neymara i Cristiano stara do konca walczyć i utrzymać się na nogach. Wymieniona dwójka lubi się przewrócić co przy sile i posturze Portugalczyka jest jeszcze bardziej smieszne.

0

kupili grajka na góra 65min meczu za 15mln, sprzedali za ponad 40mln. Real przewaznie przepłaca, ale sprzedając wyciska wszystko. My czekamy na koniec kontraktu i idziemy na ugody (Valdes, Keita, Marquez, Henry, Abidal),, albo robimy promocje (Etoo, Villa,)

0

Pedro.

0

A czy 3-4 lata temy bylo duzo lepiej z dopingiem? Alves szuka wymowki.

0

Mnie rowniez Alves nie przekonał. Po prostu zmazał jedną z wielu swoich plam.

0

Gdyby wszyscy byli jak on, nie było by pojęcia "aktorstwo" w piłce. Ilu z nas po rzezi ze strony RM i Ramosa, powiedziało by, ze "każdemu czasami puszczają nerwy"? Dla mnie piłkarz ideał. Podwójna roleta z Valencia i z kims jeszcze , gol z Realem czy z Niemcami i te niezliczone ofiarne interwencje. Ech...

0

Nie obwiniam go, ale cos jest nie tak skoro odkad wrocił, stracilismy 8 pkt. Kazdy na siłę go szuka. Z Valencia gdy prowadzilismy 2razy zamiast podac lepiej ustawionemu, dryblowal i strzelał. Przegralismy. Barcelona>Messi. Leo rugał Ville i często na innych krzywo patrzył, gdy mu nie podawali. Teraz raczej to nie jest problemem, ale niemal każdy na boisku ma kompleks Messiego i boi się(?)mu nie podać.

0

Bartre jeszcze stac na 1wszy sklad, a Montoi za duzo brakuje. Ale na zmiane w sam raz

0

A może by tak znowu bez Xaviego?

0

robi postępy, ale z tym najlepszym trochę przesadzasz;p

0

Z takim zaangazowaniem jak ostatnio moga sobie darowac. W dzisiejszych czasach talentem nie wygrywa sie niczego. Wstrzasu im trzeba a nie pochwał.

0

tu nie chodzi o dziury w obronie a o poświecenie. Sevilla wychodzi w 4 z kontrą a cofa sie Pique i Bartra. Gdy zatrzymali sie w polu karnym nikt nie dobiegł !!! Nikt

0

Myslicie, ze do MŚ Leo zagra jeszcze 90min na pelnych obrotach?

0

oboje sa sredni

0

Dziwne, ze nie planuje rewolucji. Xavi, Alves, Busquets i nawet Iniesta potrzebuja wstrzasu.

0

rok temu byliśmy jeszcze bardziej przewidywalni

0

Oby Martino zrobił rewolucję, bo nie widzę nas w tym sezonie. Truchtający Messi, niedokładny Iniesta, przewidywalny Xavi, nonszalancki Busquets. Ja w drugiej połowie przez 30sekund widziałem Barcelonę która chciała wygrać

0

Kiedy widać, że drużynie nie zależy trzeba nią wstrząsnąć. Nie wiem czego chce Martino, ale jeśli myśli o wyrzuceniu kogokolwiek powinien dostać pozwolenie. Messi jest dla mnie najlepszym piłkarzem w historii, ale powinien się zastanowić, czy chce bić rekordy, czy odnosić sukcesy. Nie ma ludzi nietykalnych w tej drużynie. Tym bardziej, że każdy w niej popełnia dużo błędów.

0

Nie miała łatwo Barcelona z federacją...;/

0

Mi w ogóle nie przeszkadza fakt, że nie strzela, ale asystuje. Byle Messi zrozumiał, że jest najlepszym piłkarzem i lepiej dla drużyny gdy absorbuje 2-3 piłkarzy, ale koledzy mają łatwiej. A Barcelona ma lepiej;)

0

Affelay nie zrobił super wrażenia w Barcelonie, ale szum jaki wybuchł w związku z jego powrotem, niech świadczy jak ewidentnie kibice chcą zmiany stylu. To Ibi może nam dać i trzeba trzymać kciuki za niego.

0

Oby grał jak pod koniec pierwszego sezonu.

0

Czy stopera nie potrzebujemy okaze się za pół roku

0

Jeśli dobrze kojarzę, to tylko Pique i Busi mają więcej niż 185(chodzi o pierwsza "11"). Dziwię się, że dopiero teraz ktoś dostrzega ten problem, bo już rok temu po każdym stałym fragmencie gry było u nas gorąco. Pep sobie doskonale z tym radził, choć miał jeszcze Keitę, Henry'ego czy Toure.
Z CITY powinniśmy wystrzegać się fauli przy naszym polu karnym i rożnych niczym karnego. Z resztą tak samo jak w GD.
PS Jeśli Martino nie uda się wskrzeszenie tiki-taki z Neymarem i Messim, to bez wzmocnienia siły i wzrostu nie widzę nas w czołówce.

0

Daleko do chwalenia Pique, ale przynajmniej sam przestanę go przez jakiś czas krytykować. Obym już nigdy nie musiał.

0

Przypomnij sobie koszulki. Milion więcej za koszulki bezsprzecznie najlepszego wtedy klubu, któy nigdy nie miał reklamy. W Barcelonie nie ma ludzi dbających o odpowiednie zarobki. Ze sprzedażą (wydawaniem) piłkarzy jest to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?