endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za darmo: Milito, Marquez, Henry, Keita, Hleb, Abidal
W promocji: Fontas-1mln, Etoo-dopłacenie, Toure-24mln, Caseres-3mln, Villa 2mln, Bojana transferu nawet nie chce mi sie przypominac.
Czasami mam wrażenie, że jest jakiś kret w klubie który nie chce zarobić. Żenada i nie zdziwię się, jeśli Masche i Song pójdą razem za 20mln.
0
14 pucharów to tez jego zasługa;)
0
doczytałem twoj post do konca i stwierdzam ze jestes idiotą.
0
A nie przeszkadza tobie Cristiano, ktorego dwa pierwsze kontakty to byly próby wymuszenia?
0
Messi w przeciwienstwie do Neymara i Cristiano stara do konca walczyć i utrzymać się na nogach. Wymieniona dwójka lubi się przewrócić co przy sile i posturze Portugalczyka jest jeszcze bardziej smieszne.
0
kupili grajka na góra 65min meczu za 15mln, sprzedali za ponad 40mln. Real przewaznie przepłaca, ale sprzedając wyciska wszystko. My czekamy na koniec kontraktu i idziemy na ugody (Valdes, Keita, Marquez, Henry, Abidal),, albo robimy promocje (Etoo, Villa,)
0
Pedro.
0
A czy 3-4 lata temy bylo duzo lepiej z dopingiem? Alves szuka wymowki.
0
Mnie rowniez Alves nie przekonał. Po prostu zmazał jedną z wielu swoich plam.
0
Gdyby wszyscy byli jak on, nie było by pojęcia "aktorstwo" w piłce. Ilu z nas po rzezi ze strony RM i Ramosa, powiedziało by, ze "każdemu czasami puszczają nerwy"? Dla mnie piłkarz ideał. Podwójna roleta z Valencia i z kims jeszcze , gol z Realem czy z Niemcami i te niezliczone ofiarne interwencje. Ech...
0
Nie obwiniam go, ale cos jest nie tak skoro odkad wrocił, stracilismy 8 pkt. Kazdy na siłę go szuka. Z Valencia gdy prowadzilismy 2razy zamiast podac lepiej ustawionemu, dryblowal i strzelał. Przegralismy. Barcelona>Messi. Leo rugał Ville i często na innych krzywo patrzył, gdy mu nie podawali. Teraz raczej to nie jest problemem, ale niemal każdy na boisku ma kompleks Messiego i boi się(?)mu nie podać.
0
Bartre jeszcze stac na 1wszy sklad, a Montoi za duzo brakuje. Ale na zmiane w sam raz
0
A może by tak znowu bez Xaviego?
0
robi postępy, ale z tym najlepszym trochę przesadzasz;p
0
Z takim zaangazowaniem jak ostatnio moga sobie darowac. W dzisiejszych czasach talentem nie wygrywa sie niczego. Wstrzasu im trzeba a nie pochwał.
0
tu nie chodzi o dziury w obronie a o poświecenie. Sevilla wychodzi w 4 z kontrą a cofa sie Pique i Bartra. Gdy zatrzymali sie w polu karnym nikt nie dobiegł !!! Nikt
0
Myslicie, ze do MŚ Leo zagra jeszcze 90min na pelnych obrotach?
0
oboje sa sredni
0
Dziwne, ze nie planuje rewolucji. Xavi, Alves, Busquets i nawet Iniesta potrzebuja wstrzasu.
0
rok temu byliśmy jeszcze bardziej przewidywalni
0
Oby Martino zrobił rewolucję, bo nie widzę nas w tym sezonie. Truchtający Messi, niedokładny Iniesta, przewidywalny Xavi, nonszalancki Busquets. Ja w drugiej połowie przez 30sekund widziałem Barcelonę która chciała wygrać
0
Kiedy widać, że drużynie nie zależy trzeba nią wstrząsnąć. Nie wiem czego chce Martino, ale jeśli myśli o wyrzuceniu kogokolwiek powinien dostać pozwolenie. Messi jest dla mnie najlepszym piłkarzem w historii, ale powinien się zastanowić, czy chce bić rekordy, czy odnosić sukcesy. Nie ma ludzi nietykalnych w tej drużynie. Tym bardziej, że każdy w niej popełnia dużo błędów.
0
Nie miała łatwo Barcelona z federacją...;/
0
Mi w ogóle nie przeszkadza fakt, że nie strzela, ale asystuje. Byle Messi zrozumiał, że jest najlepszym piłkarzem i lepiej dla drużyny gdy absorbuje 2-3 piłkarzy, ale koledzy mają łatwiej. A Barcelona ma lepiej;)
0
Affelay nie zrobił super wrażenia w Barcelonie, ale szum jaki wybuchł w związku z jego powrotem, niech świadczy jak ewidentnie kibice chcą zmiany stylu. To Ibi może nam dać i trzeba trzymać kciuki za niego.
0
Oby grał jak pod koniec pierwszego sezonu.
0
Czy stopera nie potrzebujemy okaze się za pół roku
0
Jeśli dobrze kojarzę, to tylko Pique i Busi mają więcej niż 185(chodzi o pierwsza "11"). Dziwię się, że dopiero teraz ktoś dostrzega ten problem, bo już rok temu po każdym stałym fragmencie gry było u nas gorąco. Pep sobie doskonale z tym radził, choć miał jeszcze Keitę, Henry'ego czy Toure.
Z CITY powinniśmy wystrzegać się fauli przy naszym polu karnym i rożnych niczym karnego. Z resztą tak samo jak w GD.
PS Jeśli Martino nie uda się wskrzeszenie tiki-taki z Neymarem i Messim, to bez wzmocnienia siły i wzrostu nie widzę nas w czołówce.
0
Daleko do chwalenia Pique, ale przynajmniej sam przestanę go przez jakiś czas krytykować. Obym już nigdy nie musiał.
0
Przypomnij sobie koszulki. Milion więcej za koszulki bezsprzecznie najlepszego wtedy klubu, któy nigdy nie miał reklamy. W Barcelonie nie ma ludzi dbających o odpowiednie zarobki. Ze sprzedażą (wydawaniem) piłkarzy jest to samo.