endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pilkarze Barcy przebiegli niewiele mniej kilometrów w te 2 $min. Jak dla mnie 5 lat temu to było bieganie rywali za piłką.
2
Chyba Bartomeu na głowę upadł. Barcelona nigdy nie potrafiła negocjować. Sprzedajemy za grosze, kupujemy za miliony, podpisujemy horrendalnie wysokie kontrakty...
0
Mi najbardziej rzucił się w oczy słaby Iniesta i Busquets.
0
Przejrzyste wydatki, mądry zarząd i nie jest potrzebny żaden sponsor. Nie jestem socio i nie płacę składek, ale gdyby klub potrzebował pieniędzy na zmiany, na pewno nie tylko ja ruszyłbym z pomocą.
0
Akurat Bilbao też należy do drużyn które lubią nas "kopnąć"
0
Wolałbym by został. Idealny zmiennik, a kto wie czy jeszcze się nie rozwinie. Choć pytanie czy nie przeszkadza mu że póki co siedzi na ławce?
0
Trzeba zaapelować o rozwiązanie tej organizacji i zaprzestania publikacji jej dyrdymałów.
1
Barcelony nikt nigdy nie rozpieszczał. Zarząd mamy taki, że plamiąc sobie po raz pierwszy koszulki sponsorem, jako najlepsza drużyna na świecie i jedna z najlepszych w dziejach dostajemy tak mało, że po roku już kilka drużyn dostaje więcej od nas. O sprzedaży i kupnie przez nas piłkarzy nie wspomnę. Gorzej to sprzedają tylko nasi politycy Polski majątek.
0
Tytuł pasuje idealnie. Człowiek nie wie czy to Atletico nas zlekceważyło, czy to my zagraliśmy tak dobrze? Fajnei że była asekuracja. Neymar był rewelacyjny, chyba lepszy niż Messi. Suarez nadal nie błyszczy, ale skoro pokonujemy Atletico ze średnim Urugwajczykiem, to co będzie jak forma mu wróci? Iniesta też w końcu pokazał klasę. Znowu można by zrobić spory skrót z jego wyczynami. Oby to nie był przypadek.
0
Hehe. Nie oglądasz chyba piłki nożnej, albo unikasz Barcelony;p Xavi i Iniesta to już zawodnicy których powinniśmy zastąpić;)Nie skreślam ich, ale formy to nei mają.
0
Właśnie, dlaczego nikt go nie pyta czy jest zadowolony z zakupów i czy może nie przepłacił za średnich 30letnich stoperów (Vermaelen zacznie grać w przyszłym sezonie)?
0
Wynika to raczej ze zmęczenia drugiej drużyny. Poza tym często gdy teoretycznie słabsza drużyna wygrywa, pod koniec jakoś samoistnie się cofa.
0
Barcelona sprawia wrażenie drużyny amatorskiej. Zawodnicy wracają sobie później z wakacji, na słabsze pozycje kupujemy za ciężkie pieniądze średnich piłkarzy po 30stce, a by sprowadzić naszego piłkarza z wypożyczenia trzeba innemu klubowi zapłacić. Nie wiem jakimi informacjami żyją w Katalonii, ale ja będąc tu z miejsca wypierdzieliłbym cały zarząd a za nim trenera.
0
Będzie pasować do ligi angielskiej;) Bojan daje radę to i on da;)
0
Barca gra nijaką piłkę (póki co) i nie wierzę, że chciałby tu przyjść. Mimo dużej konkurencji w Madrycie.
1
Jeśli chodzi o faworyzowanie Realu, to jeszcze daleko jest do ostatniego sezonu Guardioli. Wtedy też graliśmy średnio, ale to co odwalali sędziowie to była kpina. Sędzia z meczu z Getafe był po prostu katastrofalny, jak większość w Hiszpanii.
A co do Enrique, to wyleci chyba szybciej niż z Romy. Chociaż Zubim tez się powinien ktoś zająć.
0
I tak ten twój napastnik by nie strzelił gdyby sędzia puścił grę. Gadanina...
0
Nie ma znaczenia dla kibiców drużyny która pierwsza na błędzie sędziego straciła. Sędzie był po prostu bardzo słaby.
0
Gdyby sędzia nam dał karnego, do sytuacji z Alvesem by nie doszło. Swoją drogą sędzia beznadziejny i już lepiej że byl remis;p
0
Podejrzewam, że kiedy by nie odszedł do Arsenalu, to było by tak samo. On u nas był zablokowany. Niby grał i strzelał, to jednak nie był zawodnik za 40mln. Teraz jest za 60;p
0
Nie licz na Zubiego.
0
Z całym szacunkiem do Suareza, ale grał ciapkowato;p Niewiele lepiej niż Pedro.
1
Mnie Montoya chyba w żadnym meczu nie zachwycił. Spisywał się jak już to przyzwoicie. Najgorsze jest to, że mimo swojej przeciętności wcale nie odbiega dużo od Alvesa. O Douglasie nie ma co mówić;p
0
Czy potrzebujemy solidnego obrońcy i takiego który "daje rade"? Nie! Potrzebujemy najlepszych, a tacy grają w każdej liczącej się drużynie. To pierwszy jego sezon i jeszcze się adaptuje, ale jak dla mnie Zubi powinien spadać zanim znowu coś sknoci.
2
Precedensy były ale na korzyść Realu.
0
Jak można stworzyć wielką drużynę, jeśli połowa drużyny ma wrażenie, że ma tylko atakować? Jak można stworzyć wielką drużynę mając wybitnie średnich defensorów? Gramy niby dwoma defensywnymi pomocnikami a Valencia stwarza bez problemu groźne sytuacje. Enrique to mięczak, albo człowiek bez pomysłu. Albo jedno i drugie.
0
Nie sądzę by to był stały trend. Messiemu przed meczem z Realem zdarzył się taki mecz, w pierwszej połowie z nimi też walczył, a potem zgasł. Coś mi się wydaje, że to raczej ma związek ze zdrowiem te jego wahania.
3
Najlepszym piłkarzem na świecie może być tylko piłkarz który strzeli gola we wszystkich 6 rozgrywkach klubowych i dla reprezentacji w jednym roku. Najlepszy jest Pedro.
0
Mi dziś rzucił się w oczy brak zgrania ale całej drużyny. Dużo było "krótkich" podań które lądowały pod nogami przeciwnika. Żal trochę Suareza. Messi już mógł mu dać strzelić, tym bardziej, że Urugwajczyk gra świetnie i haruje za dwóch. Niczym Pedro, choć wychodzi mu o wiele więcej;p
0
Jak można odnosić sukcesy rotując średniej klasy obrońcami, przy tym mając z przodu piłkarzy którzy pressing stosują od święta a cofa się ich góra 3?