6

Zrobili z nastepcy Iniesty, karykature Alvesa. Pamietam jego wystepy na srodku. Duzo widzi, ma dobra technike i super podanie. Szkoda go, choc jeszcze nie wszystko stracone

0

W koncu zobaczylem Vidala na prawej obronie a Roberto w srodku i co sie stalo? Musza kogos znalezc. A w przyszlym sezonie mam nadzieje ze Roberto wroci na stale na srodek

0

No właśnie mam nadzieję że ten aspekt gry zdecydowanie poprawi. Co mecz zalicza 2-3 słabe zagrania. Co nie zmienia faktu że będą z niego ludzie. Choć ja wciąż bym wolał Sergiego Roberto na środek.

1

Skoro Enrique nie chce testowac Roberto za Inieste to niech sprobuje choc za Busiego. Pamietam jak zaliczal bardzo dobre mecze w srodku. To bardzo inteligentny pilkarz i wciaz blizej mu do Andresa niz Denisowi. Tym bardziej ze Vidal gea niezle

0

Arda grał niemal całą jesień bardzo dobrze. Konkurencja dobrze Brazylijczykowi zrobi

0

Fajne pieniądze za Turana, ale kto za niego? Faceta chyba 95% kibiców skreśliła a tu taka niespodzianka;) Mam nadzieję że jednak zostanie. Sprzedaż tylko i wyłącznie jeśli dołożą i kupią kogoś na prawdę niezłego

0

Poszukać prawego obrońcę tylko jeśli Sergi Roberto wróci na środek. Wczoraj Denis Suarez zagrał dobrze, ale wciąż uważam że jedynym godnym zastąpić Andresa jest właśnie Roberto.

0

Dla mnie zdecydowanie Rakitic. Espanyol przeważnie gra chamsko a nie ostro, a Chorwat jest twardszy.

2

Jakby przeanalizować ME Cristiano i wiosnę w LM to kiepskie to były by oceny. Tym bardziej że porównujemy znakomitego snajpera z innym znakomitym snajperem który rozgrywa i świetnie drybluje.

0

Nie wiemy na ile akcje Messiego czy Ronaldo są szczere. Każdy z nas kto ma kredyt na wiele lat, dając choćby na taką Szlachetną Paczkę bardziej się poświęca.

0

Wolę pisowską, niż nowoczesną esbecko-kodowską.

4

Bolek w totka nawet takiego farta nie miał;p

0

Paradoksem jest to, że zdecydowana większość dziennikarzy zastanawia się czy aby Messi nie jest najlepszy w dziejach, a teraz mają dylemat kto był lepszy w ciągu roku.Pomijam statystyki czy też wpływ na drużynę. W tym roku według strony liczącej im gole i asysty ma pierwszych więcej o 4 a drugich o 15.

3

Kupić to trzeba prawego obrońcę i Roberto przesunąć na środek. Odnajduje się tam, ma genialne podanie i potrafi się kiwać. Na pomocnika lekko trzeba dać 50mln. I to trzeba uważać by znowu nie trafić na Andre Gomesa. Obrońcy są tańsi.

0

To był sezon w którym gorzej od Barcelony prezentowali się sędziowie;]

0

100mln to chyba śmiech na sali. Czyste 200mln dla klubu to jeszcze można by wziąć na poważnie, ale i tak odrzucić.

0

Powiedziałbym że prawy obrońca to priorytet i do najlepiej szukać najlepszego. Sergi Roberto mimo wszystko potrzebny jest w środku. Iniesta musi mieć następcę, który ma to coś.

0

Pod wpływem emocji może i tak. Jednak przypomnij sobie co się stało z jego butem. Swoją drogą nie liczyłem na anulowanie. My nie Real

0

Aguero to jest chyba jedyny napastnik na swiecie za ktorym Messi tak chetnie wraca co sil w swoje pole karne. Kiedys jeszcze w Atletico odebral mu pilke biegnac za nim dobre 50m.

0

Sergio gdy gra fatalnie staje się żenujący. Dochodzą głupie zachowania i niepotrzebne komentarze. Nad nim Enrique musi najbardziej pracować. Chociaż dziś źle zagrali też Digne, Roberto, Rakitic i nie wiem czy wszystkich nei powinienem wymienić:) A co do Andre Gomesa: w studiu wszyscy go chwalili, a jak dla mnie nie wyróżnił się prawie w ogóle. Brakuje mu zgrania i błysku.

2

Jeśli byśmy zliczyli wszystkie urazy Iniesty, wynik zwalałby z nóg. Ciut lepsze uderzenie i choć o 1/3 mniej urazów, a nie było by oczywistym fakt, kto jest najlepszy na świecie;)

0

Gdzie mogę wykupić transmisje w hd? Zamknęli mi futbolhd i szukam czegos nowego. Zastanawiam się nad sporttime.pw

3

W sezonie gdy przegrywaliśmy z Bayernem był dla mnie najlepszym obrońcą a niemal nie grał. Od Mathieu też jest lepszy. Nic, tylko życzyć mu sukcesów.

1

A ja mam nadzieję że obie drużyny wystawią nieuprawnionych zawodników;)

0

Gdzie można wykupić stream z ligami i LM? Poprzednio miałem na futbolhd ale chyba upadli.

0

Bardziej chyba chodzi o to, że pewnie nikogo nie kupią w jego miejsce a musimy mieć dwóch dobrych bramkarzy. Osłabiać się tak poważnie tylko za bardzo dobrą cenę.

0

Gdzie można wykupić stream z ligami i LM? Poprzednio miałem na futbolhd ale chyba upadli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?