endriuuu2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Zrobili z nastepcy Iniesty, karykature Alvesa. Pamietam jego wystepy na srodku. Duzo widzi, ma dobra technike i super podanie. Szkoda go, choc jeszcze nie wszystko stracone
0
W koncu zobaczylem Vidala na prawej obronie a Roberto w srodku i co sie stalo? Musza kogos znalezc. A w przyszlym sezonie mam nadzieje ze Roberto wroci na stale na srodek
0
No właśnie mam nadzieję że ten aspekt gry zdecydowanie poprawi. Co mecz zalicza 2-3 słabe zagrania. Co nie zmienia faktu że będą z niego ludzie. Choć ja wciąż bym wolał Sergiego Roberto na środek.
1
Skoro Enrique nie chce testowac Roberto za Inieste to niech sprobuje choc za Busiego. Pamietam jak zaliczal bardzo dobre mecze w srodku. To bardzo inteligentny pilkarz i wciaz blizej mu do Andresa niz Denisowi. Tym bardziej ze Vidal gea niezle
0
Arda grał niemal całą jesień bardzo dobrze. Konkurencja dobrze Brazylijczykowi zrobi
0
Fajne pieniądze za Turana, ale kto za niego? Faceta chyba 95% kibiców skreśliła a tu taka niespodzianka;) Mam nadzieję że jednak zostanie. Sprzedaż tylko i wyłącznie jeśli dołożą i kupią kogoś na prawdę niezłego
0
Poszukać prawego obrońcę tylko jeśli Sergi Roberto wróci na środek. Wczoraj Denis Suarez zagrał dobrze, ale wciąż uważam że jedynym godnym zastąpić Andresa jest właśnie Roberto.
0
Dla mnie zdecydowanie Rakitic. Espanyol przeważnie gra chamsko a nie ostro, a Chorwat jest twardszy.
2
Jakby przeanalizować ME Cristiano i wiosnę w LM to kiepskie to były by oceny. Tym bardziej że porównujemy znakomitego snajpera z innym znakomitym snajperem który rozgrywa i świetnie drybluje.
0
Nie wiemy na ile akcje Messiego czy Ronaldo są szczere. Każdy z nas kto ma kredyt na wiele lat, dając choćby na taką Szlachetną Paczkę bardziej się poświęca.
0
Wolę pisowską, niż nowoczesną esbecko-kodowską.
4
Bolek w totka nawet takiego farta nie miał;p
0
Paradoksem jest to, że zdecydowana większość dziennikarzy zastanawia się czy aby Messi nie jest najlepszy w dziejach, a teraz mają dylemat kto był lepszy w ciągu roku.Pomijam statystyki czy też wpływ na drużynę. W tym roku według strony liczącej im gole i asysty ma pierwszych więcej o 4 a drugich o 15.
3
Kupić to trzeba prawego obrońcę i Roberto przesunąć na środek. Odnajduje się tam, ma genialne podanie i potrafi się kiwać. Na pomocnika lekko trzeba dać 50mln. I to trzeba uważać by znowu nie trafić na Andre Gomesa. Obrońcy są tańsi.
0
To był sezon w którym gorzej od Barcelony prezentowali się sędziowie;]
0
100mln to chyba śmiech na sali. Czyste 200mln dla klubu to jeszcze można by wziąć na poważnie, ale i tak odrzucić.
0
Powiedziałbym że prawy obrońca to priorytet i do najlepiej szukać najlepszego. Sergi Roberto mimo wszystko potrzebny jest w środku. Iniesta musi mieć następcę, który ma to coś.
0
Pod wpływem emocji może i tak. Jednak przypomnij sobie co się stało z jego butem. Swoją drogą nie liczyłem na anulowanie. My nie Real
0
Aguero to jest chyba jedyny napastnik na swiecie za ktorym Messi tak chetnie wraca co sil w swoje pole karne. Kiedys jeszcze w Atletico odebral mu pilke biegnac za nim dobre 50m.
0
Sergio gdy gra fatalnie staje się żenujący. Dochodzą głupie zachowania i niepotrzebne komentarze. Nad nim Enrique musi najbardziej pracować. Chociaż dziś źle zagrali też Digne, Roberto, Rakitic i nie wiem czy wszystkich nei powinienem wymienić:) A co do Andre Gomesa: w studiu wszyscy go chwalili, a jak dla mnie nie wyróżnił się prawie w ogóle. Brakuje mu zgrania i błysku.
2
Jeśli byśmy zliczyli wszystkie urazy Iniesty, wynik zwalałby z nóg. Ciut lepsze uderzenie i choć o 1/3 mniej urazów, a nie było by oczywistym fakt, kto jest najlepszy na świecie;)
2
Polecam obejrzeć
http://wrealu24.pl/services/2181-to-hiszpanska-policja-sprowokowala-kibicow-legii-mamy-dowod-video
0
http://wrealu24.pl/services/2181-to-hiszpanska-policja-sprowokowala-kibicow-legii-mamy-dowod-video
0
Gdzie mogę wykupić transmisje w hd? Zamknęli mi futbolhd i szukam czegos nowego. Zastanawiam się nad sporttime.pw
3
W sezonie gdy przegrywaliśmy z Bayernem był dla mnie najlepszym obrońcą a niemal nie grał. Od Mathieu też jest lepszy. Nic, tylko życzyć mu sukcesów.
1
A ja mam nadzieję że obie drużyny wystawią nieuprawnionych zawodników;)
0
Gdzie można wykupić stream z ligami i LM? Poprzednio miałem na futbolhd ale chyba upadli.
0
ja go pamiętam w długich jak był młody:) https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2016%2F02%2F05%2F17%2F0077597500000258-0-image-a-94_1454692525336.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fsport%2Ffootball%2Farticle-3433891%2FVictor-Valdes-grateful-Louis-van-Gaal-despite-Manchester-United-boss-freezing-Old-Trafford.html&docid=8UU6EHD7Pz6FkM&tbnid=IPpkSK1h-6ITcM%3A&w=634&h=948&bih=667&biw=1366&ved=0ahUKEwittdvd1MHOAhXFZCwKHSXGBG8QMwgnKAwwDA&iact=mrc&uact=8
0
Bardziej chyba chodzi o to, że pewnie nikogo nie kupią w jego miejsce a musimy mieć dwóch dobrych bramkarzy. Osłabiać się tak poważnie tylko za bardzo dobrą cenę.
0
Gdzie można wykupić stream z ligami i LM? Poprzednio miałem na futbolhd ale chyba upadli.