0

Nie sadze by Coutinho zdecydowal sie na transfer. Sa jakby w formie i teraz jeszcze Van Dijk...
A Di Maria moze pomoze, ale za 2 lata trzeba bedzie znowu kupe kasy wydawac

2

Czy zarzad wie ze ma prawie 30lat i nie gra rowno?

0

Nie wiem ile zarabia, ale jest dobrym zmiennikiem. Byl czas ze przed kontuzja wymiatal. Poza tym za 13min leci powtorka el clasico na eleven i zobaczcie jak Roberto byl objezdzany. Jesli on odejdzie zostanie Semedo i Sergi.

7

Byle jeszcze zobaczyc jego z Messim na zywo...tego mozecie mi zyczyc w nowym roku:)

0

Uszczypnijcie mnie!! 10mln? Podmienili nam zarzad?

0

Jak ma grac na PO, to niech lepiej sprzadadza Juve czy komus w PL. Bedzie spora suma. Po co marnowac jego talent?

1

Wypozyczyc, rozwiazac kintrakt, wyplacic premie... obym nie wykrakal

0

Daja 20mln za sredniej klasy, 31letniego obronce, pozwalaja mu rozwiazac kontrakt placac premie, a sam zawodnik dostaje druga bo mial swoja karte w reku. Masakra

0

Powinna byc sonda czy aby Roberto nie powinien grac na srodku. Ciekawi mnie jaki procent kibicow ma zupelnie odmienne zdanie niz Valverde i Enrique.

20

Hiszpania nie ma trudnej grupy.

1

Xavi mial bardzo dobre poczatki. Choc z tego co pamietam bardziej przypominal Inieste, bo duzo kiwal.

A co do Suareza, to widac jego potencjal. Gra lepiej niz 2miesiace temu. Oby bylo jeszcze lepiej

1

Messi nie blyszczy ostatnio i mam nadzieje ze sie to zmieni. Troche odpoczal.

0

Poza Turanem, nikogo na sile bym nie sprzedawal. Potrzebujemy zmiennikow, a dosc mam pozbywania sie za grosze

3

Kiedys byl tu artykul punktujacy decyzje sedziow z zeszlego sezonu i ostatniego Pepa. Ma moze go ktos zapisanego?:)

2

Alcacer wydaje sie byc wyjatkiem:) Wracajac do Semedo, to jednak rywali nadal mamy z podobnej polki. Bede sie upierac co do wplywu odstawienia na jego forme:) stracil pewnosc z jaka szedl do przodu. Oby kolejne mecze byly co raz lepsze.

4

Czy nie wydaje sie Wam, ze gdy Semedo byl w gazie, Valverde niepotrzebnie nim rotowal? Teraz gra w kratke:/

0

Litosci. On wszedzie bylby wart 30mln, tylko nie u nas. Ktos nas robi w bambuko. Urabia sie kibicow takimi newsami, by nie bylo krzykow po oddaniu go za grosze

1

Kiedys mialem wrazenie ze Messi jest inny. Zamkniety w sobie, malomowny, ale do bolu zwyczajny i przecietny. Teraz co raz czesciej zastanawiam sie jakby to bylo gdyby zostal trenerem?

2

Neymar wiele razy olewal szarzujacego Albe. Zupelnie inaczej niz Messi. Choc nie mowie ze nie lubi brazylijczyka

2

Nie smiem twierdzic ze bedzie prezentowac sie najlepiej z calej ekipy, ale dobrze pamietam jego poczatki i uwazam ze zmarnowano jego talent. Enrique bardzo go skrzywdzil przesuwajac na PO. Czasu nie cofniemy, ale Valverde moze naprawic blad poprzednika, tym bardziej ze jest Semedo i Vidal

0

Nie jest rotowany Messi czy Suarez bez formy. Umtiti, Czy Busi tez rzadko odpoczywaja. Reszta raczej jest rotowana ze wzgledu na ich niezbyt wysoka forme, badz szukanie rozwiazan.

Tez jednak po cichu licze na powroty do formy Siareza Piwue(1 jaskolka to nie wiosna:) no i Dembele. Oby tez ostatnie dosc dobre 2 mecze Ivana to nie byl przypadek.

0

Pewnie o Grizmanna chodzi

0

Zgadza sie ze w lidze tak grali. Jednak gdy przychodzily ciezkie mecze, do gry wchodzily indywidualnosci.

Co do Paco, to powinien posadzic Suareza. Urugwajczyk walczy, ale juz taki Denis wiecej by wniosl. Valverde jak widac ma inny plan

0

Nie gramy super. Nawet Messi rzadziej cos wnosi. Brylowanie w tej druzynie nie jest trudne.

0

Czyzby Rakitic odzyskal forme? To juz drugi mecz gdzie brylowal.

0

Grzech Niemca nie postarac sie pozyskac, tylko czy gra tak jak potrzebujemy? Pamietam taka "promocje" z Affelayem. Udalo by sie, gdyby nie kontuzje

0

Calkiem niezle statystyki. Oby wyniki trenerskie byly jeszcze lepsze. Choc z taka kadra bedzie ciezko.

4

W koncu. Dosc mialem juz szukania weekendami druzyn w ktorych sie znalezli. I tak o wiekszosci nie wiedzialem:)

0

Moze to przez to ze jestem zmeczony po nocce, ale mam wrazenie ze ten artykul wychwala Valverde za mecz ktory byl raczej slaby. Dodac nalezy ze Williams stracil w dziwny sposob kilka groznych pilek. Momentami wygladal jak dziecko.

Druzyna Enrique pozno i dosc niespodziewanie odpalila, przez rok bedac niemal na roeni z PepTeamem. Jesli jakims cudem Barca Ernesto odpali, to mistrza mozemy miec juz w marcu:)

1

Znajdz choc jeden taki wypadek gdzie ginie elita polityczna z glowa panstwa, a sledztwo sie oddaje, wrak niszczy, do czarnych skrzynek niemal nie ma dostepu a po utracie kawalka skrzydla o brzoze, samolot zaczyna sie obracac. TYLKO JEDEN !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?